Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Amalie BirkelundAsker Skiklubb29:35
Lauritz BrunborgNittedal OL15:14
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb11:47
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb13:25
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving21:50
Herman Finstad LandIL Tyrving17:45
Jacob Finstad LandIL Tyrving11:51
Eirik LestebergKongsberg OL11:32
Julian MalmbergIL Tyrving17:31
Linn MalmbergIL Tyrving16:11
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb21:18
Sara NerlandAsker Skiklubb22:51
Henrik NybergAsker Skiklubb12:47
Henny OddenMåren OK32:23
Hermine OddenMåren OK32:43
Isolde OddenMåren OK32:29
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb34:07
Astrid ReuschHeming Orientering11:04
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11:08
Amund Kortner VogtØstmarka OK19:19
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb12:02
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb16:18
William BærenLillomarka OLdiskvalifisert
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Silja BerstadHeming Orientering51:25
Erika A. GjedeboOppsal Orientering28:50
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL58:01
Helene ScheeleNydalens SKdiskvalifisert

D 11-12

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK25:36
2Hanne Wærp HaugeNydalens SK29:22+3:46
3Marie KravdalGjø-Vard OL31:15+5:39
4Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb31:18+5:42
5Eira Skaarer WiklundNydalens SK31:46+6:10
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering31:52+6:16
7Marie ScheeleNydalens SK34:20+8:44
8Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb35:48+10:12
9Sofia ØhlckersIL Tyrving37:08+11:32
10Nora Christine HansenRøyken OL38:13+12:37
11Pernille Nor-WollØstmarka OK39:10+13:34
12Ane Kristine EidAsker Skiklubb43:27+17:51
13Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb45:50+20:14
14Sara MartiniAsker Skiklubb45:55+20:19
15Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb51:25+25:49
16Marthe Graff-WiikRøyken OL51:37+26:01
17Tuva EspelinAsker Skiklubb57:09+31:33
18Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1:06:20+40:44
19Mari KallesonOppsal Orientering1:16:55+51:19
20Elise Nilsen BergFossum IF1:36:54+1:11:18
Marie FinkenhavnNittedal OLdiskvalifisert
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringikke startet
Astrid YtterbøAsker Skiklubbikke startet

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb26:00
2Ingrid LestebergKongsberg OL33:38+7:38
3Maren WinsvoldØstmarka OK44:40+18:40

D 13-14

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK31:49
2Netta Bar-NathanLillomarka OL40:38+8:49
3Ida Marie FlågenHeming Orientering42:30+10:41
4Frida SolsrudNydalens SK43:51+12:02
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL45:04+13:15
6Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL45:55+14:06
7Marie KvarmeSturla, IF46:04+14:15
8Astrid RognstadHadeland OL46:56+15:07
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering48:16+16:27
10Mari BrendeFossum IF48:30+16:41
11Marie SaugestadNydalens SK48:52+17:03
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF51:07+19:18
13Inga Skaarer WiklundNydalens SK52:26+20:37
14Eileen BjanesIL Tyrving58:15+26:26
15Kathinka Zahl HagenFossum IF58:33+26:44
16Sigrid NermoenØstmarka OK59:03+27:14
17Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF1:01:07+29:18
18Mina Akiko JohnsenSturla, IF1:02:33+30:44
19Noor Dirro-HeluMåren OK1:13:15+41:26
Linnea HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Elise Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Kristine SolbakkenIL Tyrvingikke startet
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Guro HjerpaasenAsker Skiklubb41:59
2Anette Jauhojärvi MarkusenAsker Skiklubb1:26:16+44:17
Penelope LeaNydalens SKikke startet

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb32:00

D 15-16

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering43:43
2Oda ScheeleNydalens SK44:59+1:16
3Kristine KravdalGjø-Vard OL46:22+2:39
4Kristine Eide RappRaumar Orientering47:11+3:28
5Ina MartiniAsker Skiklubb47:27+3:44
6Karen Hoel JomaasFossum IF48:02+4:19
7Hanne Eide RappRaumar Orientering49:40+5:57
8Ea LunøeNydalens SK49:49+6:06
9Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering53:03+9:20
10Ada WulfsbergNydalens SK53:23+9:40
11Tina KallesonOppsal Orientering53:44+10:01
12Live ØstvoldHeming Orientering54:30+10:47
13Ingeborg RognstadHadeland OL54:40+10:57
14Malene JebsenHeming Orientering55:01+11:18
15Amélie AamodtOppsal Orientering55:53+12:10
16Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb56:02+12:19
17Alexandra LinløkkenØstmarka OK57:29+13:46
18Marte Madslien BakkenNydalens SK59:38+15:55
19Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK59:48+16:05
20Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering1:01:37+17:54
21Ingrid BlindheimLillomarka OL1:03:19+19:36
22Iris HolstIL Tyrving1:04:44+21:01
23Carmen DirroMåren OK1:07:39+23:56
24Maya ArnesenHeming Orientering1:14:02+30:19
25Silje SlungaardIL Tyrving1:19:37+35:54
26Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:21:23+37:40
27Silje Marie VågeAsker Skiklubb1:24:58+41:15
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingikke startet
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet

D 15-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:05:42
2Silje CarlsenSturla, IF1:09:49+4:07

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL1:04:59
2Linn Mei WaalerMåren OK1:08:01+3:02
3Tonje Rognerud BøeFossum IF1:09:08+4:09
4Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:23:35+18:36
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 17-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL56:26
2Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1:03:31+7:05
3Vera Gano MønnichRøyken OL1:10:58+14:32
4Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1:12:43+16:17
Marit GanoRøyken OLikke startet

D 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jane Karine HelmersenFet OL1:04:36
2Inger-Helene CarlsenSturla, IF1:12:55+8:19
3Katinka GrønliIL Tyrving1:30:23+25:47

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL40:47
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK50:27+9:40
3Kristin Nergaard BergFossum IF56:17+15:30
4Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:03:23+22:36
5Heidi BjordalOppsal Orientering1:07:13+26:26

D 45-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Borgen SturødNydalens SK44:40
2Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving46:40+2:00
3Else Kari ScheeleNydalens SK47:43+3:03
4Nora SkauenIL Tyrving48:38+3:58
5Hege SolerødGjø-Vard OL50:46+6:06 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Tone SkramRøyken OL54:10+9:30
7Milda ØhlckersIL Tyrving54:40+10:00
8Heidi ØstliRaumar Orientering58:39+13:59
9Anett WallinIL Tyrving1:00:58+16:18
10Paula BerstadHeming Orientering1:02:54+18:14
11Marianne ReuschHeming Orientering1:11:46+27:06
12Solveig BerganNydalens SK1:12:21+27:41

D 50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti Holt HanssenMåren OK43:26
2Solveig SikkelandIL Tyrving43:57+0:31
3Kari MadslienNydalens SK44:11+0:45
4Tove HeimdalKonnerud IL44:18+0:52
5Kjersti HovFossum IF44:52+1:26
6Ingrid RavnanOL Toten-Troll52:06+8:40
7Nina Elise JørgensenNittedal OL53:43+10:17
8Marianne NjåsteinIL Tyrving57:43+14:17
9Anne Berit EidNydalens SK1:02:58+19:32
10Anne Catherine EkrollRaumar Orientering1:05:01+21:35
11Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL1:11:25+27:59
12Anne DahlNydalens SK1:20:28+37:02
Alix Young VikNydalens SKdiskvalifisert
Gunhild MyhrAsker Skiklubbikke startet

D 55-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runa SkyttersæterHeming Orientering39:23
2Kjersti SkantzeIL Tyrving41:30+2:07
3Berit BergeIL Tyrving43:11+3:48
4Heidi FalckIL Tyrving45:44+6:21
5Grete BerntsenMåren OK58:13+18:50
6Cathrine NorvikRøyken OL58:25+19:02
7Eva SyversenRøyken OL1:03:55+24:32
8Ingrid NermoenØstmarka OK1:08:40+29:17
Inger SchibstedRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi NilstadIL Tyrving1:01:43

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:14:04
2Nina KolbergIL Tyrving1:27:56+13:52

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sidsel SandelienHeming Orientering59:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit Økern JensenBærums Skiklub1:07:34

D 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK56:54

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Olaf Blom-HagenFossum IF28:02
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb35:21
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb31:43
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF24:36
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
August Lea KabbeNydalens SKikke startet

H 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering26:43
2Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL29:43+3:00
3Even LienGjø-Vard OL32:57+6:14
4Jakob A. GjedeboOppsal Orientering37:00+10:17
5Simen Gløgård StensrudNittedal OL39:19+12:36
6Mathias BirkelundAsker Skiklubb43:04+16:21
7Martin Christoffer BorgIL Koll44:30+17:47
8Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK59:21+32:38
9Aksel EideBækkelagets SK1:04:27+37:44
10Mikkel RastadAsker Skiklubb1:09:32+42:49
11Frikk FinsrudAsker Skiklubb1:47:23+1:20:40
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving22:57
2Erlend OtterleiØstmarka OK32:22+9:25

H 13-14

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering33:21
2Lars LienGjø-Vard OL33:22+0:01
3Gaute BerganNydalens SK37:47+4:26
4Eirik Vie StrislandFossum IF38:42+5:21
5Jonas MyhrAsker Skiklubb39:11+5:50
6Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering39:12+5:51
7Anders Håvard LarsenNydalens SK39:27+6:06
8Kasper Bakken UlsethNydalens SK39:33+6:12
9Birk Felland SætnanFossum IF41:47+8:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Jonas KroghOppsal Orientering43:50+10:29
11Sindre Vie StrislandFossum IF44:37+11:16
12Rolf Andreas BergNydalens SK45:18+11:57
13Martin Størmer-AntonsenNydalens SK46:27+13:06
14Axel AaldeNydalens SK47:21+14:00
15Stian Måseide SørlieRaumar Orientering48:18+14:57
16Simen VågeAsker Skiklubb48:19+14:58
17Fridtjof ReuschHeming Orientering48:32+15:11
18Christian Fredrik BorgIL Koll49:37+16:16
19Elias StubberudNydalens SK51:13+17:52
20Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering56:55+23:34
21Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb57:33+24:12
22Eskil KolshusOppsal Orientering1:01:41+28:20
23Tarje EspelinAsker Skiklubb1:02:18+28:57
24Daniel Azagra NæssNydalens SK1:02:41+29:20
25Arthur BrunborgNittedal OL1:05:09+31:48
26Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1:06:26+33:05
27Magnus JystadØstmarka OK1:08:35+35:14
28Simen KolbergsrudRøyken OL1:10:23+37:02
29Børge Nilsen BergFossum IF1:10:40+37:19
30Mikael BirkelundAsker Skiklubb1:11:36+38:15
31Ask OlaussenOppsal Orientering1:15:05+41:44
32Vilmer NybergAsker Skiklubb1:20:20+46:59
33Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubb1:22:11+48:50
34Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1:32:10+58:49
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Philip RomørenFossum IFdiskvalifisert
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingikke startet

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Odin FismenFossum IF44:02
2Kasper EngesetIL Tyrving46:45+2:43
Martin JystadØstmarka OKikke startet

H 13-16N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Mathias BerganFet OLikke startet

H 15-16

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK38:54
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb41:12+2:18
3Ferdinand FremmingHeming Orientering43:19+4:25
4Isak JonssonNydalens SK44:24+5:30
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering44:52+5:58
6Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK45:18+6:24
7Felix FinsrudAsker Skiklubb45:53+6:59
8Eivind Berner MyhreFossum IF47:04+8:10
9Lars Young VikNydalens SK47:08+8:14
10Kristian ØstermannHeming Orientering47:59+9:05
11Erlend BørliFossum IF50:44+11:50
12Vebjørn Blom-HagenFossum IF50:51+11:57
13August Syrdal ØenHeming Orientering53:08+14:14
14Mikkel KatlaFossum IF53:31+14:37
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering56:05+17:11
16Sivert Sande KvermeFossum IF56:49+17:55
17Henrik ReuschHeming Orientering1:00:31+21:37
18Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:00:46+21:52
19Simen FritznerNittedal OL1:04:00+25:06
20Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1:04:44+25:50
21Sondre Zahl HagenFossum IF1:06:04+27:10
22Martin BirkelundAsker Skiklubb1:22:04+43:10
23Herman BrunborgNittedal OL1:25:54+47:00
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbikke startet

H 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb51:32

H 17-18

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling HjermstadFossum IF54:42
2Jørgen WulfsbergNydalens SK58:43+4:01
3Aslak HeimdalKonnerud IL1:01:58+7:16
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:02:27+7:45
5Audun BerganNydalens SK1:08:09+13:27
6Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:19:15+24:33
7Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1:21:07+26:25
8Oliver Wallin HigginsIL Tyrving1:26:08+31:26
9Håkon SturødNydalens SK1:28:12+33:30
10Eirik Høst FossgardLillomarka OL1:28:34+33:52
Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jens Johan BrekkeLillomarka OLikke startet
Andreas RambergØstmarka OKikke startet
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet

H 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jarle RogndokkenFet OL57:11
2Jens Christian HolstIL Tyrving1:01:34+4:23
3Claus FritznerNittedal OL1:05:46+8:35
4Assaf Bar-NathanLillomarka OL1:08:30+11:19
5Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1:14:43+17:32

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audun BjerknesMåren OK1:16:49
2Ola LestebergKongsberg OL1:17:47+0:58

H 45-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torbjørn Blom-hagenFossum IF59:22
2Christian HolmboeIL Tyrving1:02:06+2:44
3Morten MoslandOppsal Orientering1:09:17+9:55
4Tom BerganFet OL1:10:58+11:36
5Frode StrislandFossum IF1:12:47+13:25
6Bjørn HaugeNydalens SK1:16:45+17:23
7Kyrre GranFet OL1:17:12+17:50
8Knut Jostein SætnanFossum IF1:19:42+20:20
9Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1:20:04+20:42
10Ståle HeitmannFossum IF1:20:49+21:27
11Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:25:40+26:18
12Karl-Johan MalmbergIL Tyrving1:27:14+27:52
13Christian ReuschHeming Orientering1:27:30+28:08
14Øyvind LienGjø-Vard OL1:27:49+28:27
15Christian JomaasFossum IF1:30:14+30:52
16Lars Petter EndresenMåren OK2:05:20+1:05:58
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
Håkon BørliFossum IFdiskvalifisert
Olav EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Anders FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Martin ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Knut AaldeNydalens SKikke startet
Torodd KolbergsrudRøyken OLikke startet

H 50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Are KristiansenIL Tyrving47:00
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering47:46+0:46
3Einar LunøeNydalens SK50:04+3:04
4Ottar WiklundNydalens SK51:07+4:07
5Guttorm L EggeOslostudentenes IK54:48+7:48
6Tore HoffIL Tyrving55:42+8:42
7Knut Erling ØenHeming Orientering55:55+8:55
8Stein H. HagenFossum IF56:59+9:59
9Håkon JendalFossum IF1:00:04+13:04
10Nils BerganNydalens SK1:06:52+19:52
11Hallvard KorenOK Moss1:07:33+20:33
12Jørn MoeFet OL1:08:40+21:40
13Anders FlågenHeming Orientering1:14:27+27:27
14Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:17:11+30:11
15Øyvind HelmersenFet OL1:20:22+33:22
16Tormod BøeFossum IF1:24:56+37:56
17Jon Iver BakkenNydalens SK1:25:13+38:13
18Erik BorgIL Koll1:28:25+41:25
Lars KrügerNydalens SKdiskvalifisert
Jan Erik AalbergBækkelagets SKikke startet

H 55-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eivind HoffIL Tyrving52:09
2Bjørn Henning GrandalIL Tyrving54:05+1:56
3Hallvard FjærLillomarka OL55:24+3:15
4Martin GranlyLillomarka OL56:05+3:56
5Onno VerberneOL Toten-Troll1:00:54+8:45
6Asle JahrenRaumar Orientering1:01:37+9:28
7Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering1:03:06+10:57
8Andreas ErichsenNydalens SK1:07:06+14:57
9Egil RundbergetNydalens SK1:08:32+16:23
10Per StedjeØstmarka OK1:23:17+31:08
11Christian SchibstedRøyken OL1:24:08+31:59
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Øyvind Roger HansenRøyken OLdiskvalifisert
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Bjørn ChristensenØstmarka OKikke startet

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK35:28
2Kjell RønnebergRøyken OL40:11+4:43
3Geir Holm GundersenSturla, IF42:56+7:28
4Kjell Magne NordviGrue IL44:59+9:31
5Alf PettersenIL Tyrving45:07+9:39
6Are EriksenOslostudentenes IK45:51+10:23
Tov Arne BondalNotodden OLikke startet

H 65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Svein S JacobsenIL Tyrving39:59
2Petter NæssOppsal Orientering42:22+2:23
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF49:26+9:27
4Stein TurtumøygardMåren OK52:07+12:08
5Per ØhlckersIL Tyrving55:09+15:10
6Jan BøhleOL Trollo1:26:44+46:45

H 70-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eldar BørsumBækkelagets SK34:21
2Helge LyeIL Tyrving37:01+2:40
3Geir ArnesenBærums Skiklub37:48+3:27
4Hasse BergstrømIL Tyrving39:34+5:13
5Jørgen HolmboeIL Tyrving40:41+6:20
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving41:40+7:19
7Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving42:15+7:54
8Thor PalmgrenHalden SK42:28+8:07
9Bjørn SandelienHeming Orientering47:19+12:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving51:14+16:53
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF35:11
2Einar HemLillomarka OL36:33+1:22
3Bjørn EgnerHeming Orientering37:32+2:21
4Jon C. FougnerHeming Orientering46:35+11:24

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK57:22
2Carl-Fred. KolderupStabæk IF1:06:42+9:20
3Per MeilandLommedalens IL1:23:04+25:42

Direkte N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tiril EggenNydalens SK24:58
Daniel KlemetsenMåren OKdiskvalifisert
Terje SkramRøyken OLdiskvalifisert
Mari EngenNydalens SKdiskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet

Direkte B

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roger WiikRøyken OL39:36
2Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK42:22+2:46
3Jon SolsrudNydalens SK51:12+11:36
4Merete RørvikLillomarka OL52:09+12:33
5Yngve FinkenhavnNittedal OL55:34+15:58
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55:39+16:03
7Peter NylundHaugerud IF58:20+18:44
8Lars Eirik EggenNydalens SK1:00:49+21:13
9Harald SørensenLillomarka OL1:17:02+37:26
10Rolf BergKjelsås 1:29:42+50:06
11Kristin Stubban HygenØstmarka OK2:08:11+1:28:35
Katinka EvensenKlubbløsdiskvalifisert
Alexander RødstenHeming Orienteringikke startet

Direkte C

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arne OlaussenOppsal Orientering40:06
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL43:58+3:52
3Knut Johan WinsvoldØstmarka OK44:40+4:34
4Cecilie Christin KvermeFossum IF1:01:58+21:52
5Siv Susanne JystadØstmarka OK1:13:15+33:09
6Eldrid Oddea OtterleiØstmarka OK1:26:49+46:43
Vivian ZwickHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristian NæssRyediskvalifisert

Direkte A

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät57:39
2Sindre LangaasNydalens SK1:06:26+8:47
3Johan SvedbergHeming Orientering1:07:33+9:54
4Trond LundIL Tyrving1:13:38+15:59
5Johan JebsenHeming Orientering1:22:28+24:49
6Kine OddenMåren OK1:29:04+31:25
7Bent Sande KvermeFossum IF1:45:01+47:22
8Thomas GrøstadØstmarka OK2:06:22+1:08:43
9Tor Magnus GrøstadØstmarka OK2:16:19+1:18:40
Inge RambergØstmarka OKikke startet

D19

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Synnøve BråtenVegårshei IL1:03:51
2Lisa SchubnellBækkelagets SK1:18:59+15:08
3Silje ArntzenNTNUI1:20:00+16:09
4Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1:24:21+20:30
5Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1:25:41+21:50
6Åse BerganNydalens SK1:32:31+28:40
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet

H19

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audun HeimdalKonnerud IL1:05:24
2Håkon Raadal BjørloHalden SK1:07:18+1:54
3Fredrik EdénIFK Göteborg1:08:28+3:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:10:20+4:56
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:11:34+6:10
6Lukas PetersonIFK Umeå1:12:26+7:02
7Trond KortnerØstmarka OK1:15:54+10:30
8Johan HoelRaumar Orientering1:16:45+11:21
9Håvard MyhreBækkelagets SK1:18:49+13:25
10Amund HoelRaumar Orientering1:20:59+15:35
11Ivar Jevne ArnesenHamar OK1:24:16+18:52
12Eirik RavnanIL Tyrving1:24:39+19:15
13Sander H. RogndokkenNydalens SK1:26:52+21:28
14Sverre Bang StøengHamar OK1:27:19+21:55
15Sam LunøeNydalens SK1:34:39+29:15
16Ludvig RødnesOppsal Orientering1:35:58+30:34
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
Carl Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLikke startet
Jostein TandbergNydalens SKikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet

D17AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Victoria Myklebust StrømHedrum OL58:16
2Elin KallesonOppsal Orientering58:18+0:02

H17AK

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Atle StrømHedrum OL1:07:00
2Fredrik SaugestadNydalens SK1:17:23+10:23
3Peter CarlsenSturla, IF1:21:14+14:14
4Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:25:08+18:08
5Ola NilsenOppsal Orientering2:06:34+59:34
Eilert AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte AK

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Ola UlsethNydalens SK38:06
2Christian GløgårdNittedal OL38:27+0:21
3Elisabeth EggenNydalens SK38:45+0:39
4Morten HeirFossum IF40:09+2:03
5Andreas MedalenKlubbløs40:51+2:45
6Ingjerd MyhreKongsberg OL41:13+3:07
7Helge StubberudNydalens SK42:30+4:24
8Anne Lene Bakken UlsethNydalens SK42:50+4:44
9Svein OtterleiØstmarka OK45:49+7:43
10Jan SøvigKlubbløs46:01+7:55
11Kathrine MedalenAsker Skiklubb46:34+8:28
12Vegard HaldenNydalens SK46:41+8:35
13Stig HeirAsker Skiklubb47:00+8:54
14Even ErlienGjø-Vard OL47:42+9:36
15Hilde StorløkkenKongsberg OL47:53+9:47
16Dag LarsenNydalens SK54:35+16:29
17Georg HorvatiIL Tyrving1:01:04+22:58
18Arleen EngesetIL Tyrving1:10:06+32:00
19Sigbjørn OddenMåren OK1:22:08+44:02
Ragnhild SøvigKlubbløsdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017