Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romerike O-weekend, Romerikssprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romerike O-weekend, Romerikssprinten
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

1 310 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Erlend Bakke Fossum IF 18:56 14:27
Brage Fosstveit Raumar Orientering 16:51 12:51
Erle Fosstveit Raumar Orientering 29:08 22:14
Julian Hagen Andreassen Raumar Orientering 20:38 15:45
Charlotte Hopsnes Fossum IF 18:21 14:00
Eirin Kolshus Odal OL - Orientering 28:53 22:02
Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 17:23 13:16
Julie Hvideberg Moer Raumar Orientering 18:40 14:14
Eskil Olaussen Oppsal Orientering 23:05 17:37
Astrid Reusch Heming Orientering 14:53 11:21
Per Taje Skeie Raumar Orientering 25:10 19:12
Wilma Torbiörnsson Ullensaker OL 14:30 11:04
Sjur Solli Wilhelmsen Oppsal Orientering 19:16 14:42
Simen Ånensen Oppsal Orientering 23:27 17:54

D -10

1 440 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Elise Nilsen Berg Fossum IF 22:34 15:40
Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 17:20 12:02
Helene Scheele Nydalens SK 14:05 9:46
Emma Ailin Skårbø Raumar Orientering 14:17 9:55

D 11-12

1 440 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 10:25 7:14
2 Mari Scheele Nydalens SK 12:26 +2:01 8:38
3 Live Arntzen Raumar Orientering 18:04 +7:39 12:32
4 Ragnhild Fagerli Næss Raumar Orientering 21:56 +11:31 15:13

D 13-14

1 940 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 12:44 6:33
2 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 13:26 +0:42 6:55
3 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 13:38 +0:54 7:01
4 Live Østvold Heming Orientering 14:36 +1:52 7:31
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 15:21 +2:37 7:54
6 Ida Marie Flågen Heming Orientering 15:36 +2:52 8:02
7 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 15:40 +2:56 8:04
8 Ella Berstad Heming Orientering 16:29 +3:45 8:29
9 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 19:43 +6:59 10:09

D 15-16

2 070 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Naadland Holo Fossum IF 15:27 7:27
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 16:41 +1:14 8:03
3 Solveig Letmolie Eiker OL 19:01 +3:34 9:11
Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert

D 17-

2 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 21:28 8:04
2 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 23:29 +2:01 8:49
3 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 26:12 +4:44 9:50
4 Ingrid Letmolie Eiker OL 38:18 +16:50 14:23

D 40-

2 070 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Signe Astrup Arnesen Heming Orientering 16:06 7:46
2 Marit B. Eithun Nittedal OL 17:18 +1:12 8:21
3 Monica Berglund Ringerike OL 17:30 +1:24 8:27
4 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 18:00 +1:54 8:41
5 Britta Fismen Fossum IF 18:02 +1:56 8:42
6 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 18:16 +2:10 8:49
7 Maiken Skirstad Mo Nydalens SK 20:28 +4:22 9:53
8 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 21:08 +5:02 10:12
9 Katrine Bakke Fossum IF 25:04 +8:58 12:06
10 Marianne Reusch Heming Orientering 25:16 +9:10 12:12
11 Ann Elin Flågen Heming Orientering 32:26 +16:20 15:40

D 50-

1 940 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Elisabeth Natvig Nittedal OL 15:04 7:45
2 Nina Elise Jørgensen Nittedal OL 16:53 +1:49 8:42
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 17:38 +2:34 9:05
4 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 18:23 +3:19 9:28

D 60-

1 940 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Kjemperud Eiker OL 37:25 19:17

H -10

1 440 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Mathias Andreassen Raumar Orientering 16:16 11:17
Lauritz Brunborg Nittedal OL 18:13 12:39
Håvard Rekve Lian Fossum IF 17:41 12:16
Mathias Linløkken Østmarka OK 12:40 8:47
Sindre Moe Landén Gjerdrum OL 17:59 12:29
Sondre Olaussen Oppsal Orientering 10:54 7:34
Erik Dehli Saxhaug Raumar Orientering 14:53 10:20
Alexander Sletten Raumar Orientering 15:10 10:31
Jonas Teksum Gjerdrum OL 15:14 10:34
Christoffer Ånensen Oppsal Orientering 12:17 8:31

H 11-12

1 440 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kolshus Oppsal Orientering 9:48 6:48
2 Sindre Vie Strisland Fossum IF 9:59 +0:11 6:55
3 Rasmus Berglund Ringerike OL 10:20 +0:32 7:10
4 Ask Olaussen Oppsal Orientering 10:35 +0:47 7:20
5 Fridtjof Reusch Heming Orientering 10:48 +1:00 7:30
6 Herman Hvideberg Moer Raumar Orientering 10:53 +1:05 7:33
7 Vemund Solli Wilhelmsen Oppsal Orientering 11:30 +1:42 7:59
8 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 12:38 +2:50 8:46
9 Gjermund Taje Skeie Raumar Orientering 14:35 +4:47 10:07
9 Eirik Vie Strisland Fossum IF 14:35 +4:47 10:07
11 Børge Nilsen Berg Fossum IF 17:05 +7:17 11:51
12 Kristoffer Engebretsen Raumar Orientering 20:38 +10:50 14:19
Odin Fismen Fossum IF diskvalifisert

H 13-14

2 070 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Reusch Heming Orientering 14:37 7:03
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 14:38 +0:01 7:04
3 Tobias Espedal Nydalens SK 14:51 +0:14 7:10
4 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 16:21 +1:44 7:53
4 Simen Fritzner Nittedal OL 16:21 +1:44 7:53
6 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 16:24 +1:47 7:55
7 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 16:30 +1:53 7:58
8 Kristian Østermann Heming Orientering 17:13 +2:36 8:19
9 Ferdinand Fremming Heming Orientering 17:52 +3:15 8:37
10 Christoffer Sletten Raumar Orientering 18:27 +3:50 8:54
11 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 19:14 +4:37 9:17
12 Mikkel Berglund Ringerike OL 19:33 +4:56 9:26
13 Arthur Brunborg Nittedal OL 19:59 +5:22 9:39
14 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 20:11 +5:34 9:45
15 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 23:23 +8:46 11:17
16 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 30:24 +15:47 14:41
17 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 40:50 +26:13 19:43

H 15-16

2 660 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Gisholt Fossum IF 17:29 6:34
2 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 19:17 +1:48 7:14
3 Sivert Sande Kverme Fossum IF 20:28 +2:59 7:41
4 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 20:29 +3:00 7:42
5 Eivind Berner Myhre Fossum IF 20:47 +3:18 7:48
6 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 20:54 +3:25 7:51
7 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 22:28 +4:59 8:26
8 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 24:39 +7:10 9:16
9 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 25:30 +8:01 9:35
10 Anders Horvei Raumar Orientering 27:19 +9:50 10:16
Herman Brunborg Nittedal OL diskvalifisert

H 17-

2 860 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 17:57 6:16
2 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 18:29 +0:32 6:27
3 Tarjei Holo Fossum IF 19:16 +1:19 6:44
3 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 19:16 +1:19 6:44
5 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 21:28 +3:31 7:30
6 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 21:43 +3:46 7:35
7 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 21:56 +3:59 7:40
8 Rune Brunborg Nittedal OL 23:35 +5:38 8:14
9 Martin Andresen Skotte Fossum IF 23:45 +5:48 8:18
10 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 26:08 +8:11 9:08
11 Rudi B Olsen Lillomarka OL 32:07 +14:10 11:13

H 40-

2 660 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 17:52 6:43
2 Tommy Skårbø Raumar Orientering 19:32 +1:40 7:20
3 Christian Reusch Heming Orientering 19:53 +2:01 7:28
4 Lars Berglund Ringerike OL 20:42 +2:50 7:46
5 Einar Gisholt Fossum IF 21:35 +3:43 8:06
6 Roar Mathisen OL Tønsberg og omegn 21:45 +3:53 8:10
7 Anders Flågen Heming Orientering 23:00 +5:08 8:38
8 Hans Olav Hygen Østmarka OK 24:52 +7:00 9:20

H 50-

2 660 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein H. Hagen Fossum IF 20:10 7:34
2 Arild Andresen Fossum IF 20:26 +0:16 7:40
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 21:30 +1:20 8:04
4 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 23:12 +3:02 8:43
5 Erik Næss Østmarka OK 27:04 +6:54 10:10
6 Claus Fritzner Nittedal OL 29:15 +9:05 10:59

H 60-

2 070 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bård Natvig Nittedal OL 20:45 10:01

H 70-

1 710 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 14:39 8:34
2 Trond Linnes Odal OL - Orientering 18:48 +4:09 10:59

Damer direktepåmelding

2 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Laila Eriksen Blom Fet OL 34:28 12:03

Herrer direktepåmelding

2 860 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rune Scheele Nydalens SK 20:37 7:12
2 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 25:28 +4:51 8:54
3 Tor Strand Raumar Orientering 28:38 +8:01 10:00
4 Ola Nilsen Oppsal Orientering 29:29 +8:52 10:18
5 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 31:15 +10:38 10:55
6 Lars Saxhaug Raumar Orientering 42:06 +21:29 14:43

H17 Finale

1 920 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 10:31 5:28
2 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 10:34 +0:03 5:30
3 Tarjei Holo Fossum IF 11:33 +1:02 6:00
4 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 12:32 +2:01 6:31

D17 Finale

1 590 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 12:16 7:42
2 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 12:24 +0:08 7:47

D13-14 Finale

1 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 10:09 7:41
2 Oda Scheele Nydalens SK 10:11 +0:02 7:42
3 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 10:12 +0:03 7:43
4 Live Østvold Heming Orientering 10:19 +0:10 7:48

D15-16 Finale

1 320 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åsne Naadland Holo Fossum IF 9:36 7:16
2 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 9:46 +0:10 7:23

H13-14 Finale

1 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Espedal Nydalens SK 10:40 6:42
2 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 10:42 +0:02 6:43
3 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 10:44 +0:04 6:45
4 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 11:01 +0:21 6:55
5 Kristian Østermann Heming Orientering 11:11 +0:31 7:02
6 Christoffer Sletten Raumar Orientering 12:44 +2:04 8:00

H15-16 Finale

1 590 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 9:52 6:12
2 Peter Gisholt Fossum IF 9:55 +0:03 6:14
3 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 9:58 +0:06 6:16
4 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 10:06 +0:14 6:21

D40 A-finale

1 550 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Monica Berglund Ringerike OL 9:21 6:01
2 Britta Fismen Fossum IF 9:23 +0:02 6:03
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 9:34 +0:13 6:10
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 10:15 +0:54 6:36
5 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 10:48 +1:27 6:58
Signe Astrup Arnesen Heming Orientering diskvalifisert

D40 B-finale

1 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 12:44 8:12
2 Ann Elin Flågen Heming Orientering 12:46 +0:02 8:14
3 Marianne Reusch Heming Orientering 14:25 +1:41 9:18
Maiken Skirstad Mo Nydalens SK diskvalifisert

D50 Finale

1 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 13:07 8:27
2 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 18:31 +5:24 11:56
Nina Elise Jørgensen Nittedal OL diskvalifisert

D60 A-finale

1 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aud Kjemperud Eiker OL 23:45 15:19

H40 A-finale

1 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 10:53 5:41
2 Christian Reusch Heming Orientering 10:59 +0:06 5:45
3 Lars Berglund Ringerike OL 11:38 +0:45 6:05
4 Tommy Skårbø Raumar Orientering 13:07 +2:14 6:52

H40 B-finale

1 910 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Gisholt Fossum IF 12:11 6:22
2 Anders Flågen Heming Orientering 14:14 +2:03 7:27
3 Hans Olav Hygen Østmarka OK 14:30 +2:19 7:35

H50 A-finale

1 910 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stein H. Hagen Fossum IF 12:10 6:22
2 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 12:22 +0:12 6:28
3 Arild Andresen Fossum IF 12:26 +0:16 6:30
4 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 13:57 +1:47 7:18

H50 B-finale

1 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erik Næss Østmarka OK 17:11 8:59
2 Claus Fritzner Nittedal OL 19:21 +2:10 10:07

H70 A-finale

1 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Revhaug Ringerike OL 16:11 10:06
Trond Linnes Odal OL - Orientering diskvalifisert

D15-16 Oppsamling

1 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 10:33 6:48

D13-14 Oppsamling

1 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 16:40 10:45

D13-14 Semi 1

1 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Scheele Nydalens SK 9:55 6:23
2 Live Østvold Heming Orientering 10:02 +0:07 6:28
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 11:44 +1:49 7:34
4 Ella Berstad Heming Orientering 12:06 +2:11 7:48

D13-14 Semi 2

1 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 9:39 6:13
2 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 9:42 +0:03 6:15
3 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 11:17 +1:38 7:16
4 Tina Kalleson Oppsal Orientering 11:20 +1:41 7:18

D15-16 Semi 1

1 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 9:55 6:23
2 Åsne Naadland Holo Fossum IF 9:57 +0:02 6:25
3 Solveig Letmolie Eiker OL 10:53 +0:58 7:01

D17 Semi 1

1 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 14:45 7:43
2 Ingrid Letmolie Eiker OL 17:39 +2:54 9:14

D17 Semi 2

1 910 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Sønsterudbråten Raumar Orientering 14:35 7:38
2 Kristin Nergaard Berg Fossum IF 15:35 +1:00 8:09

H13-14 Oppsamling

1 910 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 16:03 8:24
2 Simen Dehli Saxhaug Raumar Orientering 16:36 +0:33 8:41
3 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 16:39 +0:36 8:43

H13-14 Semi 1

1 910 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 12:48 6:42
2 Christoffer Sletten Raumar Orientering 12:49 +0:01 6:42
3 Kristian Østermann Heming Orientering 12:50 +0:02 6:43
4 Mikkel Berglund Ringerike OL 13:12 +0:24 6:54
5 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 13:15 +0:27 6:56
6 Henrik Reusch Heming Orientering 13:17 +0:29 6:57

H13-14 Semi 2

1 910 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Espedal Nydalens SK 11:44 6:08
2 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 11:48 +0:04 6:10
3 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 11:54 +0:10 6:13
4 Ferdinand Fremming Heming Orientering 11:59 +0:15 6:16
5 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 14:01 +2:17 7:20
6 Simen Fritzner Nittedal OL 14:44 +3:00 7:42

H15-16 Semi 1

1 910 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peter Gisholt Fossum IF 10:42 5:36
2 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 10:46 +0:04 5:38
3 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 10:48 +0:06 5:39
4 Anders Horvei Raumar Orientering 10:53 +0:11 5:41
5 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 16:00 +5:18 8:22

H15-16 Semi 2

1 910 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 11:18 5:54
2 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 11:19 +0:01 5:55
3 Sivert Sande Kverme Fossum IF 11:21 +0:03 5:56
4 Eivind Berner Myhre Fossum IF 12:03 +0:45 6:18
5 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 15:14 +3:56 7:58

H17 Oppsamling

2 030 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 15:02 7:24
2 Martin Andresen Skotte Fossum IF 15:09 +0:07 7:27
3 Rudi B Olsen Lillomarka OL 19:11 +4:09 9:26

H17 Semi 1

2 030 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 11:49 5:49
2 Mathias Benjaminsen Lillomarka OL 12:23 +0:34 6:06
3 Rune Brunborg Nittedal OL 12:28 +0:39 6:08
4 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 13:07 +1:18 6:27

H17 Semi 2

2 030 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 11:05 5:27
2 Tarjei Holo Fossum IF 11:56 +0:51 5:52
3 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 12:18 +1:13 6:03
4 Sander Hildebrand Rogndokken Fet OL 15:59 +4:54 7:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor