Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusellen
Arrangørorganisasjon: Tverlandet IL
Dato: tirsdag 24 mai 2016

4 km - A

4 300 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 44:54 10:26
2 Marius Rekkedal Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 45:34 +0:40 10:35
3 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 49:07 +4:13 11:25
4 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 49:25 +4:31 11:29
5 Steve Samuelsen Bodø og Omegn IF Orientering 50:19 +5:25 11:42
6 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 51:51 +6:57 12:03
7 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 53:47 +8:53 12:30
8 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 55:02 +10:08 12:47
9 Trond Ertsgård Bodø og Omegn IF Orientering 55:43 +10:49 12:57
10 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 59:26 +14:32 13:49
11 Arne Kristian Nordhei Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:33 +15:39 14:04
12 Håkon B. Bø Bodø og Omegn IF Orientering 1:01:10 +16:16 14:13
13 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:26 +18:32 14:45
14 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 1:11:47 +26:53 16:41
Christian Søvik Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Erling Pedersen IL Siso diskvalifisert
Richard Kringhaug Valnesfjord IL diskvalifisert
Odd-Ivar Søvik Bodø og Omegn IF Orientering brutt

3 km - B

3 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 43:16 14:25
2 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 48:51 +5:35 16:17
3 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 52:48 +9:32 17:36
4 Jens Viggo Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 53:29 +10:13 17:49
5 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 54:50 +11:34 18:16
6 Asbjørn Pedersen IL Siso 58:51 +15:35 19:37
7 Wenche Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 59:08 +15:52 19:42
8 Marianne Eilertsen Region nord 59:46 +16:30 19:55
9 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:41 +17:25 20:13
10 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 1:01:17 +18:01 20:25
11 Inger Johanne Lindahl Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:06 +24:50 22:42
12 Anne Berit Vikhals Bodø og Omegn IF Orientering 1:20:00 +36:44 26:40
13 Jon Øverås Bodø og Omegn IF Orientering 1:30:17 +47:01 30:05
Johan Kjeldsen Myre Ukjent diskvalifisert
Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Jens Pedersen Klubbløs diskvalifisert

2 km - C

1 900 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin August Viken Tverlandet IL 18:36 9:47
2 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 20:12 +1:36 10:37
3 Endre Wikevann Normann Tverlandet IL 20:32 +1:56 10:48
4 Sigrid Moen Tverlandet IL 21:37 +3:01 11:22
5 Eivind Lindahl Valle Bodø og Omegn IF Orientering 25:28 +6:52 13:24
6 Jørgen Njålla Tverlandet IL 34:21 +15:45 18:04
7 Anja Langås Tverlandet IL 37:14 +18:38 19:35
8 Noomi Aasberg Høybakkmo Tverlandet IL 37:57 +19:21 19:58
Vilde Wikevand Normann Tverlandet IL diskvalifisert
Geir Olav Dybvad Tverlandet IL diskvalifisert
Eva Lund Pedersen IL Siso diskvalifisert

Nybegynner

1 700 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Adine Alværn Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:17:59 45:52
Edvard Alværn Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 1:17:55 45:50
Christian Ertsgaard Bodø og Omegn IF Orientering 21:36 12:42
Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 31:44 18:40
Anna Elisabeth Skålsvik Ukjent 20:07 11:50
Teodor Birk Skålsvik Bodø og Omegn IF Orientering 41:05 24:10
Tilde Stoltenberg Klubbløs 31:43 18:39

6 km - A

5 300 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 54:31 10:17
2 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:40 +9:09 12:00
3 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 1:04:39 +10:08 12:11
4 Anne Marthe Limstrand Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:28 +15:57 13:17
5 Jørn K Remlo Bodø og Omegn IF Orientering 1:10:29 +15:58 13:17
6 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 1:11:05 +16:34 13:24
Martin Finstad Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Rasmus Andersen Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Arne-Svenn Jakobsen Tverlandet IL diskvalifisert
Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor