Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Johan Fredrik Braarud Halden SK 27:45
Joel L Johansson Halden SK 14:29
Andreas Tveter Halden SK 17:14
Ville Emil Wingstedt Halden SK 18:03

D -10

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Inger Anne Braarud Halden SK 1:03:54
Minna Sofie Wingstedt Halden SK 1:03:57

D 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 40:08

D 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lineve Mathilde Liseth Skjelin Halden SK 15:31

D 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 49:45

D 17-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Jurenikova Halden SK 49:23
2 Bodil Helgerud Halden SK 50:29 +1:06
3 Lizzie Ingham Halden SK 54:20 +4:57
4 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 54:25 +5:02
5 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 59:40 +10:17
6 Alicia Friberg Falköpings AIK OK 1:08:35 +19:12

D 17-A kort

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ellen Kathrine Svendsby Halden SK 32:55
2 Ingrid Bronebakk Halden SK 32:56 +0:01
3 Runa Lien Backstrøm Halden SK 36:57 +4:02
4 Iliana Ilieva Halden SK 39:31 +6:36
5 Hilde Poppe Fredrikstad SK 46:59 +14:04
6 Anne Sørum Ringsaker OK 55:48 +22:53

B-åpen

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Drøivoldsmo Halden SK 46:43
2 Hilde Tvedt Ryen Hamar OK 47:45 +1:02
Ole Jakob Ottestad Halden SK diskvalifisert

C-åpen

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anne-Marit Skaug Halden SK 42:55
2 Laila Helminsen Fredrikstad SK 1:09:46 +26:51
3 Morten Helminsen Fredrikstad SK 1:09:48 +26:53

H 11-12

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Herman Lien Backstrøm Halden SK 35:24

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vetle Fosdal Gimle IF 15:01

H 13-14

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 35:33
Sivert Poppe Fredrikstad SK diskvalifisert

H 13-16C

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Håkon Kopperud Knutsen Gimle IF 1:04:58

H 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Kindem Gimle IF 19:04

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eirik Imrik Fredrikstad SK 38:53

H 17-

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thierry Gueorgiou Kalevan rasti 33:42
2 Morten Jarvis Westergård Halden SK 36:56 +3:14
3 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 37:31 +3:49
4 Fredrik Eliasson Halden SK 38:25 +4:43
5 Anders Felde Olaussen Halden SK 40:36 +6:54
6 Øyvind Helgerud Halden SK 41:23 +7:41
7 Espen Fiskum Halden SK 42:20 +8:38
8 Matthieu Puech IFK Göteborg 42:59 +9:17
9 Niels Christian Hellerud Halden SK 48:31 +14:49
10 Joachim Friberg Falköpings AIK OK 52:30 +18:48
11 Erlend Brendstuen Halden SK 54:54 +21:12
12 Sture Ottesen Indre Østfold OK 55:47 +22:05
13 Arnt Edvind Andersen Halden SK 56:30 +22:48
14 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 57:49 +24:07
15 Bjørn Brække Halden SK 1:02:33 +28:51
16 Martin Glomsrød Gimle IF 1:03:11 +29:29
17 Sigurd Myhre Andreassen Gimle IF 1:08:07 +34:25
Pål Backstrøm Halden SK diskvalifisert

H 17-A kort

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Larsen Idd Sportsklubb 32:13
2 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 33:32 +1:19
3 Per Olav Andersen Halden SK 37:24 +5:11
4 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg OL 51:49 +19:36

H 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Øystein Jensen Sarpsborg OL 32:39
2 Dag Brenås Varteig OL 34:48 +2:09
3 Jens Erik Mjølnerød Halden SK 35:03 +2:24
4 Willy Grønstad Gimle IF 35:52 +3:13
5 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 37:17 +4:38
6 Helge Ryen Hamar OK 41:35 +8:56
7 Asgeir Drøivoldsmo Halden SK 46:00 +13:21
8 Trygve Fosse Gimle IF 54:59 +22:20

D 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Liv Prangerød Tistedalen FL 38:22
2 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 50:16 +11:54
3 Heidi Børstad Sarpsborg OL 51:50 +13:28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor