Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Bringeland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Bringeland
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 22 juni 2016

A-lang menn

4 990 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn                         Os Førde IL 46:19 9:16
2 Gunnar                           Gytri Førde IL 47:42 +1:23 9:33
3 Norvald                          Ospehaug Tambarskjelvar IL 49:38 +3:19 9:56
4 Edvin Helle Askvoll Holmedal IL 52:15 +5:56 10:28
5 Kristian                         Bråten Førde IL 52:27 +6:08 10:30
6 Sindre                           Hoff Førde IL 55:39 +9:20 11:09
7 Kurt                             Grønli Førde IL 59:34 +13:15 11:56
8 Jostein                          Fredly Førde IL 1:00:52 +14:33 12:11
9 Åsmund                           Bertelsen Førde IL 1:04:30 +18:11 12:55
10 Harald                           Hjellbrekke Førde IL 1:05:54 +19:35 13:12
11 Trygve Nummedal                  Os Førde IL 1:23:54 +37:35 16:48

A-kort menn

3 580 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Even Hole Førde IL 47:44 13:20
2 Johan                            Magerøy Førde IL 49:43 +1:59 13:53
3 Egil                             Nestande Førde IL 1:01:12 +13:28 17:05
4 Vegar Hole Førde IL 1:16:30 +28:46 21:22
5 Alfred D.                        Korsøen Førde IL 1:19:33 +31:49 22:13
6 Sverre                           Aasen Førde IL 1:20:22 +32:38 22:26

A-kort kvinner

3 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Hole Førde IL 1:19:10 22:06
2 Julie                            Daling Førde IL 1:19:29 +0:19 22:12

C-løype menn

2 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leifolav                        Hagen Førde IL 27:20 12:22
2 Anders Mallasvik                 Os Førde IL 33:54 +6:34 15:20
3 Håkon Grønli Førde IL 40:44 +13:24 18:25

C-løype kvinner

2 210 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anita E. Hole Førde IL 53:21 24:08
Brita E.                         Grønli Førde IL diskvalifisert

N-løype

1 310 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Mari Grønli Førde IL 41:50 31:56
0 Sivert                           Kjenes Førde IL 30:44 23:27
0 Sol                              Klakegg Førde IL 29:47 22:44
0 Vårin                            Klakegg Førde IL 30:58 23:38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor