Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Høgda Langeland Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Høgda Langeland Nord
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 1 juni 2016

A-lang menn

5 200 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas                          Haug Førde IL 42:44 8:13
2 Gunnar                           Gytri Førde IL 47:00 +4:16 9:02
3 Norvald                          Ospehaug Tambarskjelvar IL 55:19 +12:35 10:38
4 Marius                           Dalin Førde IL 55:23 +12:39 10:39
5 Jostein                          Fredly Førde IL 1:00:27 +17:43 11:37
6 Jon Anders                       Schei Førde IL 1:03:25 +20:41 12:11
7 Harald                           Hjjellbrekke Førde IL 1:05:58 +23:14 12:41
8 Tor Christopher                  Fink Førde IL 1:06:15 +23:31 12:44
9 Bjørn Olav                       Øvrebø Førde IL 1:12:20 +29:36 13:54
10 Kurt                             Grønli Førde IL 1:13:12 +30:28 14:04
11 Torbjørn                         Holsen Førde IL 1:23:16 +40:32 16:00
12 Harald Holmefjord Førde IL 1:40:14 +57:30 19:16
13 Steinar                          Lote Førde IL 2:10:06 +1:27:22 25:01
Torodd                           Os Førde IL diskvalifisert

A-kort menn

3 600 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Edvin Helle Askvoll Holmedal IL 37:55 10:31
2 Knut Even Hole Førde IL 48:34 +10:39 13:29
3 Trygve Nummedal                  Os Førde IL 49:19 +11:24 13:41
4 Vegar Hole Førde IL 50:12 +12:17 13:56
5 Egil                             Nestande Førde IL 56:53 +18:58 15:48

A-kort kvinner

3 600 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anja Hole Førde IL 46:54 13:01

C-løype menn

2 200 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd                Husevåg-Lobben Førde IL 32:03 14:34
2 Johan                Husevåg-Lobben Førde IL 32:05 +0:02 14:35
3 Anders                           Kvåle Førde IL 32:06 +0:03 14:35
4 Erlend                   Husevåg-Lobben Førde IL 46:51 +14:48 21:17
5 Torstein                         Nydal Førde IL 1:11:46 +39:43 32:37
6 Aron Nagan Hjelle Førde IL 1:11:53 +39:50 32:40

C-løype kvinner

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anita Hole Førde IL 38:48 17:38
2 Brita E.                         Grønli Førde IL 45:14 +6:26 20:33
3 Liv Løken Førde IL 1:12:00 +33:12 32:43

N-løype

1 500 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Aili Watne Flatland Førde IL 39:12 26:08
0 Ingvill Flatland Førde IL 38:31 25:40
0 Erle Fossheim Førde IL 42:37 +3:25 28:24
0 Laila                            Gjengedal Tambarskjelvar IL 24:20 16:13
0 Sol                              Klakegg Førde IL 39:03 26:02
0 Vårin                            Klakegg Førde IL 39:41 +0:29 26:27
0 Tor                              Nedrebø Førde IL 44:30 +5:18 29:40
0 Anders Mallasvik                 Os Førde IL 24:20 16:13
0 Gulla Langedal Sortland Førde IL 32:42 21:48
0 Sanna Langedal Sortland Førde IL 32:35 21:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor