Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 3 - Aspåsen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 3 - Aspåsen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 16 august 2016

N-løype

1 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Hedda Bygd Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 23:04 19:13
Herman Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 25:36 21:20
Aksel Stensvold Ukjent 11:35 9:39
Tilde Stoltenberg Bodø og Omegn IF Orientering 23:01 19:10
Audun Johannes Sætermo Bodø og Omegn IF Orientering 11:17 9:24
Erlend Sætermo Bodø og Omegn IF Orientering 11:42 9:45

A- løype

2 400 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 14:14 5:55
2 Esten S. Kringhaug Bodø og Omegn IF Orientering 15:53 +1:39 6:37
3 Arild Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 15:56 +1:42 6:38
4 Marius Ekrem Finstad Bodø og Omegn IF Orientering 16:19 +2:05 6:47
5 Morten Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering 16:25 +2:11 6:50
6 Svein Henrik Hedenstad Bodø og Omegn IF Orientering 16:42 +2:28 6:57
7 Trygve Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 16:46 +2:32 6:59
8 Kenneth Viken Tverlandet IL 16:53 +2:39 7:02
9 Marius Rekkedal Edvardsen Bodø og Omegn IF Orientering 17:17 +3:03 7:12
10 Per Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering 17:32 +3:18 7:18
11 Nora Marie Wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 17:38 +3:24 7:20
12 Petter Stoltenberg Bodø og Omegn IF Orientering 17:52 +3:38 7:26
13 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 18:33 +4:19 7:43
14 Øyvind Johan Olsen Bodø og Omegn IF Orientering 18:56 +4:42 7:53
15 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 19:00 +4:46 7:55
16 Elisabet Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering 19:30 +5:16 8:07
17 Jesper Helliksrud Bodø og Omegn IF Orientering 19:41 +5:27 8:12
18 Torkel Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 20:12 +5:58 8:25
19 Heidi Jensen NTNUI 22:35 +8:21 9:24
20 Eivind Lindahl Valle Bodø og Omegn IF Orientering 23:42 +9:28 9:52
21 Odd-Ivar Søvik Bodø og Omegn IF Orientering 24:38 +10:24 10:15
22 Geir Moen Bodø og Omegn IF Orientering 24:49 +10:35 10:20
23 Elin Marie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 25:26 +11:12 10:35
24 Katrine Kalvig Bodø og Omegn IF Orientering 26:04 +11:50 10:51
25 Svein Valle Bodø og Omegn IF Orientering 27:12 +12:58 11:20
26 Benjamin August Viken Tverlandet IL 27:55 +13:41 11:37
27 Dag Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 28:04 +13:50 11:41
28 Janne Anita Nilsen Bodø og Omegn IF Orientering 28:08 +13:54 11:43
29 Martha Bertheussen Tverlandet IL 29:50 +15:36 12:25
30 Cato Sætermo Bodø og Omegn IF Orientering 29:53 +15:39 12:27
31 Andrea Njålla Tverlandet IL 30:05 +15:51 12:32
32 Regula Hösli Bodø og Omegn IF Orientering 33:19 +19:05 13:52
33 Per Dalhaug Bodø og Omegn IF Orientering 36:37 +22:23 15:15
34 Geir Olav Dybvad Tverlandet IL 38:28 +24:14 16:01
35 Jørgen Njålla Tverlandet IL 40:16 +26:02 16:46
36 Elias Aasberg Høybakkmo Tverlandet IL 42:40 +28:26 17:46
Leif Magne Eggestad Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Marit Bjørnevik Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Ricard Kringhaug Valnesfjord IL diskvalifisert
Amund Bø Kongsbakk Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Johanne Tjønndal Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Håvard Solbakken Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert
Endre W Normann Tverlandet IL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor