Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 1
Arrangørorganisasjon: Alvdal IL
Dato: torsdag 19 mai 2016

N-åpen

1 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Carina Narvesen Os IL 1:00:00 50:00
0 Sigve Strømmen Skarpsno Alvdal IL 1:00:00 50:00

N-åpen Lang

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paal Hansen-Møllerud Alvdal IL 41:33 13:24

D 13-14

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Grøtli Svergja Kvikne IL 27:55 11:10

D 15-16

3 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 29:49 9:56
2 Jorun Bækken Os IL 31:52 +2:03 10:37
3 Anna Vangen Lunåsmo Tynset IF 32:14 +2:25 10:44
4 Hanne Grøtli Svergja Kvikne IL 40:26 +10:37 13:28

D 15-20B

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Åse Karin Langbekkhei Os IL 24:05 9:38

D 17-20

3 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Sandvold Tynset IF 33:20 9:31
2 Idun Bækken Os IL 40:42 +7:22 11:37

D 40-

3 500 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sissel Bolstad Tynset IF 35:58 10:16
2 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 36:12 +0:14 10:20
3 Anne Meli Narjord Os IL 40:08 +4:10 11:28
4 Katrine Strømmen Alvdal IL 1:06:02 +30:04 18:52
Anne Mette Grøtli Kvikne IL diskvalifisert
Britt Vangen Sandvold Tynset IF diskvalifisert

D 50-

3 000 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Osmoen Os IL 33:09 11:03
2 Liv Meli IL Nansen 34:57 +1:48 11:39
3 Ragnhild Dåsnes Os IL 43:11 +10:02 14:23
4 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 43:21 +10:12 14:27
5 Helene Rusten Tynset IF 43:25 +10:16 14:28
6 Ellen Rogne Bondø Tysnes IL 46:15 +13:06 15:25
7 Marit Eggen Nyaas Tynset IF 53:57 +20:48 17:59
8 Anne Mette Normann Tynset IF 1:00:36 +27:27 20:12

D 60-

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Johaug Ryen Os IL 44:16 14:45
2 Inger Johanne Simensen Os IL 56:58 +12:42 18:59

D 70-

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sigrid Meli Os IL diskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Truls Lunåsmo Tynset IF 27:24 15:13
2 Simon Dierfeldt Os IL 43:19 +15:55 24:03

H 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sebastian Rød Feragen Tynset IF 27:29 10:59
2 Jørgen Schjølberg Tynset IF 31:43 +4:14 12:41
3 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 35:15 +7:46 14:06
Jakob Høsøien Tynset IF diskvalifisert

H 13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jonas Hylen Kvikne IL 15:44 8:44
2 Markus Narvesen Os IL 43:08 +27:24 23:57

H 15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 27:08 7:45

H 17-20

4 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Rønning Vingelen IL 32:39 8:09
Kjetoø S Thoresen Alvdal IL diskvalifisert

H 21-

4 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Arve U Engebakken Vingelen IL 35:39 8:54

H 40-

3 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Arild Skjevdal Røros IL 28:44 8:12
2 Torger Høsøien Tynset IF 30:46 +2:02 8:47
3 Leif Arne Nytrøen Tynset IF 36:59 +8:15 10:34

H 50-

3 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Svergja Kvikne IL 28:42 8:12
2 John Svergja Kvikne IL 28:56 +0:14 8:16
3 Jan Erik Bjørn Alvdal IL 29:22 +0:40 8:23
4 Frode Sjøvold Røros IL 31:00 +2:18 8:51
5 Magnar Often Tynset IF 35:14 +6:32 10:04
6 Helge Sundberg Røros IL 36:10 +7:28 10:20
7 Per Engebakken IL Nansen 38:31 +9:49 11:00

H 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ottar Ryen Os IL 41:23 13:47
2 Tor Østvang Os IL 47:01 +5:38 15:40
3 Simen Kalbækken Tynset IF 50:38 +9:15 16:52

H 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tore Stubbe Nord-Østerdal OK 38:34 12:51
2 Bjørn Ivar Ryen Vingelen IL 41:19 +2:45 13:46
3 Reidar Mylius Ålen IL 48:05 +9:31 16:01
4 Mads Berg IL Nansen 1:04:50 +26:16 21:36
Lars Buttingsrud Vingelen IL diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor