Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex Vårkarusell Nord-Østerdal, løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex Vårkarusell Nord-Østerdal, løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 560 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Iver Jordet Vingelen IL 35:07 22:30
0 Magne Flaa Nordistuen Vingelen IL 18:31 11:52
0 Sondre Flaa Nordistuen Vingelen IL 19:52 12:44
0 Emilie Nygaard Vingelen IL 29:34 18:57
0 Anna Ryen Vingelen IL 28:31 18:16
0 Ida Marie Dæhli ryen Vingelen IL 20:09 12:55
0 Emma Rønning Vingelen IL 28:45 18:25
0 Ørjan Rønning Vingelen IL 28:15 18:06
0 Bjørnar Tobro Rønningen Vingelen IL 18:33 11:53
0 Øysten Rønningen Vingelen IL 20:29 13:07
0 Astrid Schjølberg Røros IL 16:08 10:20
0 Lisa Sæther Verdenius Vingelen IL 20:12 12:56
0 Maria Sæther Verdenius Vingelen IL 20:06 12:53

D -10

1 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Martine Røed Feragen Tynset IF 32:43 +0:15 18:22
0 Synne Kvittum Nytrøen Tynset IF 23:40 13:17
0 Eline Rød Feragen Tynset IF 32:28 18:14
0 Ida Joanne Oldertrøen Tynset IF 45:58 +13:30 25:49
0 Aurora Oldertrøen Tynset IF 46:05 +13:37 25:53

D 11-12

1 780 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andrea sæther Verdenius Vingelen IL 14:49 8:19
2 Eline Horten Jordet Vingelen IL 16:24 +1:35 9:12
3 Ida Høsøien Tynset IF 34:30 +19:41 19:22
4 Anna Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 37:18 +22:29 20:57
5 Malin Tobro Rønningen Vingelen IL 48:48 +33:59 27:24

D 13-14

2 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 26:42 12:04

D 15-16

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 26:06 10:11
2 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 28:56 +2:50 11:18

D 17-20

4 190 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Sandvold Tynset IF 37:46 9:00
2 Idun Bækken Os IL 45:40 +7:54 10:53

D 21-

6 080 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg diskvalifisert

D 40-

4 190 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 36:24 8:41
2 Ingunn Vangen Lunåsmo Tynset IF 40:27 +4:03 9:39
3 Anne Mette Grøtli Kvikne IL 42:34 +6:10 10:09
4 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 43:05 +6:41 10:16
5 Bente Horten Vingelen IL 43:50 +7:26 10:27
6 Sissel Bolstad Tynset IF 44:40 +8:16 10:39

D 50-

2 560 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Meli IL Nansen 24:50 9:42
2 Birgit Wikan Berg IL Nansen 26:33 +1:43 10:22
3 Kari Osmoen Os IL 27:59 +3:09 10:55
4 Ragnhild Dåsnes Os IL 31:20 +6:30 12:14
5 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 32:15 +7:25 12:35
6 Britt Laila Nilsgård Røros IL 33:46 +8:56 13:11
7 Anne Mette Normann Tynset IF 35:27 +10:37 13:50
8 Helen Margrethe Schjelderup Alvdal IL 39:32 +14:42 15:26
9 Helene Rusten Tynset IF 42:34 +17:44 16:37

D 60-

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Johanne Simensen Os IL 51:13 20:00
2 Sunniva Johaug Ryen Os IL 51:59 +0:46 20:18

D 70-

2 560 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Meli Os IL 42:30 16:36
2 Grete Urset Vingelen IL 48:14 +5:44 18:50

H 11-12

1 780 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Horten Jordet Vingelen IL 14:50 8:20
2 Truls Lunåsmo Tynset IF 26:01 +11:11 14:36
3 Simon Dirfeldt Os IL 28:21 +13:31 15:55
4 Kristian Dæhli Ryen Vingelen IL 33:02 +18:12 18:33

H 13-14

2 210 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Schjølberg Tynset IF 17:42 8:00
2 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 19:39 +1:57 8:53
3 Jakob Høsøien Tynset IF 20:02 +2:20 9:03
4 Jacob Sæther Verdenius Vingelen IL 20:41 +2:59 9:21
5 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 39:09 +21:27 17:42

H 13-16C

1 780 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Rønning Kvikne IL 12:32 7:02
2 Jonas Hylen Kvikne IL 13:13 +0:41 7:25

H 15-16

4 190 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 28:29 6:47
2 Asgeir Espeland Tynset IF 44:21 +15:52 10:35

H 17-20

6 080 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ivar Aukrust Osmoen Os IL 41:32 6:49

H 21-

6 080 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Anders U. Engebakken Ås-NMBU Orientering 58:23 9:36

H 40-

4 190 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Arild Skjevdal Røros IL 28:59 6:55
2 Jan Jacob Verdenius Vingelen IL 30:36 +1:37 7:18
3 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 34:18 +5:19 8:11

H 50-

4 190 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Svergja Kvikne IL 30:08 7:11
2 Harald Svergja Kvikne IL 30:47 +0:39 7:20
3 Petter Gullikstad Røros IL 34:54 +4:46 8:19
4 Terje Schjølberg Røros IL 36:44 +6:36 8:46
5 Per Engebakken IL Nansen 41:04 +10:56 9:48
6 Magnar Often Tynset IF 41:11 +11:03 9:49
7 Leif Jordet Vingelen IL 48:40 +18:32 11:36
8 Johan Ragnar Eggen Alvdal IL 51:20 +21:12 12:15

H 60-

2 560 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Sundberg Røros IL 21:30 8:23
2 Terje Hansen Vingelen IL 25:24 +3:54 9:55
3 Asmund Pedersen Alvdal IL 26:57 +5:27 10:31
4 Tor Østvang Os IL 32:41 +11:11 12:46
5 Ottar Ryen Os IL 38:48 +17:18 15:09
6 Simen Kalbækken Tynset IF 39:11 +17:41 15:18

H 70-

2 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Buttingsrud Vingelen IL 30:01 11:43
2 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 35:15 +5:14 13:46
3 Reidar Mylius Ålen IL 44:10 +14:09 17:15
4 Mads Berg IL Nansen 50:36 +20:35 19:45

N-Åpen Lang

3 600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ellen Rogne Bondø Tynset IF 38:28 10:41
Kristin Siksjø Tynset IF 53:52 14:57
Kjetil Thoresen Tynset IF 36:11 10:03
Gry Beate Hummelvoll Trøan Os IL 34:02 9:27
Ole Thomas Hummelvoll Trøan Os IL 33:51 9:24
Marit Eggen Nyaas Tynset IF diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor