Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten finale
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: onsdag 1 juni 2016

N-åpen

1 310 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 21:17 16:14
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 1:01:15 46:45
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 54:29 41:35

D 11-12

1 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathilde Fossaas Gimle IF 20:11 13:16
2 Maren Henriksen Halden SK 24:43 +4:32 16:15
3 Marie Lien Backstrøm Halden SK 25:06 +4:55 16:30
Julie Brenås Varteig OL diskvalifisert

D 13-16C

1 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Synne Marie Jensen Halden SK 18:34 12:12
2 Sylvia Dannevig Halden SK 1:03:42 +45:08 41:54
Hedda Johanne Slang Sunsetvik Halden SK diskvalifisert

D 17-

1 960 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anni-Maija Fincke Halden SK 14:32 7:24
2 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 15:15 +0:43 7:46
3 Sigrid Aleksandersen Nasjonalrådet 15:54 +1:22 8:06
4 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 16:56 +2:24 8:38
5 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 16:58 +2:26 8:39
6 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 18:55 +4:23 9:39
7 Nora Torgersen Halden SK 20:16 +5:44 10:20
8 Ingvild Ramtvedt Næsset Sarpsborg OL 20:39 +6:07 10:32
9 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 21:24 +6:52 10:55
10 Karoline Aune Halden SK 21:46 +7:14 11:06
11 Tone Karina Ingesen Sarpsborg OL 21:53 +7:21 11:09
12 Ida Katrine Børstad Thoresen Sarpsborg OL 22:26 +7:54 11:26
13 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 24:54 +10:22 12:42
14 Siri Pedersen Sarpsborg OL 25:21 +10:49 12:56
15 Linda Fredh Måren OK 29:00 +14:28 14:47

D 50-

1 960 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 21:37 11:01
2 Heidi Børstad Sarpsborg OL 25:12 +3:35 12:51

H 11-12

1 520 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 13:49 9:05
2 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 16:36 +2:47 10:55
3 Erlend Grønlund Moen Gimle IF 18:08 +4:19 11:55
4 Herman Lien Backstrøm Halden SK 21:08 +7:19 13:54
5 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 30:49 +17:00 20:16

H 13-16C

1 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 16:58 11:09
2 Alf Kristian Helle Halden SK 22:31 +5:33 14:48
3 Martin Kindem Gimle IF 34:49 +17:51 22:54
Jakob Torgersen Halden SK diskvalifisert

H 17-

1 960 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jarkko Huovila Halden SK 14:36 7:26
2 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 16:19 +1:43 8:19
3 Frank Løwengreen Fredrikstad SK 16:24 +1:48 8:22
4 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 18:51 +4:15 9:37
5 Rune Blågestad Indre Østfold OK 19:46 +5:10 10:05
6 Emil Løwengreen Fredrikstad SK 20:11 +5:35 10:17
7 Morten Tangen Måren OK 20:20 +5:44 10:22
8 Rune Nygård Indre Østfold OK 24:27 +9:51 12:28
Øyvind Stokseth Halden SK diskvalifisert

H 50-

1 960 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svend Arne Ytterbøl Halden SK 18:43 9:32
2 Rune S. Nielsen Indre Østfold OK 18:44 +0:01 9:33
3 Dag Brenås Varteig OL 19:18 +0:35 9:50
4 Tor Ragnar Andersen Halden SK 21:19 +2:36 10:52
5 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 22:31 +3:48 11:29
Bjørn Åstorp Sarpsborg OL diskvalifisert

D-16

1 960 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Hansen Sarpsborg OL 20:02 10:13
2 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 21:45 +1:43 11:05
3 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 24:02 +4:00 12:15
4 Nina Pedersen Sarpsborg OL 26:39 +6:37 13:35
5 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 26:43 +6:41 13:37
6 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 27:16 +7:14 13:54
7 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 28:03 +8:01 14:18
Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert

H-16

1 960 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 14:45 7:31
2 Eirik Imrik Fredrikstad SK 16:38 +1:53 8:29
3 Mats Andre Nygård Indre Østfold OK 16:43 +1:58 8:31
4 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 17:24 +2:39 8:52
5 Christopher Ladim OK Moss 17:50 +3:05 9:05
6 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 17:51 +3:06 9:06
7 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 18:10 +3:25 9:16
8 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 20:26 +5:41 10:25
9 Sivert Poppe Fredrikstad SK 20:49 +6:04 10:37
10 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 21:59 +7:14 11:12
11 Oliver Hagaseth Mydske Fredrikstad SK 22:07 +7:22 11:17
Vegar Skinne Indre Østfold OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor