Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen løp 1 høst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen løp 1 høst
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 23 august 2016

N-Åpen

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 28:14
2 Bailo Diallo Østmarka OK 30:55
3 Katrina Price Østmarka OK 35:25
4 Pernille Sundt Lyngøy Østmarka OK 35:26
5 Ingrid Price Østmarka OK 36:24
6 Frida Lyngøy Østmarka OK 36:55
7 Marius Esvall Østmarka OK 47:51
8 Erlend Otterlei Østmarka OK 1:00:29
9 Regine Røisland Østmarka OK 1:09:12
10 Teo Røisland Østmarka OK 1:09:31
Leah Hanneborg Østmarka OK diskvalifisert
Mira Hanneborg Østmarka OK diskvalifisert
Rachel Constanse Steder Østmarka OK diskvalifisert

D10

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 51:57
2 Martine Haug Østmarka OK 52:00
3 Pernille Nor-Woll Østmarka OK 52:20

H10

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Mathias Linløkken Østmarka OK 1:00:22

D11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nene Diallo Østmarka OK 30:54

H11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Simen Gløgård Stensrud Nittedal O-lag 42:40
2 Andreas Sandernes Østmarka OK 56:51 +14:11
3 Emil Huuse Østmarka OK 56:54 +14:14

H13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Martin Nomeland Østmarka OK 59:11

D13-14

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 1:16:53
2 Inga Cathrin Winsvold Østmarka OK 1:17:25 +0:32
3 Sigrid Nermoen Østmarka OK 1:17:36 +0:43
4 Jenny Emilie Herredsvela Østmarka OK 1:29:47 +12:54

H13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 John Otterlei Østmarka OK 48:32
2 Henrik Gudim Østmarka OK 48:44 +0:12
3 Lars Øderud Vatna Bækkelaget 55:15 +6:43
4 Henrik Linløkken Østmarka OK 1:04:12 +15:40
Magnus Jystad Østmarka OK diskvalifisert

D15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Matilde Holen Østmarka OK diskvalifisert

H15-20B

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Magnus Grøstad Østmarka OK 59:09

C-Åpen

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trine Nomeland Østmarka OK 59:03
2 Elise Næss Østmarka OK 59:17 +0:14
3 June Herredsvela Østmarka OK 1:08:34 +9:31
4 Kristin Stubban Hygen Østmarka OK 1:21:13 +22:10
Siv Jystad Østmarka OK diskvalifisert

B-Åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt 44:51
2 Ingeborg Øderud Bækkelaget 52:10 +7:19
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 54:16 +9:25
4 Katrine Holen Østmarka OK 1:38:43 +53:52

A-Åpen

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dag Haugland Østmarka OK 57:59
Monica Brevik Østmarka OK diskvalifisert
Christina Ramberg Østmarka OK diskvalifisert

A-Lang

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Matthew Speake Lillomarka 34:49
2 Odin Tellesbø Østmarka OK 38:24 +3:35
3 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 47:11 +12:22
4 Helge Bakkehøi Østmarka OK 48:36 +13:47
5 Inge Ramberg Østmarka OK 51:52 +17:03
6 Carl Erik Wasberg Oppsal 52:54 +18:05
7 Magnus Ramberg Østmarka OK 54:18 +19:29
8 Håvar Brevik Østmarka OK 57:59 +23:10
9 Bjørn Christensen Østmarka OK 58:55 +24:06
10 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:08:09 +33:20
11 Erik Næss Østmarka OK 1:12:48 +37:59
12 Kai Halvorsen Årekol Siemens 1:13:42 +38:53
Andreas Ramberg Østmarka OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor