Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Skibotn

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Skibotn
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: søndag 22 mai 2016

AL-løype

13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gjermund Urset IL BUL-Tromsø 51:04
2 Thomas Johnsen IL BUL-Tromsø 54:17 +3:13
3 Mats Jørgen Ingdal Mellembygd OL 59:57 +8:53
4 Mats Lundin IL BUL-Tromsø 1:01:05 +10:01
5 Jonatan Gravesen IL BUL-Tromsø 1:13:02 +21:58
6 Knut Øyvind Johansen Bardu IL 1:16:22 +25:18
7 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 1:17:22 +26:18
8 Anne Urset IL BUL-Tromsø 1:24:08 +33:04
9 Håvar Østvik Bardu IL 1:39:37 +48:33
10 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 1:47:56 +56:52
11 Sivert Moen Øverbygd IL 1:49:57 +58:53
12 Rune Gravesen IL BUL-Tromsø 1:52:01 +1:00:57
Erling Stangnes OK Silsand diskvalifisert
Håvard Krey Hansen OK Silsand ikke startet
Stig Løvlund Nordreisa IL ikke startet
Daniel Carløy Skjønsfjell Nordreisa IL ikke startet

AK-løype

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 38:22
2 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 39:58 +1:36
3 Arild Ingdal Mellembygd OL 41:21 +2:59
4 Kari Lofthus IL BUL-Tromsø 45:24 +7:02
5 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 45:54 +7:32
6 Jan Løvlund Nordreisa IL 47:59 +9:37
7 Hans Urset IL BUL-Tromsø 49:27 +11:05
8 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 49:40 +11:18
9 Vegard Stangnes OK Silsand 50:18 +11:56
10 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 55:50 +17:28
11 Ragnhild Dyrstad Nordreisa IL 1:11:20 +32:58
12 Pia Nystu Nordreisa IL 1:32:57 +54:35
Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø diskvalifisert
Anne Birgitte Jensen IL BUL-Tromsø diskvalifisert
Malin Kristina Møller Jørgensen Sørreisa OL ikke startet
Roar Jørgensen Sørreisa OL ikke startet
Anna Heidi Sandelin Rotsundelv IL ikke startet

CK-løype

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hans Erik Sandelin Rotsundelv IL 24:13
2 Bjørn Stangnes OK Silsand 28:03 +3:50
3 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 32:16 +8:03
4 Lise Samuelsen Lyngen/Karnes 32:27 +8:14
5 Eli Charlotte Nordmo Mellembygd OL 35:27 +11:14
Julie Helena Møller Jørgensen Sørreisa OL ikke startet

CL-løype

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lars Jensen Salangen 39:10
2 Synnøve Larsen Lyngen/Karnes 40:13 +1:03
3 Sigve Novstad Medkila 40:51 +1:41
4 Sverre Trygg Hauan Nordreisa IL 41:05 +1:55
5 Aslak Ole Eira Nordreisa IL 42:10 +3:00
6 Johanne Larsen Lyngen/Karnes 42:21 +3:11
7 Amalie Triumf Nordreisa IL 42:31 +3:21
8 Marie Langseth Nordreisa IL 43:11 +4:01
9 Julie Karlsen Melbo 43:44 +4:34
10 Hilde Gulbrandsen Sørreisa OL 45:37 +6:27
11 Edvard Frantzen Salangen 47:32 +8:22
12 Tobias Karlsen Skjervøy 47:46 +8:36
13 Gaute Østeggen Skibotn IL - orientering 47:57 +8:47
13 Sivert Østeggen Skibotn IL - orientering 47:57 +8:47
15 Marthe Karlsen Melbo 48:11 +9:01
16 Jesper Lundin IL BUL-Tromsø 48:47 +9:37
17 Martin Kaasen Nordreisa IL 49:06 +9:56
18 Håkon Dyrstad Nordreisa IL 49:14 +10:04
19 Emma Krogh Pedersen Nordkyn 49:31 +10:21
20 Preben Nystu Nordreisa IL 49:50 +10:40
21 Ingunn Moen Øverbygd IL 52:10 +13:00
22 Mats Solstad Tromsø SL 52:32 +13:22
23 Sander Hoe Lyngen/Karnes 52:59 +13:49
24 Marianne Jakobsen Laksvatn 59:01 +19:51
25 Tobias Overvik BOIF 1:14:21 +35:11
26 Brage Pedersen SK Høken 1:20:05 +40:55
Mathias Rasmussen Nordreisa IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor