Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 290 m, 99 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa23:0617:54
Amalie BirkelundAsker Skiklubb24:5219:16
Elise Nauf BorgersenHedrum OL22:2217:20
Malene Bråten GabrielsenVoss IL21:1416:27
Mathias Bråten GabrielsenVoss IL24:4819:13
Maren BråtenFørde IL24:1218:45
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL17:0813:16
Linea DalandKristiansand OK26:5020:48
Elvira DalseggSkien OK22:1317:13
Rannveig Elisa EenVoss IL22:4517:38
Eirik EliassenSandefjord OK29:1422:39
Christopher David EriksenLarvik OK19:4015:14
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10:538:26
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK13:3410:31
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)19:4415:17
Elise FlatenVegårshei IL33:3326:00
Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb52:3340:44
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb52:3940:48
Balder Solberg FredheimSandefjord OK21:3416:43
Sindre FurlandSandefjord OK12:349:44
Amund Eeg GjenbergIL Gular22:0117:04
Sondre HafskjoldNydalens SK12:099:25
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)20:0615:34
Tobias Harstad RindeBø OL13:1710:17
Markus M. HellandEgersund OK25:3719:51
Ellinor Johansen HickenIL Koll25:5220:03
Henrik Johansen HickenIL Koll28:0721:47
Vilde HøyerFossum IF34:1226:30
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK20:3515:57
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa25:2619:42
Marte Ulven JørgensenAsker Skiklubb14:0910:58
Miriam KhouryLarvik OK27:2621:15
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL17:1313:20
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL17:1613:23
Karen KlavenesSandefjord OK14:3711:19
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn36:3128:18
Sissel KombaHemsedal IL31:5324:42
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK22:0817:09
Eline KravdalGjø-Vard OL18:0013:57
Brage LaugalandÅlgård Orientering24:1818:50
Vetle LaugalandÅlgård Orientering24:2518:55
Gustav LorentzenNOTEAM23:0717:55
Ruben M. HellandEgersund OK21:2516:36
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)23:3818:19
Eirik NastadAsker Skiklubb13:5210:44
Una NastadAsker Skiklubb32:5525:31
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL23:0017:49
Trym NaustdalOK Skeidi20:1715:43
Inez NelsonLardal OL23:4718:26
Ana Zagar NesLarvik OK37:3329:06
Nette Zagar NesLarvik OK37:3429:07
Benjamin Birk NielsenAalborg OK15:3212:02
Sanna Aasrum NilssenKristiansand OK27:5421:37
Balder NybakkVestre Akers SK24:3018:59
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)21:4316:50
Maren OftedalÅlgård Orientering15:3812:07
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)19:4115:15
Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK16:4312:57
Vilde PuntervoldEgersund OK17:2113:26
Johanne Ragvin RøstadNydalens SK44:3434:32
Herman Ragvin SkaretVaregg Fleridrett44:2534:25
Mikkel Ragvin SkaretVaregg Fleridrett44:4434:40
Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett17:4213:43
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering48:4837:49
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK27:1721:08
Astrid ReuschHeming Orientering15:3812:07
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)28:2121:58
Ingvild RingheimLarvik OK13:3810:34
Markus Husby SandvenIL Koll27:1221:05
Vigdis SigurdsdottirStokke IL16:4412:58
Sturla SigurdssonStokke IL15:1011:45
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12:5810:03
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL17:2513:30
Eiven SkramNittedal OL12:329:42
Memund Daltveit SlettebøFana IL15:5812:22
Emil Slørdahl ConradiNOTEAM33:2825:56
Karoline Slørdahl ConradiNOTEAM12:249:36
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb52:2140:34
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb52:0240:20
Theo Solberg FredheimSandefjord OK15:3812:07
Gaute B. SolbergBø OL22:4217:35
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL16:3912:54
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21:5917:02
Dagfinn StenvikByåsen IL20:1815:44
Mathias SundbyLarvik OK28:5022:21
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK24:1718:49
Hampus TronvollVelledalen IL33:4826:12
Ludvik TronvollVelledalen IL35:1427:18
Ole Jacob TrøanNittedal OL28:1121:50
Marte Voll SundeSøgne og Songdalen OK28:0221:43
Eivind VågsnesOppsal Orientering20:0715:35
Martina VågsnesOppsal Orientering25:0319:25
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23:3618:17
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb15:1911:52
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb15:0311:40
Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK14:1511:02
Julie WoldSturla, IF21:4916:54
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering17:3113:34
Emma  ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21:5316:57

D-10

1 950 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa37:1419:05
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)28:4714:45
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1:05:5933:50
Dea EikedalenPorsgrunn OL48:1824:46
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn26:1513:27
Tuva Charlotte FossaasGimle IF32:0816:28
Erika A. GjedeboOppsal Orientering34:2517:38
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering33:4517:18
Daniella GjoneSandefjord OK26:4913:45
Julie M HellandEgersund OK19:4710:08
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering39:5520:28
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett35:5218:23
Kristine NaustdalOK Skeidi24:2712:32
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering29:5515:20
Sofia Daltveit SlettebøFana IL1:05:5833:49
Marie ThomassenVaregg Fleridrett38:3119:45
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D11-12

1 990 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL18:229:13
2Marie KravdalGjø-Vard OL21:02+2:4010:34
3Anna TaksdalGanddal IL21:11+2:4910:38
4Iril RingheimLarvik OK22:02+3:4011:04
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL22:04+3:4211:05
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25:11+6:4912:39
7Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering25:57+7:3513:02
8Marthe Graff-WiikSturla, IF28:12+9:5014:10
9Synne Skeie PettersonEgersund OK28:34+10:1214:21
9Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)28:34+10:1214:21
11Annabell Aunmo KjellevoldModum OL29:30+11:0814:49
12Karine Aarstad TorgersenEgersund OK29:57+11:3515:03
13Serine Kierulf DirdalLarvik OK30:01+11:3915:05
14Ragne KlavenesSandefjord OK31:28+13:0615:48
15Pernille ZagarLarvik OK32:10+13:4816:09
16Annika van RaaijHedrum OL32:58+14:3616:33
17Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33:11+14:4916:40
18Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL33:44+15:2216:57
19Tonje RykkjeStord Orientering36:52+18:3018:31
20Thea Beate PuntervoldEgersund OK37:26+19:0418:48
21Tuva HøyerFossum IF37:42+19:2018:56
22Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb38:38+20:1619:24
22Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL38:38+20:1619:24
24Iselin HøivoldKongsberg OL40:38+22:1620:25
25Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb44:27+26:0522:20
26Faya KhouryLarvik OK46:22+28:0023:17
27Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering53:45+35:2327:00
28Mari KallesonOppsal Orientering1:15:23+57:0137:52
Ine Bjaadal WinbergOK Skeididiskvalifisert

D10-12N

1 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL11:108:39
2Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa14:2911:13
3Ada WikestadOs Orienteringsklubb15:1711:50
4Julie LindbladLardal OL15:1911:52
5Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL17:4813:47
6Eline DalandKristiansand OK17:5313:51
7Helena Katarina LorentzenNOTEAM22:3617:31
8Marlen BamleOK Skeidi24:5619:19
9Maren WinsvoldØstmarka OK25:5720:06
10Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)39:3030:37
11Nea Ekre DalseggSkien OK42:2332:51

D13-14

2 710 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26:189:42
2Kristin Melby JacobsenLardal OL27:25+1:0710:07
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)31:38+5:2011:40
4Konstanse MoholthKongsberg OL32:39+6:2112:02
5Mille Baastad BergIL Tyrving33:26+7:0812:20
6Alida OftedalÅlgård Orientering33:46+7:2812:27
7Linnea HolstIL Tyrving37:15+10:5713:44
8Eileen BjanesIL Tyrving37:16+10:5813:45
9Marie KvarmeSturla, IF37:17+10:5913:45
10Anne Maren EidstenSturla, IF37:20+11:0213:46
11Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)37:22+11:0413:47
12Mina Akiko JohnsenSturla, IF37:23+11:0513:47
13Marie Roll-TørnqvistFana IL37:45+11:2713:55
14Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK37:52+11:3413:58
15Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering38:01+11:4314:01
16Ingvild GustafssonKongsberg OL38:39+12:2114:15
17Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn38:41+12:2314:16
18Selma HøivoldKongsberg OL38:43+12:2514:17
19Vida Helland-HansenIL Tyrving38:53+12:3514:20
20Kristine Bog VikaneFana IL38:57+12:3914:22
21Maria KostølKristiansand OK39:45+13:2714:40
22Sigrid NermoenØstmarka OK41:03+14:4515:08
23Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb53:34+27:1619:45
24Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK54:27+28:0920:05
25Nora AnderssonOK Norrvirdarna1:07:14+40:5624:48
Noor Dirro-HeluMåren OKdiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

D13-16C

1 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda Kjellevold MaldeIL Gular29:3014:49
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn29:53+0:2315:01
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering32:25+2:5516:17
4Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL33:27+3:5716:48
5Marlene SkramdalHedrum OL33:56+4:2617:03
6Kari KyrkjebøTIF Viking34:16+4:4617:13
7Maria Johannessen LinneboAsker Skiklubb35:04+5:3417:37
8Amanda Daltveit SlettebøFana IL45:36+16:0622:54
9Silje HagenDrangedal OL46:27+16:5723:20
10Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)1:16:30+47:0038:26
11Anna Henriette StraumeDrangedal OL1:45:31+1:16:0153:01

D13-16N

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb25:0511:27
2Mathilde LindbladLardal OL29:28+4:2313:27
3Tomine FlatenVegårshei IL31:46+6:4114:30
4Kristin HagaHedrum OL51:46+26:4123:38

D15-16

3 210 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39:1512:13
2Tina KallesonOppsal Orientering41:59+2:4413:04
3Kristine KravdalGjø-Vard OL42:56+3:4113:22
4Marte Madslien BakkenNydalens SK44:09+4:5413:45
5Ada WulfsbergNydalens SK45:34+6:1914:11
6Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett52:31+13:1616:21
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb52:44+13:2916:25
8Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54:45+15:3017:03
9Mina JørgensenIL Tyrving55:42+16:2717:21
10Solveig LetmolieEiker OL57:05+17:5017:46
11Ea LunøeNydalens SK58:32+19:1718:14
12Oda Isnes TyseEiker OL1:04:06+24:5119:58
13Ingeborg KvarmeSturla, IF1:04:14+24:5920:00
14Alexandra LinløkkenØstmarka OK1:04:37+25:2220:07
15Iris HolstIL Tyrving1:06:52+27:3720:49
16Mari Strømme LidTIF Viking1:08:30+29:1521:20
17Elise StørenBø OL1:14:00+34:4523:03
18Ingrid LamarkGanddal IL1:15:54+36:3923:38
19Carmen DirroMåren OK1:21:27+42:1225:22
20Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:35:40+56:2529:48
20Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:35:40+56:2529:48
22Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1:41:30+1:02:1531:37
Ida Sofie HjortlandLarvik OKdiskvalifisert
Julie PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

D15-16B

2 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL38:4014:45
Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

D17-AK

2 630 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL27:0710:18
2Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK27:40+0:3310:31
3Marita Weierud KvaaleRøyken OL30:04+2:5711:25
4Anna-Thekla TonjerElverum OK36:59+9:5214:03
5Otilie OftedalÅlgård Orientering37:00+9:5314:04
6Heidi TronbølFet OL37:47+10:4014:21
7Hege Holth RekaaRøyken OL37:54+10:4714:24
8Anette Fidje BerganVegårshei IL38:38+11:3114:41
9Marie StyrvoldNTNUI39:15+12:0814:55
10Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK39:58+12:5115:11
11Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering40:44+13:3715:29
12Karoline Dahl FosbyNTNUI41:40+14:3315:50
13Pernille Ibsen LervågVelledalen IL42:03+14:5615:59
14Kristin AureDrangedal OL42:58+15:5116:20
15Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK43:27+16:2016:31
16Marit IsachsenAsker Skiklubb43:29+16:2216:32
17Kristin ÅstebølWing OK50:56+23:4919:21
18Tone NilsenBø OL52:06+24:5919:48
19Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett52:16+25:0919:52
20Rebekka BråtenVoss IL53:37+26:3020:23
21Marita Lilja GrønhovdModum OL53:53+26:4620:29
22Maiken SandbergNydalens SK56:57+29:5021:39
23Linn Carina DalandKristiansand OK1:00:31+33:2423:00
24Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL1:02:32+35:2523:46
25Inger Marie SagaKjose IL1:04:29+37:2224:31
26Astrid StyrvoldLardal OL1:04:31+37:2424:31
27Silje Borge HoviSkien OK1:04:53+37:4624:40
28Gro MadslienVaregg Fleridrett1:19:39+52:3230:17
29Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1:44:18+1:17:1139:39
Hilde Slørdahl ConradiNydalens SKdiskvalifisert
Jane M HellandEgersund OKdiskvalifisert
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaabrutt

D17-B

2 620 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn SandbakkByåsen IL31:3812:04
2Runa KallesonOppsal Orientering36:53+5:1514:04
3Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL40:25+8:4715:25
4Kjersti GullordGjø-Vard OL41:56+10:1816:00
5Heidi HerumOK Skeidi45:40+14:0217:25
6Gunhild MyhrAsker Skiklubb49:06+17:2818:44
7Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa50:52+19:1419:24
8Tove Vinje PaulsenTorvastad IL51:40+20:0219:43
9Heidi EriksenLarvik OK53:59+22:2120:36
10Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering56:46+25:0821:40
11Hilde HetlandEgersund OK57:32+25:5421:57
12Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll59:27+27:4922:41
13Anne Moian NydalAsker Skiklubb59:43+28:0522:47
14Ellen HasaasOK Skeidi1:00:08+28:3022:57
15June HerredsvelaØstmarka OK1:01:00+29:2223:16
16Monica HorpestadEgersund OK1:04:49+33:1124:44
17Laila HelminsenFredrikstad SK1:07:15+35:3725:40
18Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1:29:59+58:2134:20
Hanne NaustdalOK Skeididiskvalifisert
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Helga M. BackerAsker Skiklubbdiskvalifisert
Monica Tveit TjentlandLardal OLdiskvalifisert

D17-C

2 480 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)35:2514:16
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL46:45+11:2018:51
3Inger  MørkSandefjord OK46:56+11:3118:55
4Marte LjådalIL Hauken49:50+14:2520:05
5Anne Berit UlsakerHemsedal IL53:56+18:3121:44
6Torunn LaugalandÅlgård Orientering56:36+21:1122:49
7Ingunn SagaKjose IL1:02:02+26:3725:00
8Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL1:02:22+26:5725:08
9Tone HandegårdVoss IL1:08:21+32:5627:33
10Gro HagenDrangedal OL1:08:27+33:0227:36
11Halfrid WaageSkien OK1:08:42+33:1727:42
12Berit BrandsbergEgersund OK1:09:39+34:1428:05
13Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:11:48+36:2328:57
14Gry Sveri LierTIF Viking1:12:57+37:3229:24
15Ann Merete HandegårdVoss IL1:15:02+39:3730:15
16Therese BotnenNesbyen IL1:20:08+44:4332:18
17Else StordalOL Tønsberg og omegn1:22:32+47:0733:16
18Kristin Repstad StoremyrIL Hauken1:24:16+48:5133:58
19Nora-Marie Sogn WiikLardal OL1:27:01+51:3635:05
20Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1:32:24+56:5937:15
Olaug F MydlandEgersund OKdiskvalifisert
Martine Andersen HennigGimle IFdiskvalifisert

D17-N

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tordis FrøytlogEgersund OK30:5814:08
2Kari BjaadalOK Skeidi34:04+3:0615:33
3Martha LindNydalens SK34:11+3:1315:36
4Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett42:17+11:1919:18

D45-AK

2 630 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna MattssonOK Norrvirdarna37:3014:15
2Hege PranOdal OL - Orientering42:28+4:5816:08
3Veslemøy SolbergKonnerud IL43:50+6:2016:40
4Gerd Karin VestølVegårshei IL48:12+10:4218:19
5Ylva Svanberg HelleTIF Viking56:02+18:3221:18
6Trude KyrkjebøTIF Viking56:15+18:4521:23
7Torild MyrliTIF Viking1:02:28+24:5823:45
8Sissel RudningenHemsedal IL1:06:09+28:3925:09
9Anette Kjærås FiringAndebu IL1:09:47+32:1726:32
10Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:36:19+58:4936:37
11Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:47:11+1:09:4140:45
12Siren HoplandGneist, IL1:49:09+1:11:3941:30
13Merete UndelandSturla, IF1:52:32+1:15:0242:47
Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

D17-20

4 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb50:5011:08
2Oda J SikkelandIL Tyrving59:29+8:3913:02
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1:00:41+9:5113:18
4Elin UlsakerHemsedal IL1:06:20+15:3014:32
5Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1:06:34+15:4414:35
6Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:12:43+21:5315:56
7Linn Hege RosoLardal OL1:25:15+34:2518:41
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert

D21-

5 270 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna MüllerSwiss Orienteering Team59:2811:17
2Anina BrunnerSwiss Orienteering Team59:30+0:0211:17
3Lone BrochmannBækkelagets SK1:02:24+2:5611:50
4Lisa SchubnellSwiss Orienteering Team1:02:26+2:5811:50
5Nicole RagvinNydalens SK1:04:20+4:5212:12
6Sina TommerSwiss Orienteering Team1:04:27+4:5912:13
7Marta UlvensøenNTNUI1:04:38+5:1012:15
8Joana WältiSwiss Orienteering Team1:07:46+8:1812:51
9Marthe GløersenBækkelagets SK1:08:30+9:0212:59
10Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:10:42+11:1413:24
11Martine ÅstebølNTNUI1:18:41+19:1314:55
12Sølvi FossøyEiker OL1:19:02+19:3414:59
13Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag1:19:58+20:3015:10
14Maren KoplandModum OL1:27:22+27:5416:34
15Anne Marthe PeveriEiker OL1:44:45+45:1719:52
Hanne Maria VisterOslostudentenes IKdiskvalifisert

D35-

3 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla AasrumKristiansand OK1:02:1317:05
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1:12:52+10:3920:01

D40-

3 350 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL33:4510:04
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK34:18+0:3310:14
3Trude HarstadBø OL35:29+1:4410:35
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK39:35+5:5011:48
5Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL40:44+6:5912:09
6Kine DirroMåren OK41:18+7:3312:19
7Linda RykkjeStord Orientering42:27+8:4212:40
8Sara MathisenPorsgrunn OL43:19+9:3412:55
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44:19+10:3413:13
10Mila ZaharinovaOppsal Orientering45:53+12:0813:41
11Mone NastadNotodden OL46:06+12:2113:45
12Ingjerd SommerstadKongsberg OL50:42+16:5715:08
13Målfrid KonstKristiansand OK51:04+17:1915:14
14Mariken BjervaNamsos OK53:16+19:3115:54
15Elin KallesonOppsal Orientering57:19+23:3417:06
16Kristin A. EegIL Gular58:57+25:1217:35
17Nina BirkelundAsker Skiklubb59:32+25:4717:46
18Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK1:00:33+26:4818:04
19Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)1:01:59+28:1418:30
20Elise HafskjoldNydalens SK1:26:11+52:2625:43

D45-

3 350 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn HadlandEgersund OK34:4410:22
2Mariann ScheiTIF Viking41:02+6:1812:14
3Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK42:56+8:1212:48
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb43:07+8:2312:52
5Karianne StrømmeTIF Viking43:09+8:2512:52
6Tone AlmåsIL Leik46:16+11:3213:48
7Arnhild U. BråtenVegårshei IL47:40+12:5614:13
8Nora SkauenIL Tyrving48:07+13:2314:21
9Kristin SandvenNotodden OL51:46+17:0215:27
10Aud Ellen BrevikSturla, IF54:22+19:3816:13
11Vibeke LamarkGanddal IL56:28+21:4416:51
12Kirsti LysakerFana IL1:00:24+25:4018:01
13Åse NysæterSkien OK1:02:23+27:3918:37
14Marian KjellevoldIL Gular1:02:54+28:1018:46
15Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:04:26+29:4219:14
16Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:05:38+30:5419:35
17Mai Britt BjørkSandefjord OK1:05:46+31:0219:37
18Mai Iren AlmåsIL Leik1:08:25+33:4120:25
19Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb1:17:33+42:4923:08
20Gro BørteKristiansand OK1:17:42+42:5823:11
21Marianne ReuschHeming Orientering1:20:11+45:2723:56
22Astrid BrevikStokke IL1:39:34+1:04:5029:43
23Janne LarsenPorsgrunn OL1:50:16+1:15:3232:54
24Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)2:16:57+1:42:1340:52

D50-

3 310 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering45:3813:47
2Britt Helene FossøyNotodden OL48:48+3:1014:44
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL48:49+3:1114:44
4Lise ChristensenTIF Viking49:10+3:3214:51
5Tiri RebårdSandefjord OK51:14+5:3615:28
6Kari MadslienNydalens SK52:59+7:2116:00
7Maria TorgersenBækkelagets SK1:02:03+16:2518:44
8Nina Elise JørgensenNittedal OL1:02:19+16:4118:49
9Anne Berit EidNydalens SK1:06:35+20:5720:06
10Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1:11:51+26:1321:42
11Anne DahlNydalens SK1:14:36+28:5822:32
12Lene BorthenKolbotn og Skimt OL1:15:30+29:5222:48
13Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:15:33+29:5522:49
14Sigrun NygårdAsker Skiklubb1:16:52+31:1423:13
15Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF1:23:43+38:0525:17
16Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)1:25:50+40:1225:55
17Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1:28:07+42:2926:37
18Kathrine LunøeNydalens SK1:28:12+42:3426:38
19Elin Moe GræsliHamar OK2:11:09+1:25:3139:37

D55-

2 510 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK31:1712:27
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL32:07+0:5012:47
3Ragnhild HaldKristiansand OK35:44+4:2714:14
4Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL40:10+8:5316:00
5Gro PedersenOK Skeidi42:05+10:4816:45
6Ann Karin TjørhomGanddal IL44:55+13:3817:53
7Hege FjellbirkelandIL Gular45:06+13:4917:58
8Ingrid NermoenØstmarka OK46:39+15:2218:35
9Gro Hege LudvigsenMåren OK46:47+15:3018:38
10Runa SkyttersæterHeming Orientering48:09+16:5219:10
11May Jorunn RognlienModum OL51:17+20:0020:25
12Inger SchibstedRøyken OL1:06:16+34:5926:24
13Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1:08:33+37:1627:18
14Lena HammerVestre Akers SK1:18:08+46:5131:07
15Eli Tufte HanssenEiker OL1:25:07+53:5033:54

D60-

2 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL32:1112:49
2Anne Lise SagaKjose IL36:09+3:5814:24
3Hanne HerumOK Skeidi41:35+9:2416:34
4Rannveig SolliAskøy OL43:56+11:4517:30
5Elle M. MelbyeHeming Orientering47:04+14:5318:45
6Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn50:00+17:4919:55
7Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn54:46+22:3521:49
8Anne Kjersti DaltveitFana IL55:14+23:0322:00
9Randi HansenStokke IL56:12+24:0122:23
10Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering57:59+25:4823:06
11Tonny LindquistOK Skeidi58:43+26:3223:23
12Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering58:51+26:4023:26
13Gunn BotnenBø OL1:16:22+44:1130:25
14Aud KjemperudEiker OL1:29:47+57:3635:46
Trude BråtenVoss ILdiskvalifisert
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D65-

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK34:1313:41
2Sidsel Graff-IversenFossum IF42:45+8:3217:06
3Astrid LundeDrangedal OL56:08+21:5522:27
4Anne Karin StigemoIL Imås58:19+24:0623:19
5Elisabeth RødAndebu IL1:02:32+28:1925:00
6Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:03:26+29:1325:22
7Marit OddenDrangedal OL1:18:40+44:2731:28
Anne KaasaDriv ILdiskvalifisert
Britt RameckersHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D70-

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig41:4316:41
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44:45+3:0217:54
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL45:30+3:4718:12
4Margareta BrynhildsenStokke IL47:46+6:0319:06
5Liv FeiringHamar OK47:49+6:0619:07
6Kjersti ThoStabæk IF51:04+9:2120:25
7Sidsel SandelienHeming Orientering54:07+12:2421:38
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb55:22+13:3922:08
9May Helene HansenSandefjord OK56:36+14:5322:38
10Ingeborg BøbelIL Imås56:47+15:0422:42
11Eli KlovningPorsgrunn OL59:11+17:2823:40
12Birgitte BekkelundRøyken OL59:25+17:4223:46
13Astri RogstadFossum IF1:13:18+31:3529:19
14Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:21:49+40:0632:43
15Kristin ViganderFossum IF1:22:09+40:2632:51
16Brit Solberg StraumeDrangedal OL1:31:49+50:0636:43
17Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL1:33:45+52:0237:30
18Ellen BjervaDrangedal OL1:39:47+58:0439:54

D75-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig40:1616:06
2Anne-Britt NilsenKjelsås IL1:04:52+24:3625:56
3Aase Tove GoldenMåren OK1:12:19+32:0328:55
4Inger Lise SolbergBø OL1:15:43+35:2730:17

D80-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1:12:3129:00
Gudveig JørundlandOK Sør1:01:3824:39
Tirill Liby SeipOK Skeidi1:12:1628:54

H-10

1 950 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16:298:27
2Magnus SigurdssonStokke IL16:478:36
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17:318:58
4Rasmus EngehultNotodden OL17:539:10
5Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi18:109:18
6Emil Tonjer FingarsenElverum OK18:269:27
7Asbjørn LandeEidskog OL18:469:37
8Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb19:169:52
9Estin SkramNittedal OL20:4810:40
10Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21:1610:54
11Olav BerganVegårshei IL22:4511:40
12Lars KostølKristiansand OK23:5612:16
13Sondre Dahl BorkamoNotodden OL24:3412:35
14Lauritz BrunborgNittedal OL24:3812:37
15Thormod Mathias HernæsNittedal OL24:4612:42
16Jørgen FlatenVegårshei IL24:5812:48
17Livar OftedalÅlgård Orientering26:1713:28
18Olav Magne MoheimIK Grane Arendal Orientering27:5114:16
19Jarand GustafssonKongsberg OL28:1814:30
20Solan EikedalenPorsgrunn OL28:4814:46
21Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)36:2418:40
22Øystein TveitSuldal Orienteringslag46:2123:46
Tollef TjentlandLardal OLdiskvalifisert
Gaute SkjønhaugFet OLdiskvalifisert

H11-12

1 990 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Gløgård StensrudNittedal OL19:5610:01
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL21:06+1:1010:36
3Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)21:28+1:3210:47
4Martin Christoffer BorgIL Koll22:09+2:1311:07
5Gabriel GjoneSandefjord OK23:01+3:0511:33
6Jonathan Birk NielsenAalborg OK23:15+3:1911:41
7Håvard EikGjerdrum OL23:49+3:5311:58
8Johannes Salvesen-LundeIL Koll24:37+4:4112:22
9Borgar SkjelbredKongsberg OL25:02+5:0612:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett25:41+5:4512:54
11Even LienGjø-Vard OL26:03+6:0713:05
12Erlend UlsakerHemsedal IL26:46+6:5013:27
13Mathias BirkelundAsker Skiklubb26:56+7:0013:32
14Andreas Strømme LidTIF Viking27:19+7:2313:43
15Ragnar  LandeEidskog OL28:30+8:3414:19
16Jakob A. GjedeboOppsal Orientering29:22+9:2614:45
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK30:01+10:0515:05
18Martin TorøKongsberg OL30:16+10:2015:12
19Mathias LinløkkenØstmarka OK32:24+12:2816:16
20Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering32:26+12:3016:17
21Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)32:29+12:3316:19
22Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb32:52+12:5616:30
23Henrik Repstad StoremyrIL Hauken33:48+13:5216:59
24Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb35:26+15:3017:48
25Jonas Johansen HickenIL Koll36:22+16:2618:16
26Tobias Tronbøl LiumFet OL36:41+16:4518:26
27Vegard AksnesIL Gular37:13+17:1718:42
28Erik ZagarLarvik OK38:28+18:3219:19
29Eskil HafskjoldNydalens SK41:10+21:1420:41
30Niclas GunnerødStokke IL46:32+26:3623:23
31Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)55:27+35:3127:51

H10-12N

1 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens WoldSturla, IF11:298:54
2Sigurd FrøsethKolbotn og Skimt OL12:299:40
3Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa13:3310:30
4Sondre Harstad RindeBø OL14:0410:54
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)14:1110:59
6Ludvig SkramdalHedrum OL15:2912:00
7Kristian Kaupang LyeLarvik OK16:2512:43
8Lars WikstrømHaugesund IL Orientering18:0914:04
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken23:1217:59
10Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)27:3621:23

H13-14

2 710 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage TakleKristiansand OK23:038:30
2Tobias MathisenPorsgrunn OL24:49+1:469:09
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK25:14+2:119:18
4Lars LienGjø-Vard OL25:26+2:239:23
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK25:29+2:269:24
6Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering26:01+2:589:36
7Mats LindaasElverum OK27:20+4:1710:05
8Magnus Strømme LidTIF Viking27:31+4:2810:09
9Hallvard TjentlandLardal OL27:34+4:3110:10
10Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb27:35+4:3210:10
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb27:36+4:3310:11
12Sindre UlsakerHemsedal IL27:40+4:3710:12
13Henrik Kaupang LyeLarvik OK28:03+5:0010:21
14Sander Tonjer FingarsenElverum OK28:38+5:3510:33
15Jonas MyhrAsker Skiklubb28:54+5:5110:39
16Trygve Børte NomelandKristiansand OK29:27+6:2410:52
17Rolf Andreas BergNydalens SK29:30+6:2710:53
18Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett29:38+6:3510:56
19Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn30:24+7:2111:13
20Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb31:00+7:5711:26
20Markus RichterSandnes IL (Rogaland)31:00+7:5711:26
22Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)33:03+10:0012:11
23Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb33:12+10:0912:15
24Anders KlavenesSandefjord OK33:33+10:3012:22
25Sindre Skeie PettersonEgersund OK34:17+11:1412:39
26Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)34:37+11:3412:46
27Andreas Nybak UrdalGanddal IL34:40+11:3712:47
28Christian Fredrik BorgIL Koll34:48+11:4512:50
29Brage Bell LysakerFana IL35:43+12:4013:10
30Fridtjof ReuschHeming Orientering36:44+13:4113:33
31Edvin AakreEgersund OK37:38+14:3513:53
32Magnus BrodinPorsgrunn OL38:43+15:4014:17
33Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)38:52+15:4914:20
34Øyvind LamarkGanddal IL40:22+17:1914:53
35Arthur BrunborgNittedal OL42:23+19:2015:38
36Ole Andre BrandsbergEgersund OK49:04+26:0118:06
37Hallgeir BrevikStokke IL52:57+29:5419:32
38Arne BerganKongsberg OL53:25+30:2219:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
39Felix R. HyllesethSentrum OK53:30+30:2719:44
40Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb57:51+34:4821:20
41Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)58:24+35:2121:32
42Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1:01:42+38:3922:46
43Mathias NyhaugAsker Skiklubb1:01:44+38:4122:46
44Gaute LindaasElverum OK1:09:26+46:2325:37
45Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:09:40+46:3725:42
46Jørgen WesterheimStord Orientering1:11:34+48:3126:24

H13-16C

1 990 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK22:2511:15
2Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering24:49+2:2412:28
3Olav Bratland SolbergBø OL29:21+6:5614:44
4Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering30:37+8:1215:23
5Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering33:41+11:1616:55
6Sondre AksnesIL Gular34:16+11:5117:13
7Yousef KhouryLarvik OK48:06+25:4124:10
8Simen HøyerFossum IF48:40+26:1524:27
9Baltazar Wiger-NordåsNittedal OL1:10:07+47:4235:14
Anders LjådalIL Haukendiskvalifisert

H13-16N

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK33:2015:13

H15-16

3 790 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Viljan van RaaijHedrum OL40:4310:44
2Cornelius BjørkSandefjord OK41:13+0:3010:52
3Johan Kristian UndelandSturla, IF42:22+1:3911:10
4Birk Bell LysakerFana IL42:32+1:4911:13
5Henrik ReuschHeming Orientering42:37+1:5411:14
6Ulrik HellenTIF Viking42:52+2:0911:18
7Eirik BlågestadIndre Østfold OK43:21+2:3811:26
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering45:17+4:3411:56
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46:47+6:0412:20
10Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK49:49+9:0613:08
11Halvard KornmoPorsgrunn OL49:58+9:1513:11
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL51:51+11:0813:40
13Kristian ØstermannHeming Orientering52:07+11:2413:45
14Anders VestølVegårshei IL54:17+13:3414:19
15Iver RingheimLarvik OK55:10+14:2714:33
16Herman BrunborgNittedal OL57:09+16:2615:04
17Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering57:20+16:3715:07
18Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn57:25+16:4215:08
19Anders HorveiRaumar Orientering58:27+17:4415:25
20Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett59:34+18:5115:43
21Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett59:40+18:5715:44
22Simen FritznerNittedal OL1:00:41+19:5816:00
23Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1:00:55+20:1216:04
24Erik BohneVaregg Fleridrett1:01:22+20:3916:11
25Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1:05:01+24:1817:09
26Tage RosenlundVaregg Fleridrett1:07:56+27:1317:55
27Egil FrydenlundSturla, IF1:07:57+27:1417:55
28Henrik R HoltHedrum OL1:09:57+29:1418:27
29Kristoffer FjæreHedrum OL1:10:01+29:1818:28
30Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1:20:38+39:5521:16
31Halvor RudningenHemsedal IL1:34:09+53:2624:50
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert

H15-16B

2 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll41:4715:56
2Alexander HorpestadEgersund OK59:06+17:1922:33

H17-AK

3 470 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar KvaaleBø OL40:3611:42
2Per WiréhnAsker Skiklubb42:49+2:1312:20
3Svein SundeSøgne og Songdalen OK43:42+3:0612:35
4Thomas FuruheimIFK Lidingö SOK44:09+3:3312:43
5Kristian BråtenFørde IL45:05+4:2912:59
6Lars Danielsen HolenMarkane IL45:29+4:5313:06
7Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa49:43+9:0714:19
8Vemund HansenTIF Viking49:54+9:1814:22
9Simon NysæterSkien OK55:34+14:5816:00
10Robin ThorkildsenHedrum OL57:43+17:0716:37
11Stian NaustdalOK Skeidi58:11+17:3516:46
12Jørn BerganVegårshei IL1:01:14+20:3817:38
13Einar KlavenesSandefjord OK1:03:36+23:0018:19
14Audun FingarsenElverum OK1:05:36+25:0018:54
15Bernt Are LervågVelledalen IL1:08:57+28:2119:52
16Erik StoraasWing OK1:10:39+30:0320:21
17Tom André AlstadsætherEiker OL1:10:52+30:1620:25
18Sindre FritznerNittedal OL1:12:27+31:5120:52
19Rudi B OlsenLillomarka OL1:13:07+32:3121:04
20Øyvind Utne LarsenKjose IL1:13:59+33:2321:19
21Ola NilsenOppsal Orientering1:18:20+37:4422:34
22Erling Dahl BorkamoNotodden OL1:20:03+39:2723:04
23Kent Morgan StoremyrIL Hauken1:34:22+53:4627:11
Claus FritznerNittedal OLdiskvalifisert
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Trond Ivar FossaasGimle IFbrutt

H17-B

2 620 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil TorgersenEgersund OK28:0810:44
2Anders FrøytlogEgersund OK35:15+7:0713:27
3Fredrik HøyerFossum IF36:34+8:2613:57
4Morten Fredheim SolbergSandefjord OK36:39+8:3113:59
5Olav HellandEgersund OK38:32+10:2414:42
6Lars Andreas EenVoss IL39:05+10:5714:55
7Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa39:26+11:1815:03
8Tor Kjetil NilsenBø OL39:51+11:4315:12
9Alf Johan HjelmtvedtEiker OL46:41+18:3317:49
10Anfinn PaulsenTorvastad IL50:30+22:2219:16
11Svend Kristian EidstenSturla, IF53:44+25:3620:30
12Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL55:15+27:0721:05
13Hans Jacob BamleOK Skeidi1:02:01+33:5323:40
14Morten HelminsenFredrikstad SK1:05:32+37:2425:00

H17-C

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DalseggSkien OK36:4514:49
2Oskar StraumeDrangedal OL41:13+4:2816:37
3Harald RønningenIL Hauken54:38+17:5322:01
Anders LundeKjose ILdiskvalifisert

H45-AK

2 630 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil ÅsmulOL Trollelg31:1511:52
2Jens Christian HolstIL Tyrving31:21+0:0611:55
3Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering32:07+0:5212:12
4Endre UlsakerHemsedal IL32:48+1:3312:28
5Sven OhrvikKonnerud IL34:38+3:2313:10
6Peter CarlsenSturla, IF36:09+4:5413:44
7Tor Sverre SkåraEgersund OK44:19+13:0416:51
8Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering47:47+16:3218:10
9Jørn Roar BamleOK Skeidi48:13+16:5818:20
10Arild RørholtOK Skeidi53:00+21:4520:09
11Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering1:01:55+30:4023:32
12Knut Johan WinsvoldØstmarka OK1:06:51+35:3625:25
13Sigbjørn OddenMåren OK1:13:03+41:4827:46
14Øivind PedersenOK Skeidi1:30:58+59:4334:35
15Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1:32:00+1:00:4534:58
Dan Egil LjådalIL Haukendiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

H17-20

5 270 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering46:358:50
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK49:55+3:209:28
3Jørgen WulfsbergNydalens SK50:42+4:079:37
4Håkon KornmoPorsgrunn OL51:44+5:099:48
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL51:44+5:099:48
6Elias AnderssonOK Norrvirdarna51:47+5:129:49
7Simen BallangrudRaufoss IL Orientering51:49+5:149:49
8Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn51:53+5:189:50
9Even LindaasVang OL58:18+11:4311:03
10Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb58:29+11:5411:05
11Trygve MyhrAsker Skiklubb1:01:17+14:4211:37
12Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:04:02+17:2712:09
12Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1:04:02+17:2712:09
12Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:04:02+17:2712:09
15Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:06:25+19:5012:36
16Knut KyrkjebøTIF Viking1:08:15+21:4012:57
17Even FossumIK Grane Arendal Orientering1:27:17+40:4216:33
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert

H21-

5 920 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian TingströmGöteborg Majorna OK48:458:14
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK49:44+0:598:24
3Ueli WerrenSwiss Orienteering Team51:59+3:148:46
4Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering52:41+3:568:53
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering54:05+5:209:08
6Rasmus Rørholt TheisenNTNUI54:27+5:429:11
7Øyvind HelgerudHalden SK54:36+5:519:13
8Sigve VågsnesOppsal Orientering54:54+6:099:16
9Sebastian TorgersenNTNUI56:46+8:019:35
10Love SintringHagaby GoIF57:00+8:159:37
11Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering57:24+8:399:41
12Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team58:10+9:259:49
12John PerssonIFK Göteborg58:10+9:259:49
14Karl FremstadBækkelagets SK58:15+9:309:50
15Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL58:41+9:569:54
16Magnus SvingheimRaumar Orientering1:00:04+11:1910:08
17Yves AschwandenSwiss Orienteering Team1:01:04+12:1910:18
18Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1:01:38+12:5310:24
19Bjørn Tore MathisenIL Tyrving1:02:30+13:4510:33
20Simen Eid NielsenNTNUI1:02:33+13:4810:33
21Dag Steinar RagvinBø OL1:03:41+14:5610:45
22Olav VestølNTNUI1:04:24+15:3910:52
23Lars Steinar HefreBø OL1:04:51+16:0610:57
24Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1:04:56+16:1110:58
25Halvor SaunesNydalens SK1:05:01+16:1610:58
26Mikael OlaussonOslostudentenes IK1:05:42+16:5711:05
27Gjermund RørenEiker OL1:06:03+17:1811:09
28Thore KornmoPorsgrunn OL1:06:32+17:4711:14
29Simen A BjøringsøyNydalens SK1:06:37+17:5211:15
30Eivind Romberg KvaaleBø OL1:06:56+18:1111:18
31Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1:07:13+18:2811:21
32Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL1:07:23+18:3811:22
33Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team1:07:44+18:5911:26
34Kenneth MydlandEgersund OK1:10:07+21:2211:50
35Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1:10:27+21:4211:54
36Kristian GræsliHamar OK1:10:31+21:4611:54
37Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1:11:10+22:2512:01
38Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:11:23+22:3812:03
39Marko Birk NielsenAalborg OK1:11:55+23:1012:08
40Claus MartinsenHeming Orientering1:13:56+25:1112:29
41Åsmund HasaasOK Skeidi1:14:34+25:4912:35
42Øyvind WiggenByåsen IL1:14:48+26:0312:38
43Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1:15:51+27:0612:48
44Erlend NydalNTNUI1:23:04+34:1914:01
45Vegard LineNTNUI1:26:15+37:3014:34
46Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1:26:48+38:0314:39
47Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1:27:00+38:1514:41
48Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1:27:58+39:1314:51
49Erling GrammeltvedtOK Skeidi1:28:08+39:2314:53
50Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1:29:15+40:3015:04
51Bo Birk NielsenAalborg OK1:36:28+47:4316:17
52Jørgen HetlandEgersund OK1:38:51+50:0616:41
53Robert FredriksenNotodden OL1:48:28+59:4318:19
Jørgen FrøydLarvik OKdiskvalifisert
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Måns SandgrenOK Oriondiskvalifisert
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Arno Lilja GrønhovdModum OLbrutt

H40-

5 270 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK49:529:27
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)52:57+3:0510:02
3Jørgen TegdanOL Trollelg54:22+4:3010:18
4Eivind Frode RindeBø OL55:40+5:4810:33
5Pål Christian IngierdBækkelagets SK1:02:29+12:3711:51
6Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:03:00+13:0811:57
7Knut SandvenIL Koll1:09:49+19:5713:14
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1:13:06+23:1413:52
9Kjell Arne HålandOK Sør1:13:29+23:3713:56
10Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1:14:16+24:2414:05
11Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1:20:45+30:5315:19
12Thomas BrodinPorsgrunn OL1:24:46+34:5416:05
13Gunnar PettersonEgersund OK1:34:22+44:3017:54
14Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1:41:00+51:0819:09
15Jan Erik TinderholtOK Skeidi1:46:51+56:5920:16
16Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb1:49:59+1:00:0720:52
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H45-

4 560 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL42:059:13
2Knut Harald HyllesethSentrum OK43:49+1:449:36
3Christian FrøydSogndal IL44:25+2:209:44
4Sveinung RykkjeStord Orientering44:58+2:539:51
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)46:12+4:0710:07
6Kenneth WesterheimStord Orientering46:40+4:3510:14
7Esten KorenNydalens SK47:13+5:0810:21
8Ronny RykkjeVaregg Fleridrett47:17+5:1210:22
9Trond GjelstadSandefjord OK48:34+6:2910:39
10Nils Petter FremmingHeming Orientering48:43+6:3810:41
11Håkon WoldSturla, IF49:25+7:2010:50
12Oddvar TaksdalGanddal IL49:36+7:3110:52
13Steinar LandeBø OL51:39+9:3411:19
14Frode NysæterSkien OK51:49+9:4411:21
15Knut Ivar JohansenSandefjord OK52:09+10:0411:26
16Asgeir LiumFet OL52:32+10:2711:31
17Øyvind FlaattenOK Skeidi53:51+11:4611:48
18Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL53:59+11:5411:50
19Sturle FurlandSandefjord OK54:26+12:2111:56
20Ola TellesbøHadeland OL54:39+12:3411:59
21Rune EngehultNotodden OL55:15+13:1012:06
22Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)55:26+13:2112:09
23Kristian LøvåsVaregg Fleridrett55:46+13:4112:13
24Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb57:37+15:3212:38
25Øyvind LienGjø-Vard OL1:01:04+18:5913:23
26Rune BlågestadIndre Østfold OK1:01:13+19:0813:25
27Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)1:02:35+20:3013:43
28Bjart Are HellenTIF Viking1:02:52+20:4713:47
29Øystein SkjelbredKongsberg OL1:04:39+22:3414:10
30Per Erik LarsenSandefjord OK1:04:52+22:4714:13
31Vidar GjelstadOppsal Orientering1:07:12+25:0714:44
32Jens TjentlandLardal OL1:09:12+27:0715:10
33Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:09:20+27:1515:12
34Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:11:23+29:1815:39
35Kyrre GranFet OL1:13:09+31:0416:02
36Pål WinbergOK Skeidi1:13:31+31:2616:07
37Øyvind StørenBø OL1:14:32+32:2716:20
38Christian ReuschHeming Orientering1:15:58+33:5316:39
39Arild FlatenVegårshei IL1:17:57+35:5217:05
40Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:20:37+38:3217:40
41Arild NyhaugAsker Skiklubb1:34:56+52:5120:49
42Jørn LangerudPorsgrunn OL1:44:12+1:02:0722:51
43Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:46:33+1:04:2823:21
44Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:49:07+1:07:0223:55
45Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1:49:20+1:07:1523:58
Ståle VærlandVegårshei ILdiskvalifisert
Eirik JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H50-

3 640 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi33:549:18
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb34:57+1:039:36
3Torgeir SnilsbergOK Moss37:50+3:5610:23
4Einar LunøeNydalens SK38:09+4:1510:28
5Einar MartinsenVikebygd IL38:10+4:1610:29
6Gløer WinsvoldSentrum OK38:47+4:5310:39
7Morten HamreIL Hauken40:36+6:4211:09
8Tore JuvikIL Gular41:49+7:5511:29
9Jon Iver BakkenNydalens SK42:02+8:0811:32
10Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb42:13+8:1911:35
11Axel Juell TheisenMellembygd OL42:38+8:4411:42
12Jan GatevoldPorsgrunn OL42:42+8:4811:43
13Per Olav NærestadIF Trauma43:26+9:3211:55
14Ole TørnqvistFana IL43:51+9:5712:02
15Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett45:03+11:0912:22
16Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett46:03+12:0912:39
17Vidar SkjerveVerdal OK48:15+14:2113:15
18Jonas AnderssonOK Norrvirdarna48:47+14:5313:24
19Sverre OttesenVaregg Fleridrett49:17+15:2313:32
20Jan Petter HansenIL Gular49:46+15:5213:40
21Geir BråtenVegårshei IL49:48+15:5413:40
22Ole Petter VestølVegårshei IL52:06+18:1214:18
23Arne KristensenStokke IL52:23+18:2914:23
24Geir Anders HadlandEgersund OK52:33+18:3914:26
25Vegard HaldenNydalens SK52:52+18:5814:31
26Jon Erik KvarmeSturla, IF53:07+19:1314:35
27Jon SkriubakkenPorsgrunn OL54:00+20:0614:50
28Magne LøeNotodden OL54:51+20:5715:04
29Guttorm L EggeOslostudentenes IK55:47+21:5315:19
30Ingvar BraatenModum OL57:08+23:1415:41
31Trond LamarkGanddal IL58:13+24:1915:59
32Snorre FrydenlundSturla, IF59:01+25:0716:12
33Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)1:02:25+28:3117:08
34Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1:12:13+38:1919:50
35Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1:21:45+47:5122:27
36Jon Harald BøvreStokke IL1:24:57+51:0323:20
37Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1:26:34+52:4023:46

H55-

3 350 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll30:449:10
2Arne JohannesenIL Gular33:52+3:0810:06
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb35:00+4:1610:26
4Jon BjørgumKristiansand OK37:12+6:2811:06
5Egil Wickstrand IversenHeming Orientering39:20+8:3611:44
6Ove MartinsenHauketo IF39:56+9:1211:55
7Per SandbergNydalens SK42:43+11:5912:45
8Johan LundeIL Koll42:47+12:0312:46
9Hallvard FjærLillomarka OL42:50+12:0612:47
10Lars Peder VaajeMarnardal IL43:24+12:4012:57
11Terje HenriksenAsker Skiklubb43:56+13:1213:06
12Arne FossheimAsker Skiklubb44:20+13:3613:14
13Inge GlittumOK Skeidi44:25+13:4113:15
14Bjørn ChristensenØstmarka OK44:42+13:5813:20
15Bjørn Henning GrandalIL Tyrving45:16+14:3213:30
16Espen RaastadSkien OK53:39+22:5516:00
17Tore Voss FagervoldBærums Skiklub54:14+23:3016:11
18Harald OmlandSkien OK55:18+24:3416:30
19Kjell MarksetIL Koll55:53+25:0916:40
20Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb56:09+25:2516:45
21Bjørn-Inge SkageGneist, IL59:11+28:2717:40
22Per SlungaardIL Tyrving1:00:56+30:1218:11
23Martin GranlyLillomarka OL1:02:03+31:1918:31
24Erik HøivoldKongsberg OL1:05:40+34:5619:36
25Tom SagaSkien OK1:06:28+35:4419:50
26Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1:06:35+35:5119:52
27Christian SchibstedRøyken OL1:08:03+37:1920:18
28John YtternesKolbotn og Skimt OL1:18:08+47:2423:19
29Roar NydalAsker Skiklubb1:57:37+1:26:5335:06
30Vidar BotnenNesbyen IL2:00:12+1:29:2835:52
Halvor JutulstadBækkelagets SKdiskvalifisert

H60-

3 310 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi31:309:30
2Terje Wiig MathisenNydalens SK32:20+0:509:46
3Trond HegnaAsker Skiklubb38:27+6:5711:36
4Jan SteinegerGneist, IL40:50+9:2012:20
5Einar JensenNydalens SK41:38+10:0812:34
6Arvid MydlandEgersund OK42:13+10:4312:45
7Per FuruheimSkien OK43:21+11:5113:05
8Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering44:26+12:5613:25
9Are EriksenOslostudentenes IK44:44+13:1413:30
10Harald HoviSkien OK44:51+13:2113:32
11Rune LaurantsenSkien OK46:42+15:1214:06
12Per Chr. HagenBø OL47:19+15:4914:17
13Ketil BergeVestre Akers SK47:37+16:0714:23
14Svein LingaIL Gular47:39+16:0914:23
15Jarle BotnenBø OL48:41+17:1114:42
16Jostein AlvestadWing OK50:57+19:2715:23
17Per Hermann KrøgerMåren OK53:52+22:2216:16
18Axel DamgaardOL Trollo54:30+23:0016:27
19Stein Ove DyngelandFana IL55:17+23:4716:42
20Roy GjerdingOK Moss55:33+24:0316:46
21Mathias MartinsenHeming Orientering59:46+28:1618:03
22Per LarsenKristiansand OK1:02:06+30:3618:45
23Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:04:26+32:5619:27
24Ketil KvaaleHøydalsmo IL1:08:11+36:4120:35
25Even Tore SteinsholtLardal OL1:09:21+37:5120:57
26Ole WiikLardal OL1:15:15+43:4522:44
27Gunnar BråtenVoss IL1:24:56+53:2625:39
28Tron SolbergOK Skeidi2:16:57+1:45:2741:22
Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

H65-

2 510 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK27:5211:06
2Øivind FadumSande Sportsklubb29:06+1:1411:35
3Per-Erik ØstlieDriv IL29:10+1:1811:37
4Hugo ChristensenNotodden OL31:33+3:4112:34
5Elling AakreAndebu IL34:32+6:4013:45
6Stein TurtumøygardMåren OK34:44+6:5213:50
7Terje LudvigsenLarvik OK35:11+7:1914:01
8Kay JørgensenPorsgrunn OL36:08+8:1614:23
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL36:24+8:3214:30
10Atle RemmePorsgrunn OL37:37+9:4514:59
11Leif GrutleHaugesund IL Orientering44:27+16:3517:42
12Jan BøhleOL Trollo47:48+19:5619:02
13Paul SkjakerHadeland OL49:34+21:4219:44
14Peter Preben PrebensenSkien OK54:39+26:4721:46
15Ole JohanssonPorsgrunn OL56:52+29:0022:39
16Svein ØderudKristiansand OK57:13+29:2122:47
17Trond CeebergAndebu IL59:59+32:0723:53
18Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering1:02:41+34:4924:58
19Erling HaavikHaugesund IL Orientering1:05:12+37:2025:58
20Sveinung RekaaNotodden OL1:07:30+39:3826:53
21Olav FlogstadIL Hauken1:20:16+52:2431:58
22Svein Jarl HansenVoss IL1:24:24+56:3233:37

H70-

2 510 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar HillestadLardal OL36:5614:42
2Runar KittilsenStokke IL37:23+0:2714:53
3Dag Rønning JensenOL Trollo37:54+0:5815:05
4Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb40:53+3:5716:17
5Kjell StenstadvoldIL Tyrving41:46+4:5016:38
6Øistein ÅsmulOL Trollelg42:22+5:2616:52
7Jan VærpSøgne og Songdalen OK42:27+5:3116:54
8Lars Martin GjeinStokke IL46:10+9:1418:23
9Einar StraumeDrangedal OL46:55+9:5918:41
10John Ivar KjellevoldModum OL47:44+10:4819:01
11Thor PalmgrenHalden SK49:15+12:1919:37
12Magne MoyOK Sør49:28+12:3219:42
13Hasse BergstrømIL Tyrving49:33+12:3719:44
14Hans StordalOL Tønsberg og omegn50:36+13:4020:09
15Helge RevhaugRingerike OL51:43+14:4720:36
16Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK54:17+17:2121:37
17Frank EliassenSandefjord OK56:12+19:1622:23
18Bjørn SandelienHeming Orientering56:29+19:3322:30
19Rolf LyePorsgrunn OL58:19+21:2323:14
20Arne KristensenStokke IL1:02:03+25:0724:43
21Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:05:31+28:3526:06
22Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1:07:58+31:0227:04
23Chris HirtOLC Kapreolo1:18:18+41:2231:11
24Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1:30:38+53:4236:06
25Arne BrandsbergEgersund OK1:32:32+55:3636:51

H75-

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig30:3812:15
2Helge BjaalandHeming Orientering32:35+1:5713:02
3Per HauglandÅrstad IL42:49+12:1117:07
4Alfred SteinerOLC Kapreolo44:01+13:2317:36
5Magne KlovningPorsgrunn OL48:03+17:2519:13
6Oddvar GjelstadSandefjord OK49:00+18:2219:36
7Olav SolbergBø OL55:23+24:4522:09
8Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn57:00+26:2222:48
9Kåre NilsenSandefjord TIF57:28+26:5022:59
10Odd AureDrangedal OL1:03:13+32:3525:17
11Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn1:05:20+34:4226:08
12Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1:05:42+35:0426:16
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H80-

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut KjemhusKongsberg OL51:0620:26
2Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn54:41+3:3521:52
3Finn Åge ØsternKongsberg OL1:02:10+11:0424:52
4Helge HalvorsenLarvik OK1:02:17+11:1124:54
5Einar JørundlandOK Sør1:06:05+14:5926:26
6Leif O. RebårdSandefjord OK1:13:29+22:2329:23
7Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1:13:45+22:3929:30
8Einar LarsenSturla, IF1:15:45+24:3930:18
9Svein HaukaasÅrstad IL1:24:00+32:5433:36
Stein KorenOK Mossdiskvalifisert

A-åpen

3 470 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind WatterdalHadeland OL33:299:38
2Hans TrøanNittedal OL33:32+0:039:39
3Gjermund Tørnquist HaldenNydalens SK36:30+3:0110:31
4Brynjar FredheimLillomarka OL37:42+4:1310:51
5Hallvard A FossSandefjord OK39:20+5:5111:20
6Eirik JørgensenAsker Skiklubb40:21+6:5211:37
7Torstein KvaaleAsker Skiklubb44:52+11:2312:55
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL45:06+11:3712:59
9Anders FossøyNotodden OL46:28+12:5913:23
10Bodil HelgerudHalden SK47:57+14:2813:49
11Svein-Olav TorøKongsberg OL48:21+14:5213:56
12Marius Kurås SkramNittedal OL49:20+15:5114:13
13Trond EvensenOL Tønsberg og omegn49:43+16:1414:19
14Kari ChristiansenSandefjord OK52:22+18:5315:05
15Asbjørn BakkenNOTEAM55:02+21:3315:51
16Tord Erik SkyrudFossum IF55:06+21:3715:52
17Arne Håkon JørgensenSandefjord OK55:10+21:4115:53
18Stefani PopovaHadeland OL58:32+25:0316:52
19Eilev KvaaleAsker Skiklubb59:01+25:3217:00
20Ketil ÅstebolOppsal Orientering1:01:47+28:1817:48
21Tor RingstadHedrum OL1:03:34+30:0518:19
22Kristin Ulven JørgensenAsker Skiklubb1:06:18+32:4919:06
23Sindre Løvli DamgaardOL Trollo1:20:38+47:0923:14
24Susan BøbelIL Imås1:23:47+50:1824:08
25Kjell HeideIL Hauken1:29:50+56:2125:53
26Harald WibyeOK Moss1:41:11+1:07:4229:09
Lasse ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Anne Berit BredholtSandefjord OKbrutt

B-åpen

2 620 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birger KristoffersenIL Krigsskolen24:129:14
2Roger WiikSturla, IF30:16+6:0411:33
3Jon MoholthKongsberg OL36:07+11:5513:47
4Jesper FlogstadIL Hauken36:32+12:2013:56
5Maiken MoNydalens SK37:06+12:5414:09
6Fredrik WulfsbergIL Koll39:23+15:1115:01
7Hege MelbyLardal OL39:39+15:2715:08
8Benjamin GjoneSandefjord OK39:51+15:3915:12
9Hanne FredheimLillomarka OL41:06+16:5415:41
10Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)41:32+17:2015:51
11Torleif GaltelandAsker Skiklubb42:18+18:0616:08
12Ketil NummedalFana IL42:54+18:4216:22
13Henriette NessetÅlgård Orientering44:05+19:5316:49
14Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)44:48+20:3617:05
15Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)44:53+20:4117:07
16Ingrid BerganKongsberg OL46:21+22:0917:41
17Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)46:24+22:1217:42
18Ronny NelsonLardal OL48:07+23:5518:21
19Tone RosenlundVaregg Fleridrett48:11+23:5918:23
20Svein  ThorsenSandefjord TIF51:39+27:2719:42
21Dag Otter JohansenAsker Skiklubb51:57+27:4519:49
22Ingunn GåsoddenSkien OK58:24+34:1222:17
23Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb59:25+35:1322:40
24Turid VrålstadVaregg Fleridrett1:02:27+38:1523:50
25Hilde MoholthKongsberg OL1:04:11+39:5924:29
26Jan NybakAndebu IL1:06:40+42:2825:26
27Oskar KaaløySandefjord OK1:15:36+51:2428:51
Monica TrøanNittedal OLdiskvalifisert
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert

C-åpen

2 480 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering39:1715:50
2Endre LaurantsenNOTEAM39:33+0:1615:56
3Mats JohnsenSturla, IF39:40+0:2315:59
4Anders JohnsenSturla, IF39:44+0:2716:01
5Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)41:59+2:4216:55
6Sindre Ulven JørgensenAsker Skiklubb43:18+4:0117:27
7Knut Roar Rukke GjeitsundNOTEAM45:13+5:5618:13
8Knut GjoneSandefjord OK46:40+7:2318:49
9Helge BohneVaregg Fleridrett49:41+10:2420:02
10Vibeke NymoVaregg Fleridrett50:02+10:4520:10
11Chris EknesNOTEAM50:58+11:4120:33
12Rita RaastadSkien OK52:57+13:4021:21
13Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)57:38+18:2123:14
14Rikke GåsholtHedrum OL57:43+18:2623:16
15Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)1:00:31+21:1424:24
16Hans Gøran BjørkSandefjord OK1:02:13+22:5625:05
17Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:09:41+30:2428:05
18Morten FrøsethKolbotn og Skimt OL1:12:50+33:3329:22
19Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1:13:22+34:0529:35
20Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)1:14:15+34:5829:56
21Ragnar SævdalNOTEAM1:19:25+40:0832:01
22Hege AndersenIL Koll1:20:37+41:2032:30
23Nanna BerganRaumar Orientering1:23:24+44:0733:37
24Norunn Brun SagaSkien OK1:31:29+52:1236:53
25May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1:37:06+57:4939:09
Peter SvenningNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor