Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK4
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Kopervik IL
Dato: tirsdag 7 juni 2016

H Lang

3 400 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Martinsen Vikebygd IL 31:36 9:17
2 Einar Marius H. Martinsen Vikebygd IL 33:41 +2:05 9:54
3 Stein Jarle Helgeland Haugesund IL Orientering 37:12 +5:36 10:56
4 Johannes Djupesland Haugesund IL Orientering 39:20 +7:44 11:34
5 Sigurd Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 43:16 +11:40 12:43
6 Kjetil Fiskå Sveio OL - Orientering 46:37 +15:01 13:42
7 Ivar Kvale Haugesund IL Orientering 47:12 +15:36 13:52
8 Erik Engløkk Haugesund IL Orientering 48:48 +17:12 14:21
9 Eivind Kvinge Marine Al. 50:41 +19:05 14:54
10 Snorre Eikeland Haugesund IL Orientering 52:26 +20:50 15:25
11 Jan Steffensen Haugesund IL Orientering 1:09:43 +38:07 20:30

D Lang

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Paulsen Vie Haugesund IL Orientering 37:26 11:00
2 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 42:35 +5:09 12:31
3 Ingrid Eggen Haugesund IL Orientering 48:26 +11:00 14:14
4 Randi Engløkk Haugesund IL Orientering 50:17 +12:51 14:47

H Mellom

3 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigved Gramstad Haugesund IL Orientering 50:58 14:59
2 Per Bjarne Myhre Haugesund IL Orientering 53:32 +2:34 15:44
3 Frode Nysted Haugesund IL Orientering 56:50 +5:52 16:42
4 Jostein Baustad Haugesund IL Orientering 59:44 +8:46 17:34
5 Trygve Voll Haugesund IL Orientering 1:01:32 +10:34 18:05
6 Anfinn Paulsen Torvastad IL 1:12:04 +21:06 21:11
7 Magnus Engløkk Haugesund IL Orientering 1:18:06 +27:08 22:58
Harald Steinsland Vikebygd IL brutt

D Mellom

3 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jana-Elena Koser Haugesund IL Orientering 52:17 15:22
2 Anita Sælevik Haugesund IL Orientering 58:03 +5:46 17:04
3 Kjersti Hausberg Bjerga Vikebygd IL 1:00:41 +8:24 17:50
Tonje Hausberg Bjerga Vikebygd IL brutt

H -16K

2 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 38:43 16:07
2 Victor Ringdal Haugesund IL Orientering 47:33 +8:50 19:48
3 Lars Wikstrøm Haugesund IL Orientering 53:56 +15:13 22:28
Emil Engesli Haugesund IL Orientering diskvalifisert

D -16K

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Olaussen Haugesund IL Orientering 42:06 17:32
2 Hanna Lindtner Haugesund IL Orientering 47:52 +5:46 19:56
3 Selma Steinsvåg Haugesund IL Orientering 53:38 +11:32 22:20

D 17-K

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove V. Paulsen Torvastad IL 49:23 20:34

H Ny

1 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Olav Gramstad Berstad Haugesund IL Orientering 16:19 10:52
0 Andreas Wiig Nystad Haugesund IL Orientering 34:16 +17:57 22:50

D Ny

1 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Elen Tjoflot Nes Vikebygd IL 21:11 14:07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor