Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Svabergsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Svabergsprinten
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Nydalens SK
Dato: søndag 24 juli 2016

Damer åpen

3 410 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helen Palmer Halden SK 31:38 9:16
2 Louise Oram Bækkelagets SK 34:30 +2:52 10:07
3 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 37:41 +6:03 11:03
4 Ida Thoresen Sarpsborg OL 41:17 +9:39 12:06
5 Anne Sørum Ringsaker OK 45:33 +13:55 13:21
6 Cristina Luis Nydalens SK 49:39 +18:01 14:33
7 Vikerhavn 1 Asmaløy 50:04 +18:26 14:40
8 Heidi Børstad Sarpsborg OL 57:46 +26:08 16:56
9 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:03:24 +31:46 18:35
10 June Herredsvela Østmarka OK 1:10:24 +38:46 20:38
11 Gå-laget Asmaløy 1:21:45 +50:07 23:58
12 Merete Saugestad Nydalens Skiklub 1:32:33 +1:00:55 27:08

Herrer åpen

3 410 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dyre Martin Gulbrandsen Fredrikstad SK 29:10 8:33
2 Thomas Nipen Nydalens SK 29:27 +0:17 8:38
3 Asbjørn Byggland Høydalsmo 31:19 +2:09 9:11
4 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 32:20 +3:10 9:28
5 Lars Eliseussen-Skalle Harstad OL 34:43 +5:33 10:10
6 Per Olav Andersen Halden SK 34:50 +5:40 10:12
7 Jon Gunnar Henriksen Rudsbygd 35:53 +6:43 10:31
8 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 37:30 +8:20 10:59
9 Lasse Skalle Harstad OL 38:07 +8:57 11:10
10 Fredrik Saugestad Nydalens SK 38:54 +9:44 11:24
11 Sture Ottesen Indre Østfold OK 41:24 +12:14 12:08
12 Fredrik Norløff-Mathisen Asmaløy 41:36 +12:26 12:11
13 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 42:22 +13:12 12:25
14 Lars Lerberg Asmaløy 42:23 +13:13 12:25
15 Trygve Leivestad Sarpsborg OL 43:35 +14:25 12:46
16 Ingvar Braaten Modum 45:11 +16:01 13:15
17 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 46:08 +16:58 13:31
18 Øivind Stenstad Oddersjaa SSK 47:15 +18:05 13:51
19 Vikerhavn 2 Asmaløy 49:52 +20:42 14:37
20 Bernt O. Myrvold Sarpsborg OL 55:13 +26:03 16:11
21 Per Kåre Herredsvela Østmarka OK 56:57 +27:47 16:42
22 Sigurd Agnalt Trøsken IL 1:02:22 +33:12 18:17
23 Rådyr & Fasan Asmaløy 1:07:59 +38:49 19:56
24 Arne Chr. Scheie Østmarka OK 1:31:10 +1:02:00 26:44
Ove Martinsen Hauketo IF diskvalifisert

Jenter åpen

3 410 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 51:53 15:12
2 Marie Saugestad Nydalens SK 1:02:36 +10:43 18:21
3 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 1:09:19 +17:26 20:19
4 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 1:19:04 +27:11 23:11
5 Hannah Mans Nydalens SK 1:22:52 +30:59 24:18

Gutter åpen

3 410 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Eliseussen-Skalle Harstad OL 36:03 10:34
2 Jørgen Eliseussen-Skalle Harstad OL 55:19 +19:16 16:13
3 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 1:05:08 +29:05 19:06
Andreas Tvete Asmaløy diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor