Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 16

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 16
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 24 august 2016

Lang

5 800 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat 44:28 7:40
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 48:34 +4:06 8:22
3 Holger Schlaupitz Privat 51:29 +7:01 8:52
4 Lars Ivar Aarseth Nydalens SK 52:00 +7:32 8:57
5  Ivar Seierstad IL GeoForm 55:04 +10:36 9:29
6 Tore Sagvolden Østmarka OK 55:20 +10:52 9:32
7 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 59:37 +15:09 10:16
8 Erlend Gjestrud Notodden OL 1:00:27 +15:59 10:25
9 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:01:55 +17:27 10:40
10 Sindre Langaas Nydalens SK 1:01:58 +17:30 10:41
11 Truls Kvaase Bækkelagets SK 1:02:06 +17:38 10:42
12 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 1:02:34 +18:06 10:47
13 Tore Kjølseth Lundin 1:03:49 +19:21 11:00
14 Jon Kaarby Nydalens SK 1:04:48 +20:20 11:10
15 Knut Onsager IL GeoForm 1:06:16 +21:48 11:25
16 Jan Fredrik Helgaker VBIL 1:09:51 +25:23 12:02
17 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:10:50 +26:22 12:12
18 Hallvard Berg IL Tyrving 1:11:43 +27:15 12:21
19 Erik Stordal Asker Skiklubb 1:12:45 +28:17 12:32
20 Harald Iwe IL GeoForm 1:13:03 +28:35 12:35
21 Lea Tonjer Oslostudentenes IK 1:13:26 +28:58 12:39
21 Hanne Maria  Vister Oslostudentenes IK 1:13:26 +28:58 12:39
23 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:13:30 +29:02 12:40
24 Lars Onstad Oslostudentenes IK 1:14:38 +30:10 12:52
25 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 1:17:20 +32:52 13:20
26 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:18:24 +33:56 13:31
27 Egil Reidar Osnes Privat 1:18:30 +34:02 13:32
28 Halvor Aurmo Heming Orientering 1:19:57 +35:29 13:47
29 Øystein Bjerga Privat 1:20:56 +36:28 13:57
30 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:26:48 +42:20 14:57
31 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 1:33:42 +49:14 16:09
32 Lars Christensen VBIL 1:33:43 +49:15 16:09
33 Petter Christensen VBIL 1:35:58 +51:30 16:32
Alex Izzo Privat ikke godkjent

Mellom

4 000 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øystein Rodem Nydalens SK 35:37 8:54
2 Kjell Markset IL Koll 40:50 +5:13 10:12
3 Odin Gramstad VBIL 41:02 +5:25 10:15
4 Audun Braaten HSI 41:23 +5:46 10:20
5 Maren Kaarby Nydalens SK 41:54 +6:17 10:28
6 Martin Granly Siemens Oslo 42:07 +6:30 10:31
7 Ferdinand Fremming Heming Orientering 42:58 +7:21 10:44
8 Paul Solheim Privat 44:19 +8:42 11:04
9 Magnus Eide Fredriksen Heming Orientering 45:05 +9:28 11:16
10 Lars Benestad Grane IL 46:43 +11:06 11:40
11 Petter Næss Oppsal Orientering 47:18 +11:41 11:49
12 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 47:59 +12:22 11:59
13 Morten Kongsberg Höegh Sport 48:25 +12:48 12:06
14 Erik Solheim Privat 49:10 +13:33 12:17
15 Håkon Berg Stokke IL 49:33 +13:56 12:23
16 Henrik Reusch Heming Orientering 50:32 +14:55 12:38
17 Andreas Erichsen Nydalens SK 50:44 +15:07 12:41
18 Kristian Østermann Heming Orientering 50:58 +15:21 12:44
19 Ove Martinsen Hauketo IF 51:13 +15:36 12:48
20 Claus Frimann Clasen Lyberg & Partnere 51:15 +15:38 12:48
21 Hans Kristian Alveberg Privat 51:50 +16:13 12:57
22 Tormod Bøe VBIL 52:31 +16:54 13:07
23 August Syrdal Heming Orientering 52:43 +17:06 13:10
24 Øyvind Fidje Privat 53:02 +17:25 13:15
25 Knut Anders Løken Fossum IF 53:04 +17:27 13:16
26 Brita Sauar Statoil BIL 53:29 +17:52 13:22
27 Anne Danielsen Nydalens SK 54:01 +18:24 13:30
28 Ellen Turter Nydalens SK 54:31 +18:54 13:37
29 Rune Hultgreen Opsahl 56:24 +20:47 14:06
30 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 57:07 +21:30 14:16
31 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 57:15 +21:38 14:18
32 Jens Hetland Nydalens SK 57:25 +21:48 14:21
33 Esben Bach Oslostudentenes IK 58:11 +22:34 14:32
34 Majken Korsager IL Koll 58:32 +22:55 14:38
35 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 58:42 +23:05 14:40
36 Hans-Henrik Fremming Meteorologen 59:15 +23:38 14:48
37 Tom Edvardsen IL Koll 59:17 +23:40 14:49
38 Kjersti Tho Stabæk IF 59:50 +24:13 14:57
39 Jarle Nilsen Siemens 1:00:42 +25:05 15:10
40 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:01:13 +25:36 15:18
41 Pål W Hansen BDO 1:01:22 +25:45 15:20
42 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 1:01:36 +25:59 15:24
43 Belinda Rudsengen Oslostudentenes IK 1:02:29 +26:52 15:37
44 Ella Berstad Heming Orientering 1:02:58 +27:21 15:44
45 Stein Myhre Oslo sporveier BIL 1:03:07 +27:30 15:46
46 Truls Angell Lillomarka OL 1:03:51 +28:14 15:57
47 Finn Gange Privat 1:04:33 +28:56 16:08
48 Einar Hem Lillomarka OL 1:07:11 +31:34 16:47
49 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:09:25 +33:48 17:21
50 Odd Kletteli Bsk 1:11:06 +35:29 17:46
51 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:14:01 +38:24 18:30
52 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:41:32 +1:05:55 25:23
53 Marte Edvardsen IL Koll 1:44:35 +1:08:58 26:08

Kort

2 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Erik Reinseth HSK-RIFF 30:32 13:52
2 Kristin Sletner Røyken OL 30:41 +0:09 13:56
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 32:43 +2:11 14:52
4 Eilen Arctander Vik IL Koll 35:44 +5:12 16:14
5 Frida Aamot Privat 39:08 +8:36 17:47
6 Christine Rynning-Tønnesen Privat 39:20 +8:48 17:52
7 Bernt Tollefsen IL GeoForm 41:40 +11:08 18:56
8 Maren Edvardsen IL Koll 41:58 +11:26 19:04
9 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 56:28 +25:56 25:39
10 Tom Sletner Røyken OL 57:50 +27:18 26:17
11 Odd Fidje Privat 1:04:52 +34:20 29:29
12 Alfred Fidje Privat 1:04:54 +34:22 29:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor