Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 7 - Furumoen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 7 - Furumoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 23 august 2016

N- løype1

600 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 10:58 18:16
Astrid Kjelstad Ukjent 23:40 39:26
Simen Langås Tverlandet IL 7:04 11:46
Erika Leiråmo Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 18:44 31:13
Håkon Skribekk Tverlandet IL 6:41 11:08
Tilde Stoltenberg Bodø og Omegn IF Orientering 10:55 18:11

N-løype 2

1 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Maja Andersen Buvik Bodø og Omegn IF Orientering 24:26 22:12
Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 12:32 11:23
Simen Langås Tverlandet IL 14:40 13:19
Erika Leiråmo Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 24:33 22:19
Håkon Skribekk Tverlandet IL 9:16 8:25
Tilde Stoltenberg Bodø og Omegn IF Orientering 12:31 11:22
Anna Øigard Ukjent 12:08 11:01

C-Løype (2 km)

2 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benjamin August Viken Tverlandet IL 26:39 13:19
2 Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 27:30 +0:51 13:45
3 Janne Anita Nilsen Bodø og Omegn IF Orientering 28:21 +1:42 14:10
4 Jørgen Njålla Tverlandet IL 29:09 +2:30 14:34
5 Endre W Normann Tverlandet IL 31:44 +5:05 15:52
6 Martha Bertheussen Tverlandet IL 33:13 +6:34 16:36
7 Anja Langås Tverlandet IL 33:14 +6:35 16:37
8 Andrea Njålla Tverlandet IL 33:57 +7:18 16:58
9 Ina Langås Tverlandet IL 35:39 +9:00 17:49
10 Geir Olav Dybvad Tverlandet IL 39:50 +13:11 19:55

B-løype (3 km)

3 000 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Selnes Bodø og Omegn IF Orientering 39:46 13:15
2 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 40:23 +0:37 13:27
3 Odd Jarle Vangstad Bodø og Omegn IF Orientering 41:40 +1:54 13:53
4 Ricard Kringhaug Valnesfjord IL 45:15 +5:29 15:05
5 Eivind Lindahl Valle Bodø og Omegn IF Orientering 49:09 +9:23 16:23
6 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 49:18 +9:32 16:26
7 Carl B. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 50:11 +10:25 16:43
8 Reidar Andersen Bodø og Omegn IF Orientering 57:26 +17:40 19:08
9 Jon Øverås Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:09 +20:23 20:03
10 Cato Sætermo Bodø og Omegn IF Orientering 1:00:27 +20:41 20:09
11 Inger Johanne Lindahl Bodø og Omegn IF Orientering 1:02:18 +22:32 20:46
12 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:05 +25:19 21:41
13 Karen M. Bjørseth Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:30 +25:44 21:50
14 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 1:08:03 +28:17 22:41

A-løype (4 km)

4 000 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Tore Winther Bodø og Omegn IF Orientering 42:41 10:40
2 Bjørn-Wiggo Hansen Bodø og Omegn IF Orientering 45:03 +2:22 11:15
3 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 45:49 +3:08 11:27
4 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 47:57 +5:16 11:59
5 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 49:49 +7:08 12:27
6 Anders Kure Bodø og Omegn IF Orientering 50:32 +7:51 12:38
7 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 50:56 +8:15 12:44
8 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 51:27 +8:46 12:51
9 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 57:01 +14:20 14:15
10 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 57:10 +14:29 14:17
11 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:03:35 +20:54 15:53
12 Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:02 +22:21 16:15
13 Åge Mohus Bodø og Omegn IF Orientering 1:05:49 +23:08 16:27
14 Geir Moen Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:52 +34:11 19:13
15 Christian Søvik Bodø og Omegn IF Orientering 1:23:00 +40:19 20:45
Odd-Ivar Søvik Bodø og Omegn IF Orientering brutt

A-løype (6 km)

6 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 52:31 8:45
2 Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 52:56 +0:25 8:49
3 Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering 55:08 +2:37 9:11
4 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 56:37 +4:06 9:26
5 Ivar Aanerød Bodø og Omegn IF Orientering 1:06:56 +14:25 11:09
6 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 1:15:31 +23:00 12:35
7 Anders Westlund Bodø og Omegn IF Orientering 1:16:40 +24:09 12:46
Arild Pettersen Ukjent diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor