Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Hålandsskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Hålandsskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 23 august 2016

Lang

4 350 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Peikli Sandnes IL (Rogaland) 37:16 8:34
2 Alf Johan Walgermo Lima Ganddal IL 37:42 +0:26 8:40
3 Per Ivar Stokland Ganddal IL 40:27 +3:11 9:17
4 Kjetil Wirak Stavanger Orienteringsklubb 40:36 +3:20 9:20
5 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 42:50 +5:34 9:50
6 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 43:25 +6:09 9:58
7 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 43:55 +6:39 10:05
8 Per Olav Haarr Ganddal IL 45:39 +8:23 10:29
9 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 47:28 +10:12 10:54
10 Trond Lamark Ganddal IL 48:07 +10:51 11:03
11 Andreas Eide Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 48:20 +11:04 11:06
12 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 48:46 +11:30 11:12
13 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 49:52 +12:36 11:27
14 Sturle Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50:00 +12:44 11:29
15 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 50:39 +13:23 11:38
16 Paul Terje Haarr Ganddal IL 50:42 +13:26 11:39
17 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 51:17 +14:01 11:47
18 Wenche Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb 51:24 +14:08 11:48
19 Tore Svendsen Ganddal IL 54:37 +17:21 12:33
20 Inger Tone Nygård Egersund OK 54:41 +17:25 12:34
21 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 58:08 +20:52 13:21
22 Kjell Skjæveland Stavanger Orienteringsklubb 59:58 +22:42 13:47
23 Grethe Stokland Ganddal IL 1:00:24 +23:08 13:53
24 Trine Bolstad Ganddal IL 1:03:42 +26:26 14:38
25 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:04:57 +27:41 14:55
26 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:09:18 +32:02 15:55
Espen Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Jone Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Mellom

3 130 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 31:18 10:00
2 Gunnar Petterson Egersund OK 33:21 +2:03 10:39
3 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 35:35 +4:17 11:22
4 Ivar Johan Larsen Stavanger Orienteringsklubb 36:43 +5:25 11:43
5 Bjarne Gimre Ganddal IL 37:32 +6:14 11:59
6 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 37:57 +6:39 12:07
7 Knut Skjæveland Ganddal IL 38:18 +7:00 12:14
8 Jørgen Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 42:47 +11:29 13:40
9 Hilde Hetland Egersund OK 43:32 +12:14 13:54
10 Øivind Hansen Ganddal IL 43:45 +12:27 13:58
11 Tone Torgersen Stavanger Orienteringsklubb 44:01 +12:43 14:03
12 Ove Oaland Ganddal IL 44:30 +13:12 14:13
13 Vilde Bårdsen Hustoft Stavanger Orienteringsklubb 45:23 +14:05 14:29
14 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 52:24 +21:06 16:44
15 Kristin Barvik Ganddal IL 53:36 +22:18 17:07
16 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 58:29 +27:11 18:41
17 Jan Henrik Neuenkirchen Ganddal IL 1:02:41 +31:23 20:01
18 Solveig Mæland Ålgård Orientering 1:08:52 +37:34 22:00
19 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 1:22:22 +51:04 26:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor