Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-rankingløp 2/2017)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 2 april 2017

N-Åpen

1 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emily AlmåsStord Orientering47:2231:34
0Mikael AlmåsStord Orientering47:0831:25
0Magnus AndresenStord Orientering29:1619:30
0Fredrik BlomquistBergens TF52:37+5:1535:04
0Josefine BlomquistBergens TF51:58+4:3634:38
0Benedicte DaleBergens TF24:3016:20
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering19:5413:16
0Emil Vad HellaStord Orientering27:3518:23
0Ola Vad HellaStord Orientering27:2618:17
0Eskild Skram IsdahlFitjar IL19:5113:14
0Erika JægerStord Orientering27:0918:06
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering26:0017:20
0Håkon Øien KlosterFitjar IL21:4514:30
0Ada WikestadOs Orienteringsklubb25:4917:12
0Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb25:0416:42
0Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb24:5416:36

D/H-10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett34:3315:42
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett34:49+0:1615:49
3Solveig Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett37:28+2:5517:01

D11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering36:0716:25
2Stine Tefre GriegFana IL39:16+3:0917:50

D/H11-12N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene NysæterBergens TF19:4113:07
2Triana K. NerhusStrand-Ulv23:40+3:5915:46
3Emil Lien RykkjeStord Orientering41:53+22:1227:55

D13-14

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL55:2219:46

D/H13-16N

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian DaleBergens TF15:3510:23
2Amanda Daltveit SlettebøFana IL24:02+8:2716:01

D15-16

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking46:4812:38
2Mari Strømme LidTIF Viking49:59+3:1113:30
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett53:09+6:2114:21
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:10:37+23:4919:05

D17-AK

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering58:2415:47
2Liv OrmbergGneist, IL59:39+1:1516:07
3Lise Balestrand GrønbechAskøy OL1:09:02+10:3818:39
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:14:22+15:5820:05
Gunnhild Stuland TysværVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-18

5 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Torød BusetGneist, IL1:29:5416:38
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:30:01+0:0716:40
3Julie Roll TørnqvistFana IL1:32:42+2:4817:10

D19-

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1:05:2211:53
2Vibeke Tefre GriegFana IL1:38:15+32:5317:51
3Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:50:10+44:4820:01

D35-K

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb50:4818:08
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Astri Ese HoleBergens TFdiskvalifisert

D40-

5 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HoleBergens TF1:03:3611:46
2Karianne StrømmeTIF Viking1:16:23+12:4714:08
3Tove AasheimAskøy OL1:18:50+15:1414:35
4Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1:37:46+34:1018:06
5Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:46:59+43:2319:48

D50-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid SandvollGneist, IL1:00:5516:27
2Hege FjellbirkelandIL Gular1:02:03+1:0816:46

D60-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF1:02:1816:50
2Berit HegdalBergens TF1:06:05+3:4717:51
3Anne Kjersti DaltveitFana IL1:21:41+19:2322:04
4Astrid OrmbergFana IL1:33:50+31:3225:21

D70-

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1:00:2721:35
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:02:32+2:0522:20
3Bjørg KocbachBergens TF1:03:28+3:0122:40
4Turid TangenOs Orienteringsklubb1:29:56+29:2932:07

H11-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Skram IsdahlFitjar IL25:0311:23

H13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF33:0611:49
2Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering37:07+4:0113:15
3Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering39:40+6:3414:10
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering41:09+8:0314:41
5Magnus Strømme LidTIF Viking50:48+17:4218:08
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett54:11+21:0519:21
7Ivan KrutikovStord Orientering57:13+24:0720:26
8Rasmus JordeVaregg Fleridrett58:11+25:0520:46
9Jørgen WesterheimStord Orientering1:00:34+27:2821:37
10Brage Bell LysakerFana IL1:03:56+30:5022:50

H15-16

5 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering57:4710:42
2Erik BohneVaregg Fleridrett1:00:00+2:1311:06
3Birk Bell LysakerFana IL1:00:49+3:0211:15
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1:09:07+11:2012:47
5Sigve Rygg EikelandBergens TF1:13:49+16:0213:40
6Mats Jørgen SkageGneist, IL1:13:53+16:0613:40
7Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett1:15:30+17:4313:58
8Andreas NysæterBergens TF1:15:36+17:4913:59
9Ulrik HellenTIF Viking1:18:09+20:2214:28
10Jens Øien KlosterFitjar IL1:32:22+34:3517:06
11Jon William HammerBergens TF2:03:36+1:05:4922:53
Magnus LehmannVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-18

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut KyrkjebøTIF Viking1:02:3111:22
2Scott JuvikIL Gular1:03:09+0:3811:28
3Andreas GrønbechAskøy OL1:04:07+1:3611:39

H19-

8 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1:13:478:23
2Rune NygaardIL Gular1:16:15+2:288:39
3Kenneth WesterheimStord Orientering1:21:30+7:439:15
4Andreas G. PoldenGneist, IL1:26:11+12:249:47
5Espen RognsvågOs Orienteringsklubb1:27:13+13:269:54
6Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL1:29:09+15:2210:07
7Helge NysæterBergens TF1:32:50+19:0310:32
8Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1:41:13+27:2611:30

H40-

5 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering54:069:50
2Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1:40:46+46:4018:19
3Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:18:52+1:24:4625:14

H50-

5 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL57:2610:38
2Arne JohannesenIL Gular58:54+1:2810:54
3Kjetil DammTIF Viking1:02:29+5:0311:34
4Sigurd EiknerFana IL1:05:33+8:0712:08
5Jarle HallandStord Orientering1:08:19+10:5312:39
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1:12:45+15:1913:28
7Rolf Atle RolfsnesFitjar IL1:12:49+15:2313:29
8Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1:15:48+18:2214:02
9Torgeir StrandFana IL1:16:10+18:4414:06
10Jan HauglandÅrstad IL1:18:10+20:4414:28
11Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1:22:15+24:4915:13
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert

H60-

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb45:2612:16
2Atle IrgensStord Orientering51:45+6:1913:59
3Øyvind SkålevikFitjar IL1:01:27+16:0116:36
4Magnar HillesdalStord Orientering1:02:04+16:3816:46
5Sigmund SætreFitjar IL1:03:43+18:1717:13
6Jan Olav OrmbergFana IL1:22:54+37:2822:24
7Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1:26:29+41:0323:22
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H70-

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1:14:4120:11
2Ingolf DybvikStord Orientering1:15:34+0:5320:25
3Geir HusdalTIF Viking1:16:31+1:5020:40
4Per Audun KlosterFitjar IL1:18:39+3:5821:15
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1:24:32+9:5122:50
6Per HauglandÅrstad IL1:29:25+14:4424:10
7Axel IngvaldsenTIF Viking1:30:42+16:0124:30
Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Sigvald RobberstadHalsnøy OLdiskvalifisert

A-ÅpenL3

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik MygindHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

A-ÅpenL4

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:01:0616:30
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:08:25+7:1918:29

B-Åpen

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper JordeVaregg Fleridrett54:3019:27
2Oddvar de FineFitjar IL1:05:04+10:3423:14
3Frode KlosterFitjar IL1:14:48+20:1826:42
4Geir Arne IsdahlFitjar IL1:21:59+27:2929:16
5Vibeke NymoVaregg Fleridrett1:23:09+28:3929:41
Stine MaarbjergHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D/H13-16C

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora RykkjeStord Orientering28:4613:04
2Johannes AndersenStord Orientering28:47+0:0113:04
3Emilie Skram IsdahlFitjar IL28:53+0:0713:07
4Oda Volden de FineFitjar IL38:38+9:5217:33

D/H17-C

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Sumstad ArneStord Orientering34:0915:31
2Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett38:44+4:3517:36
3Ingrid  RollFana IL1:06:05+31:5630:02
4Aasfrid TysværVaregg Fleridrett1:11:07+36:5832:19
Sigrid Skram IsdahlFitjar ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor