Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 4, finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 4, finale
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: mandag 20 juni 2016

N-åpen

3 920 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Schjølberg Røros IL 18:05 4:36
Ane Øverli Rendalen 29:29 7:31
Erlend Øverli Rendalen 29:24 7:30
Anna Østgårdstrøen Ryen IL Nansen diskvalifisert
Anny Østgårdstrøen Ryen IL Nansen diskvalifisert
Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL diskvalifisert

D -10

2 030 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Aurora Oldertrøen Tynset IF diskvalifisert

D 11-12

2 030 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Horten Jordet Vingelen IL 20:39 10:10
2 Andrea Sæther Verdenius Vingelen IL 22:45 +2:06 11:12
3 Karin Keiserås Os IL 41:47 +21:08 20:34

D 13-14

2 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 26:51 10:49

D 15-16

2 890 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 31:01 10:43
2 Inga Sandvold Tynset IF 31:23 +0:22 10:51
3 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 31:50 +0:49 11:00
4 Jorun Bækken Os IL 37:58 +6:57 13:08
5 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 50:23 +19:22 17:26

D 15-20B

2 480 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Karin Langbekkhei Os IL 35:21 14:15

D 40-

3 870 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Bolstad Tynset IF 39:00 10:04
2 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 40:48 +1:48 10:32
3 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 41:48 +2:48 10:48
4 Anne Mette Grøtli Kvikne IL 44:13 +5:13 11:25
5 Anne Meli Narjord Os IL 52:44 +13:44 13:37
6 Bente Horten Vingelen IL 55:35 +16:35 14:21

D 50-

2 890 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Meli IL Nansen 31:01 10:43
2 Kari Osmoen Os IL 34:30 +3:29 11:56
3 Birgit Wikan Berg IL Nansen 34:34 +3:33 11:57
4 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 40:22 +9:21 13:58
5 Britt Laila Nilsgård Røros IL 44:01 +13:00 15:13
6 Ragnhild Dåsnes Os IL 44:52 +13:51 15:31
7 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 45:28 +14:27 15:43
8 Karin Bredalslien IL Nansen 57:20 +26:19 19:50
9 Helene Rusten Tynset IF 1:07:38 +36:37 23:24

D 60-

2 890 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldbjørg Ryen Tynset IF 44:24 15:21
2 Sunniva Johaug Ryen Os IL 47:42 +3:18 16:30

D 70-

2 890 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grete Urset Vingelen IL 53:05 18:22
2 Sigrid Meli Os IL 1:01:59 +8:54 21:26

H 11-12

2 030 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Horten Jordet Vingelen IL 20:55 10:18
2 Jørgen Langbekkhei Os IL 23:02 +2:07 11:20

H 13-14

2 480 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Høsøien Tynset IF 36:40 14:47
2 Jørgen Schjølberg Tynset IF 38:36 +1:56 15:33
3 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 1:47:22 +1:10:42 43:17

H 13-16C

2 030 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Hylen Kvikne IL 21:34 10:37

H 15-16

3 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 31:47 8:12
2 Asgeir Espeland Tynset IF 44:26 +12:39 11:28
3 Kasper Ramlo Os IL 1:05:31 +33:44 16:55

H 17-20

5 450 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Aukrust Osmoen Os IL 36:08 6:37

H 21-

5 450 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arve U Engebakken Vingelen IL 40:10 7:22
2 Per Anders Engebakken Ås-nmbu orientering 55:11 +15:01 10:07

H 40-

3 870 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Arild Skjevdal Røros IL 31:12 8:03
2 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 31:45 +0:33 8:12
3 Torger Høsøien Tynset IF 35:30 +4:18 9:10
4 Jogeir Mylius Ålen IL 39:17 +8:05 10:09
5 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 49:10 +17:58 12:42

H 50-

3 870 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Terje Schjølberg Røros IL 39:57 10:19
2 Leif Jordet Vingelen IL 56:02 +16:05 14:28
Petter Gullikstad Røros IL diskvalifisert

H 60-

2 890 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asmund Pedersen Alvdal IL 30:41 10:37
2 Tor Østvang Os IL 40:09 +9:28 13:53
3 Simen Kalbekken Tynset IF 50:28 +19:47 17:27
4 Ottar Ryen Os IL 52:52 +22:11 18:17

H 70-

2 890 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 37:49 13:05
2 Johan Arnt Johansen Tynset IF 48:16 +10:27 16:42
3 Annar Vangen Tynset IF 53:33 +15:44 18:31
4 Reidar Mylius Ålen IL 56:35 +18:46 19:34
5 Oddvar Erlien Vingelen IL 56:41 +18:52 19:36
6 Per Nygjelten Vingelen IL 1:53:14 +1:15:25 39:10
Eystein Ryen IL Nansen brutt

N-åpen lang

3 920 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marit Eggen Tynset IF 1:01:08 15:35
0 Paal Hansen-Møllerud Alvdal IL 54:10 13:49
0 Kristin Siksjø Tynset IF 54:29 13:53
Elisabeth Espeland Tynset IF diskvalifisert
Brynhild Nygård Tynset IF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor