Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Torvastad IL
Dato: tirsdag 14 juni 2016

H Lang

3 300 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 28:06 8:30
2 Einar Marius H. Martinsen Vikebygd IL 28:37 +0:31 8:40
3 Sigleif Steinsvåg Haugesund IL Orientering 31:18 +3:12 9:29
4 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 33:01 +4:55 10:00
5 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 33:44 +5:38 10:13
6 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 36:03 +7:57 10:55
7 John Arvid Djupesland Haugesund IL Orientering 36:28 +8:22 11:03
8 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 37:37 +9:31 11:23
9 Vetle Brekmo Lillehammer 38:39 +10:33 11:42
10 Snorre Eikeland Haugesund IL Orientering 42:24 +14:18 12:50
11 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 51:17 +23:11 15:32
12 Henrik Haga Nesse Haugesund IL Orientering 51:26 +23:20 15:35
13 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 57:49 +29:43 17:31
Fridtjof Rachor Haugesund IL Orientering brutt

D Lang

3 300 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 37:33 11:22
2 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 39:11 +1:38 11:52
3 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 40:19 +2:46 12:13

H Mellom

3 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frode Nysted Haugesund IL Orientering 48:19 14:38
2 Sigved Gramstad Haugesund IL Orientering 49:01 +0:42 14:51
3 Anfinn Paulsen Torvastad IL 52:11 +3:52 15:48
4 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 52:33 +4:14 15:55
5 Helge Pedersen Torvastad IL 1:05:20 +17:01 19:47
6 Lars Johann Milje Haugesund IL Orientering 1:11:29 +23:10 21:39
Harald Steinsland Vikebygd IL brutt

D Mellom

3 300 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jana-Elena Koser Haugesund IL Orientering 41:48 12:40
2 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 43:13 +1:25 13:05
3 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 47:22 +5:34 14:21
4 Borghild Hervik Hansen Haugesund IL Orientering 55:25 +13:37 16:47
5 Britt Rameckers Haugesund IL Orientering 1:12:31 +30:43 21:58
6 Tonje Hausberg Bjerga Vikebygd IL 1:15:32 +33:44 22:53

H -16K

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mads Hole Torvastad IL 17:04 9:28
2 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 20:17 +3:13 11:16
3 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 27:25 +10:21 15:13
4 Eivind Helgeland Vikingstad Torvastad IL 31:25 +14:21 17:27
5 Elias Engesli Haugesund IL Orientering 34:56 +17:52 19:24
6 Eirik Engesli Haugesund IL Orientering 34:58 +17:54 19:25

H 17-K

1 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Kristoffersen NOTEAM 20:00 11:06

D -16K

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 17:47 9:52
2 Miriam Sveen Haugesund IL Orientering 19:24 +1:37 10:46
3 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 26:13 +8:26 14:33

D 17-K

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove V. Paulsen Torvastad IL 20:00 11:06
2 Mari Grønlund Haugesund IL Orientering 25:27 +5:27 14:08
3 Evy Vikingstad Torvastad IL 31:25 +11:25 17:27

H Ny

1 600 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Olav Gramstad Berstad Haugesund IL Orientering 14:59 9:21
0 Peder Berstad Haugesund IL Orientering 14:09 8:50
0 Lars Dingemans Torvastad IL 16:53 +1:54 10:33
0 Fredrik Hetleflåt Torvastad IL 17:49 +2:50 11:08
0 Sander Sjøen Hjelmervik Haugesund IL Orientering 21:00 +6:01 13:07
0 Vetle Hole Torvastad IL 20:13 +5:14 12:38
0 Kornelius Lindtner Haugesund IL Orientering 21:08 +6:09 13:12
0 Johan Lundegård Haugesund IL Orientering 20:00 +5:01 12:30
0 Bjørnar Løvland Haugesund IL Orientering 15:13 +0:14 9:30
0 Jacob L. Nag Torvastad IL 17:49 +2:50 11:08
0 Håkon Nordhus Haugesund IL Orientering 15:57 +0:58 9:58
0 Andreas Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 22:27 +7:28 14:01
0 Tor Andor R. Pedersen Torvastad IL 17:49 +2:50 11:08
0 Emil Rachor Haugesund IL Orientering 19:54 +4:55 12:26
0 Ulrik Rachor Haugesund IL Orientering 20:50 +5:51 13:01
0 Oliver Sakkestad Haugesund IL Orientering 15:20 +0:21 9:35
0 Filip Sveen Haugesund IL Orientering 20:10 +5:11 12:36
0 Endre Thorsen Torvastad IL 16:53 +1:54 10:33

D Ny

1 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Nemi Bergh Torvastad IL 22:51 14:16
0 Tea Bjelland Haugesund IL Orientering 20:00 12:30
0 Christina Boge Torvastad IL 24:56 +2:05 15:35
0 Hanna Eline Engløkk Haugesund IL Orientering 26:15 +3:24 16:24
0 Mariell Falch Torvastad IL 22:51 14:16
0 Tea Hole Torvastad IL 14:59 9:21
0 Emilie Wiig Kolnes Haugesund IL Orientering 27:35 +4:44 17:14
0 Mikala Pedersen Torvastad IL 11:53 7:25
0 Ingrid Sveen Haugesund IL Orientering 45:01 +22:10 28:08
0 Idunn Tho Torvastad IL 24:56 +2:05 15:35
0 Elen Tjoflot Nes Vikebygd IL 16:07 10:04
0 Sina Voll Torvastad IL 15:09 9:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor