Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattkøppfinale og Råtassnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattkøppfinale og Råtassnatta
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 28 september 2016

H-lang

6 720 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Ola Pedersen Vang OL 1:01:44 9:11
2 Pål Stenberg Vang OL 1:02:41 +0:57 9:19
3 Anders Skjeset Vang OL 1:03:59 +2:15 9:31
4 Yngve Volden Løten o-lag 1:04:19 +2:35 9:34
5 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:09:29 +7:45 10:20
6 Øystein Storsveen Løten o-lag 1:14:17 +12:33 11:03
7 Tore Borchgrevink Alu Hamar OK 1:17:57 +16:13 11:35
Eskil Frøisland Vang OL diskvalifisert

H-mellom

5 090 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 43:02 8:27
2 Øivind Frøisland Vang OL 47:58 +4:56 9:25
3 Stein Arne Negård Vang OL 54:48 +11:46 10:45
4 Terje Gudbrandsen Hamar OK 57:22 +14:20 11:16
5 Henning Wernøe Hamar OK 57:46 +14:44 11:20
6 Harald Østbye Elverum OK 1:01:23 +18:21 12:03
7 Stian Lundteppen Elverum OK 1:06:59 +23:57 13:09
8 Svein Thorsberg Grue IL 1:11:19 +28:17 14:00
9 Herman Bakke Løten o-lag 1:11:27 +28:25 14:02

D-mellom

5 090 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 1:06:15 13:00

H-kort

3 020 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Smestad Løten o-lag 42:00 13:54
2 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 42:01 +0:01 13:54
3 Helge Ryen Hamar OK 44:13 +2:13 14:38
4 Teith Kyrre Dalsrud Vang OL 45:04 +3:04 14:55
5 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:05:17 +23:17 21:37
Trond Ivar Tømmervold Hamar OK diskvalifisert
Petter Stensli Løten o-lag diskvalifisert
Stig Wiest Vang OL diskvalifisert

D-kort

3 020 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Jorunn Rognlien Modum OL 54:03 17:53

Råtass

1 500 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 June Rogstad Bekkevold Løten o-lag 12:05 8:03
2 Henriette Berg Løten o-lag 12:09 +0:04 8:06
3 Mathilde Oustad Løten o-lag 12:15 +0:10 8:10
4 Johanne Berg Løten o-lag 15:28 +3:23 10:18
5 Magnus Palerud Dahl Løten o-lag 18:36 +6:31 12:24
6 Anne Frøisland Vang OL 22:59 +10:54 15:19
7 Oliver Nygård Løten o-lag 23:02 +10:57 15:21
8 Amalie Norgren-Bøvre Løten o-lag 28:40 +16:35 19:06
9 Silje Kjernet Løten o-lag 28:50 +16:45 19:13

C-åpen

1 890 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oddvar Gravingen Grue IL 31:43 16:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor