Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup løp 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 5 juli 2016

A-lang

41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 28:09
2 Espen Danevad Fredrikstad SK 32:11 +4:02
3 Dan Wolf SCM/TSM Jestedska oblast 32:32 +4:23
4 Vit Kostejn SCM/TSM Jestedska oblast 33:45 +5:36
5 David Runde Kristiansand OK 34:51 +6:42
6 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 35:02 +6:53
7 Matej Burda SCM/TSM Jestedska oblast 37:39 +9:30
8 Kjell Arne Håland OK Sør 37:58 +9:49
9 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 39:03 +10:54
10 Jan Picek SCM/TSM Jestedska oblast 40:34 +12:25
11 Jan Cechlovsky SCM/TSM Jestedska oblast 40:56 +12:47
12 Tomas Thor SCM/TSM Jestedska oblast 41:09 +13:00
13 Jan Blandkjenn Kristiansand OK 42:53 +14:44
14 Tomas Kobr SCM/TSM Jestedska oblast 44:54 +16:45
15 Christina White Søgne og Songdalen OK 45:32 +17:23
16 Katerina Kaskova SCM/TSM Jestedska oblast 45:34 +17:25
17 Aurora Fossøy NTNUI 45:47 +17:38
18 Jon Terje Ekeland Oddersjaa SSK 46:01 +17:52
19 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 46:02 +17:53
20 Irene Beate Øhrn Arnevik Søgne og Songdalen OK 46:33 +18:24
21 Jan Smaus SCM/TSM Jestedska oblast 47:09 +19:00
22 Jan Kocib SCM/TSM Jestedska oblast 47:13 +19:04
23 Ondrej Vanis SCM/TSM Jestedska oblast 47:54 +19:45
24 Petter Marki Erichsen Kristiansand OK 48:45 +20:36
25 Vojtech Melichar SCM/TSM Jestedska oblast 49:38 +21:29
26 Ondrej Bek SCM/TSM Jestedska oblast 50:11 +22:02
27 Kristian Pytten Kristiansand OK 50:15 +22:06
28 Miroslav Janecek SCM/TSM Jestedska oblast 50:38 +22:29
29 Marek Novotny SCM/TSM Jestedska oblast 51:27 +23:18
30 Tomas Hlubucek SCM/TSM Jestedska oblast 52:31 +24:22
31 Arild Knutsen Søgne og Songdalen OK 52:47 +24:38
32 Svein Erik Wiig Søgne og Songdalen OK 58:18 +30:09
33 Stanislav Nejman SCM/TSM Jestedska oblast 1:00:12 +32:03
34 Synne Fossøy NTNUI 1:04:11 +36:02
35 Tomas Krenek SCM/TSM Jestedska oblast 1:04:30 +36:21
36 Krystof Karatsiolis SCM/TSM Jestedska oblast 1:08:00 +39:51
Tomas Dlabaja SCM/TSM Jestedska oblast aktiv
Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK aktiv
Jonas Myhre Kristiansand OK aktiv
Alena Neradova SCM/TSM Jestedska oblast aktiv
Lars Aurebekk Fredrikstad SK diskvalifisert

A-kort

47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Dan Pavlovec SCM/TSM Jestedska oblast 28:15
2 Kristen Ribe Kristiansand OK 28:54 +0:39
3 Sarka Sokolarova SCM/TSM Jestedska oblast 29:37 +1:22
4 Jakub Bily SCM/TSM Jestedska oblast 29:49 +1:34
5 Rose Riby SCM/TSM Jestedska oblast 30:11 +1:56
6 Katerina Dolejsi SCM/TSM Jestedska oblast 31:30 +3:15
7 Lucie Janouskova SCM/TSM Jestedska oblast 31:35 +3:20
8 Josef Nagy SCM/TSM Jestedska oblast 32:17 +4:02
9 Jakub Bradac SCM/TSM Jestedska oblast 32:23 +4:08
10 Lucie Novakova SCM/TSM Jestedska oblast 32:36 +4:21
11 Martin Adamec SCM/TSM Jestedska oblast 32:43 +4:28
12 Pavel Pachner SCM/TSM Jestedska oblast 33:01 +4:46
13 Marketa Thorova SCM/TSM Jestedska oblast 33:09 +4:54
14 John Runde Kristiansand OK 33:54 +5:39
15 Lucie Roskotova SCM/TSM Jestedska oblast 34:04 +5:49
16 Alena Linkova SCM/TSM Jestedska oblast 36:00 +7:45
17 Anna Budska SCM/TSM Jestedska oblast 36:57 +8:42
18 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 37:14 +8:59
19 Ingvild Mulen Kristiansand OK 38:03 +9:48
20 Per Olav Haarr Ganddal IL 38:22 +10:07
21 Ingunn Schei Ås-NMBU 40:01 +11:46
22 Magne Reier Jørgensen Kristiansand OK 40:13 +11:58
23 Erling Strand Bergens TF 40:31 +12:16
24 Reidar Sæstad Kristiansand OK 41:29 +13:14
25 Ludmila Hudska SCM/TSM Jestedska oblast 41:39 +13:24
26 Terje Wold OK Sør 42:38 +14:23
27 Anna Furstova SCM/TSM Jestedska oblast 42:42 +14:27
28 Karolina Stanova SCM/TSM Jestedska oblast 42:47 +14:32
29 Bjørn Egner Heming Orientering 43:14 +14:59
30 Yngve Vetrhus Søgne og Songdalen OK 43:45 +15:30
31 Marketa Pavlikova SCM/TSM Jestedska oblast 43:55 +15:40
32 Helge Kristensen OK Sør 45:11 +16:56
33 Emma Danevad Fredrikstad SK 45:46 +17:31
34 Liv Bente H Friestad Kristiansand OK 46:29 +18:14
35 Ole Kristian Lauvnes Kristiansand OK 49:06 +20:51
36 Bjørn A Friestad Kristiansand OK 54:02 +25:47
37 Einar Jørundland OK Sør 1:03:54 +35:39
38 Gudveig Jørundland OK Sør 1:04:43 +36:28
Jack Bjørnsen Kristiansand OK aktiv
Ondrej Budsky SCM/TSM Jestedska oblast aktiv
Sarka Knizkova SCM/TSM Jestedska oblast aktiv
Lenka Kovarova SCM/TSM Jestedska oblast aktiv
Blanka Krenkova SCM/TSM Jestedska oblast aktiv
Harald Vingerhagen Kristiansand OK aktiv
Bjørnar Kregnes Kristiansand OK diskvalifisert
May Meling Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert
Dominika Pachnerova SCM/TSM Jestedska oblast diskvalifisert

C-løype

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Julianne Zahl-Olsen Kristiansand OK 25:52
2 Tony Halsall Otra IL 28:45 +2:53
3 Jenny Danevad Fredrikstad SK 33:01 +7:09
4 Aileen Runde Kristiansand OK 45:05 +19:13
5 Hanne Hermansen Kristiansand OK 45:26 +19:34
6 Odd Jakobsen Kristiansand OK 45:56 +20:04
Anne Karin Ribe Kristiansand OK aktiv

Råtass - Nybegynner

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oliver Moe Torridal IL 17:12
2 Vilma Danevad Fredrikstad SK 29:19 +12:07
Kristian Strand Kristiansand OK aktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor