Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka Høst 2016 - løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 22 august 2016

Herrer A-løype

4 300 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 37:15 8:39
2 Joar Oldernes Lillomarka OL 38:15 +1:00 8:53
3 Arne Dybdahl Lillomarka OL 40:03 +2:48 9:18
4 Martin Granly Lillomarka OL 43:52 +6:37 10:12
5 Ove Martinsen Hauketo IF 45:16 +8:01 10:31
6 Hallvard Fjær Lillomarka OL 46:32 +9:17 10:49
7 Nils Ragnar Liholt Lillomarka OL 47:35 +10:20 11:03
8 Johan Mattsson Lillomarka OL 50:09 +12:54 11:39
9 Dag Wang Lillomarka OL 53:20 +16:05 12:24
10 Truls Angell Lillomarka OL 55:35 +18:20 12:55
11 Simen Fritzner Nittedal OL 59:32 +22:17 13:50
12 Mathias Pedersen Vold Lillomarka OL 59:33 +22:18 13:50
Ove Hildrum Lillomarka OL diskvalifisert

Damer A-løype

4 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Aamli Sundtjønn Lillomarka OL 40:00 9:18
2 Toril Hallan Lillomarka OL 45:00 +5:00 10:27
3 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 45:14 +5:14 10:31
4 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 46:23 +6:23 10:47
5 Marit Eithun Nittedal OL 49:04 +9:04 11:24
6 Delphine Poirot Lillomarka OL 50:51 +10:51 11:49
7 Emma Paulsen LIllomarka OL 52:59 +12:59 12:19
8 Ellen Ariansen Lillomarka OL 54:52 +14:52 12:45

Herrer B-løype

3 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Adam Conway Guildford Orienteers 34:00 10:37
2 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 38:10 +4:10 11:55
3 Phil Conway Guildford Orienteers 39:11 +5:11 12:14
4 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 44:38 +10:38 13:56
5 Knut Fossgard Lillomarka OL 45:07 +11:07 14:05
6 Rudi B Olsen Lillomarka OL 50:40 +16:40 15:50
7 Claus Fritzner Nittedal OL 50:50 +16:50 15:53
8 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 53:09 +19:09 16:36
9 Steinar Hansen Lillomarka OL 56:40 +22:40 17:42
Tom Edvardsen IL Koll diskvalifisert

Damer B-løype

3 200 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 34:56 10:55
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 38:21 +3:25 11:59
3 Dorthe Kühl Petersen Lillomarka OL 42:46 +7:50 13:21
4 Frøy Grøndahl Lillomarka OL 46:07 +11:11 14:24
5 Hege Wang Lillomarka OL 50:30 +15:34 15:46
6 Anne Ruste Lillomarka OL 54:30 +19:34 17:01
7 Merete Rørvik Lillomarka OL 54:34 +19:38 17:03
8 Marte Edvardsen IL Koll 1:00:15 +25:19 18:49
Ingrid Bredalen Lillomarka OL diskvalifisert

Herrer C-løype

2 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 27:19 13:39
2 Vebjørn Blindheim Lillomarka 29:32 +2:13 14:46
3 Stian Lillegård Lillomarka OL 31:02 +3:43 15:31

Damer C-løype

2 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Ruste Flø Lillomarka OL 35:40 17:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor