Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 15

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 15
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 17 august 2016

Lang

5 700 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Svedberg Heming Orientering 55:53 9:48
2 Svein Nygård Norges Bank BIL 56:23 +0:30 9:53
3 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 56:36 +0:43 9:55
4 Christian Grotnes Tyrving 58:20 +2:27 10:14
5 Martin Hoset Nydalens SK 59:00 +3:07 10:21
6 Knut Sandven Koll 59:07 +3:14 10:22
7 Haakon Ingvaldsen IF KIF 1:00:07 +4:14 10:32
8 Rolv Anders Systad Lyn 1:02:07 +6:14 10:53
9 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:02:35 +6:42 10:58
10 Lars Ivar Aarseth FBI 1:03:08 +7:15 11:04
11 Steinar  Låg DNV 1:03:23 +7:30 11:07
12 Tore Kjølseth Lundin 1:03:45 +7:52 11:11
13 Guttorm L Egge OSI 1:04:23 +8:30 11:17
14 Per Slungaard Kværner 1:06:02 +10:09 11:35
15 Karl Rikard Løvhaug Koll IL 1:06:11 +10:18 11:36
16 Eirik Jørgensen IL Tyrving 1:06:33 +10:40 11:40
17 Terje Urfjell Imås 1:06:38 +10:45 11:41
18 Jan Fredrik Helgaker DNV 1:09:19 +13:26 12:09
19 Pål Dahle Oppsal IF 1:09:38 +13:45 12:12
20 Petr Boranek usk praha 1:09:43 +13:50 12:13
21 Kyongsa Ri Nydalens SK 1:11:33 +15:40 12:33
22 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:13:28 +17:35 12:53
23 Audrun Utskarpen OSI 1:14:38 +18:45 13:05
24 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:14:45 +18:52 13:06
25 Are Eriksen OSI 1:15:47 +19:54 13:17
26 Stefan Kernstock DNV 1:15:53 +20:00 13:18
27 Knut Onsager IL GeoForm 1:16:11 +20:18 13:21
28 Hallvard Berg IL Tyrving 1:16:26 +20:33 13:24
29 Einar Thorstensen Kamp/Vestheim IF 1:16:51 +20:58 13:28
30 Tom Slungaard Team Ambita 1:16:55 +21:02 13:29
31 Egil Reidar Osnes Privat 1:17:51 +21:58 13:39
32 Arnt Ove Takvam Fearnsport 1:26:00 +30:07 15:05
33 Per Osen Statoil Oslo BIL 1:26:07 +30:14 15:06
34 Harald Iwe IL GeoForm 1:26:14 +30:21 15:07
35 Ståle Heitmann Fossum IF 1:26:36 +30:43 15:11
36 Lars Christensen DNV 1:27:39 +31:46 15:22
37 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:32:15 +36:22 16:11
38 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:33:11 +37:18 16:20
39 Kristin N. Berg DNV 1:33:59 +38:06 16:29
40 Håkon Sagberg Privat 1:36:12 +40:19 16:52
41 Svenja Kernstock DNV 1:36:58 +41:05 17:00
42 Øivind Gylver Asker SK 1:43:10 +47:17 18:05
Jitka Svobodova usk praha ikke godkjent

Mellom

3 700 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Langaas Nydalens SK 35:57 9:42
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 39:25 +3:28 10:39
3 Paul Solheim Privat 42:06 +6:09 11:22
4 Einar Jensen Nydalens SK 43:00 +7:03 11:37
5 Toril Hallan Lillomarka OL 43:30 +7:33 11:45
6 Kjell Markset Koll 43:35 +7:38 11:46
7 Lars Benestad IK Grane 44:54 +8:57 12:08
8 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 46:11 +10:14 12:28
9 Odin Gramstad DNV 49:39 +13:42 13:25
10 Vidar Elvekrok Eiker OL 50:26 +14:29 13:37
11 Anne Danielsen Nydalens SK 51:43 +15:46 13:58
12 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 51:58 +16:01 14:02
13 Elisabeth Arvesen Nydalens SK 52:07 +16:10 14:05
14 Endre Hallan Lillomarka OL 53:27 +17:30 14:26
15 Henrik Reusch Heming Orientering 53:29 +17:32 14:27
16 Peer Stiansen Nydalens SK 53:49 +17:52 14:32
17 Harald Rikheim Rådtassene 54:53 +18:56 14:50
18 Knut Bjarne  Sætre Bærum kommune 54:57 +19:00 14:51
19 Ellen Turter Nydalens SK 55:39 +19:42 15:02
20 Christian Reusch Heming Orientering 56:12 +20:15 15:11
21 Kjersti Skantze IL Tyrving 56:41 +20:44 15:19
21 Morten Kongsberg IL Tyrving 56:41 +20:44 15:19
23 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 57:20 +21:23 15:29
24 Hans-Kristian Alveberg Privat 57:39 +21:42 15:34
25 Roar Sigurdsen Ringnes 58:03 +22:06 15:41
26 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 58:17 +22:20 15:45
27 Knut Anders Løken Fossum IF 58:43 +22:46 15:52
28 Tormod Bøe DNV 59:16 +23:19 16:01
29 Thomas Thorsen Privat 59:43 +23:46 16:08
30 Trude Fixdal IL Koll 59:51 +23:54 16:10
31 Kjersti Tho Stabæk IF 59:56 +23:59 16:11
32 Kristin Sletner Røyken OL 59:58 +24:01 16:12
33 Terje Næss Fossum IF 1:01:40 +25:43 16:40
34 Jacob Dybwad Heming Orientering 1:02:21 +26:24 16:51
35 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:03:12 +27:15 17:04
36 Wenche Bjerkreim Fossum IF 1:04:37 +28:40 17:27
37 Marte Braathen Miljødirektoratet 1:06:18 +30:21 17:55
38 Maiken Korsager Koll 1:06:29 +30:32 17:58
39 Esben Bach OSI 1:06:57 +31:00 18:05
39 Margrete Engzelius Asker SK 1:06:57 +31:00 18:05
41 Andreas Erichsen Nydalens SK 1:06:58 +31:01 18:05
42 Finn Gange Privat 1:08:57 +33:00 18:38
43 Kirsti Berg IL Tyrving 1:09:19 +33:22 18:44
44 Einar Hem Lillomarka OL 1:09:29 +33:32 18:46
45 Brita Sauar Statoil 1:09:30 +33:33 18:47
46 Johan Mikalsen Fossum IF 1:09:47 +33:50 18:51
47 Ole Vignes IL GeoForm 1:09:57 +34:00 18:54
48 Solveig Bergan Nydalens SK 1:10:41 +34:44 19:06
49 Erik Solheim Privat 1:13:35 +37:38 19:53
50  Tor Ommundsen DNV 1:14:56 +38:59 20:15
51 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 1:15:18 +39:21 20:21
52 Per Aagaard Heming Orientering 1:15:51 +39:54 20:30
53 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn & Skimt OL 1:24:29 +48:32 22:50
54 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:24:43 +48:46 22:53
55 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:25:39 +49:42 23:08
56 Ulf Gunnar Mikalsen DNV 1:33:13 +57:16 25:11
57 Erling Mikalsen Fossum IF 1:33:20 +57:23 25:13
58 Knut Hangeraas IL GeoForm 2:19:41 +1:43:44 37:45
59 Sigurd Haugerud IL GeoForm 2:56:36 +2:20:39 47:43
Pål W. Hanssen BDO BIL ikke godkjent
Stig Hultgreen Karlsen Oppsal IF ikke godkjent

Kort

2 200 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andre Rø GeoForm 31:35 14:21
2 Sturle Hånes IL GeoForm 32:44 +1:09 14:52
3 Anne  Dahl Nydalens SK 35:38 +4:03 16:11
4 Øyvind Grandum IL GeoForm 36:55 +5:20 16:46
5 Frida Aamot Privat 41:35 +10:00 18:54
6 Petter Bugge Privag 44:46 +13:11 20:20
7 Øystein Madsen Haugerud IL 46:49 +15:14 21:16
8 Mari Aarseth Nydalens SK 50:18 +18:43 22:51
9 Terje Throndsen Nittedal Olja Lyn 54:51 +23:16 24:55
10 Anne Cathrine Voss GeoForm 56:20 +24:45 25:36
11 Kåre Knudsen IL GeoForm 56:29 +24:54 25:40
12 Carl-Fredrik Kolderup Stabæk IF 56:37 +25:02 25:44
13 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 59:32 +27:57 27:03
14 Silje Slungaard Tyrving 1:00:30 +28:55 27:29
15 Magne Grande FBI 1:00:55 +29:20 27:41
16 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:08:20 +36:45 31:03
17 Tessa Silver Koll IL 1:42:37 +1:11:02 46:38
18 Eva Fixdal Heming Orientering 1:42:38 +1:11:03 46:39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor