Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom
Arrangørorganisasjon: Storsteinnes IL
Dato: lørdag 13 august 2016

D -10

900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IF BUL-Tromsø 16:16 18:04
Eline Andrea Vaeng Bernhardsen IF BUL-Tromsø 24:22 27:04

D 11-12

1 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Klara Graversen IF BUL-Tromsø 21:32 15:22
2 Mia Urset IF BUL-Tromsø 37:41 +16:09 26:55

D 17-

4 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arntraut Gøtsch IF BUL-Tromsø 36:41 8:31
2 Anne Urset IF BUL-Tromsø 43:34 +6:53 10:07
3 Tora Indregard IF BUL-Tromsø 50:25 +13:44 11:43
4 Torun Ankjell Nordreisa IL 51:48 +15:07 12:02
5 Liv-Iris Sørgård Øverbygd IL 55:57 +19:16 13:00
6 Margrete Gaski Bardu IL 1:00:04 +23:23 13:58

D 40-

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Karlqvist IF BUL-Tromsø 45:03 15:01
2 Anne Birgitte Jensen IF BUL-Tromsø 1:02:09 +17:06 20:43
3 Elin Vaeng Bernhardsen IF BUL-Tromsø 1:04:49 +19:46 21:36
4 Alice M Pedersen Bjerkvik IF 1:20:04 +35:01 26:41

D 70-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Marie Pedersen Bjerkvik IF 59:32 23:48

H 11-12

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Undstad Rostadmo IF BUL-Tromsø 26:17 18:46

H 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Urset IF BUL-Tromsø 21:03 8:25
2 Kasper Ankjell Holmøy Nordreisa IL 54:53 +33:50 21:57

H 15-16

4 300 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Vaeng Bernhardsen IF BUL-Tromsø 1:02:15 14:28
2 Vegard Stangnes OK Silsand 1:14:00 +11:45 17:12

H 17-

5 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gjermund Urset IF BUL-Tromsø 39:28 6:48
2 Håvard Krey Hansen OK Silsand 44:55 +5:27 7:44
3 Thomas Johnsen IF BUL-Tromsø 45:51 +6:23 7:54
4 Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL 45:52 +6:24 7:54
5 Vegard Vaeng Bernhardsen IF BUL-Tromsø 50:29 +11:01 8:42
6 Knut Øyvind Johansen Bardu IL 1:00:54 +21:26 10:30
7 Trond-Henry Skjønsfjell Nordreisa IL 1:05:28 +26:00 11:17
8 Erling Stangnes OK Silsand 1:09:11 +29:43 11:55
9 Alejandro Berrio IF BUL-Tromsø 1:37:29 +58:01 16:48
Christian Peter MacLassen IF BUL-Tromsø diskvalifisert
Geir Moholdt IF BUL-Tromsø diskvalifisert

H 17-C

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Stangnes OK Silsand 33:36 13:26

H 40-

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Undstad IF BUL-Tromsø 43:48 10:11
2 Ola Bratlie IF BUL-Tromsø 52:14 +8:26 12:08
3 Rune Graversen IF BUL-Tromsø 56:08 +12:20 13:03
4 Ingemar Eriksen Målselv IL 59:33 +15:45 13:50
5 Ted Bernhardsen IF BUL-Tromsø 1:04:09 +20:21 14:55

H 50-

4 300 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonny I. Hansen IF BUL-Tromsø 39:29 9:10
2 Helge Aronsen Hæstad IF BUL-Tromsø 43:16 +3:47 10:03
3 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 47:54 +8:25 11:08
4 Atle Iversen IF BUL-Tromsø 50:53 +11:24 11:50
5 Fred Arne Jacobsen Bardu IL 51:49 +12:20 12:03

H 60-

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Arild Sørensen IF BUL-Tromsø diskvalifisert

H 70-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jan Løvlund Nordreisa IL 30:40 12:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor