Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: fredag 18 august 2017

N-åpen

1 270 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Håkon AamandIdrettslaget Dyre Vaa30:3724:06
0Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL24:4319:27
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL30:42+0:0524:10
0Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL30:51+0:1424:17
0Ella JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa30:53+0:1624:19
0Helga Elise NordliPorsgrunn OL25:2620:01
0Kristian NordliPorsgrunn OL26:1420:39
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK32:30+1:5325:35
0Nette ZargarnesNOTEAM30:2223:54
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20:1115:53
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12:299:49
0Julie Økern HågårdKonnerud IL19:3115:22
0Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa20:1115:53
0Ana NesLarvik OK30:1823:51
0Elise RenardKongsberg OL12:079:32
0Mathis RenardKongsberg OL18:1114:19
0Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12:309:50
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb9:057:09

D -12

1 430 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL11:057:45
2Anna TaksdalGanddal IL13:30+2:259:26
3Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa15:53+4:4811:06
4Pernille ZagarLarvik OK16:17+5:1211:23
5Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL18:39+7:3413:02
6Anne ØstvoldHeming Orientering18:45+7:4013:06
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19:51+8:4613:52
8Selma WhiteSøgne og Songdalen OK23:46+12:4116:37

D 13-14

2 120 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb16:537:57
2Ingvild GustafssonKongsberg OL17:45+0:528:22
3Une HoltermannPorsgrunn OL17:47+0:548:23
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK19:48+2:559:20
5Emma EngehultNotodden OL20:17+3:249:34
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL23:41+6:4811:10
7Anne BeitdokkenPorsgrunn OL26:27+9:3412:28
8Hedda Kind KjellevoldModum OL34:26+17:3316:14
Helene Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK17:578:25
2Live ØstvoldHeming Orientering19:03+1:068:56
3Solveig LetmolieEiker OL21:26+3:2910:03
4Oda Isnes TyseEiker OL22:19+4:2210:28
5Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL24:40+6:4311:34
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL17:518:22
2Silje Borge HoviSkien OK25:47+7:5612:06
3Synne StrayKristiansand OK27:06+9:1512:43
Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 35-

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bodil HelgerudHalden SK17:068:01
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa17:23+0:178:09
3Turid Zagar NesLarvik OK21:43+4:3710:11
4Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa24:39+7:3311:34

D 40-

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL16:137:36
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:44+3:319:15
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK20:48+4:359:45
4Ellen GustafssonKongsberg OL20:58+4:459:50
5Liv SchjervenLardal OL22:05+5:5210:22
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22:51+6:3810:43
Linda FredhOK Mossikke startet

D 45-

2 120 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin SandvenNotodden OL18:458:50
2Torunn Økern JensenRingerike OL19:46+1:019:19
3Birgit Økern JensenKonnerud IL19:47+1:029:19
4Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK21:49+3:0410:17
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb21:50+3:0510:17
6Stine ArntzenSandefjord OK22:17+3:3210:30
7Christina WhiteSøgne og Songdalen OK22:51+4:0610:46
8Tone Sølie LysnesHedrum OL23:48+5:0311:13
9Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)27:20+8:3512:53
10Mia EngehultNotodden OL28:50+10:0513:36

D 50-

1 790 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK15:308:39
2Inger Tone NygårdEgersund OK15:51+0:218:51
3Vanja StaffOL Toten-Troll18:31+3:0110:20
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18:37+3:0710:24
5Veslemøy SolbergKonnerud IL18:57+3:2710:35
5Hilde KløvstadSandefjord OK18:57+3:2710:35
7Lill-Ann TorpSandefjord OK20:05+4:3511:13
8Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa20:57+5:2711:42
9Rita RaastadSkien OK22:31+7:0112:34
10Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb22:59+7:2912:50
11Heidi BørstadSarpsborg OL23:44+8:1413:15
12Eli SæterdalSkien OK24:07+8:3713:28

D 55-

1 790 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL16:529:25
2Marita HernandezOL Toten-Troll17:06+0:149:33
3Grete S B HoviSkien OK18:20+1:2810:14
4Ann Karin TjørhomGanddal IL19:28+2:3610:52
5Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL19:46+2:5411:02
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll19:50+2:5811:04
7Bente LineIndre Østfold OK20:24+3:3211:23
8Ragnhild HaldKristiansand OK20:55+4:0311:41
9Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering22:26+5:3412:31
10Runa SkyttersæterHeming Orientering23:54+7:0213:21
11Kirsti Aas OlsenEiker OL23:55+7:0313:21
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb24:50+7:5813:52
13Turid VongravenSkien OK24:51+7:5913:52
14Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL25:19+8:2714:08
15Eli Tufte HanssenEiker OL25:42+8:5014:21
16Ingunn GåsoddenSkien OK27:46+10:5415:30
17Inger SchibstedRøyken OL30:09+13:1716:50
18Lena HenrikssonIL Tyrving31:03+14:1117:20
19Tina BjørnstadRaumar Orientering42:21+25:2923:39
Ingvill HoftunAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLikke startet

D 60-

1 730 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Inger PrangerødTistedalen FL16:589:48
2Helga HaverstadLierbygda OL17:10+0:129:55
3Lis DæhliLøten o-lag18:23+1:2510:37
4Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb18:28+1:3010:40
5Margrete JørandliGjø-Vard OL21:14+4:1612:16
6Gro SolnørdalRudsbygd IL21:22+4:2412:21
7Anne Lise AndreassenSandefjord OK22:14+5:1612:51
7Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering22:14+5:1612:51
9Inger NergaardStokke IL24:04+7:0613:54
10Elle M. MelbyeHeming Orientering26:07+9:0915:05
11Randi HansenStokke IL27:00+10:0215:36
12Bjørg SvanbergRøyken OL27:15+10:1715:45
13Anne SørumRingsaker OK29:18+12:2016:56
14Lise HørtvedtKongsberg OL33:55+16:5719:36
15Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL35:24+18:2620:27
16Ellen Sofie RuudEiker OL58:29+41:3133:48
Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert
Wenche BjørnstadRingsaker OKdiskvalifisert
Sirpa LiljaModum OLikke startet
Hanne HerumOK Skeidiikke startet
Birgit JensenSkien OKikke startet

D 65-

1 730 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK19:1611:08
2Ingjerd SognnæsBergens TF20:21+1:0511:45
3Berit HegdalBergens TF21:00+1:4412:08
4Kari StrandeRingerike OL22:01+2:4512:43
5Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø22:04+2:4812:45
6Sylvia AndersenElverum OK23:57+4:4113:50
7Astrid OrmbergFana IL24:14+4:5814:00
8Lill Ramberg SkappelLillehammer OK25:25+6:0914:41
9Marit TyldumRudsbygd IL26:41+7:2515:25
10Herdis AlvheimFana IL26:57+7:4115:34
11Toril RiddervoldHeming Orientering28:15+8:5916:19
12Astrid LundeDrangedal OL28:49+9:3316:39
13Eva TaraldrudIndre Østfold OK30:36+11:2017:41
14Anne Karin StigemoIL Imås31:50+12:3418:24
15Grethe Lill RyengSturla, IF31:52+12:3618:25
16Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL34:40+15:2420:02
17Berit GrosvoldEiker OL34:48+15:3220:06
18Elisabet Høgset RiseRingsaker OK36:56+17:4021:20
19Kari NatåsBergens TF37:26+18:1021:38
20Kari BergLarvik OK39:24+20:0822:46
21Else StordalOL Tønsberg og omegn41:04+21:4823:44
Gerda ØenStord Orienteringdiskvalifisert
Karin KittilsenStokke ILikke startet
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangeikke startet

D 70-

1 430 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Timenes LaugenIL Imås16:1011:18
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18:18+2:0812:47
3Edel SlettemarkStord Orientering19:32+3:2213:39
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb19:59+3:4913:58
5Katharina Mo BergeFreidig20:17+4:0714:11
6Liv FeiringHamar OK20:49+4:3914:33
7Thorunn Aamodt OvesenLardal OL21:07+4:5714:46
8Bjørg KocbachBergens TF21:43+5:3315:11
9Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb22:01+5:5115:23
10Tea ForbergRond OL22:15+6:0515:33
11Gerd LangsethLarvik OK22:29+6:1915:43
12Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering22:39+6:2915:50
13Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL22:58+6:4816:03
14May Helene HansenSandefjord OK23:02+6:5216:06
15Eli KlovningPorsgrunn OL23:25+7:1516:22
16Inger LindløvOK Moss24:02+7:5216:48
17Birgitte BekkelundRøyken OL24:06+7:5616:51
18Ingeborg BøbelIL Imås25:56+9:4618:08
19Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL26:12+10:0218:19
20Margareta BrynhildsenStokke IL29:07+12:5720:21
21Astrid Reppesgård LieHedrum OL31:09+14:5921:46
22Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL31:42+15:3222:10
23Inger Lise BjordalOppsal Orientering34:40+18:3024:14
24Sissel EliassenSandefjord OK36:57+20:4725:50

D 75-

1 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig16:5311:48
2Odbjørg NordengRudsbygd IL24:21+7:2817:01
3Elin DahlenRingerike OL24:23+7:3017:03
4Unni DrageHaugerud IF26:00+9:0718:10
5Marit Økern JensenBærums Skiklub27:25+10:3219:10
6Johanna YtterbølGimle IF28:32+11:3919:57
7Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb32:49+15:5622:56
8Aase Tove GoldenMåren OK33:28+16:3523:24
9Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag34:26+17:3324:04

D 80-

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18:5914:36
2Inger E. VamnesHamar OK21:37+2:3816:37
3Gudveig JørundlandOK Sør31:05+12:0623:54
4Tirill Liby SeipOK Skeidi33:56+14:5726:06

H -12

1 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus EngehultNotodden OL14:2010:01
2Mathias LinløkkenØstmarka OK14:47+0:2710:20
3Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa15:48+1:2811:02
4Erik ZagarLarvik OK18:34+4:1412:59
5Einar ØstvoldHeming Orientering19:02+4:4213:18
6Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL24:51+10:3117:22
7Sondre KornmoPorsgrunn OL34:16+19:5623:57

H 13-14

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18:188:37
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL24:15+5:5711:26
3Martin AusenPorsgrunn OL27:22+9:0412:54
Bendik Schia LøeNotodden OLdiskvalifisert

H 15-16

2 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsmund SlokvikNotodden OL20:417:26
2Halvard KornmoPorsgrunn OL21:18+0:377:39
3Snorre SlokvikNotodden OL22:10+1:297:58
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering24:20+3:398:45
5Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa32:26+11:4511:40
6Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL35:43+15:0212:50
Eilev KvaaleAsker Skiklubbikke startet

H 17-

2 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL16:576:05
2Helge GisholtOK Skeidi19:01+2:046:50
3Even FossumIK Grane Arendal Orientering20:28+3:317:21
4Eirik LarsenSkien OK23:16+6:198:22
Lars Steinar HefreBø OLikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet
Eivind Romberg KvaaleBø OLikke startet

H 35-

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18:026:29
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering21:44+3:427:49
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 40-

2 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb18:546:47
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering19:10+0:166:53
3Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb20:48+1:547:28
4Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL26:04+7:109:22
5Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering27:08+8:149:45
6Jesper FlogstadIL Hauken28:56+10:0210:24
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILdiskvalifisert

H 45-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering15:206:08
2Håvard HågårdKonnerud IL18:02+2:427:12
3Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb18:58+3:387:35
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)19:16+3:567:42
5Robert FredriksenNotodden OL19:36+4:167:50
6Lars Erik GjeinFossum IF19:41+4:217:52
7Bjørn Idar SætranIF Trauma20:12+4:528:04
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb20:28+5:088:11
9Rune EngehultNotodden OL20:53+5:338:21
10Oddvar TaksdalGanddal IL20:59+5:398:23
11Bjørnar OlsrødStokke IL21:11+5:518:28
12Per Erik LarsenSandefjord OK21:33+6:138:37
13Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa25:29+10:0910:11
14Roger ØstvoldHeming Orientering29:09+13:4911:39
15Peter CarlsenSturla, IF38:31+23:1115:24
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

H 50-

2 130 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars DrageStavanger Orienteringsklubb15:397:20
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15:51+0:127:26
3Per Olav NærestadIF Trauma15:54+0:157:27
4Petter LøeNotodden OL16:26+0:477:42
5Tore HoffIL Tyrving16:32+0:537:45
6Christian GrotnesIL Tyrving16:50+1:117:54
7Terje UrfjellIL Imås16:56+1:177:56
8Vidar StrandLierbygda OL17:16+1:378:06
9Per Olav HaarrGanddal IL17:45+2:068:20
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK17:46+2:078:20
11Harald KvisliNotodden OL17:49+2:108:21
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18:15+2:368:34
13Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18:28+2:498:40
14Roger LysnesHedrum OL19:14+3:359:01
15Jørn MyrlandNotodden OL19:23+3:449:06
16Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering19:27+3:489:07
17Mads Henrik SandnesHope IL19:49+4:109:18
18Bjørn Richard KirsteSkien OK20:16+4:379:30
19Arne Håkon JørgensenSandefjord OK20:31+4:529:37
20Sven OhrvikKonnerud IL22:58+7:1910:46
21Per Einar StrømHedrum OL26:19+10:4012:21
Gjermund RørenEiker OLdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLdiskvalifisert
Peter DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeidiikke startet

H 55-

2 130 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon BjørgumKristiansand OK15:557:28
2Øyvind DrageKongsberg OL16:05+0:107:33
3Onno VerberneOL Toten-Troll16:06+0:117:33
4Nils Petter FremmingHeming Orientering16:25+0:307:42
5Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)16:55+1:007:56
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17:07+1:128:02
7Kim Farnes HansenLierbygda OL17:45+1:508:20
8Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb18:10+2:158:31
9Espen RaastadSkien OK18:22+2:278:37
10Petter GullikstadRøros IL18:44+2:498:47
11Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL18:45+2:508:48
12Nils Harald StaffOL Toten-Troll18:58+3:038:54
13Leif Kåre BessebergEiker OL19:41+3:469:14
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering19:45+3:509:16
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF20:30+4:359:37
16Inge GlittumOK Skeidi20:37+4:429:40
16Sture OttesenIndre Østfold OK20:37+4:429:40
18Eivind TokheimOdda OL21:15+5:209:58
19Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)22:22+6:2710:30
20Jon KvisliBø OL22:36+6:4110:36
21Torgeir BrandalKongsberg OL23:41+7:4611:07
22Kjetil KløvstadSandefjord OK23:56+8:0111:14
23Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering26:11+10:1612:17
24Kjetil RønhovdeOdda OL27:12+11:1712:46
25Harald OmlandSkien OK27:40+11:4512:59
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 60-

2 120 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag15:427:24
2Arve GlittumOK Skeidi15:58+0:167:31
3Harald HoviSkien OK17:24+1:428:12
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17:29+1:478:14
5Torgeir StrandhagenRøyken OL17:43+2:018:21
6Paul Terje HaarrGanddal IL18:09+2:278:33
7Are EriksenOslostudentenes IK18:22+2:408:39
8Morten DåsnesRingerike OL18:31+2:498:44
9Per SchancheAsker Skiklubb19:18+3:369:06
10Jostein AlvestadWing OK19:30+3:489:11
11Tor StrandRaumar Orientering20:03+4:219:27
12Reidar FossumAsker Skiklubb21:08+5:269:58
13Kjell SvanbergRøyken OL21:23+5:4110:05
14Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar21:56+6:1410:20
15Per Chr. HagenBø OL22:20+6:3810:32
16Per Hermann KrøgerMåren OK24:00+8:1811:19
17Morten JohannessenRøyken OL24:40+8:5811:38
18Rune LaurantsenSkien OK26:23+10:4112:26
19Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb27:04+11:2212:46
20Sjur GjestvangOL Toten-Troll27:33+11:5112:59
21Tov Arne BondalNotodden OL27:55+12:1313:10
22Jan Otto SætabergetLunderseter IL28:58+13:1613:39
Svein Richard BrandtzægHeming Orienteringikke startet
Dag KristensenOK Skeidiikke startet

H 65-

1 790 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK14:448:13
2Svein S JacobsenIL Tyrving15:06+0:228:26
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering16:18+1:349:06
4Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16:51+2:079:24
5Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering16:53+2:099:25
6Harry BreilandÅlgård Orientering17:21+2:379:41
7Nils-Petter WiikDriv IL17:23+2:399:42
7Øivind FadumSande Sportsklubb17:23+2:399:42
9Ola BroxOL Toten-Troll17:32+2:489:47
10Atle AlvheimFana IL18:30+3:4610:20
11Hans Roar BakkenEiker OL18:50+4:0610:31
12Sveinung RekaaNotodden OL19:02+4:1810:37
13Ole JohanssonPorsgrunn OL19:57+5:1311:08
14Odd GundersenRaumar Orientering20:03+5:1911:12
15Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb20:19+5:3511:21
16Hugo ChristensenNotodden OL20:55+6:1111:41
17Ove Gunnar JacobsenStokke IL21:05+6:2111:46
18Egil HusethKamp/Vestheim IF22:06+7:2212:20
19Paul SkjakerHadeland OL22:11+7:2712:23
20Jan Ove ØenStord Orientering22:28+7:4412:33
21Paul Martin BergRudsbygd IL22:41+7:5712:40
22Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22:43+7:5912:41
23Helge ScheiFørde IL23:46+9:0213:16
24Rolf LundeEiker OL24:07+9:2313:28
25Martin NaufHedrum OL24:12+9:2813:31
26Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb24:18+9:3413:34
27Finn BjørtuftKongsberg OL24:49+10:0513:51
28Nils Olav VennevikFreidig24:58+10:1413:56
29Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar25:22+10:3814:10
30Eilef LandsverkSkien OK26:16+11:3214:40
31Ragnar Niemi BergStokke IL26:35+11:5114:51
32Roar SætabergetLunderseter IL27:19+12:3515:15
33Alf Johan HjelmtvedtEiker OL29:22+14:3816:24
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Tor TrøanHadeland OLdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Tor SørevikTIF Vikingikke startet

H 70-

1 730 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NatåsBergens TF17:179:59
2Helge RevhaugRingerike OL17:39+0:2210:12
3Runar KittilsenStokke IL18:27+1:1010:39
4Knut SkjesetVang OL18:31+1:1410:42
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18:42+1:2510:48
6Hasse BergstrømIL Tyrving19:00+1:4310:58
7Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL19:03+1:4611:00
8Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb19:13+1:5611:06
9Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb19:29+2:1211:15
10Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb19:35+2:1811:19
11Geir TrøanKolbotn og Skimt OL19:54+2:3711:30
12Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)19:55+2:3811:30
13Knut WikstrømRingsaker OK19:57+2:4011:31
14Helge FossheimHedrum OL20:10+2:5311:39
15Ragnar HillestadLardal OL20:13+2:5611:41
16Roar BjordalOppsal Orientering20:15+2:5811:42
17Pål SkybergNidarøst OK20:22+3:0511:46
18Ingar HåkonsenKongsberg OL20:23+3:0611:46
19Kjell Einar AadnevikTIF Viking20:24+3:0711:47
20Roar ForbordMalvik IL20:48+3:3112:01
21John Birger SkansenRudsbygd IL21:06+3:4912:11
22Magnar NerheimSuldal Orienteringslag21:09+3:5212:13
23Andras ZankayBEAC21:22+4:0512:21
24Magnus LandstadFreidig21:36+4:1912:29 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Kjell MeenPorsgrunn OL21:43+4:2612:33
26Carl Ove BergOK Skeidi21:55+4:3812:40
27Terje MalmHamar OK21:59+4:4212:42
28Geir HusdalTIF Viking22:12+4:5512:49
29Widar Taxth LølandHisøy OK22:17+5:0012:52
30Hans StordalOL Tønsberg og omegn22:44+5:2713:08
31Helge LyeIL Tyrving22:56+5:3913:15
32Trond FeiringHamar OK23:14+5:5713:25
33John Ivar KjellevoldModum OL23:40+6:2313:40
33Rolf GjølbergLarvik OK23:40+6:2313:40
35Lars Martin GjeinStokke IL24:08+6:5113:56
36Jakob KløverødPorsgrunn OL24:41+7:2414:16
37Harald WesterheimFitjar IL25:20+8:0314:38
38Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb25:26+8:0914:42
39Arne Kristian SkiftenesIL Imås25:46+8:2914:53
40Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL26:48+9:3115:29
41Gunnar MosevollSkien OK27:53+10:3616:07
42Steinar SlettemarkStord Orientering29:10+11:5316:51
43Arne LandeBø OL29:25+12:0817:00
44Knut LindløvOK Moss30:11+12:5417:26
45Klaus EngenEidskog OL31:15+13:5818:03
46Frank EliassenSandefjord OK32:02+14:4518:30
47Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn33:53+16:3619:35
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert
Rolf LyePorsgrunn OLdiskvalifisert
John Thomas PetersenNittedal OLdiskvalifisert
Alf BergIdrettslaget Dyre Vaaikke startet
Roar LøkenSandefjord OKikke startet
Henning GaarderKonnerud ILikke startet

H 75-

1 730 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK17:1810:00
2Gunnar ØsterbøFreidig18:00+0:4210:24
3Leidulv VinjeNidarøst OK18:16+0:5810:33
4Henrik HvoslefIK Stern18:37+1:1910:45
5Odd AureDrangedal OL19:21+2:0311:11
6Bjørn W. LudvigsenSturla, IF19:23+2:0511:12
7Arne SæterhaugByåsen IL20:18+3:0011:44
8Jon TyldumRudsbygd IL20:42+3:2411:57
9Helge BjaalandHeming Orientering20:54+3:3612:04
10Leif EngenNidarøst OK21:01+3:4312:08
11Bjørn Willy HansenSandefjord OK22:11+4:5312:49
12Per BjørkhaugTIF Viking22:13+4:5512:50
13Per Øystein AndersenLarvik OK22:33+5:1513:02
14Stig Arild HaugskottOL Trollelg24:15+6:5714:01
15Magne KlovningPorsgrunn OL25:21+8:0314:39
16Jon C. FougnerHeming Orientering25:26+8:0814:42
17Paul BisethKongsberg OL25:38+8:2014:49
18Ingolf DybvikStord Orientering26:20+9:0215:13
19Anton LommeHedrum OL26:23+9:0515:15
20Oddvar GjelstadSandefjord OK26:56+9:3815:34
21Anders LaugloOL Trollelg27:45+10:2716:02
22Henry SundsetvikOL Trollelg28:41+11:2316:34
23Tormod DahlenRingerike OL29:59+12:4117:19
24Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn30:07+12:4917:24
25Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering30:12+12:5417:27
26Egill KnudsenTIF Viking31:17+13:5918:04
27Trygve FosseGimle IF31:55+14:3718:26
28Leif BråtenHeming Orientering32:45+15:2718:55
29Bjørn GunnerødAsker Skiklubb33:36+16:1819:25
Finn Faye KnudsenOL Trollelgdiskvalifisert
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 80-

1 430 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod HøimyrSturla, IF21:3815:07
2Tore S. RasmussenTIF Viking21:50+0:1215:16
3Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL22:44+1:0615:53
4Knut KjemhusKongsberg OL24:03+2:2516:49
5Magnar ReppesgårdHedrum OL24:57+3:1917:26
6Axel IngvaldsenTIF Viking26:14+4:3618:20
7Finn Åge ØsternKongsberg OL26:44+5:0618:41
8Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag30:11+8:3321:06
9Helge HalvorsenLarvik OK34:57+13:1924:26
10Einar JørundlandOK Sør45:10+23:3231:35
11Tor DrageHaugerud IF46:28+24:5032:29
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 85-

1 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg26:0218:12
2Hermann KobbeltvedtTIF Viking43:11+17:0930:11
3Einar StrandHøydalsmo IL43:40+17:3830:32
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert
Kjell Audun GjersdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Direkte A

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik DalenNOTEAM19:299:08
2Robert BånfiÅs-NMBU Orientering20:02+0:339:24
3Hanne Marte ØstevoldHeming Orientering24:31+5:0211:30
4Isabel StureNOTEAM25:53+6:2412:09

Direkte C

1 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn StrømmeTIF Viking35:1424:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor