Offisiell resultatliste for NM Sprint Finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM Sprint Finaler
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 7 mai 2016

D17-18 Finale

3 040 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 15:01 4:56
2 Ragnhild Eide Byåsen IL 15:24 +0:23 5:03
3 Anine Lome Hamar OK 15:25 +0:24 5:04
4 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 16:07 +1:06 5:18
5 Malin Sandstad Freidig 16:13 +1:12 5:20
6 Ane Dyrkorn Eiker OL 16:15 +1:14 5:20
7 Synne Strand Asker Skiklubb 16:21 +1:20 5:22
8 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 16:38 +1:37 5:28
9 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 16:41 +1:40 5:29
10 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 16:47 +1:46 5:31
11 Vera Melkild Freidig 16:51 +1:50 5:32
12 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 16:54 +1:53 5:33
13 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 16:56 +1:55 5:34
14 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 16:57 +1:56 5:34
15 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 17:00 +1:59 5:35
16 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 17:05 +2:04 5:37
17 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 17:09 +2:08 5:38
18 Aurora Moholth Kongsberg OL 17:35 +2:34 5:47
19 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 17:36 +2:35 5:47
20 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 17:40 +2:39 5:48
21 Maria Prestbøen Sandefjord OK 17:46 +2:45 5:50
22 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 18:00 +2:59 5:55
23 Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering 18:06 +3:05 5:57
24 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 18:23 +3:22 6:02
25 Thea Dyrkorn Eiker OL 18:24 +3:23 6:03
26 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 18:51 +3:50 6:12
27 Kristina Voll Haugesund IL Orientering 19:00 +3:59 6:15
28 Åshild Faller Råheim Fet OL 19:27 +4:26 6:23
29 Line Sølberg OL Trollelg 19:58 +4:57 6:34
30 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 21:16 +6:15 6:59

D19-20 Finale

3 040 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 14:38 4:48
2 Ingrid Lundanes Emblem IL 15:41 +1:03 5:09
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 15:43 +1:05 5:10
3 Anine Ahlsand Nydalens SK 15:43 +1:05 5:10
5 Maren Grande Frol IL 16:01 +1:23 5:16
6 Tonje Vassend Fossum IF 16:07 +1:29 5:18
7 Frida Sæther Freidig 16:09 +1:31 5:18
8 Marte Hoff Hagen NTNUI 16:12 +1:34 5:19
9 Julie Hjortland Larvik OK 16:42 +2:04 5:29
10 Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb 16:44 +2:06 5:30
11 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka OL 16:46 +2:08 5:30
12 Emma Arnesen Byåsen IL 16:50 +2:12 5:32
13 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 16:51 +2:13 5:32
14 Åshild Kolstad Freidig 16:59 +2:21 5:35
15 Nina Asheim Birkeland Halden SK 17:13 +2:35 5:39
16 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 17:16 +2:38 5:40
17 Ingvild, Ytterhus Utengen Byåsen IL 17:50 +3:12 5:51
18 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 18:49 +4:11 6:11
19 Evine Westli Andersen Løten o-lag 18:55 +4:17 6:13
20 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 19:22 +4:44 6:22

D21 Finale

3 480 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Andersen Kristiansand OK 16:00 4:35
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 16:06 +0:06 4:37
3 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 16:35 +0:35 4:45
4 Lone Brochmann Bækkelagets SK 16:43 +0:43 4:48
5 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 16:47 +0:47 4:49
6 Kine Hallan Steiwer Halden SK 16:59 +0:59 4:52
7 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 17:10 +1:10 4:55
8 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 17:22 +1:22 4:59
8 Jo Shepherd Halden SK 17:22 +1:22 4:59
10 Kristine Fjellanger NTNUI 17:23 +1:23 4:59
11 Siri Ulvestad Nydalens SK 17:24 +1:24 5:00
12 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 17:28 +1:28 5:01
13 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 17:38 +1:38 5:04
14 Emma Johansson Fredrikstad SK 17:45 +1:45 5:06
15 Sigrid Alexandersen Fossum IF 17:47 +1:47 5:06
16 Audhild Bakken Rognstad NTNUI 17:53 +1:53 5:08
17 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 18:00 +2:00 5:10
18 Linn Hokholt NTNUI 18:09 +2:09 5:12
19 Marion Huber Nydalens SK 18:55 +2:55 5:26
20 Karen Oline Kolstad Freidig 19:05 +3:05 5:29

H17-18 Finale

3 480 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kasper Fosser Heming Orientering 14:01 4:01
2 Håvard Eidsmo Freidig 14:31 +0:30 4:10
3 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 14:56 +0:55 4:17
4 Jørgen Baklid Konnerud IL 15:08 +1:07 4:20
5 Einar Melsom Fossum IF 15:12 +1:11 4:22
6 Lukas Liland Nydalens SK 15:25 +1:24 4:25
7 Elias Jonsson Nydalens SK 15:29 +1:28 4:26
8 Oskar Spets Storhov Freidig 15:35 +1:34 4:28
8 Erling Hjermstad Fossum IF 15:35 +1:34 4:28
10 Alex Carcas Halden SK 15:48 +1:47 4:32
11 Einar Ekeland Oddersjaa SSK 15:52 +1:51 4:33
12 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 15:53 +1:52 4:33
13 Sebastian Daland Kristiansand OK 15:59 +1:58 4:35
14 Oscar Lyngen Frol IL 16:07 +2:06 4:37
15 Anders Haga Raumar Orientering 16:28 +2:27 4:43
16 Even-Johan Kaspersen Mo OK 16:40 +2:39 4:47
17 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 16:41 +2:40 4:47
18 Tobias Kristensen Larvik OK 16:48 +2:47 4:49
19 Bjørn Anders Flågen Heming Orientering 16:58 +2:57 4:52
19 Joar Oldernes Lillomarka OL 16:58 +2:57 4:52
21 Erlend Kvittum Nytrøen Tynset IF 17:01 +3:00 4:53
22 Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 17:08 +3:07 4:55
23 Marius Pytten Kristiansand OK 17:23 +3:22 4:59
24 Petter Vangen Lunåsmo Tynset IF 17:25 +3:24 5:00
25 Kjetil Mølnvik Freidig 17:31 +3:30 5:02
25 Mathias Vindal Freidig 17:31 +3:30 5:02
27 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 17:33 +3:32 5:02
28 Håkon Kornmo Porsgrunn OL 17:36 +3:35 5:03
29 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 17:45 +3:44 5:06
30 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 17:46 +3:45 5:06
31 Tord Strand Kongsberg OL 17:59 +3:58 5:10

H19-20 Finale

3 480 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 14:17 4:06
2 Elias T. Mølnvik Fossum IF 14:18 +0:01 4:06
3 Oskar Størmer Fossum IF 14:27 +0:10 4:09
4 Audun Heimdal Konnerud IL 14:28 +0:11 4:09
5 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 14:36 +0:19 4:11
6 Karl Fremstad Halden SK 14:51 +0:34 4:16
6 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 14:51 +0:34 4:16
8 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 15:19 +1:02 4:24
9 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 15:35 +1:18 4:28
10 Henrik Eijsink Nydalens SK 15:45 +1:28 4:31
11 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 15:58 +1:41 4:35
12 Peter Nordbrøden Halden SK 16:05 +1:48 4:37
13 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 16:11 +1:54 4:39
14 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 16:21 +2:04 4:41
15 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 16:23 +2:06 4:42
16 Herman Aarstrand Kirste Skien OK 16:39 +2:22 4:47
16 Øyvind Wiggen Byåsen IL 16:39 +2:22 4:47
18 Stian Sundsvik Frol IL 16:55 +2:38 4:51
19 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 17:32 +3:15 5:02
Steinar Kollerud Lillomarka OL diskvalifisert

H21 Finale

3 880 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 14:54 3:50
2 Tim Robertson Fossum IF 14:55 +0:01 3:50
3 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 15:01 +0:07 3:52
4 Øystein Kvaal Østerbø Bækkelagets SK 15:11 +0:17 3:54
5 Andreas Rüedlinger Halden SK 15:22 +0:28 3:57
6 Emil Ahlbäck Fossum IF 15:34 +0:40 4:00
7 Emil Wingstedt Halden SK 15:38 +0:44 4:01
8 Matthew Speake Lillomarka OL 15:45 +0:51 4:03
8 Bojan Blumenstein Nydalens SK 15:45 +0:51 4:03
10 Mattias Karlsson Fredrikstad SK 15:47 +0:53 4:04
11 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 15:50 +0:56 4:04
12 Sindre Østgulen Deisz NTNUI 15:51 +0:57 4:05
13 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 15:54 +1:00 4:05
14 Håvard Haga Nydalens SK 15:55 +1:01 4:06
15 Anders Vister Nydalens SK 16:20 +1:26 4:12
16 Vegard Danielsen Kristiansand OK 16:26 +1:32 4:14
17 Simen Aamodt NTNUI 16:29 +1:35 4:14
18 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 16:31 +1:37 4:15
19 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 16:32 +1:38 4:15
20 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 16:37 +1:43 4:16
21 Carl Petter Lyngen Frol IL 16:38 +1:44 4:17
22 Borger Melsom Fossum IF 16:52 +1:58 4:20
23 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 16:55 +2:01 4:21
24 Mathias Nipen IL Tyrving 16:59 +2:05 4:22
25 Jonas Klausen Espedal NTNUI 17:01 +2:07 4:23
25 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 17:01 +2:07 4:23
27 Mattis Holt Freidig 17:02 +2:08 4:23
28 Anders Felde Olaussen Halden SK 17:10 +2:16 4:25
29 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 17:36 +2:42 4:32
Sindre Johannessen Freidig brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor