Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 2
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

N-LØYPE

1 200 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Kristoffer Husås Odal OL - Orientering 10:20 8:36
2 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 10:34 +0:14 8:48
3 Ida Aafloen Henriksen Lunderseter IL 11:46 +1:26 9:48
4 Asbjørn Lande Eidskog OL 13:23 +3:03 11:09
5 Elise Mobrenna Odal OL - Orientering 13:37 +3:17 11:20
6 Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 15:48 +5:28 13:10
7 Kasper Snapa Grue IL 16:50 +6:30 14:01
8 Asbjørn Gulbrandsen Eidskog OL 21:58 +11:38 18:18
9 Ivar Smedstad Lunderseter IL 31:00 +20:40 25:50
10 Inger Smedstad Lunderseter IL 31:03 +20:43 25:52
11 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 40:03 +29:43 33:22

H-16C

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 John Arne Torp Lunderseter IL 28:39 15:55
2 Ragnar Lande Eidskog OL 29:05 +0:26 16:09
3 Anders Lohne Aarstad Odal OL - Orientering 29:40 +1:01 16:28
4 Torstein Nordgaard Odal OL - Orientering 33:36 +4:57 18:40
5 Knut Egil Sjønneng Sjøen Odal OL - Orientering 42:48 +14:09 23:46
6 Simeon Braaten Odal OL - Orientering 58:02 +29:23 32:14

D-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 24:20 13:31
2 Oda Aarstad Odal OL - Orientering 27:46 +3:26 15:25

17-C

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Sætaberget Lunderseter IL 21:10 11:45
2 Heidi Lohne Odal OL - Orientering 40:09 +18:59 22:18
3 Kristin Sanderud Odal OL - Orientering 49:17 +28:07 27:22
4 Marte Smedstad Jahnsen Lunderseter IL 54:27 +33:17 30:15
5 Kari Vikerhaugen Odal OL - Orientering 1:01:35 +40:25 34:12
6 Berit Dalheim Lunderseter IL 1:03:36 +42:26 35:20

H-16AB

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 40:56 14:37
2 Grunde Isaksætre Grue IL 47:59 +7:03 17:08
3 Alf Briskerud Hasselvold Grue IL 51:23 +10:27 18:21
4 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 1:05:22 +24:26 23:20

H-17AB

2 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 34:05 12:10
2 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 34:37 +0:32 12:21
3 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 35:35 +1:30 12:42
4 Stian Myrvang Lunderseter IL 37:53 +3:48 13:31
5 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 40:03 +5:58 14:18
6 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 44:26 +10:21 15:52
7 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 45:01 +10:56 16:04
8 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 45:57 +11:52 16:24
9 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 47:05 +13:00 16:48
10 Stein Magnus Moen Grue IL 47:59 +13:54 17:08
11 Nikolai Torp Lunderseter IL 53:58 +19:53 19:16
12 Klaus Engen Eidskog OL 54:47 +20:42 19:33
13 Roar Sætaberget Lunderseter IL 55:16 +21:11 19:44
14 Per Ole Rønning Eidskog OL 57:44 +23:39 20:37
15 Bård Bergersen Eidskog OL 58:31 +24:26 20:53
Oddbjørn Bergersen Eidskog OL diskvalifisert
Niklas Stolpe Eidskog OL diskvalifisert

D-17AB

2 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 39:37 14:08
2 Solveig Billingsø Eidskog OL 53:27 +13:50 19:05
3 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 59:52 +20:15 21:22
4 Anne Marit Hagen Grue IL 1:02:22 +22:45 22:16

A-LANG

3 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eivind Lande Eidskog OL 34:06 9:12
2 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 39:22 +5:16 10:38
3 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 40:23 +6:17 10:54
4 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 44:54 +10:48 12:08
5 Ole Harald L. Kveseth Grue IL 51:47 +17:41 13:59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor