Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og Oppland
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 20 august 2016

N-åpen

860 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 7:47 9:03
0 Sebastian Hofoss Hadeland OL 11:47 13:42
0 Magnhild Kleppa Madslien Lillehammer OK 11:04 12:52
0 Eirin Melgalvis Bilstad Vang OL 17:21 20:10
0 Peder Melgalvis Bilstad Vang OL 14:37 16:59
0 Peder Mo OL Toten-Troll 12:01 13:58
0 Amund Hagberg Solum Rond OL 9:46 11:21
0 Johanne Hovland Birkelid Hamar OK 23:30 27:19
0 Iben Nilsen Hjemsæter Hamar OK 23:43 +0:13 27:34
0 Ida Bæk Nordland Hamar OK 23:36 +0:06 27:26

D -10

1 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mira Bjørnbekk-Dalsrud Vang OL 40:31 36:50
Eiril Erlien Solerød Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 11-12

1 560 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Frøisland Vang OL 28:00 17:56

D 11-12N

1 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilia Diesen Vang OL 17:52 16:14

D 13-14

1 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Kleppa Madslien Lillehammer OK 12:41 7:27
2 Emma Bangstad Bergersen Hamar OK 14:47 +2:06 8:41
3 Astrid Rognstad Hadeland OL 16:24 +3:43 9:38
4 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 17:00 +4:19 10:00
5 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 17:12 +4:31 10:07

D 15-16

2 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 19:45 7:54
2 Ingeborg Rognstad Hadeland OL 25:38 +5:53 10:15
3 Kamilla Lome Hamar OK 33:30 +13:45 13:24
Charlotte Eide Gjø-Vard OL diskvalifisert
Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL diskvalifisert

D 17-20

2 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Therese Wiest Vang OL 22:11 7:58
2 Stine Frogner Tømmervold Hamar OK 26:44 +4:33 9:36
3 Ane Holm Grøneng Lillehammer OK 27:10 +4:59 9:46

D 17-N

1 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Simonsen OK Øst 26:24 18:12

D 45-

2 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Grøneng Lillehammer OK 17:33 7:58
2 Vanja Staff OL Toten-Troll 19:35 +2:02 8:54
3 Mona Lome Hamar OK 21:32 +3:59 9:47
4 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 21:50 +4:17 9:55
5 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 24:56 +7:23 11:19
6 Hege Solerød Gjø-Vard OL 25:04 +7:31 11:23
7 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 26:01 +8:28 11:49
8 Ane Bjørnsgaard Lillehammer OK 26:18 +8:45 11:57
9 Eli Stensli Løten o-lag 28:52 +11:19 13:07
10 Toril Korsvik Rond OL 29:40 +12:07 13:29
11 Nina Søndmør Hamar OK 36:25 +18:52 16:33

D 55-

1 960 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 17:29 8:55
2 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 19:31 +2:02 9:57
3 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 21:15 +3:46 10:50
4 Guri Larssen Lillehammer OK 22:50 +5:21 11:38
5 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 23:56 +6:27 12:12
6 Anita Østgård Olsen Løten o-lag 25:59 +8:30 13:15
7 Inger Marie Øygard Løten o-lag 33:32 +16:03 17:06

D 65-

1 830 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Røste Ringsaker OK 22:54 12:30
2 Tea Forberg Rond OL 23:46 +0:52 12:59
3 Inger K. Brøndbo OL Vallset/Stange 27:35 +4:41 15:04
4 Kirsten Bakke Gjø-Vard OL 28:24 +5:30 15:31
5 Helle Jørstad Hamar OK 32:10 +9:16 17:34

D 75-

1 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Aasen Tormod Skilag 36:21 24:23

H -10

1 100 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Amund Søndmør Martinsen Hamar OK 23:20 +13:40 21:12
0 Jørgen Holm Grøneng Lillehammer OK 9:40 8:47
0 Eirik Olsen Kirkevik Hamar OK 17:26 +7:46 15:50

H 11-12

1 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 11:06 7:06
2 Annar Erlien Solerød Gjø-Vard OL 12:37 +1:31 8:05
3 Vetle Søndmør Martinsen Hamar OK 15:08 +4:02 9:42

H 13-14

1 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 11:19 6:39
2 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 11:48 +0:29 6:56
3 Mats Lindaas Elverum OK 14:58 +3:39 8:48
4 Axel Bjørnsgaard Lenndin Lillehammer OK 15:53 +4:34 9:20
5 Sjur Holm Grøneng Lillehammer OK 17:57 +6:38 10:33
6 Gaute Lindaas Elverum OK 17:59 +6:40 10:34
7 Vegard Ranestad Hamar OK 31:10 +19:51 18:20

H 15-16

2 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elias Øhman Gjø-Vard OL 15:20 6:08
2 Njaal Ellegaard Melby Vang OL 15:34 +0:14 6:13
3 Jostein Svaland Dale OL Vallset/Stange 15:36 +0:16 6:14
4 Even Lindaas Vang OL 16:46 +1:26 6:42
5 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 18:45 +3:25 7:30
6 Ole Johan Bråten Vang OL 21:01 +5:41 8:24
7 Simen Gran Blystad Løten o-lag 26:57 +11:37 10:46
8 Petter Stensli Forseth Løten o-lag 38:23 +23:03 15:21
Eskil Frøisland Vang OL diskvalifisert
Jakob Mo OL Toten-Troll diskvalifisert

H 17-20

2 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sverre Narum OL Vallset/Stange 20:35 7:24
2 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 22:23 +1:48 8:03
3 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 32:58 +12:23 11:51

H 17-C

1 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Børre Kristiansen Hamar OK 25:10 16:07
2 Bjørn Eriksrud Raufoss IL Orientering 28:11 +3:01 18:03

H 17-N

1 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 34:26 23:44

H 45-

2 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arnt Oluf Eide Gjø-Vard OL 14:35 6:37
2 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 15:33 +0:58 7:04
3 Kai Solum Rond OL 15:47 +1:12 7:10
4 Frode Ødegårdstuen Snertingdal IF Orientering 16:16 +1:41 7:23
5 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 17:34 +2:59 7:59
6 Ole Christian Bang Hamar OK 18:01 +3:26 8:11
7 Are Strandlie Gjø-Vard OL 18:39 +4:04 8:28
8 Arnstein Dale OL Vallset/Stange 20:27 +5:52 9:17
9 Even Erlien Gjø-Vard OL 20:38 +6:03 9:22
10 Jon Bjørnstad Løten o-lag 22:34 +7:59 10:15
11 Kristian Storsveen Løten o-lag 23:03 +8:28 10:28
12 Per Aasen Tormod Skilag 23:22 +8:47 10:37
13 Svein Thorsberg Grue IL 27:25 +12:50 12:27

H 55-

1 960 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 13:26 6:51
2 Harald Østbye Elverum OK 15:54 +2:28 8:06
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 16:07 +2:41 8:13
4 Terje Gudbrandsen Hamar OK 16:26 +3:00 8:23
5 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 16:52 +3:26 8:36
6 Trond Olsen Løten o-lag 16:55 +3:29 8:37
7 Arne Arnesen Hamar OK 16:58 +3:32 8:39
8 Ola Brox OL Toten-Troll 17:31 +4:05 8:56
9 Trygve Rognstad Hadeland OL 17:45 +4:19 9:03
10 Einar Lien Løten o-lag 18:57 +5:31 9:40
11 Steinar Bakken Lillehammer OK 20:45 +7:19 10:35
12 John Hofoss Hadeland OL 22:02 +8:36 11:14
13 Trond Ivar Tømmervold Hamar OK 22:15 +8:49 11:21
14 Avle Christen Bjørn Hamar OK 23:59 +10:33 12:14
15 Roar Sætaberget Lunderseter IL 25:11 +11:45 12:50
16 Odd Arne Blystad Løten o-lag 26:16 +12:50 13:24
Kjell Magne Nordvi Grue IL brutt

H 65-

1 830 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 14:12 7:45
2 Einar Lund Hamar OK 15:48 +1:36 8:38
3 Trond Feiring Hamar OK 16:28 +2:16 8:59
4 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 17:33 +3:21 9:35
5 Hans A. Tingvold Raufoss IL Orientering 19:18 +5:06 10:32
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 19:49 +5:37 10:49
7 Paul Skjaker Hadeland OL 20:36 +6:24 11:15
8 Terje Malm Hamar OK 21:40 +7:28 11:50
9 Harald Bakke Gjø-Vard OL 23:25 +9:13 12:47
10 Ludvig Bjerke-Narud Hamar OK 27:06 +12:54 14:48
Stein Nordvi Elverum OK diskvalifisert
Klaus Engen Eidskog OL diskvalifisert

H 75-

1 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Johansen Ringsaker OK 20:49 13:58
2 Arvid Haug OL Vallset/Stange 23:04 +2:15 15:28
3 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 27:14 +6:25 18:16
Kåre Østgård OL Vallset/Stange diskvalifisert

D21

2 780 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 18:32 6:40
2 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 19:43 +1:11 7:05
3 Sofie Johansson Løten o-lag 20:48 +2:16 7:28
4 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 21:47 +3:15 7:50
5 Mari Brøndbo Dahl Ås-NMBU Orientering 22:59 +4:27 8:16
6 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 25:02 +6:30 9:00
7 Kari Svingheim Frol IL 26:08 +7:36 9:24
8 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 31:34 +13:02 11:21

H21

2 910 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 15:57 5:28
2 Andreas Svingheim Magerøy Frol IL 17:36 +1:39 6:02
3 Yngve Volden Løten o-lag 18:16 +2:19 6:16
4 Ove Antvord Haugereid Løten o-lag 18:30 +2:33 6:21
5 Markus Glad Nydalens SK 20:03 +4:06 6:53
6 Arne Røste Ringsaker OK 21:55 +5:58 7:31
7 Øystein Bakken Lillehammer OK 24:38 +8:41 8:27
8 Stian Lundteppen Elverum OK 30:09 +14:12 10:21

D35

2 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Valborg Madslien Lillehammer OK 18:14 7:17
2 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 22:31 +4:17 9:00
3 Stine Olsen Kirkevik Hamar OK 22:34 +4:20 9:01
4 Guro Mo OL Toten-Troll 27:13 +8:59 10:53
5 Margrethe Nilsen Hamar OK 27:30 +9:16 11:00
6 Mari Gotteberg Hamar OK 36:36 +18:22 14:38

H35

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Øhman Gjø-Vard OL 17:32 7:00
2 Stian Overskeid Indre Østfold OK 18:14 +0:42 7:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor