Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 23 august 2016

D 17-

2 510 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 13:41 5:27
2 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:20 +1:39 6:06
3 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 15:29 +1:48 6:10
4 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 17:12 +3:31 6:51
5 Christina White Søgne og Songdalen OK 18:08 +4:27 7:13
6 Ida Aurebekk Kristiansand OK 18:43 +5:02 7:27
7 Hege Hennig Lunde OK Sør 19:35 +5:54 7:48
8 Silje Bøen Kristiansand OK 21:01 +7:20 8:22
9 Gro Eide OK Sør 22:14 +8:33 8:51
10 Linn-Carina Daland Kristiansand OK 22:24 +8:43 8:55
11 Målfrid Konst Kristiansand OK 22:28 +8:47 8:57
12 Synne Stray Kristiansand OK 22:35 +8:54 8:59
13 Gro Børte Kristiansand OK 23:15 +9:34 9:15
14 Sanna Aurora Sandell Kristiansand OK 23:51 +10:10 9:30
15 Anne Marie Ekeland Oddersjaa SSK 26:35 +12:54 10:35
16 Maren Cecilie Hald Bjørgum Kristiansand OK 26:43 +13:02 10:38

D 50-

2 510 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Myhre Oddersjaa SSK 20:29 8:09
2 Ragnhild Hald Kristiansand OK 21:51 +1:22 8:42
3 May Meling Stavanger Orienteringsklubb 25:33 +5:04 10:10
4 Anita Wiberg Gjelsten IL Høvdingen 26:43 +6:14 10:38
5 Anne Karin Ribe Kristiansand OK 30:59 +10:30 12:20

D 60-

2 510 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Økstad Oddersjaa SSK 22:13 8:51
2 Brit I. Danielsen Oddersjaa SSK 27:54 +5:41 11:06
2 Kirsten Salthaug Rambøll 27:54 +5:41 11:06
4 Elin Glad Balchen Oddersjaa SSK 28:37 +6:24 11:24
5 Solveig Schou OK Sør 28:50 +6:37 11:29
6 Else-Margrethe Bredland Søgne og Songdalen OK 31:46 +9:33 12:39
7 Gudveig Jørundland OK Sør 32:19 +10:06 12:52

H 17-

2 510 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 12:18 4:54
2 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 12:59 +0:41 5:10
3 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 13:33 +1:15 5:23
4 Stig Dalsøren Kristiansand OK 13:45 +1:27 5:28
5 Kjell Erik Røisland Søgne og Songdalen OK 14:10 +1:52 5:38
6 Ståle Thortveit Søgne og Songdalen OK 14:22 +2:04 5:43
7 Vegard Danielsen Kristiansand OK 14:47 +2:29 5:53
8 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 14:58 +2:40 5:57
9 Stein-Erik Scheie OK Sør 15:08 +2:50 6:01
10 Eirik Sundby Håland Oddersjaa SSK 15:14 +2:56 6:04
11 Fred-Arne Sivertsen Kristiansand OK 15:17 +2:59 6:05
12 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 15:42 +3:24 6:15
13 John Runde Kristiansand OK 15:52 +3:34 6:19
14 Vegard Myhre Kristiansand OK 16:09 +3:51 6:26
15 Eirik Glad Balchen Oddersjaa SSK 16:49 +4:31 6:41
16 Øyvind Mikkelsen Kristiansand OK 16:51 +4:33 6:42
17 Bjørnar Kregnes Kristiansand OK 17:05 +4:47 6:48
18 Morten Coward OK Sør 17:46 +5:28 7:04
19 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 17:48 +5:30 7:05
20 Espen Coward OK Sør 17:59 +5:41 7:09
21 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 18:11 +5:53 7:14
22 Geir Kristiansen Oddersjaa SSK 18:15 +5:57 7:16
23 Frode Sørensen IK Grane Arendal Orientering 18:32 +6:14 7:23
24 Roar Myhre Kristiansand OK 18:53 +6:35 7:31
25 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 19:12 +6:54 7:38
26 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 20:54 +8:36 8:19
27 Jan Eide OK Sør 27:09 +14:51 10:49
Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 50-

2 510 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arne Bujordet Kristiansand OK 14:50 5:54
2 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 14:57 +0:07 5:57
3 Kyrre Ellefsen OK Sør 15:39 +0:49 6:14
4 Øyvind Torgersen Kristiansand OK 17:31 +2:41 6:58
5 Kristen Ribe Kristiansand OK 17:53 +3:03 7:07
6 Jan Oddvar Skisland Oddersjaa SSK 19:37 +4:47 7:48
7 Terje Wold OK Sør 20:30 +5:40 8:10
8 Lasse Johnsen Oddersjaa SSK 21:22 +6:32 8:30
9 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 26:11 +11:21 10:25
10 Helge Kristensen OK Sør 26:27 +11:37 10:32
Jon Matre Oddersjaa SSK diskvalifisert

H 60-

2 510 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per W. Torgersen Oddersjaa SSK 17:23 6:55
2 Frank Glad Balchen Oddersjaa SSK 18:31 +1:08 7:22
3 Dagfinn Haarr Oddersjaa SSK 19:11 +1:48 7:38
4 Stein Coward OK Sør 21:45 +4:22 8:39
5 Nils Egil Johannessen IL Høvdingen 24:42 +7:19 9:50
6 Erik Hodne Oddersjaa SSK 24:43 +7:20 9:50
7 Bjørn A. Schou OK Sør 25:26 +8:03 10:07
8 Sigmund Salthaug Rambøll 29:04 +11:41 11:34
9 Einar Jørundland OK Sør 32:01 +14:38 12:45

H-16N

1 120 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Hennig Lunde OK Sør 17:32 15:39
2 Lars Kostøl Kristiansand OK 18:04 +0:32 16:07

H12

2 510 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vetle Berg Kristiansand OK 21:00 8:21
2 Chris Ruben Erfjord OK Sør 23:11 +2:11 9:14
3 Vebjørn Berg Kristiansand OK 29:24 +8:24 11:42
4 Tobias Barland Kvarsnes Kristiansand OK 35:33 +14:33 14:09
5 Isa Bønnhoff Ucler OK Sør 39:11 +18:11 15:36

H13-16

2 510 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 David Runde Kristiansand OK 13:13 5:15
2 Kristian Pytten Kristiansand OK 15:06 +1:53 6:00
3 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 15:18 +2:05 6:05
4 Brage Takle Kristiansand OK 16:04 +2:51 6:24
5 Jonas Myhre Kristiansand OK 16:31 +3:18 6:34
6 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 16:55 +3:42 6:44
7 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 17:07 +3:54 6:49
8 Anders Bjørnholmen Øvensen Kristiansand OK 17:57 +4:44 7:09
9 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 17:59 +4:46 7:09
10 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 20:38 +7:25 8:13
11 Oskar Salthaug Messenlien Kristiansand OK 24:47 +11:34 9:52

H-bedr

2 510 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Nils Gunnar Gjelsten Nikkelverket BIL 16:03 6:23
2 Oluf Bøckman Nikkelverket BIL 16:20 +0:17 6:30
3 Bjarne Færestrand Broadnet 17:13 +1:10 6:51
4 Tor Lohne Rambøll 17:55 +1:52 7:08
5 Reidar Sæstad DNB 18:28 +2:25 7:21
6 Harald Eik Nikkelverket BIL 19:05 +3:02 7:36
7 Thorbjørn Værp Point Taken 19:34 +3:31 7:47
8 Øivind Stenstad Nikkelverket BIL 20:17 +4:14 8:04
9 Kai Johansen Nikkelverket BIL 20:19 +4:16 8:05
10 Stig Erik Ørum Rambøll 20:24 +4:21 8:07

D-16N

1 120 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Iglebæk OK Sør 11:13 10:00
2 Hanne Tønnesen OK Sør 12:42 +1:29 11:20
3 Selma White Søgne og Songdalen OK 16:21 +5:08 14:35

D12

2 510 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Astrid White Søgne og Songdalen OK 24:10 9:37
2 Maria Stødle Kristiansand OK 28:07 +3:57 11:12
3 Tina Booth Kristiansand OK 28:33 +4:23 11:22
4 Maria Kostøl Kristiansand OK 29:47 +5:37 11:51

D13-16

2 510 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 18:18 7:17
2 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 18:27 +0:09 7:21
3 Inga Stødle Kristiansand OK 18:35 +0:17 7:24
4 Silje Kregnes Kristiansand OK 19:01 +0:43 7:34
5 Ingrid Meling Spikkeland Oddersjaa SSK 19:10 +0:52 7:38
6 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 21:24 +3:06 8:31
7 Marte Lynne Kristiansand OK 24:07 +5:49 9:36
8 Tuva Hepburn Kristiansand OK 26:43 +8:25 10:38
9 Julie Christiansen Kristiansand OK 27:08 +8:50 10:48

D-bedr

2 510 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elke Thisted Nikkelverket BIL 33:33 13:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor