Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp langdistanse
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 12 juni 2016

N-åpen

2 030 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Astrid Elida Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 21:14 10:27
Ronja Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 20:58 10:19
Bodil Brun Marcussen Harstad OL 31:06 15:19
Lise Marcussen Harstad OL 22:26 11:03
Kristoffer Nian Brovoll Vaeng Sørreisa OL 42:04 20:43

C-åpen

2 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ted Bernhardsen IL BUL-Tromsø 32:56 12:11
2 Kasper Ankjell Holmøy Nordreisa IL 33:10 +0:14 12:17
3 Henning Strand IL BUL-Tromsø 33:57 +1:01 12:34
4 Elin Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 50:20 +17:24 18:38

D 11-12

2 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Klara Graversen IL BUL-Tromsø 32:12 11:55
2 Elisa Götsch Iversen IL BUL-Tromsø 33:41 +1:29 12:28

D 15-16

4 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tora Indregard IL BUL-Tromsø 44:07 9:16
2 Ane-Marte Borg Hanssen IL BUL-Tromsø 46:10 +2:03 9:41

D 17-

6 960 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 59:31 8:33
2 Anne Urset IL BUL-Tromsø 1:04:50 +5:19 9:18
3 Torun Ankjell Nordreisa IL 1:17:05 +17:34 11:04

D 40-

4 760 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Liv Karen Johannessen IL BUL-Tromsø 50:39 10:38
2 Anna Karlqvist IL BUL-Tromsø 58:24 +7:45 12:16

D 50-

4 760 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Blomseth Helgesen Sørreisa OL 55:16 11:36

D 60-

3 440 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Ytrehus IL BUL-Tromsø 40:20 11:43
2 Guri Løkse Sørreisa OL 48:12 +7:52 14:00

H 13-14

3 440 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Urset IL BUL-Tromsø 28:44 8:21
2 Jesper Lundin IL BUL-Tromsø 36:30 +7:46 10:36
3 Jon Marcussen Harstad OL 38:44 +10:00 11:15

H 15-16

4 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 44:42 9:23
2 Vegard Stangnes OK Silsand 48:33 +3:51 10:11
3 Jacob Meldgaard IL BUL-Tromsø 57:20 +12:38 12:02

H 17-

6 960 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Krey Hansen OK Silsand 46:45 6:43
2 Thomas Johnsen IL BUL-Tromsø 49:34 +2:49 7:07
3 Geir Moholdt IL BUL-Tromsø 51:55 +5:10 7:27
4 Jan-Hugo Hanssen IL BUL-Tromsø 56:19 +9:34 8:05
5 Axel Juell Theisen Mellembygd OL 59:59 +13:14 8:37
6 Vegard Vaeng Bernhardsen IL BUL-Tromsø 1:00:51 +14:06 8:44
7 Mats Lundin IL BUL-Tromsø 1:01:42 +14:57 8:51
8 Jonatan Graversen IL BUL-Tromsø 1:02:50 +16:05 9:01
9 Runar Johansen IL BUL-Tromsø 1:06:26 +19:41 9:32
10 Svein Harald Hansen OK Silsand 1:06:55 +20:10 9:36
11 Alejandro Berrio IL BUL-Tromsø 1:13:21 +26:36 10:32
12 Erling Stangnes OK Silsand 1:16:09 +29:24 10:56

H 40-

4 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øyvind Undstad IL BUL-Tromsø 40:55 8:35
2 Ola Bratlie IL BUL-Tromsø 48:06 +7:11 10:06
3 Rune Graversen IL BUL-Tromsø 49:14 +8:19 10:20

H 50-

4 760 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Atle Iversen IL BUL-Tromsø 41:21 8:41
2 Hans-Martin Vaeng Sørreisa OL 41:36 +0:15 8:44
3 Helge Aronsen Hæstad IL BUL-Tromsø 46:31 +5:10 9:46

H 60-

3 440 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olavi Junttila Helsingin Suunistajat 32:33 9:27
2 Jan Løvlund Nordreisa IL 35:19 +2:46 10:15
3 Ivar Helgesen Sørreisa OL 36:31 +3:58 10:36
4 Einar Mjølhus IL BUL-Tromsø 1:01:50 +29:17 17:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor