Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp LM Langeland Skisenter

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp LM Langeland Skisenter
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 8 juni 2016

H 17-

4 300 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torbjørn                         Os Førde IL 30:18 7:02
2 Vegar Hegrenes Førde IL 39:04 +8:46 9:05
3 Asgeir                           Årdal Førde IL 39:25 +9:07 9:10
4 Tor Christopher                  Fink Førde IL 44:03 +13:45 10:14
5 Jon Anders                       Schei Førde IL 46:40 +16:22 10:51
6 Sindre                           Hoff Førde IL 47:26 +17:08 11:01
7 Yngve                            Årdal Førde IL 47:47 +17:29 11:06
8 Bjørn Olav                       Øvrebø Førde IL 59:00 +28:42 13:43

H 50-Lang

4 300 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius                           Dalin Førde IL 35:24 8:13
2 Gunnar                           Gytri Førde IL 36:50 +1:26 8:33
3 Ola Hegrenes Førde IL 37:17 +1:53 8:40
4 Harald                           Hjellbrekke Førde IL 40:29 +5:05 9:24
5 Norvald                          Ospehaug Tambarskjelvar IL 41:32 +6:08 9:39
6 Torodd                           Os Førde IL 44:01 +8:37 10:14
7 Kurt                             Grønli Førde IL 45:49 +10:25 10:39

H 13-16

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trygve Nummedal                  Os Førde IL 28:18 10:53
2 Vegar Hole Førde IL 45:48 +17:30 17:36

D 17-

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie                            Daling Førde IL 32:07 12:21

D 13-16

2 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Hole Førde IL 41:28 15:56

Opne C-D

1 900 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svanhild                         Handal Førde IL 37:46 19:52
2 Anita Hole Førde IL 1:10:58 +33:12 37:21

Open-C-H

1 900 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leifolav                        Hagen Førde IL 17:54 9:25
2 Sigurd                Husevåg-Lobben Førde IL 1:01:49 +43:55 32:32
3 Anders Mallasvik                 Os Førde IL 1:04:29 +46:35 33:56
4 Lars Sæterdal Førde IL 1:39:14 +1:21:20 52:13

Open-N

1 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan                Husevåg-Lobben Førde IL 23:39 15:46
2 Alfred D.                        Korsøen Førde IL 27:51 +4:12 18:34
3 Erlend                   Husevåg-Lobben Førde IL 46:41 +23:02 31:07

H 50 kort

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sveinung                         Fristad Askvoll Holmedal IL 33:50 13:00
2 Åsmund                           Bertelsen Førde IL 48:13 +14:23 18:32
3 Karl                             Mettenes Førde IL 1:05:04 +31:14 25:01
4 Oddvar                           Gjelsvik Førde IL 1:07:49 +33:59 26:05

H 17 kort

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Even Hole Førde IL 27:26 10:33
2 Torgeir Herstad Tambarskjelvar IL 27:51 +0:25 10:42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor