Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 11
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 18 august 2016

1,5 N

1 530 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Gurine Bergland Indre Østfold OK 23:06 15:05
0 Eliaz Eriksson Indre Østfold OK 21:26 14:00
0 Tuva Hermansen Indre Østfold OK 28:56 +5:50 18:54
0 Aksel R Johansen Indre Østfold OK 21:59 14:22
0 Emil R Johansen Indre Østfold OK 47:14 +24:08 30:52
0 Una Retteraasen Indre Østfold OK 28:06 +5:00 18:21
0 Ask Bakke Ødegård Indre Østfold OK 46:08 +23:02 30:09

2,5 C

2 330 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 30:15 12:58
2 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 34:59 +4:44 15:00
3 Vilde Retteraasen Indre Østfold OK 38:06 +7:51 16:21
4 Amund Bedin Indre Østfold OK 44:32 +14:17 19:06
5 Trym Østbye Indre Østfold OK 45:17 +15:02 19:26
6 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 45:27 +15:12 19:30
7 Per Valsgård Indre Østfold OK 48:22 +18:07 20:45
8 Jenny Gulliksen Indre Østfold OK 55:16 +25:01 23:43
9 Ada Gulliksen Indre Østfold OK 1:01:35 +31:20 26:25

4,0 A

4 100 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Bedin Indre Østfold OK 32:12 7:51
2 Rune Blågestad Indre Østfold OK 34:53 +2:41 8:30
3 Sigmund Vister Indre Østfold OK 36:15 +4:03 8:50
4 Sigvart Bergland Indre Østfold OK 41:07 +8:55 10:01
5 Øyvind Thømt Indre Østfold OK 44:06 +11:54 10:45
6 Asle Gudim Indre Østfold OK 44:22 +12:10 10:49
7 Øyvind Larsen Indre Østfold OK 45:09 +12:57 11:00
8 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 47:39 +15:27 11:37
9 Vegar Skinne Indre Østfold OK 48:57 +16:45 11:56
10 Linda Bystrøm Indre Østfold OK 50:14 +18:02 12:15
11 Bente Line Indre Østfold OK 52:22 +20:10 12:46
12 Ann Helen Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 53:07 +20:55 12:57
13 Tore Sandem Indre Østfold OK 54:00 +21:48 13:10
14 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 55:34 +23:22 13:33
15 Trond Retteraasen Indre Østfold OK 1:00:56 +28:44 14:51
16 Tore Aaberg Indre Østfold OK 1:01:16 +29:04 14:56
17 Elida Gudim Indre Østfold OK 1:04:18 +32:06 15:40
18 Anne Lise Nyengen Indre Østfold OK 1:16:48 +44:36 18:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor