Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2017, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2017
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Larvik OK
Dato: torsdag 6 juli 2017 - søndag 9 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

N-åpen

1 070 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14:4113:43
Tuva AasSkien OK16:0114:58
Markus Andersen KaarvaagStatoil BIL15:1214:12
Isak AndersenNydalens SK18:1317:01
Noah Benguigui AndersenIL Koll10:209:39
Oscar Benguigui AndersenIL Koll9:158:38
Jens Anton AndresenMalvik IL19:0217:47
Ole Einar AndresenMalvik IL18:2617:13
Eline BerganVegårshei IL16:2915:24
Torvin Bergh-HansenByåsen IL13:5913:04
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL19:2518:08
Malene Bråten GabrielsenVoss IL13:4412:50
Mathias Bråten GabrielsenVoss IL15:4714:45
Elvira DalseggSkien OK13:2012:27
Rannveig Elisa EenVoss IL13:3312:39
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb23:2021:48
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK16:2215:17
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)15:3214:31
Elise FlatenVegårshei IL16:4115:35
Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb33:1731:06
Balder Solberg FredheimSandefjord OK20:4819:26
Sondre HafskjoldNydalens SK14:1313:17
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)16:1015:06
Tobias Harstad RindeBø OL11:1910:34
Markus M. HellandEgersund OK15:1314:13
Ellinor Johansen HickenIL Koll40:1437:36
Henrik Johansen HickenIL Koll40:2537:46
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK23:0021:29
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa15:2414:23
Sidsel KombaHemsedal IL19:3018:13
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn15:3714:35
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK11:5411:07
Eirik LestebergKongsberg OL13:0812:16
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK12:3211:42
Ruben M. HellandEgersund OK15:0714:07
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13:0612:14
Eira MorkNotodden OL29:5928:01
Kristian MorkNotodden OL11:2210:37
Tiril MyklatunIL Tyrving12:2611:37
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)19:3618:19
Harald NappenNOTEAM22:3921:10
Benjamin Birk NielsenAalborg OK14:1613:20
Kristoffer NilsenBø OL12:2511:36
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)15:4414:42
Maren OftedalÅlgård Orientering21:1319:49
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)14:5113:52
Vilde PuntervoldEgersund OK17:5216:41
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering16:1215:08
Astrid ReuschHeming Orientering17:1516:07
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)20:2719:06
Ingvild RingheimLarvik OK11:0610:22
Markus Husby SandvenIL Koll12:3711:47
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12:5212:01
Eiven SkramNittedal OL17:4916:39
Vinjar Ellef SkramNittedal OL13:3712:43
Memund Daltveit SlettebøFana IL17:0015:53
Emil Slørdahl ConradiNOTEAM28:5226:58
Karoline Slørdahl ConradiNOTEAM10:5610:13
Anne Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb33:3831:25
Sofie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb33:4331:30
Theo Solberg FredheimSandefjord OK14:1713:20
Dagfinn StenvikByåsen IL11:4811:01
Mathias SundbyLarvik OK20:3719:16
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)20:1818:58
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK17:3316:24
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19:3118:14
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb28:1626:25
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb14:4113:43
Sigurd Wold SundeSøgne og Songdalen OK9:328:54
Julie WoldSturla, IF19:4018:22
Sverre Øen LandstadNydalens SK23:3221:59
Linea DalandKristiansand OKdiskvalifisert

D-10

1 320 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa21:2916:16
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK19:3814:52
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)22:0416:43
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett23:3817:54
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12:229:22
Erika A. GjedeboOppsal Orientering16:0412:10
Julie M HellandEgersund OK9:567:31
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK29:2122:14
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering16:0912:14
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14:4711:11
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering20:0315:11
Sofia Daltveit SlettebøFana IL23:3817:54
Marie ThomassenVaregg Fleridrett24:2318:28

D11-12

1 680 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL11:336:52
2Anna TaksdalGanddal IL12:47+1:147:36
3Serine Kierulf DirdalLarvik OK12:49+1:167:37
4Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi13:36+2:038:05
5Iril RingheimLarvik OK15:48+4:159:24
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK15:57+4:249:29
7Iselin HøivoldKongsberg OL17:31+5:5810:25
8Annika van RaaijHedrum OL18:01+6:2810:43
9Ane Kristine EidAsker Skiklubb18:45+7:1211:09
10Karine Aarstad TorgersenEgersund OK18:48+7:1511:11
11Mari KallesonOppsal Orientering19:20+7:4711:30
12Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL19:57+8:2411:52
13Marie BeitdokkenPorsgrunn OL20:01+8:2811:54
14Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)20:32+8:5912:13
15Synne Skeie PettersonEgersund OK21:07+9:3412:34
16Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL23:13+11:4013:49
17Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering23:26+11:5313:56
18Ingrid LestebergKongsberg OL23:56+12:2314:14
19Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)25:24+13:5115:07
20Tonje RykkjeStord Orientering27:43+16:1016:29
21Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb29:48+18:1517:44

D10-12N

1 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK10:109:30
2Stine HanssumOL Tønsberg og omegn10:369:54
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12:4311:53
4Victoria StørenBø OL13:0212:10
5Helena Katarina LorentzenNOTEAM13:4512:51
6Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK13:5212:57
7Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa14:1913:22
7Julie LindbladLardal OL14:1913:22
9Nea Ekre DalseggSkien OK14:3813:40
10Ada WikestadOs Orienteringsklubb17:5916:48
11Signe Lier-HansenNOTEAM25:1523:35
Ingrid Karoline MølstreSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D13-14

2 090 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14:366:59
2Kristin Melby JacobsenLardal OL15:54+1:187:36
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)16:07+1:317:42
4Ingvild GustafssonKongsberg OL16:40+2:047:58
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn16:47+2:118:01
6Mari ØverbyKongsberg OL16:51+2:158:03
7Linnea HolstIL Tyrving17:38+3:028:26
8Konstanse MoholthKongsberg OL17:47+3:118:30
9Alida OftedalÅlgård Orientering18:11+3:358:42
10Vida Helland-HansenIL Tyrving18:21+3:458:46
11Mille Baastad BergIL Tyrving18:29+3:538:50
12Kristine Bog VikaneFana IL18:42+4:068:56
13Emma EngehultNotodden OL18:47+4:118:59
14Noor Dirro-HeluMåren OK18:49+4:139:00
15Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering18:56+4:209:03
15Ingrid MobråthenBotne SK18:56+4:209:03
17Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19:39+5:039:24
18Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK19:40+5:049:24
19Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb19:44+5:089:26
20Guro LinneboHeming Orientering19:51+5:159:29
21Marie Roll-TørnqvistFana IL20:08+5:329:37
22Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20:19+5:439:43
23Selma HøivoldKongsberg OL20:26+5:509:46
24Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK20:39+6:039:52
25Maria KostølKristiansand OK20:47+6:119:56
26Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)21:13+6:3710:09
27Sigrid NermoenØstmarka OK21:42+7:0610:22
28Nora AnderssonOK Norrvirdarna23:04+8:2811:02
29Kristine SolbakkenIL Tyrving23:21+8:4511:10
30Anne BeitdokkenPorsgrunn OL23:54+9:1811:26
31Eileen BjanesIL Tyrving27:07+12:3112:58

D13-16C

1 680 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari KyrkjebøTIF Viking16:5110:01
2Oda Kjellevold MaldeIL Gular17:46+0:5510:34
3Anna Henriette StraumeDrangedal OL17:50+0:5910:36
4Maria GrovanOL Tønsberg og omegn19:05+2:1411:21
5Marlene SkramdalHedrum OL20:10+3:1912:00
6Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL20:12+3:2112:01
6Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering20:12+3:2112:01
8Kristin HagaHedrum OL21:12+4:2112:37
9Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL23:10+6:1913:47
10Pernille MoltebergHedrum OL25:56+9:0515:26
11Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)30:32+13:4118:10
Amanda Daltveit SlettebøFana ILdiskvalifisert

D13-16N

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomine FlatenVegårshei IL13:318:53
2Mathilde LindbladLardal OL18:03+4:3211:52
3Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb20:29+6:5813:28

D15-16

2 330 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19:088:12
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19:22+0:148:18
3Andrea RanvikKonnerud IL19:37+0:298:25
4Marie LilandNydalens SK20:26+1:188:46
5Alexandra LinløkkenØstmarka OK20:35+1:278:50
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK21:09+2:019:04
7Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21:21+2:139:09
8Marte Madslien BakkenNydalens SK21:28+2:209:12
9Anniken RanvikKonnerud IL21:32+2:249:14
10Tina KallesonOppsal Orientering21:43+2:359:19
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL22:18+3:109:34
12Ida Sofie HjortlandLarvik OK22:25+3:179:37
13Mina JørgensenIL Tyrving22:26+3:189:37
14Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22:35+3:279:41
15Ea LunøeNydalens SK23:14+4:069:58
16Iris HolstIL Tyrving23:19+4:1110:00
17Ada WulfsbergNydalens SK23:36+4:2810:07
18Silje MorlandstøEiker OL24:01+4:5310:18
19Ingrid LamarkGanddal IL24:10+5:0210:22
20Mari Strømme LidTIF Viking24:26+5:1810:29
21Kamilla LomeHamar OK25:16+6:0810:50
22Elise StørenBø OL26:09+7:0111:13
23Solveig LetmolieEiker OL26:11+7:0311:14
24Oda Isnes TyseEiker OL26:31+7:2311:22
25Carmen DirroMåren OK26:43+7:3511:27
26Hanna JohanssonHedrum OL26:54+7:4611:32
27Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF28:52+9:4412:23
28Julie PuntervoldEgersund OK30:08+11:0012:55
29Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK30:21+11:1313:01
30Julie EikelandOL Tønsberg og omegn31:19+12:1113:26
31Anni SaarelaKonnerud IL35:52+16:4415:23

D15-16B

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL24:5710:37
2Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb27:47+2:5011:49
3Maria Johannessen LinneboAsker Skiklubb38:04+13:0716:11

D17-AK

1 940 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna-Thekla TonjerElverum OK16:198:24
2Marit IsachsenAsker Skiklubb16:40+0:218:35
3Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa17:22+1:038:57
4Rebekka BråtenVoss IL18:56+2:379:45
5Otilie OftedalÅlgård Orientering19:14+2:559:54
6Heidi TronbølFet OL19:23+3:049:59
7Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK19:45+3:2610:10
8Karoline Dahl FosbyNTNUI19:50+3:3110:13
9Anette Fidje BerganVegårshei IL20:23+4:0410:30
10Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK21:34+5:1511:07
11Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL21:42+5:2311:11
12Kjersti GullordGjø-Vard OL22:03+5:4411:21
13Linn Carina DalandKristiansand OK22:14+5:5511:27
14Kristin AureDrangedal OL22:15+5:5611:28
15Gro MadslienVaregg Fleridrett23:22+7:0312:02
16Elisabet BråtenVoss IL24:17+7:5812:31
17Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett25:55+9:3613:21
18Vilde Eia HoltungOL Trollo26:05+9:4613:26
19Silje Borge HoviSkien OK26:11+9:5213:29
20Ragnhild BohneVaregg Fleridrett26:17+9:5813:32
21Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL27:06+10:4713:58
22Kristin ÅstebølWing OK32:38+16:1916:49
23Hanne LodgaardØstmarka OK33:45+17:2617:23
24Tone NilsenBø OL41:02+24:4321:09
Jane M HellandEgersund OKdiskvalifisert

D17-B

2 350 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn SandbakkByåsen IL18:568:03
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL22:11+3:159:26
3Monica HorpestadEgersund OK23:15+4:199:53
4Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL24:00+5:0410:12
5Runa KallesonOppsal Orientering24:22+5:2610:22
6Gunhild MyhrAsker Skiklubb24:46+5:5010:32
7Hilde HetlandEgersund OK25:28+6:3210:50
8Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)25:51+6:5511:00
9Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll25:56+7:0011:02
10June HerredsvelaØstmarka OK28:17+9:2112:02
11Silje Skatvedt StensrudOK Horten28:42+9:4612:12
12Monica Tveit TjentlandLardal OL28:45+9:4912:14
13Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn29:41+10:4512:37
14Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo29:51+10:5512:42
15Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering30:13+11:1712:51
16Sara Roberg GhabeliOL Trollo30:29+11:3312:58
17Mia EngehultNotodden OL31:39+12:4313:28
Siv Susanne JystadØstmarka OKbrutt

D17-C

1 610 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)16:2210:09
2Marte LjådalIL Hauken18:04+1:4211:13
3Gry Sveri LierTIF Viking20:16+3:5412:35
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi21:20+4:5813:15
5Tone HandegårdVoss IL21:39+5:1713:26
6Ann Merete HandegårdVoss IL24:27+8:0515:11
7Berit BrandsbergEgersund OK24:59+8:3715:31
8Kristin Repstad StoremyrIL Hauken27:38+11:1617:09
9Martine Andersen HennigGimle IF27:40+11:1817:11
10Nora-Marie Sogn WiikLardal OL28:13+11:5117:31
11Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)36:57+20:3522:57
12Else StordalOL Tønsberg og omegn49:54+33:3230:59
Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Olaug F MydlandEgersund OKdiskvalifisert

D17-N

1 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tordis FrøytlogEgersund OK18:4212:18
2Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK22:31+3:4914:48
3Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett30:26+11:4420:01
4Gro Elisabeth HerumKristiansand OK42:40+23:5828:04
Kari BjaadalOK Skeididiskvalifisert

D45-AK

1 940 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna MattssonOK Norrvirdarna19:169:55
2Veslemøy SolbergKonnerud IL20:38+1:2210:38
3Anette Kjærås FiringAndebu IL22:52+3:3611:47
3Ylva Svanberg HelleTIF Viking22:52+3:3611:47
5Merete UndelandSturla, IF23:22+4:0612:02
6Hege PranOdal OL - Orientering23:40+4:2412:11
7Sissel RudningenHemsedal IL24:29+5:1312:37
8Trude KyrkjebøTIF Viking25:12+5:5612:59
9Elise GisholtFossum IF25:39+6:2313:13
10Torild MyrliTIF Viking27:22+8:0614:06
11Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb32:13+12:5716:36

D17-20

2 620 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb21:378:15
2Andrine Harriet FremstadLarvik OK22:12+0:358:28
3Anine LomeHamar OK22:28+0:518:34
4Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)23:46+2:099:04
5Oda J SikkelandIL Tyrving24:00+2:239:09
6Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK25:14+3:379:37
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular25:38+4:019:47
8Julie Roll TørnqvistFana IL27:35+5:5810:31
9Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL28:00+6:2310:41
10Elin UlsakerHemsedal IL28:29+6:5210:52
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

D21-

2 750 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa SchubnellSwiss Orienteering Team19:527:13
2Sina TommerSwiss Orienteering Team20:20+0:287:23
3Lone BrochmannBækkelagets SK20:42+0:507:31
4Lea MüllerSwiss Orienteering Team20:52+1:007:35
5Hanna MüllerSwiss Orienteering Team21:05+1:137:40
6Marthe GløersenBækkelagets SK21:33+1:417:50
7Anina BrunnerSwiss Orienteering Team21:38+1:467:52
8Kristine FjeldboIL Tyrving21:52+2:007:57
9Sofie AarnesNydalens SK24:32+4:408:55
10Dagrun Daltveit SlettebøFana IL25:05+5:139:07
11Julie BøbelNydalens SK25:12+5:209:09
12Marie StyrvoldNTNUI25:46+5:549:22
13Hanne Maria VisterOslostudentenes IK27:28+7:369:59
14Lene Therese MyrlandNTNUI28:48+8:5610:28
15Anne Marthe PeveriEiker OL31:16+11:2411:22
Joana WältiSwiss Orienteering Teamdiskvalifisert

D35-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi MorkNotodden OL21:219:21
2Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb25:50+4:2911:19

D40-

2 320 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trude HarstadBø OL18:227:55
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK18:25+0:037:56
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18:58+0:368:10
4Sara MathisenPorsgrunn OL21:26+3:049:14
5Monica BerglundRingerike OL21:29+3:079:15
6Bente KonstOL Tønsberg og omegn22:22+4:009:38
7Annette Cecilie ArentzSandefjord OK22:28+4:069:41
8Kine DirroMåren OK22:33+4:119:43
9Anny ØenNydalens SK22:42+4:209:47
10Anita BeitdokkenPorsgrunn OL22:55+4:339:52
11Gyri MyhreSkien OK23:07+4:459:57
12Linda RykkjeStord Orientering23:11+4:499:59
13Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb24:22+6:0010:30
14Målfrid KonstKristiansand OK24:52+6:3010:43
15Elise HafskjoldNydalens SK25:28+7:0610:58
16Elin KallesonOppsal Orientering25:45+7:2311:05
17Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK27:14+8:5211:44
18Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)31:43+13:2113:40
Elin GravningenStokke ILdiskvalifisert

D45-

2 320 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora SkauenIL Tyrving20:288:49
2Karianne StrømmeTIF Viking21:09+0:419:06
3Kristin SandvenNotodden OL21:57+1:299:27
4Tone AlmåsIL Leik23:10+2:429:59
5Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK23:18+2:5010:02
6Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)24:24+3:5610:31
7Aud Ellen BrevikSturla, IF24:45+4:1710:40
8Arnhild U. BråtenVegårshei IL25:14+4:4610:52
9Vibeke LamarkGanddal IL25:23+4:5510:56
10Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb25:52+5:2411:08
11Stine ArntzenSandefjord OK26:45+6:1711:31
12Mai Britt BjørkSandefjord OK27:38+7:1011:54
13Anita SælevikHaugesund IL Orientering28:11+7:4312:08
14Janne LarsenPorsgrunn OL28:17+7:4912:11
15Marian KjellevoldIL Gular29:30+9:0212:42
16Astrid BrevikStokke IL29:41+9:1312:47
17Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb29:49+9:2112:51
18Mai Iren AlmåsIL Leik30:04+9:3612:57
19Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering31:04+10:3613:23
20Gro BørteKristiansand OK36:14+15:4615:37
21Marianne ReuschHeming Orientering40:04+19:3617:16
Mariann ScheiTIF Vikingdiskvalifisert

D50-

2 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)19:259:31
2Eirin LodgaardByåsen IL20:28+1:0310:01
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20:46+1:2110:10
4Anne DahlNydalens SK21:02+1:3710:18
5Lise ChristensenTIF Viking21:10+1:4510:22
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb21:11+1:4610:23
7Tiri RebårdSandefjord OK22:26+3:0110:59
8Nina Elise JørgensenNittedal OL22:28+3:0311:00
9Elin Moe GræsliHamar OK23:10+3:4511:21
10Lene BorthenKolbotn og Skimt OL24:05+4:4011:48
11Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF24:13+4:4811:52
12Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)24:46+5:2112:08
13Sigrun NygårdAsker Skiklubb25:27+6:0212:28
14Kari MadslienNydalens SK27:09+7:4413:18
15Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)28:34+9:0914:00
16Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb33:20+13:5516:20

D55-

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK18:019:28
2Ann Karin TjørhomGanddal IL18:25+0:249:41
3Randi NikolaisenAsker Skiklubb19:15+1:1410:07
4Eli Marie WiigPorsgrunn OL19:30+1:2910:15
5Runa SkyttersæterHeming Orientering20:23+2:2210:43
6Ingrid NermoenØstmarka OK23:12+5:1112:12
7Gro Hege LudvigsenMåren OK24:11+6:1012:43
8Elsie BrenneVarteig OL24:18+6:1712:47
9Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL26:49+8:4814:06
10Gro PedersenOK Skeidi27:20+9:1914:23
11Turid VongravenSkien OK31:40+13:3916:40
12Lena HammerVestre Akers SK35:53+17:5218:53
Ragnhild HaldKristiansand OKdiskvalifisert

D60-

1 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig SolliAskøy OL20:2310:43
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK21:56+1:3311:32
3Hanne HerumOK Skeidi22:00+1:3711:34
4Anne Lise SagaKjose IL22:07+1:4411:38
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn23:42+3:1912:28
6Anne Kallevik GrutleHaugesund IL Orientering23:48+3:2512:31
7Kjellaug GrødemVoss IL24:54+4:3113:06
8Kristil KristensenOK Skeidi25:51+5:2813:36
9Randi HansenStokke IL26:28+6:0513:55
10Anne Kjersti DaltveitFana IL26:56+6:3314:10
11Inger K. HaavikHaugesund IL Orientering27:13+6:5014:19
12Elle M. MelbyeHeming Orientering27:51+7:2814:39
13Inger NergaardStokke IL28:57+8:3415:14
14Tonny LindquistOK Skeidi29:56+9:3315:45
15Gro EiaOL Trollo30:13+9:5015:54
16Gunn BotnenBø OL31:53+11:3016:46
17Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL32:29+12:0617:05
18Trude BråtenVoss IL35:34+15:1118:43

D65-

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt RameckersHaugesund IL Orientering22:5412:43
2Elisabeth RødAndebu IL25:28+2:3414:08
3Sidsel Graff-IversenFossum IF26:40+3:4614:48
4Karin KittilsenStokke IL28:16+5:2215:42
5Astrid LundeDrangedal OL28:29+5:3515:49
6Brit SundbySandefjord OK29:52+6:5816:35
7Marit OddenDrangedal OL38:14+15:2021:14

D70-

1 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig19:5211:02
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb20:01+0:0911:07
3Kjersti ThoStabæk IF21:15+1:2311:48
4Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb22:11+2:1912:19
5Margareta BrynhildsenStokke IL24:32+4:4013:37
6Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL24:56+5:0413:51
7Eli KlovningPorsgrunn OL25:29+5:3714:09
8Ingeborg BøbelIL Imås27:08+7:1615:04
9Astri RogstadFossum IF27:50+7:5815:27
10May Helene HansenSandefjord OK28:16+8:2415:42
11Randi KisteNidarøst OK29:59+10:0716:39
12Liv FeiringHamar OK30:13+10:2116:47
13Kristin ViganderFossum IF32:42+12:5018:10
14Sidsel SandelienHeming Orientering33:49+13:5718:47
15Ellen BjervaDrangedal OL36:25+16:3320:13
16Brit Solberg StraumeDrangedal OL38:16+18:2421:15
17Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL38:32+18:4021:24
18Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL39:40+19:4822:02

D75-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig18:5410:30
2Anne-Britt NilsenKjelsås IL26:42+7:4814:50
3Agnes SkarholtSandefjord OK32:29+13:3518:02
4Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL56:30+37:3631:23
Vesle Mari PranOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D80-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK30:2616:54
Olaug F. JohansenSkien OK47:5626:37
Gudveig JørundlandOK Sør33:0318:21
Ellen MathisenPorsgrunn OL52:2829:08
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H-10

1 320 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus EngehultNotodden OL9:367:16
2Emil Tonjer FingarsenElverum OK9:457:23
3Magnus SigurdssonStokke IL9:507:26
4Jarand GustafssonKongsberg OL10:137:44
5Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi10:227:51
6Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb10:287:55
7Tollef TjentlandLardal OL11:098:26
8Estin SkramNittedal OL12:189:19
9Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)13:3710:18
10Øystein TveitSuldal Orienteringslag13:3810:19
11Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett13:4310:23
12Lars KostølKristiansand OK13:5110:29
13Lauritz BrunborgNittedal OL14:4511:10
14Sondre Dahl BorkamoNotodden OL15:2111:37
15Jørgen FlatenVegårshei IL16:0512:11
16Livar OftedalÅlgård Orientering17:3813:21
17Erik BeitdokkenPorsgrunn OL18:3914:07
18Olav BerganVegårshei IL31:4224:00
Olav Magne MoheimIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H11-12

1 680 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonathan Birk NielsenAalborg OK11:276:48
2Rasmus BerglundRingerike OL11:32+0:056:51
3Martin Christoffer BorgIL Koll11:33+0:066:52
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL13:12+1:457:51
5Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13:27+2:008:00
6Herman Øen PaulsrudNydalens SK13:40+2:138:08
7Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)13:44+2:178:10
8Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)13:54+2:278:16
9Simen Gløgård StensrudNittedal OL13:55+2:288:17
10Mathias LinløkkenØstmarka OK14:07+2:408:24
11Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn14:46+3:198:47
12Erlend UlsakerHemsedal IL14:51+3:248:50
13Mathias BirkelundAsker Skiklubb15:35+4:089:16
14Johannes Salvesen-LundeIL Koll17:03+5:3610:08
15Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18:22+6:5510:55
16Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering18:38+7:1111:05
17Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18:43+7:1611:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Henrik Repstad StoremyrIL Hauken19:26+7:5911:34
19Erik ZagarLarvik OK21:39+10:1212:53
20Eskil HafskjoldNydalens SK23:36+12:0914:02
21Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb24:06+12:3914:20
22Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb24:09+12:4214:22
23Niclas GunnerødStokke IL26:23+14:5615:42
Andreas Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

H10-12N

1 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)9:449:05
2Jonas Johansen HickenIL Koll10:179:36
3Jens WoldSturla, IF10:199:38
4Ludvig SkramdalHedrum OL10:229:41
5Sondre Harstad RindeBø OL11:2510:40
6Lars WikstrømHaugesund IL Orientering12:0311:15
7Sigurd FrøsethKolbotn og Skimt OL13:3212:38
8Ole Magnus StoremyrIL Hauken19:3318:16
9Kristian Kaupang LyeLarvik OK20:0318:44

H13-14

2 090 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL13:366:30
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK13:366:30
3Martin Vehus SkjerveVerdal OK14:16+0:406:49
4Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14:19+0:436:51
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK14:24+0:486:53
6Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering14:27+0:516:54
7Jonas MyhrAsker Skiklubb14:34+0:586:58
8Brage TakleKristiansand OK14:49+1:137:05
9Mikkel BerglundRingerike OL14:54+1:187:07
10Trygve Børte NomelandKristiansand OK14:56+1:207:08
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK15:01+1:257:11
12Christian Fredrik BorgIL Koll15:26+1:507:23
13Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15:29+1:537:24
14Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering15:41+2:057:30
15Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb15:42+2:067:30
16Sindre UlsakerHemsedal IL15:43+2:077:31
17Mats LindaasElverum OK15:53+2:177:35
18Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16:14+2:387:46
19Edvin AakreEgersund OK16:31+2:557:54
20Rolf Andreas BergNydalens SK16:35+2:597:56
21Mikael BirkelundAsker Skiklubb16:46+3:108:01
22Fridtjof ReuschHeming Orientering17:04+3:288:09
22Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17:04+3:288:09
24Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb17:10+3:348:12
25Øyvind LamarkGanddal IL17:16+3:408:15
26Anders KlavenesSandefjord OK17:21+3:458:18
27Arthur BrunborgNittedal OL17:28+3:528:21
28Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17:43+4:078:28
29Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17:59+4:238:36
30Hallvard TjentlandLardal OL18:09+4:338:41
31Magnus BrodinPorsgrunn OL18:28+4:528:50
32Brage Bell LysakerFana IL18:30+4:548:51
33Gaute LindaasElverum OK19:06+5:309:08
34Andreas Nybak UrdalGanddal IL19:20+5:449:15
35Sindre Skeie PettersonEgersund OK19:36+6:009:22
36Theodor BjørkSandefjord OK19:57+6:219:32
37Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)20:16+6:409:41
38Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)20:57+7:2110:01
39Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL24:30+10:5411:43
40Felix R. HyllesethSentrum OK24:36+11:0011:46
41Hallgeir BrevikStokke IL24:49+11:1311:52
42Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24:53+11:1711:54
43Magnus JystadØstmarka OK26:08+12:3212:30
44Mathias NyhaugAsker Skiklubb27:01+13:2512:55
45Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb28:15+14:3913:31
46Ole Andre BrandsbergEgersund OK28:48+15:1213:46
47Jørgen WesterheimStord Orientering33:07+19:3115:50
Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLbrutt

H13-16C

1 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL12:527:39
2Jostein NermoenØstmarka OK14:21+1:298:32
3Anders LjådalIL Hauken14:27+1:358:36
4Bendik Schia LøeNotodden OL16:35+3:439:52
5Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering17:19+4:2710:18
6Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering17:23+4:3110:20
7Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering20:20+7:2812:06
8Martin JystadØstmarka OK27:14+14:2216:12

H13-16N

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK14:239:27

H15-16

2 400 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK14:396:06
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15:58+1:196:39
3Cornelius BjørkSandefjord OK16:13+1:346:45
4Johan Kristian UndelandSturla, IF16:44+2:056:58
5Anders VestølVegårshei IL17:09+2:307:08
6Ferdinand FremmingHeming Orientering17:16+2:377:11
7Herman BrunborgNittedal OL17:53+3:147:27
8Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18:02+3:237:30
9Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18:06+3:277:32
10Henrik ReuschHeming Orientering18:07+3:287:32
11Henrik R HoltHedrum OL18:31+3:527:42
12Kristian ØstermannHeming Orientering18:33+3:547:43
13Viljan van RaaijHedrum OL18:44+4:057:48
13Iver RingheimLarvik OK18:44+4:057:48
15Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering18:47+4:087:49
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18:47+4:087:49
17Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:50+4:117:50
18Erik BohneVaregg Fleridrett18:54+4:157:52
19Jakob Schia LøeNotodden OL18:55+4:167:52
20Halvor RudningenHemsedal IL18:56+4:177:53
21Egil FrydenlundSturla, IF19:25+4:468:05
22Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn19:46+5:078:14
23Åsmund SlokvikNotodden OL19:59+5:208:19
24August Syrdal ØenHeming Orientering20:25+5:468:30
25Birk Bell LysakerFana IL20:31+5:528:32
26Simen FritznerNittedal OL20:41+6:028:37
27Tage RosenlundVaregg Fleridrett21:06+6:278:47
27Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett21:06+6:278:47
29Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb21:57+7:189:08
30Kristoffer FjæreHedrum OL22:03+7:249:11
31Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)22:05+7:269:12
32Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22:08+7:299:13
33Ole Kristian TaksdalGanddal IL23:23+8:449:44
34Ulrik HellenTIF Viking23:39+9:009:51
35Mikkel Wergeland AasSkien OK24:01+9:2210:00
Halvard KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Snorre SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettbrutt

H15-16B

2 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre GisholtFossum IF20:058:32
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll22:25+2:209:32
3Alexander HorpestadEgersund OK23:52+3:4710:09
4Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL23:53+3:4810:09

H17-AK

2 230 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per WiréhnAsker Skiklubb14:556:41
2Audun FingarsenElverum OK17:43+2:487:56
3Svein SundeSøgne og Songdalen OK18:21+3:268:13
4Ola LestebergKongsberg OL18:29+3:348:17
5Einar KlavenesSandefjord OK19:13+4:188:37
6Rune Kristian MorkNotodden OL20:02+5:078:59
7Erling Dahl BorkamoNotodden OL20:24+5:299:08
8Vemund HansenTIF Viking20:26+5:319:09
9Erik StoraasWing OK20:33+5:389:12
10Jørn BerganVegårshei IL23:57+9:0210:44
11Kent Morgan StoremyrIL Hauken34:53+19:5815:38

H17-B

2 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK18:017:40
2Anders FrøytlogEgersund OK19:51+1:508:26
3Lars Andreas EenVoss IL21:05+3:048:58
4Jens Petter W AasSkien OK21:22+3:219:05
5Olav HellandEgersund OK23:00+4:599:47
6Hans Jacob BamleOK Skeidi31:57+13:5613:35
7Morten HelminsenFredrikstad SK32:22+14:2113:46
8Alf Johan HjelmtvedtEiker OL34:47+16:4614:48

H17-C

1 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar StraumeDrangedal OL17:5111:05
2Arnfinn SørumSkien OK20:46+2:5512:53

H45-AK

1 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter CarlsenSturla, IF16:268:28
2Jens Christian HolstIL Tyrving17:46+1:209:09
3Eskil ÅsmulOL Trollelg17:49+1:239:11
4Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering17:58+1:329:15
4Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb17:58+1:329:15
6Endre UlsakerHemsedal IL17:59+1:339:16
7Thorbjørn VærpKristiansand OK18:05+1:399:19
8Dan Egil LjådalIL Hauken19:22+2:569:58
9Tor Sverre GravningenStokke IL19:45+3:1910:10
10Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering19:50+3:2410:13
11Sven OhrvikKonnerud IL20:39+4:1310:38
12Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering21:21+4:5511:00
13Jørn Roar BamleOK Skeidi21:41+5:1511:10
14Tor Sverre SkåraEgersund OK23:40+7:1412:11
15Arild RørholtOK Skeidi27:30+11:0414:10
16Trond FossSandefjord OK28:02+11:3614:27
17Yngve MobråthenBotne SK37:59+21:3319:34
18Øivind PedersenOK Skeidi53:24+36:5827:31

H17-20

2 750 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas LilandNydalens SK17:456:27
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK18:14+0:296:37
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18:16+0:316:38
4Styrk Hundseid KamsvågFossum IF18:42+0:576:48
5Elias AnderssonOK Norrvirdarna18:49+1:046:50
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19:11+1:266:58
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering19:58+2:137:15
8Peter NordbrødenHalden SK20:00+2:157:16
9Knut KyrkjebøTIF Viking20:31+2:467:27
10Even LindaasVang OL20:32+2:477:28
11Peter GisholtFossum IF20:36+2:517:29
12Håkon KornmoPorsgrunn OL20:44+2:597:32
13Kristian RykkjeVaregg Fleridrett20:46+3:017:33
14Jørgen WulfsbergNydalens SK20:52+3:077:35
15Ludvig RødnesOppsal Orientering21:23+3:387:46
16Herman Aarstrand KirsteSkien OK21:24+3:397:46
16Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL21:24+3:397:46
18Mathias RosenlundVaregg Fleridrett21:42+3:577:53
19Lavran ThorstensenOppsal Orientering22:11+4:268:04
20Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb22:12+4:278:04
21Rasmus MathisenPorsgrunn OL22:14+4:298:05
22Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular22:22+4:378:08
23Sander H. RogndokkenNydalens SK22:29+4:448:10
24Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF22:33+4:488:12
25Trygve MyhrAsker Skiklubb23:39+5:548:36
26Jostein BaustadHaugesund IL Orientering24:42+6:578:58
27Vegard LandsverkSkien OK25:23+7:389:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Even FossumIK Grane Arendal Orientering25:33+7:489:17
29Robin ThorkildsenHedrum OL26:57+9:129:48
30Fredrik PollandOK Skeidi27:14+9:299:54
31Peter Martinus Freyborg UranNTNUI30:06+12:2110:56
Stian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Einar EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H21-

2 920 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK17:346:00
2Yves AschwandenSwiss Orienteering Team17:52+0:186:07
3Karl FremstadBækkelagets SK18:01+0:276:10
4Anders NordbergNydalens SK18:21+0:476:17
5Christian TingströmGöteborg Majorna OK18:39+1:056:23
6Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team18:50+1:166:26
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI18:56+1:226:29
8Ueli WerrenSwiss Orienteering Team19:31+1:576:41
9Øyvind WiggenByåsen IL19:50+2:166:47
10John PerssonIFK Göteborg19:54+2:206:48
11Magnus SvingheimRaumar Orientering20:00+2:266:50
12Måns SandgrenOK Orion20:03+2:296:51
13Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering20:05+2:316:52
14Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering20:12+2:386:55
15Ørjan RavndalÅlgård Orientering20:15+2:416:56
16Love SintringHagaby GoIF20:16+2:426:56
17Kristian GræsliHamar OK20:18+2:446:57
18Marko Birk NielsenAalborg OK20:28+2:547:00
19Sebastian TorgersenNTNUI20:36+3:027:03
20Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL21:08+3:347:14
21Halvor SaunesNydalens SK21:15+3:417:16
22Lars Steinar HefreBø OL21:27+3:537:20
23Dag Steinar RagvinBø OL21:28+3:547:21
24Thore KornmoPorsgrunn OL21:41+4:077:25
25Eivind Romberg KvaaleBø OL22:07+4:337:34
26Bjørn Tore MathisenIL Tyrving22:09+4:357:35
26Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering22:09+4:357:35
28Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb22:12+4:387:36
29Sten Åge NygårdseterVegårshei IL22:29+4:557:41
30Jostein F. TellnesAsker Skiklubb22:49+5:157:48
31Claus MartinsenHeming Orientering22:51+5:177:49
32Philippe SchenkelSwiss Orienteering Team23:25+5:518:01
33Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering23:39+6:058:05
34Kenneth MydlandEgersund OK23:48+6:148:09
35Johan  FröbergTjalve IF Norrköping24:05+6:318:14
36Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL25:06+7:328:35
37Erlend RaastadSkien OK26:25+8:519:02
38Robert FredriksenNotodden OL26:52+9:189:12
39Jørgen HetlandEgersund OK28:00+10:269:35
40Bo Birk NielsenAalborg OK30:25+12:5110:25
41Sturle NordeideGneist, IL31:23+13:4910:44
Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert

H40-

2 750 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18:576:53
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering22:46+3:498:16
3Kjell Arne HålandOK Sør23:48+4:518:39
4Eivind Frode RindeBø OL23:50+4:538:40
5Jon SolbergBø OL23:56+4:598:42
6Lars BerglundRingerike OL25:10+6:139:09
7Pål ThomassenVaregg Fleridrett25:38+6:419:19
8Kim RichterSandnes IL (Rogaland)25:51+6:549:24
9Gunnar PettersonEgersund OK27:22+8:259:57
10Thomas BrodinPorsgrunn OL27:53+8:5610:08
11Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb28:09+9:1210:14
12Sander StielstraSauda Orienteringsklubb28:46+9:4910:27
13Ola NilsenOppsal Orientering29:46+10:4910:49
14Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL31:22+12:2511:24
15Eirik SkavhellenBotne SK33:37+14:4012:13
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øyvind RønneSandefjord OKdiskvalifisert
Kjetil TorgersenEgersund OKdiskvalifisert

H45-

2 620 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode NysæterSkien OK19:267:25
2Knut Harald HyllesethSentrum OK19:53+0:277:35
3Esten KorenNydalens SK20:04+0:387:39
4Kenneth WesterheimStord Orientering20:09+0:437:41
5Ronny RykkjeVaregg Fleridrett20:25+0:597:47
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)20:57+1:317:59
7Oddvar TaksdalGanddal IL21:01+1:358:01
8Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb21:09+1:438:04
9Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL21:14+1:488:06
10Trond GjelstadSandefjord OK21:26+2:008:10
11Nils Petter FremmingHeming Orientering21:28+2:028:11
12Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)21:34+2:088:13
13Asgeir LiumFet OL22:46+3:208:41
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett23:00+3:348:46
15Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb23:17+3:518:53
16Håkon WoldSturla, IF23:31+4:058:58
17Bjart Are HellenTIF Viking23:44+4:189:03
18Espen LunøeNydalens SK23:48+4:229:05
19Ola TellesbøHadeland OL23:59+4:339:09
20Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)24:04+4:389:11
21Øyvind FlaattenOK Skeidi24:25+4:599:19
22Helge RosenlundVaregg Fleridrett24:39+5:139:24
23Runar HafskjoldNydalens SK24:41+5:159:25
24Rune EngehultNotodden OL24:52+5:269:29
25Christian JomaasFossum IF24:59+5:339:32
26Harald Eide-FredriksenHeming Orientering25:05+5:399:34
27Roar MathisenOL Tønsberg og omegn25:11+5:459:36
28Sveinung RykkjeStord Orientering25:14+5:489:37
29Nils Tore PuntervoldEgersund OK25:40+6:149:47
30Christian GløgårdNittedal OL25:47+6:219:50
31Christian ReuschHeming Orientering26:40+7:1410:10
32Per Erik LarsenSandefjord OK26:41+7:1510:11
33Ian RingheimOL Trollo27:12+7:4610:22
34Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering27:29+8:0310:29
35Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett27:51+8:2510:37
36Arild FlatenVegårshei IL27:53+8:2710:38
37Jørn LangerudPorsgrunn OL28:17+8:5110:47
38Øyvind StørenBø OL29:06+9:4011:06
39Jan Anders IstadAsker Skiklubb29:09+9:4311:07
40Arild NyhaugAsker Skiklubb29:14+9:4811:09
41Knut LandstadNydalens SK29:40+10:1411:19
42Pål WinbergOK Skeidi31:16+11:5011:56
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H50-

2 280 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15:597:00
2Per Olav NærestadIF Trauma16:36+0:377:16
3Lars BaklidKonnerud IL16:49+0:507:22
4Arild AasheimGanddal IL16:56+0:577:25
5Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17:05+1:067:29
6Einar MartinsenVikebygd IL17:16+1:177:34
7Børge PedersenNydalens SK17:31+1:327:40
8Einar GisholtFossum IF17:43+1:447:46
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb17:51+1:527:49
10Helge GisholtOK Skeidi18:08+2:097:57
11Jon Iver BakkenNydalens SK18:23+2:248:03
11Axel Juell TheisenMellembygd OL18:23+2:248:03
13Bjørn PollandOK Skeidi18:28+2:298:05
14Petter LøeNotodden OL18:47+2:488:14
15Ole TørnqvistFana IL18:48+2:498:14
16Guttorm L EggeOslostudentenes IK18:51+2:528:16
17Arne TorgersenBækkelagets SK18:59+3:008:19
18Jan GatevoldPorsgrunn OL19:00+3:018:20
19Torgeir SnilsbergOK Moss19:03+3:048:21
20Geir FrøytlogEgersund OK19:32+3:338:34
21Sverre OttesenVaregg Fleridrett19:37+3:388:36
22Vidar SkjerveVerdal OK19:45+3:468:39
23Ole Petter VestølVegårshei IL19:58+3:598:45
24Snorre FrydenlundSturla, IF20:11+4:128:51
25Jørn MyrlandNotodden OL20:27+4:288:58
26Jon SkriubakkenPorsgrunn OL20:45+4:469:06
27Trond LamarkGanddal IL20:50+4:519:08
28Jonas AnderssonOK Norrvirdarna21:07+5:089:15
29Morten HamreIL Hauken21:56+5:579:37
30Vegard HaldenNydalens SK22:03+6:049:40
31Peter DirksenSauda Orienteringsklubb22:31+6:329:52
32Geir BråtenVegårshei IL22:40+6:419:56
32Terje LinløkkenØstmarka OK22:40+6:419:56
34Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)23:17+7:1810:12
35Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett23:49+7:5010:26

H55-

2 320 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb17:407:36
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll18:43+1:038:04
3Jon BjørgumKristiansand OK19:02+1:228:12
4Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)19:11+1:318:16
5Arne JohannesenIL Gular19:38+1:588:27
6Espen RaastadSkien OK20:45+3:058:56
7Ove MartinsenHauketo IF20:46+3:068:57
8Terje HenriksenAsker Skiklubb21:12+3:329:08
9Egil Wickstrand IversenHeming Orientering21:14+3:349:09
10Kjell Einar AndersenVarteig OL21:38+3:589:19
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb21:50+4:109:24
12Inge GlittumOK Skeidi22:13+4:339:34
13Kjell MarksetIL Koll22:15+4:359:35
14Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)22:46+5:069:48
15Lars Peder VaajeMarnardal IL23:37+5:5710:10
16Tore Voss FagervoldBærums Skiklub24:29+6:4910:33
17Harald OmlandSkien OK28:01+10:2112:04
18Bjørn ChristensenØstmarka OK29:34+11:5412:44
19John YtternesKolbotn og Skimt OL32:06+14:2613:50
20Erik HøivoldKongsberg OL36:44+19:0415:50
21Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL38:20+20:4016:31
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert

H60-

2 040 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi15:227:31
2Terje Wiig MathisenNydalens SK16:35+1:138:07
3Jan SteinegerGneist, IL17:17+1:558:28
4Harald HoviSkien OK17:33+2:118:36
5Arvid MydlandEgersund OK18:08+2:468:53
6Are EriksenOslostudentenes IK18:12+2:508:55
7Mathias MartinsenHeming Orientering19:11+3:499:24
8Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering19:15+3:539:26
9Per Chr. HagenBø OL19:19+3:579:28
10Ketil BergeVestre Akers SK20:05+4:439:50
11Dag KristensenOK Skeidi21:51+6:2910:42
12Sjur GjestvangOL Toten-Troll22:03+6:4110:48
13Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn22:44+7:2211:08
14Petter F. JohannessenSturla, IF23:19+7:5711:25
15Stein Ove DyngelandFana IL23:23+8:0111:27
16Even Tore SteinsholtLardal OL25:04+9:4212:17
17Gunnar BråtenVoss IL25:19+9:5712:24
18Ole WiikLardal OL25:44+10:2212:36
19Bernt HeggøyVoss IL25:59+10:3712:44
20Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn26:53+11:3113:10
21Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL27:03+11:4113:15
Jarle BotnenBø OLdiskvalifisert

H65-

1 900 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK16:108:30
2Øivind FadumSande Sportsklubb16:35+0:258:43
3Svein S JacobsenIL Tyrving16:40+0:308:46
4Hugo ChristensenNotodden OL17:52+1:429:24
5Ole JohanssonPorsgrunn OL18:41+2:319:50
6Elling AakreAndebu IL20:00+3:5010:31
7Stein TurtumøygardMåren OK20:01+3:5110:32
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb20:10+4:0010:36
9Erling HaavikHaugesund IL Orientering20:31+4:2110:47
10Atle RemmePorsgrunn OL20:54+4:4411:00
11Paul SkjakerHadeland OL21:02+4:5211:04
12Kay JørgensenPorsgrunn OL21:17+5:0711:12
13Ove Gunnar JacobsenStokke IL21:43+5:3311:25
14Sveinung RekaaNotodden OL22:41+6:3111:56
15Svein ØderudKristiansand OK22:50+6:4012:01
16Per-Erik ØstlieDriv IL23:34+7:2412:24
17Leif GrutleHaugesund IL Orientering23:46+7:3612:30
18Trond CeebergAndebu IL26:56+10:4614:10
19Svein Jarl HansenVoss IL28:29+12:1914:59
20Lars Johann MiljeHaugesund IL Orientering28:32+12:2215:01
21Martin NaufHedrum OL30:04+13:5415:49
22Jan Ove ØenStord Orientering32:22+16:1217:02

H70-

1 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL16:238:37
2Eldar BørsumBækkelagets SK17:32+1:099:13
3Runar KittilsenStokke IL19:49+3:2610:25
4Roar ForbordMalvik IL20:05+3:4210:34
5Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb20:07+3:4410:35
6Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb20:29+4:0610:46
7Thor PalmgrenHalden SK20:40+4:1710:52
8Bjørn SandelienHeming Orientering21:58+5:3511:33
9Lars Martin GjeinStokke IL22:05+5:4211:37
10Øistein ÅsmulOL Trollelg22:26+6:0311:48
11Kjell MeenPorsgrunn OL22:30+6:0711:50
12Carl Ove BergOK Skeidi22:35+6:1211:53
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn23:31+7:0812:22
14Arild MoenKonnerud IL23:44+7:2112:29
15Jan VærpSøgne og Songdalen OK24:50+8:2713:04
16Roar LøkenSandefjord OK25:40+9:1713:30
17Ragnar HillestadLardal OL25:59+9:3613:40
18Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering26:02+9:3913:42
19Tore KisteNidarøst OK26:40+10:1714:02
20Chris HirtOLC Kapreolo27:15+10:5214:20
21Tor Svein LangåsOddersjaa SSK27:32+11:0914:29
22Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK28:15+11:5214:52
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn28:22+11:5914:55
24Henning GaarderKonnerud IL28:50+12:2715:10
25Jørgen KvilhaugBotne SK29:56+13:3315:45
26Rolf LyePorsgrunn OL30:32+14:0916:04
27Kristian MidthjellVerdal OK30:37+14:1416:06
28Arne BrandsbergEgersund OK34:59+18:3618:24
29Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL36:09+19:4619:01
Arne LandeBø OLdiskvalifisert

H75-

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig18:5110:28
2Helge BjaalandHeming Orientering20:06+1:1511:10
3Per HauglandÅrstad IL22:20+3:2912:24
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK23:31+4:4013:03
5Anton LommeHedrum OL23:50+4:5913:14
6Oddvar GjelstadSandefjord OK24:10+5:1913:25
7Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn25:24+6:3314:06
8Magne KlovningPorsgrunn OL26:31+7:4014:43
9Odd AureDrangedal OL27:02+8:1115:01
10Thore EilertsenOL Tønsberg og omegn30:22+11:3116:52
11Egil RonæssPorsgrunn OL43:44+24:5324:17
Alfred SteinerOLC Kapreolodiskvalifisert

H80-

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn24:1013:25
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK26:57+2:4714:58
3Finn Åge ØsternKongsberg OL27:09+2:5915:05
4Svein HaukaasÅrstad IL32:30+8:2018:03
5Helge HalvorsenLarvik OK32:38+8:2818:07
6Einar JørundlandOK Sør35:13+11:0319:33
7Stein KorenOK Moss38:21+14:1121:18
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

A-åpen

2 230 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Endre WigaardOppsal Orientering15:286:56 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK16:57+1:297:36
3Tor RingstadHedrum OL19:34+4:068:46
4Marius Kurås SkramNittedal OL19:53+4:258:54
5Trond EvensenOL Tønsberg og omegn20:33+5:059:12
6Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)20:49+5:219:20
7Tone StoklandSandefjord OK22:55+7:2710:16
8Hanna NysæterSkien OK23:58+8:3010:44
9Ketil ÅstebolOppsal Orientering27:48+12:2012:27
10Eilef LandsverkSkien OK38:06+22:3817:05
Per GustavsonKongsberg OLdiskvalifisert

B-åpen

2 350 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birger KristoffersenIL Krigsskolen15:336:37
2Henriette NessetÅlgård Orientering21:37+6:049:11
3Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)22:27+6:549:33
4Ketil NummedalFana IL22:53+7:209:44
5Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)24:47+9:1410:32
6Sandra RobertsenOL Tønsberg og omegn24:52+9:1910:34
7Marte AndresenMalvik IL25:45+10:1210:57
8Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL26:05+10:3211:05
9Hans KlausenKlepp Kommune BIL27:00+11:2711:29
10Hilde MoholthKongsberg OL32:15+16:4213:43
11Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)34:47+19:1414:48
12Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb37:04+21:3115:46
13Marion AmundsenRingerike OL37:52+22:1916:06
14Helga KlausenKlepp Kommune BIL39:00+23:2716:35
15Torgeir BrochmannEiker OL39:54+24:2116:58
16Didrik SletthaugFana IL51:03+35:3021:43
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-åpen

1 610 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)14:118:48
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett15:51+1:409:50
3Helge BohneVaregg Fleridrett16:02+1:519:57
4Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)17:20+3:0910:45
5May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)17:55+3:4411:07
6Hans Gøran BjørkSandefjord OK19:07+4:5611:52
7Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn21:17+7:0613:13
8Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)21:25+7:1413:18
9Chris EknesNOTEAM21:31+7:2013:21
10Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering23:34+9:2314:38
11Tonje PalmgrenKolbotn og Skimt OL25:20+11:0915:44
12Hege AndersenIL Koll27:50+13:3917:17
13Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)33:27+19:1620:46
Nora SletthaugFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor