Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 14
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 10 august 2016

Lang

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Pettersen Nydalens SK 50:44
2 Gard Lindseth Nydalens SK 56:44 +6:00
3 Karl Even Rygh Heming Orientering 58:58 +8:14
4 Tore Sagvolden Østmarka OK 1:01:47 +11:03
5 Andreas Eriksson IL Tyrving 1:02:02 +11:18
6 Jon Iver Bakken Nydalens SK 1:02:28 +11:44
7 Holger Schlaupitz Privat 1:03:33 +12:49
8 Joss Hjelmstad Bækkelagets SK 1:06:08 +15:24
9 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:06:29 +15:45
10 Christian Grotnes IL Tyrving 1:08:42 +17:58
11 Bjørn Hauge Nydalens SK 1:10:46 +20:02
12 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:11:24 +20:40
13 Atle Fossestøl Privat 1:12:13 +21:29
14 Tore Kjølseth Nydalens SK 1:12:40 +21:56
15 Harald Iwe IL Geoform 1:14:15 +23:31
16 Erik Holter Larvik OK 1:16:00 +25:16
17 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 1:18:07 +27:23
18 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:20:39 +29:55
19 Harald Østgaard Lund IL Geoform 1:21:06 +30:22
20 John Bjørnar Bremnes IL Geoform 1:22:24 +31:40
21 Ivar Kristian Waarum IL Geoform 1:23:44 +33:00
22 Lise Horntvedt Larvik OK 1:34:35 +43:51
23 Stefan Kernstock Veritas 1:38:20 +47:36
24 Lars Kristensen Veritas 1:38:52 +48:08
25 Petter Christensen Veritas 1:49:13 +58:29
26 Håkon Bugge Privat 1:52:32 +1:01:48
Audun Bjerknes Måren OK diskvalifisert
Bjørn Erik Reinseth Nydalens SK diskvalifisert

Mellom

50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Markset IL Koll 43:58
2 Einar Jensen Nydalens SK 46:51 +2:53
3 Paul Solheim Privat 49:05 +5:07
4 Peer Stiansen Nydalens SK 49:37 +5:39
5 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 50:09 +6:11
6 Marius Burmo Privat 50:58 +7:00
7 Ellen Turter Nydalens SK 52:02 +8:04
8 Audun Braaten HSI 52:04 +8:06
9 Fredrik Larsen Indre Østfold OK 52:17 +8:19
10 Vidar Elvekrok Eiker OL 53:07 +9:09
11 Gunnar Halden Nydalens SK 53:24 +9:26
12 Odd Arne Lian IL Koll 53:31 +9:33
13 Arnt Ove Takvam Ferd Sport 56:58 +13:00
14 Pål W Hanssen BDO 57:22 +13:24
15 Per Arne Røstadsand Nydalens SK 57:49 +13:51
16 Brita Sauar IL Koll 58:33 +14:35
17 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 58:41 +14:43
18 Richard Blom FBI 59:01 +15:03
19 Anders Flågen Heming Orientering 59:42 +15:44
20 Egil Reidar Osnes Privat 1:00:24 +16:26
21 Anne Danielsen Nydalens SK 1:00:59 +17:01
22 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 1:01:09 +17:11
23 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 1:04:11 +20:13
24 Hans Henrik Flemming Heming Orientering 1:04:17 +20:19
25 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:04:33 +20:35
26 Trude Fixdal IL Koll 1:06:47 +22:49
26 Ulf Gunnar Mikalsen Veritas 1:06:47 +22:49
28 Hans Kristian Alveberg Privat 1:08:46 +24:48
29 Svenja Kernstock Veritas 1:09:36 +25:38
30 Erik Solheim Privat 1:09:42 +25:44
31 Hallvard Føllesdal Oslostudentenes IK 1:11:25 +27:27
32 Halvard Bjørgum Veritas 1:12:21 +28:23
33 Torstein Schjelle Armada 1:12:41 +28:43
34 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:13:10 +29:12
35 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:14:34 +30:36
36 Kai Halvorsen Aarekol Siemens 1:14:49 +30:51
37 Gisela Sundelin Privat 1:16:20 +32:22
38 Morten Eriksen OUS 1:16:52 +32:54
39 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:21:06 +37:08
40 Kjersti Tho Stabæk IF 1:23:19 +39:21
41 Erik Sauar Ullevål 1:28:41 +44:43
42 Aurora Sauar IL Koll 1:28:50 +44:52
43 Sturle Hånes IL Geoform 1:29:29 +45:31
44 Jacob Halvorsen IL Geoform 1:58:14 +1:14:16
45 Sigurd Haugerud IL Geoform 2:16:48 +1:32:50
Knut Hangeraas IL Geoform diskvalifisert
Vidar Berteig Fossum IF diskvalifisert
Tom Edvardsen IL Koll diskvalifisert
Johan Mikalsen Storrønning Fossum IF diskvalifisert
Gisle Grønstad Privat diskvalifisert

Kort

28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexandra Devik Oslostudentenes IK 35:40
2 Lars Arnesen Privat 36:56 +1:16
3 Kristin Sletner Røyken OL 37:01 +1:21
4 Rolf Berg Nydalens SK 37:03 +1:23
5 Eskil Åsmul Trollelg 37:30 +1:50
6 Ida Marie Flågen Heming Orientering 42:57 +7:17
7 Knut Tore Solheim Nydalens SK 43:42 +8:02
8 Per Haugen Lillomarka OL 44:15 +8:35
9 Anne Dahl Kjelsås IL 45:52 +10:12
10 Anne Regine Bakstad Friskis&Svettis 46:41 +11:01
11 Carl Fredrik Kolderup Stabæk IF 49:21 +13:41
12 Øystein Madsen GE Healthcare 49:54 +14:14
13 Eyvind Aas IL Geoform 51:32 +15:52
14 Inger Johanne Eikeland Nydalens SK 52:48 +17:08
15 Per Aagaard Heming Orientering 53:07 +17:27
16 Maren Edvardsen IL Koll 53:51 +18:11
17 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 54:16 +18:36
18 Harald Aulie IL Koll 54:34 +18:54
19 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 56:25 +20:45
20 Anne Sjønnesen Nittedal OL 57:37 +21:57
21 Aud I Spjelkavik FBI 1:00:11 +24:31
22 Terje Trondsen Nittedal OL 1:01:53 +26:13
23 Frida Aamot Privat 1:10:57 +35:17
24 Tom Sletner Røyken OL 1:10:58 +35:18
25 Eilen Vik IL Koll 1:24:17 +48:37
26 Tor E Henriksen Lillomarka OL 1:27:20 +51:40
Kathy Kelley IL Geoform diskvalifisert
Bjørn Larsson Lillomarka OL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor