Offisiell resultatliste for Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDF

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDF
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 22 oktober 2016

D 17-18 E

11 700 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:45:24 9:00
2 Anine Lome Hamar OK 1:45:27 +0:03 9:00
3 Synne Strand Asker Skiklubb 1:55:43 +10:19 9:53
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:59:51 +14:27 10:14
5 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:59:55 +14:31 10:14
6 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 2:00:04 +14:40 10:15
7 Ragnhild Eide Byåsen IL 2:02:47 +17:23 10:29
8 Silje Hauge Hisøy OK 2:02:52 +17:28 10:30
9 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 2:02:55 +17:31 10:30
10 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 2:02:58 +17:34 10:30
11 Rebecca Waldenfjord Järfälla OK 2:03:05 +17:41 10:31
12 Marie Line Furland Sandnes IL (Rogaland) 2:06:24 +21:00 10:48
13 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 2:06:46 +21:22 10:50
14 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 2:10:00 +24:36 11:06
15 Åse Bergman Nydalens SK 2:10:52 +25:28 11:11
16 Malin Sandstad Freidig 2:12:26 +27:02 11:19
17 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 2:12:39 +27:15 11:20
18 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 2:14:06 +28:42 11:27
19 Johanne Bratland Tjernshaugen OK Moss 2:16:12 +30:48 11:38
20 Maria Eriksson Eds SK 2:17:10 +31:46 11:43
21 Thea Dyrkorn Eiker OL 2:18:39 +33:15 11:51
22 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 2:18:54 +33:30 11:52
23 Emma Hållström Gävle OK 2:18:59 +33:35 11:52
24 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 2:19:00 +33:36 11:52
25 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 2:21:54 +36:30 12:07
26 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 2:21:58 +36:34 12:08
27 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 2:22:02 +36:38 12:08
27 Nora Torgersen Halden SK 2:22:02 +36:38 12:08
29 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 2:23:04 +37:40 12:13
30 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 2:23:12 +37:48 12:14
31 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 2:24:20 +38:56 12:20
32 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 2:28:26 +43:02 12:41
33 Ida Aurebekk Kristiansand OK 2:30:23 +44:59 12:51
34 Emilie Westin Porsgrunn OL 2:32:45 +47:21 13:03
35 Lucy Haines AIRE GB 2:34:40 +49:16 13:13
36 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 2:37:35 +52:11 13:28
37 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 2:40:37 +55:13 13:43
38 Karoline Aune Halden SK 2:43:02 +57:38 13:56
39 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 2:54:13 +1:08:49 14:53
40 Jasmin Schwammberger Gjø-Vard OL 3:12:15 +1:26:51 16:25
41 Guro Skari Berger Lillehammer OK 3:28:05 +1:42:41 17:47
Ella Arentz Hagen Sandefjord OK diskvalifisert
Agnes Irene Longfjeld Modum OL diskvalifisert
Ida Johanne Aadland Samnanger IL brutt
Anine Hallén Nydalens SK brutt
Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK brutt

D 19-20 E

13 100 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:56:16 8:52
2 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:56:33 +0:17 8:53
3 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 2:01:16 +5:00 9:15
4 Aleksandra Hornik OK Kolmården 2:02:45 +6:29 9:22
5 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:03:46 +7:30 9:26
6 Ingeborg Eide Byåsen IL 2:05:28 +9:12 9:34
7 Elin Pettersson IFK Göteborg 2:06:49 +10:33 9:40
8 Evine Westli Andersen Løten o-lag 2:08:22 +12:06 9:47
9 Ingrid Lundanes Emblem IL 2:13:16 +17:00 10:10
10 Åshild Kolstad Freidig 2:19:47 +23:31 10:40
11 Arianna Taufer Nydalens SK 2:34:31 +38:15 11:47
12 Maren Grande Frol IL 2:49:48 +53:32 12:57
13 Siri Moholth Kongsberg OL 2:58:26 +1:02:10 13:37

D 21-E

16 200 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 2:11:15 8:06
2 Betty Ann Bjerkreim Nilsen IL Tyrving 2:12:43 +1:28 8:11
3 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 2:19:16 +8:01 8:35
4 Eva Jurenikova Halden SK 2:19:21 +8:06 8:36
5 Marte Narum Nydalens SK 2:19:28 +8:13 8:36
6 Hollie Orr Halden SK 2:24:37 +13:22 8:55
7 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 2:24:40 +13:25 8:55
8 Emma Bergman Göteborg Majorna OK 2:25:12 +13:57 8:57
9 Agnes Leo Göteborg Majorna OK 2:25:25 +14:10 8:58
10 Malin Sørensen Nydalens SK 2:31:45 +20:30 9:22
11 Karen Oline Kolstad Freidig 2:31:47 +20:32 9:22
12 Therese Haare Konnerud IL 2:32:14 +20:59 9:23
13 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 2:34:38 +23:23 9:32
14 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 2:50:35 +39:20 10:31
15 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 3:03:13 +51:58 11:18
16 Hedvig Åstebøl NTNUI 3:09:44 +58:29 11:42
17 Maren Kopland Modum OL 3:27:11 +1:15:56 12:47
18 Hanne Maria Vister Oslostudentenes IK 3:28:12 +1:16:57 12:51
18 Lea-Rebekka Tonjer Oslostudentenes IK 3:28:12 +1:16:57 12:51
20 Line Drange Ruud Røyken OL 4:13:44 +2:02:29 15:39
Fredrikke Nohr Moth NTNUI brutt

H 17-18E

15 900 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simon Imark Tullinge SK 1:50:54 6:58
2 Anders Haga Raumar Orientering 1:52:46 +1:52 7:05
3 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:53:25 +2:31 7:07
4 Kasper Fosser Heming Orientering 1:54:07 +3:13 7:10
5 Einar Melsom Fossum IF 1:54:23 +3:29 7:11
6 Victor Imark Tullinge SK 1:56:36 +5:42 7:20
7 Elias Jonsson Nydalens SK 1:58:33 +7:39 7:27
8 Jesper Svensk Stora Tuna OK 1:58:36 +7:42 7:27
9 Isac von Krusenstierna Ok Kåre 1:58:42 +7:48 7:27
10 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 2:03:34 +12:40 7:46
11 Erling Hjermstad Fossum IF 2:03:37 +12:43 7:46
12 Styrk Hundseid Kamsvåg Fossum IF 2:03:41 +12:47 7:46
13 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 2:08:31 +17:37 8:04
14 Lukas Liland Nydalens SK 2:08:42 +17:48 8:05
15 Sindre R Holt Hedrum OL 2:08:54 +18:00 8:06
16 Tobias Kristensen Larvik OK 2:10:57 +20:03 8:14
17 Marius Pytten Kristiansand OK 2:11:08 +20:14 8:14
18 Jostein Tandberg Nydalens SK 2:11:16 +20:22 8:15
19 Håvard Eidsmo Freidig 2:11:30 +20:36 8:16
20 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 2:11:50 +20:56 8:17
21 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 2:12:04 +21:10 8:18
22 Oskar Spets Storhov Freidig 2:12:30 +21:36 8:20
23 Kjetil Mølnvik Freidig 2:15:05 +24:11 8:29
24 Sturla Frydenlund Sturla, IF 2:16:04 +25:10 8:33
25 Rasmus Møller Jess OK Linné 2:16:22 +25:28 8:34
26 Carl Carlsson Nyköpings OK 2:16:31 +25:37 8:35
27 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 2:19:41 +28:47 8:47
28 Simon Schuster IFK Lidingö SOK 2:19:52 +28:58 8:47
29 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 2:19:58 +29:04 8:48
30 Mathias Hermstad Freidig 2:20:07 +29:13 8:48
31 Jørgen Baklid Konnerud IL 2:23:01 +32:07 8:59
32 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 2:23:22 +32:28 9:01
33 Adrian Opheim Freidig 2:26:40 +35:46 9:13
34 Anders Haugskott OL Trollelg 2:26:48 +35:54 9:13
35 Simen Ballangrud Raufoss IL Orientering 2:27:33 +36:39 9:16
36 Martin Borge Heir Fossum IF 2:28:00 +37:06 9:18
37 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 2:28:02 +37:08 9:18
38 Albin Larsson Katrineholms OK 2:28:04 +37:10 9:18
39 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 2:28:52 +37:58 9:21
40 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 2:29:20 +38:26 9:23
41 Viktor Wassén Vänersborgs SK 2:31:52 +40:58 9:33
42 Mads Møller Skaug OK Pan Århus 2:32:51 +41:57 9:36
43 Oscar Lyngen Frol IL 2:34:14 +43:20 9:42
44 Erlend Brendstuen Halden SK 2:40:25 +49:31 10:05
45 Håkon Lund Kongsberg OL 2:40:49 +49:55 10:06
46 Tarjei Holo Fossum IF 2:44:52 +53:58 10:22
47 Victor Helgesson Hestra IF 2:46:19 +55:25 10:27
48 Per Ivar Stokland Ganddal IL 2:47:03 +56:09 10:30
49 Olof Skoglund Kils OK 2:47:43 +56:49 10:32
50 Lars Solli Mo OK 3:00:11 +1:09:17 11:19
51 Vegard Myhre Kristiansand OK 3:00:42 +1:09:48 11:21
52 Joar Gjerdahl Konnerud IL 3:03:40 +1:12:46 11:33
53 Knut Kyrkjebø TIF Viking 3:03:52 +1:12:58 11:33
54 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 3:04:56 +1:14:02 11:37
55 Jens Didrik Berg Larvik OK 3:07:23 +1:16:29 11:47
56 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 3:07:43 +1:16:49 11:48
57 Marko Birk Nielsen Aalborg OK 3:18:54 +1:28:00 12:30
58 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 3:23:28 +1:32:34 12:47
59 Henrik Haug Kongsberg OL 3:33:48 +1:42:54 13:26
60 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 3:56:14 +2:05:20 14:51
Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK diskvalifisert
Vegard Myklemyr Eiker OL diskvalifisert
Linus Olhans Ås-NMBU Orientering diskvalifisert
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett brutt
Bjørnar Løvli Asker Skiklubb brutt
Johan Persson Attunda OK brutt
Johan Teodor Westly Asker Skiklubb brutt

H 19-20E

17 800 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 2:04:39 7:00
2 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 2:06:28 +1:49 7:06
3 Henry McNulty NTNUI 2:08:51 +4:12 7:14
4 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 2:08:56 +4:17 7:14
5 Elias T. Mølnvik Fossum IF 2:09:26 +4:47 7:16
6 Olai Stensland Lillevold Fossum IF 2:10:06 +5:27 7:18
7 Karl Fremstad Halden SK 2:10:21 +5:42 7:19
8 Matias Hodne Hanisch Kristiansand OK 2:10:32 +5:53 7:20
9 Øyvind Wiggen Byåsen IL 2:13:32 +8:53 7:30
10 Amund Hoel Raumar Orientering 2:14:59 +10:20 7:35
11 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 2:17:02 +12:23 7:41
12 Henrik Eijsink Nydalens SK 2:20:31 +15:52 7:53
13 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 2:21:03 +16:24 7:55
14 Håvard Irgens Kristiansand OK 2:21:21 +16:42 7:56
15 Hallvard Seim Grøvlen OL Trollelg 2:21:22 +16:43 7:56
16 Erlend Nilsen Sandnes Emblem IL 2:26:00 +21:21 8:12
17 Vegard Rønning Huber Hamar OK 2:31:14 +26:35 8:29
18 Peter Nordbrøden Halden SK 2:31:16 +26:37 8:29
19 Kristian Nilsen Sandnes Emblem IL 2:32:57 +28:18 8:35
20 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 2:36:10 +31:31 8:46
21 Håkon Fruseth Christiansen NTNUI 2:42:13 +37:34 9:06
22 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 2:42:31 +37:52 9:07
23 Are Wigaard Oppsal Orientering 2:45:29 +40:50 9:17
24 Einar Lund Kongsberg OL 2:48:30 +43:51 9:27
25 Sverre Bang Støeng Hamar OK 3:14:22 +1:09:43 10:55
26 Thomas Tubbehaugen OK Moss 4:03:49 +1:59:10 13:41
Olav Andreas Remmen OL Trollelg diskvalifisert
Amadeus Hansson Gotlands Bro OK brutt
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett brutt

H 21-E

24 500 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 2:34:10 6:17
2 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 2:34:45 +0:35 6:18
3 Anders Nordberg Nydalens SK 2:35:07 +0:57 6:19
4 Magne Dæhli Halden SK 2:39:57 +5:47 6:31
5 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 2:40:41 +6:31 6:33
6 Emil Granqvist NTNUI 2:42:28 +8:18 6:37
7 Jens Rönnols Täby OK 2:43:23 +9:13 6:40
8 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 2:46:50 +12:40 6:48
9 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 2:47:04 +12:54 6:49
10 Ralph Street Nydalens SK 2:49:51 +15:41 6:55
11 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 2:55:36 +21:26 7:10
12 Markus Holter Halden SK 2:55:40 +21:30 7:10
13 Øystein Sørensen Nydalens SK 2:55:44 +21:34 7:10
14 Alan Cherry Nydalens SK 2:55:50 +21:40 7:10
15 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 2:57:27 +23:17 7:14
16 Anders Vister Nydalens SK 2:59:10 +25:00 7:18
17 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 2:59:28 +25:18 7:19
18 Bojan Blumenstein Nydalens SK 3:02:25 +28:15 7:26
19 Borger Melsom Fossum IF 3:03:20 +29:10 7:28
20 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 3:04:08 +29:58 7:30
21 Martin Ahlberger Hestra IF 3:04:17 +30:07 7:31
22 Albin Andersson Markbygdens OK 3:04:36 +30:26 7:32
23 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 3:04:56 +30:46 7:32
24 Simon Jakobsson Långhundra IF 3:07:21 +33:11 7:38
25 Espen Hultgreen Weltzien IL Tyrving 3:08:09 +33:59 7:40
26 Espen Fiskum Halden SK 3:09:43 +35:33 7:44
27 Ivar Lundanes Emblem IL 3:11:42 +37:32 7:49
28 Lukas Peterson IFK Umeå 3:14:34 +40:24 7:56
29 Magnus Svingheim Raumar Orientering 3:15:43 +41:33 7:59
30 Anders Felde Olaussen Halden SK 3:17:57 +43:47 8:04
31 Simon Hodler IFK Mora OK 3:20:13 +46:03 8:10
32 Aapo Aaltio Oslostudentenes IK 3:20:27 +46:17 8:10
33 Sindre Rønning Nydalens SK 3:21:12 +47:02 8:12
34 Gaute Friestad Kristiansand OK 3:23:13 +49:03 8:17
35 Øyvind Helgerud Halden SK 3:25:59 +51:49 8:24
36 Rune Nygaard IL Gular 3:26:42 +52:32 8:26
37 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 3:27:17 +53:07 8:27
38 Henrik Rindom Knudsen OK Melfar 3:30:54 +56:44 8:36
39 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 3:41:40 +1:07:30 9:02
40 Dag Steinar Ragvin Bø OL 3:42:51 +1:08:41 9:05
41 Pontus Karlsson Markbygdens OK 3:45:48 +1:11:38 9:12
42 Samuel Hedlund Långhundra IF 3:48:50 +1:14:40 9:20
43 Simen Bordal Fossum IF 3:51:39 +1:17:29 9:27
44 Tobias Svarer OK Pan Århus 3:53:59 +1:19:49 9:33
45 Simen A Bjøringsøy Nydalens SK 4:02:38 +1:28:28 9:54
46 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 4:07:02 +1:32:52 10:04
47 Mark Purkis Halden SK 4:07:30 +1:33:20 10:06
48 Erik Feyling Haare Konnerud IL 4:14:07 +1:39:57 10:22
49 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand OK 4:14:22 +1:40:12 10:22
50 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 4:22:45 +1:48:35 10:43
51 Vegard Line NTNUI 4:38:16 +2:04:06 11:21
Jan Harald Bakkejord IL Gular brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor