Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke 2016, sprint trening.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke 2016, sprint trening.
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 10 juni 2016

D 13-14

1 980 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 15:00 7:34
2 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:41 +0:41 7:55
3 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 16:42 +1:42 8:26
4 Mina Schjerven Lardal OL 17:11 +2:11 8:40
5 Tina Kalleson Oppsal Orientering 17:29 +2:29 8:49
6 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 17:36 +2:36 8:53
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 17:46 +2:46 8:58
8 Mia Hirsch IF Trauma 17:51 +2:51 9:00
9 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 17:56 +2:56 9:03
10 Ada Helene Olsen IF Trauma 18:05 +3:05 9:07
11 Ingrid Blindheim Lillomarka OL 18:49 +3:49 9:30
12 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 18:53 +3:53 9:32
13 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 19:16 +4:16 9:43
14 Emilie Johansen Sandefjord OK 19:25 +4:25 9:48
15 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 19:53 +4:53 10:02
16 Eline Schjerven Lardal OL 19:57 +4:57 10:04
17 Nina Pedersen Sarpsborg OL 20:32 +5:32 10:22
18 Mille Jægtvik Konnerud IL 20:34 +5:34 10:23
19 Iselin Sørensen Sturla, IF 20:35 +5:35 10:23
20 Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF 20:44 +5:44 10:28
20 Lise Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 20:44 +5:44 10:28
22 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 21:05 +6:05 10:38
22 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 21:05 +6:05 10:38
24 Live Østvold Heming Orientering 21:12 +6:12 10:42
25 Ine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering 21:16 +6:16 10:44
26 Ingrid Hygen Østmarka 21:20 +6:20 10:46
27 Maria Gammelsæter Mehammer Porsgrunn OL 21:45 +6:45 10:59
28 Åsne Haavengen Kongsberg OL 21:49 +6:49 11:01
29 Karoline Torø Kongsberg OL 21:55 +6:55 11:04
30 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 22:42 +7:42 11:27
31 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 23:40 +8:40 11:57
32 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 24:45 +9:45 12:30
33 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 24:49 +9:49 12:32
34 Maren Bruserud Trollo 26:35 +11:35 13:25
35 Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL 27:29 +12:29 13:52
36 Oda Isnes Tyse Eiker OL 27:46 +12:46 14:01
37 Synne Marie Jenssen Halden SK 28:19 +13:19 14:18
38 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 29:30 +14:30 14:53
39 Julie Christiansen Kristiansand OK 30:28 +15:28 15:23
40 Pernille Synnøve Halvorsen Stokke IL 30:37 +15:37 15:27
41 Kristina Johansen Fet OL 32:21 +17:21 16:20
42 Alexandra Rognlidalen Sandefjord OK 40:39 +25:39 20:31
Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL diskvalifisert

D 15-16

2 110 m, 66 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 15:50 7:30
2 Ragne Wiklund Nydalens SK 16:17 +0:27 7:43
3 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 16:26 +0:36 7:47
4 Helene Eger Kongsberg OL 17:11 +1:21 8:08
5 Maren Norderud IL Tyrving 17:30 +1:40 8:17
6 Pernille Katla Fossum IF 17:40 +1:50 8:22
7 Åsne Holo Fossum IF 17:47 +1:57 8:25
8 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 17:59 +2:09 8:31
9 Malin Hauge Hisøy OK 18:02 +2:12 8:32
10 Marlin Haavengen Kongsberg OL 18:04 +2:14 8:33
11 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 18:07 +2:17 8:35
12 Andrea Ranvik Konnerud IL 18:14 +2:24 8:38
13 Ragne Norrud Fossum IF 18:18 +2:28 8:40
13 Maria Rørvik Haver Lillomarka OL 18:18 +2:28 8:40
15 Jenny Baklid Konnerud IL 18:29 +2:39 8:45
16 Oda Marie Colquhoun Lillomarka OL 18:43 +2:53 8:52
17 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 18:52 +3:02 8:56
17 Marie Liland Nydalens SK 18:52 +3:02 8:56
19 Marie Hansen Sarpsborg OL 18:57 +3:07 8:58
20 Hedda Skatvedt Raumar Orientering 19:02 +3:12 9:01
21 Ingrid Madslien Nydalens SK 19:04 +3:14 9:02
22 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 19:14 +3:24 9:06
23 Ingrid Hasaas Fossum IF 19:23 +3:33 9:11
24 Tale Strand Kongsberg OL 19:31 +3:41 9:14
25 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 19:41 +3:51 9:19
26 Anna Meen Porsgrunn OL 19:44 +3:54 9:21
27 Tuva Nesheim Flatebakken IL Tyrving 19:56 +4:06 9:26
28 Elise Ausen Porsgrunn OL 20:05 +4:15 9:31
29 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 20:13 +4:23 9:34
30 Karoline Bjørnerød OK Moss 20:14 +4:24 9:35
31 Christiane Ruud Bøckman Kristiansand OK 20:23 +4:33 9:39
31 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 20:23 +4:33 9:39
33 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 20:39 +4:49 9:47
34 Solveig Eline Berg IL Tyrving 21:08 +5:18 10:00
35 Silje Morlandstø Eiker OL 21:11 +5:21 10:02
36 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 21:32 +5:42 10:12
37 Mari Strømme Lid TIF Viking 21:34 +5:44 10:13
38 Silje Kregnes Kristiansand OK 21:39 +5:49 10:15
39 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 21:50 +6:00 10:20
40 Inga Stødle Kristiansand OK 21:51 +6:01 10:21
41 Christine Hoen Eiker OL 21:55 +6:05 10:23
42 Hanna Nysæter Skien OK 21:57 +6:07 10:24
43 Linn Mei Waaler Måren OK 22:13 +6:23 10:31
44 Anniken Ranvik Konnerud IL 22:29 +6:39 10:39
45 Andrea Vanebo Kongsberg OL 23:00 +7:10 10:54
46 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 23:02 +7:12 10:54
47 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 23:04 +7:14 10:55
48 Guro Hjerpaasen Asker Skiklubb 23:54 +8:04 11:19
49 Sarah Wøllo Kongsberg OL 24:05 +8:15 11:24
50 Solveig Letmolie Eiker OL 24:27 +8:37 11:35
51 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 24:47 +8:57 11:44
52 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 24:50 +9:00 11:46
53 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 25:21 +9:31 12:00
54 Marie F: Lindløv Jensen Sarpsborg OL 25:44 +9:54 12:11
55 Henriette Olsen IF Trauma 25:50 +10:00 12:14
56 Ingeborg Kvarme Røyken OL 26:36 +10:46 12:36
57 Lisa Jenssen Halden SK 26:52 +11:02 12:43
57 Vera Gano Mønnich Røyken OL 26:52 +11:02 12:43
59 Aurora Gjølsjø OK Moss 27:03 +11:13 12:49
60 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 27:43 +11:53 13:08
61 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 27:50 +12:00 13:11
62 Tuva Hepburn Kristiansand OK 28:10 +12:20 13:20
63 Thea Land Konnerud IL 29:57 +14:07 14:11
64 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 30:18 +14:28 14:21
65 Elisabeth Brække Halden SK 32:43 +16:53 15:30
Frida Daler Stokke IL diskvalifisert

D 17-

2 110 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 17:50 8:27
2 Hilde Vassend Porsgrunn OL 20:14 +2:24 9:35
3 Marianne Hauge Hisøy OK 22:40 +4:50 10:44
4 Ingvild Eckdahl OK Horten 23:43 +5:53 11:14
5 Tone Hirsch IF Trauma 23:56 +6:06 11:20
6 Tove Heimdal Konnerud IL 24:15 +6:25 11:29
7 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 24:34 +6:44 11:38
Kjersti Holt Hanssen Måren OK diskvalifisert

H 13-14

2 290 m, 77 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 15:32 6:46
2 Vemund Heier Nydalens SK 16:42 +1:10 7:17
3 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 16:46 +1:14 7:19
4 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 16:48 +1:16 7:20
5 Christopher Ladim OK Moss 17:04 +1:32 7:27
6 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 17:06 +1:34 7:28
7 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 17:15 +1:43 7:31
8 Viljan van Raaij Hedrum OL 17:18 +1:46 7:33
9 Iver Ringheim Larvik OK 17:26 +1:54 7:36
10 Johan Eger Kongsberg OL 17:28 +1:56 7:37
11 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 17:37 +2:05 7:41
12 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 17:42 +2:10 7:43
13 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 17:52 +2:20 7:48
14 Erlend Børli Fossum IF 18:01 +2:29 7:52
15 Vetle Drage Kongsberg OL 18:11 +2:39 7:56
16 Kristian Østermann Heming Orientering 18:23 +2:51 8:01
17 Ådne Skjærstein IL Tyrving 18:28 +2:56 8:03
18 Henrik Reusch Heming Orientering 18:31 +2:59 8:05
19 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 18:44 +3:12 8:10
20 Ferdinand Fremming Heming Orientering 18:50 +3:18 8:13
21 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 18:51 +3:19 8:13
22 Felix Finsrud Asker Skiklubb 18:55 +3:23 8:15
23 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 19:44 +4:12 8:37
24 Kristoffer B: Helminsen Fredrikstad SK 20:12 +4:40 8:49
25 August Syrdal Øen Heming Orientering 20:14 +4:42 8:50
26 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 20:22 +4:50 8:53
27 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 20:24 +4:52 8:54
28 Simon Beckmann Kristiansen Oddersjaa SSK 20:39 +5:07 9:01
28 Eilev Kvaale Asker Skiklubb 20:39 +5:07 9:01
30 Mikkel Berglund Ringerike OL 20:51 +5:19 9:06
31 Mikkel Katla Fossum IF 21:03 +5:31 9:11
32 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 21:26 +5:54 9:21
32 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 21:26 +5:54 9:21
34 Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK 22:03 +6:31 9:37
35 Kristoffer Fjære Hedrum OL 22:29 +6:57 9:49
36 Sivert Poppe Fredrikstad SK 22:38 +7:06 9:53
37 Birk Felland Sætnan Fossum IF 22:44 +7:12 9:55
38 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 22:50 +7:18 9:58
39 Stein Aas Stræte Ringerike OL 23:01 +7:29 10:03
40 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 23:04 +7:32 10:04
41 Eirik Øvstedal Nydalens SK 23:22 +7:50 10:12
42 Martin Birkelund Asker Skiklubb 23:25 +7:53 10:13
43 Christoffer Sletten Raumar Orientering 23:27 +7:55 10:14
44 Marius Bakke Fossum IF 23:42 +8:10 10:20
45 Erlend Odd Berge Oddersjaa SSK 23:45 +8:13 10:22
46 Jonas Eikås Sandefjord OK 23:47 +8:15 10:23
47 Henrik R Holt Hedrum OL 23:48 +8:16 10:23
48 Andreas Gjetanger Måren OK 23:55 +8:23 10:26
48 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 23:55 +8:23 10:26
50 Gard Laeskogen Ringerike OL 23:58 +8:26 10:27
51 Ulrik Hellen TIF Viking 25:16 +9:44 11:02
52 Tore Herman Kirkebøen Halden SK 25:33 +10:01 11:09
53 Sigurd Amundsen Bjørkli Ringerike OL 26:05 +10:33 11:23
54 Anders L: Rosenvold Porsgrunn OL 26:18 +10:46 11:29
55 Simen Gravningen Stokke IL 26:35 +11:03 11:36
56 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 26:36 +11:04 11:36
57 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 27:03 +11:31 11:48
58 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 27:11 +11:39 11:52
58 Ole Henrik Woxholth Asker Skiklubb 27:11 +11:39 11:52
60 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 27:13 +11:41 11:53
61 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 28:39 +13:07 12:30
62 Kasper Kjær Jørgensen Måren OK 28:44 +13:12 12:32
62 Elias Stubberud Nydalens SK 28:44 +13:12 12:32
64 Eivind Lahnstein Fossum IF 31:50 +16:18 13:54
65 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 32:18 +16:46 14:06
66 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 32:47 +17:15 14:18
67 Joachim Knudsen Sturla, IF 32:51 +17:19 14:20
Hallgeir Brevik Stokke IL diskvalifisert
Tor Erling Gjølsjø OK Moss diskvalifisert
Magnus Strømme Lid TIF Viking diskvalifisert
Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL diskvalifisert
Erik Rønhovde Stokke IL diskvalifisert
Odin Sæther Fredrikstad SK diskvalifisert
Brage Takle Kristiansand OK diskvalifisert
Jakob Torgersen Halden SK diskvalifisert
Nils Tveite Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK diskvalifisert

H 15-16

2 490 m, 53 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Aurebekk Kristiansand OK 16:55 6:47
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 18:00 +1:05 7:13
3 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 18:10 +1:15 7:17
4 Aslak Heimdal Konnerud IL 18:24 +1:29 7:23
5 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka OL 18:45 +1:50 7:31
6 Isak Jonsson Nydalens SK 18:48 +1:53 7:33
7 Audun Uglenes Bergan Nydalens SK 19:04 +2:09 7:39
8 Sander Arntzen Asker Skiklubb 19:26 +2:31 7:48
9 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 19:57 +3:02 8:00
10 David Runde Kristiansand OK 20:00 +3:05 8:01
11 Peter Gisholt Fossum IF 20:10 +3:15 8:05
12 Alexander Smeby Nydalens SK 20:27 +3:32 8:12
13 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 20:33 +3:38 8:15
14 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 20:35 +3:40 8:15
15 Lars Young Vik Nydalens SK 20:52 +3:57 8:22
16 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 20:53 +3:58 8:23
17 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 21:01 +4:06 8:26
18 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 21:23 +4:28 8:35
19 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 21:44 +4:49 8:43
20 Kristian Pytten Kristiansand OK 21:52 +4:57 8:46
21 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 21:56 +5:01 8:48
22 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 22:06 +5:11 8:52
23 Eivind Berner Myhre Fossum IF 22:24 +5:29 8:59
24 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 22:46 +5:51 9:08
25 Niels Christian Hellerud Halden SK 22:54 +5:59 9:11
26 Sølve Drage Kongsberg OL 23:01 +6:06 9:14
27 Sivert Sande Kverme Fossum IF 23:12 +6:17 9:19
28 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 23:16 +6:21 9:20
29 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 23:32 +6:37 9:27
30 Eirik Imrik Fredrikstad SK 23:42 +6:47 9:31
31 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 23:52 +6:57 9:35
32 Ole Gunnar Lund Jensen Oddersjaa SSK 24:05 +7:10 9:40
32 Jonas Myhre Kristiansand OK 24:05 +7:10 9:40
34 Asgeir Reiersen Jensen Birkenes IL 24:17 +7:22 9:45
35 Odd-Anton Hermansen Kristiansand OK 24:39 +7:44 9:53
36 Ole Øivind Norsted Halden SK 25:43 +8:48 10:19
37 Per Anders Eckdahl OK Horten 26:08 +9:13 10:29
38 Anders Horvei Raumar Orientering 26:12 +9:17 10:31
39 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 26:33 +9:38 10:39
40 Even Nygaard Østreng Raumar Orientering 26:35 +9:40 10:40
41 Vegar Skinne Indre Østfold OK 26:54 +9:59 10:48
42 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 28:01 +11:06 11:15
43 Jens Johan Brekke Lillomarka OL 30:24 +13:29 12:12
44 Eirik Høst Fossgard Lillomarka OL 30:52 +13:57 12:23
45 Terjei Lillehammer Ås-NMBU Orientering 39:01 +22:06 15:40
Audun Brevik Stokke IL diskvalifisert
Bernhard Bryhn Sturla, IF diskvalifisert
Egil Frydenlund Sturla, IF diskvalifisert
Even Gravningen Stokke IL diskvalifisert
Oscar Melheim Sturla, IF diskvalifisert
Magnus Mosfjell Birkenes IL diskvalifisert
Skjalg Nysæter Skien OK diskvalifisert
Anders Roum Ringerike OL diskvalifisert

H 17-

2 490 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 17:58 7:12
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 19:55 +1:57 7:59
3 Arild Andresen Fossum IF 20:34 +2:36 8:15
4 Gisle Nysæter Skien OK 20:41 +2:43 8:18
5 Lars Berglund Ringerike OL 21:09 +3:11 8:29
6 Anders Kristian Holt Hedrum OL 23:28 +5:30 9:25
7 Roar Pedersen Oppsal Orientering 25:29 +7:31 10:14
8 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 26:11 +8:13 10:30
9 Erik Lahnstein Fossum IF 29:33 +11:35 11:52
10 Bjørn Anthony Halsall Otra IL 35:06 +17:08 14:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor