Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 4, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 4, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 19 mai 2016

Lang

6 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oskar Johansson Västvärmlands OK 37:15 6:12
2 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 39:31 +2:16 6:35
3 Eivind Lande Eidskog OL 39:55 +2:40 6:39
4 Peter Lindmark Västvärmlands OK 48:05 +10:50 8:00
5 Grethe Bergersen Eidskog OL 52:17 +15:02 8:42
6 Henry Michael Ødegaard OK Øst 53:14 +15:59 8:52
7 Bård Bergersen Eidskog OL 1:27:43 +50:28 14:37

Mellom

4 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stefan Vårli Västvärmlands OK 34:22 8:35
2 Tor Solbergseter Austmarka IL 37:37 +3:15 9:24
3 Arne Sørli Eidskog OL 38:10 +3:48 9:32
4 Lars Olsson Västvärmlands OK 38:58 +4:36 9:44
5 Solveig Billingsø Eidskog OL 40:11 +5:49 10:02
6 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 41:01 +6:39 10:15
7 Sven Arne Nilsson Västvärmlands OK 42:19 +7:57 10:34
8 Jan Nilsson Västvärmlands OK 42:46 +8:24 10:41
9 Klaus Engen Eidskog OL 47:41 +13:19 11:55
10 Christina Gabrielsson Västvärmlands OK 51:51 +17:29 12:57
11 Oddbjørn Bergersen Eidskog OL 53:18 +18:56 13:19
12 Per Ole Rønning Eidskog OL 53:48 +19:26 13:27
13 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 1:02:00 +27:38 15:30
Leif Billingsø Eidskog OL diskvalifisert
Torbjörn Nilsson Västvärmlands OK diskvalifisert

Kort

2 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Tangen Hamar OK 23:35 8:25
2 Jonny Halvorsrud Eidskog OL 24:38 +1:03 8:47
3 Christer Holt Västvärmlands OK 28:14 +4:39 10:05
4 Øivind Eriksen OK Øst 28:42 +5:07 10:15
5 Oddvar Gravingen Grue IL 29:14 +5:39 10:26
6 Ragnar Lande Eidskog OL 29:43 +6:08 10:36
7 Egil Solbergseter Austmarka IL 30:27 +6:52 10:52
8 Jan Blomgren Västvärmlands OK 33:34 +9:59 11:59
9 Torsten Norén Västvärmlands OK 35:51 +12:16 12:48
10 Hallvard Narvestad Eidskog OL 37:22 +13:47 13:20
11 Kjell Nilsson Västvärmlands OK 39:29 +15:54 14:06
12 John Larsson Västvärmlands OK 40:21 +16:46 14:24
13 Kurt Persson Västvärmlands OK 43:04 +19:29 15:22
14 Tor Simonsen OK Øst 50:18 +26:43 17:57
15 Stig Carlsson Västvärmlands OK 52:48 +29:13 18:51
16 Gunnar Sæther Eidskog OL 58:59 +35:24 21:03
17 Åke Dahl Västvärmlands OK 1:03:21 +39:46 22:37

Lett

2 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 27:31 13:06
2 Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL 27:34 +0:03 13:07
3 Rune Byberg Västvärmlands OK 33:25 +5:54 15:54
4 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 35:19 +7:48 16:49
5 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 38:51 +11:20 18:30
6 Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 39:17 +11:46 18:42
7 Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL 39:28 +11:57 18:47
8 Synne Sørli Eidskog OL 47:47 +20:16 22:45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor