Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-stafesten 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: O-stafesten 2016
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 28 mai 2016

O-stafesten

12 startende deltakere
Plass Navn Ettid Etpl Etdiff Tid Vpl Diff
1 Kvikne IL 1 59:40
1. Hanne Grøtli Svergja 11:33 3 +0:45 11:33 3 +0:45
2. Mari Grøtli Svergja 12:56 4 +2:11 24:29 2 -1 +0:14 -0:31
3. Eivind Rønning 6:52 1 31:21 1 -1
4. Jonas Hylen 7:06 1 38:27 1 0
5. Harald Svergja 21:13 6 +6:55 59:40 1 0 0:00
2 Os IL 1 1:00:08 +0:28
1. Anne Meli Narjord 10:48 1 10:48 1
2. Vetle Meli Narjord 13:27 5 +2:42 24:15 1 0 0:00
3. Petter Solhaug Sæter 9:24 2 +2:32 33:39 2 +1 +2:18 +2:18
4. Eli Astrid Eimhjellen Ryen 12:11 4 +5:05 45:50 2 0 +7:23 +5:05
5. Ivar Aukrust Osmoen 14:18 1 1:00:08 2 0 +0:28
3 IL Nansen 1 1:13:04 +13:24
1. Anders Thingstad 16:00 8 +5:12 16:00 8 +5:12
2. Per Engebakken 11:42 2 +0:57 27:42 5 -3 +3:27 -1:45
3. Liv Meli 11:10 5 +4:18 38:52 4 -1 +7:31 +4:04
4. Linnea Meli 13:41 6 +6:35 52:33 3 -1 +14:06 +6:35
5. Øyvind Berg 20:31 5 +6:13 1:13:04 3 0 +13:24 -0:42
4 Vingelen IL 1 1:18:26 +18:46
1. Leif Jordet 15:45 6 +4:57 15:45 6 +4:57
2. Anders Rønning 17:12 9 +6:27 32:57 10 +4 +8:42 +3:45
3. Bente Horten 17:34 8 +10:42 50:31 9 -1 +19:10 +10:28
4. Jacob Sæther Verdenius 8:37 2 +1:31 59:08 5 -4 +20:41 +1:31
5. Jan Jacob Verdenius 19:18 4 +5:00 1:18:26 4 -1 +18:46 -1:55
5 Tynset IF 2 1:20:17 +20:37
1. Jakob Høsøien 15:00 5 +4:12 15:00 5 +4:12
2. Vetle Bondhus Often 10:45 1 25:45 3 -2 +1:30
3. Asgeir Espeland 21:21 10 +14:29 47:06 7 +4 +15:45 +14:15
4. Sebastian Rød Feragen 15:10 8 +8:04 1:02:16 7 0 +23:49 +8:04
5. Gaute Kvittum Nytrøen 18:01 3 +3:43 1:20:17 5 -2 +20:37 -3:12
6 Tynset IF 5 1:24:14 +24:34
1. Andreas Tøråsen 11:17 2 +0:29 11:17 2 +0:29
2. Leif Arne Nytrøen 18:28 10 +7:43 29:45 6 +4 +5:30 +5:01
3. Tore Stubbe 9:38 3 +2:46 39:23 5 -1 +8:02 +2:32
4. Kristen Bay 29:36 10 +22:30 1:08:59 10 +5 +30:32 +22:30
5. Erlend Kvittum Nytrøen 15:15 2 +0:57 1:24:14 6 -4 +24:34 -5:58
7 Tynset IF 3 1:24:45 +25:05
1. Marit Eggen Nyaas 16:30 9 +5:42 16:30 9 +5:42
2. Sissel Bolstad 15:40 7 +4:55 32:10 9 0 +7:55 +2:13
3. Helene Rusten 15:22 7 +8:30 47:32 8 -1 +16:11 +8:16
4. Elisabeth Espeland 12:59 5 +5:53 1:00:31 6 -2 +22:04 +5:53
5. Ingunn Vangen Lunåsmo 24:14 9 +9:56 1:24:45 7 +1 +25:05 +3:01
8 Os IL 2 1:27:18 +27:38
1. Idun Bækken 15:48 7 +5:00 15:48 7 +5:00
2. Ragnhild Dåsnes 16:09 8 +5:24 31:57 8 +1 +7:42 +2:42
3. Synve Meli Narjord 19:29 9 +12:37 51:26 10 +2 +20:05 +12:23
4. Inger Johanne Simensen 14:27 7 +7:21 1:05:53 9 -1 +27:26 +7:21
5. Arnfinn Ryen 21:25 7 +7:07 1:27:18 8 -1 +27:38 +0:12
9 Tynset IF 1 1:28:03 +28:23
1. Simen Kalbækken 12:44 4 +1:56 12:44 4 +1:56
2. Sigrid Kalbækken 14:29 6 +3:44 27:13 4 0 +2:58 +1:02
3. Eldbjørg G. Kalbækken 10:53 4 +4:01 38:06 3 -1 +6:45 +3:47
4. Erlend Kalbækken 27:09 9 +20:03 1:05:15 8 +5 +26:48 +20:03
5. Atle Kalbækken 22:48 8 +8:30 1:28:03 9 +1 +28:23 +1:35
10 Os IL 3 1:28:11 +28:31
1. Kari Osmoen 18:17 10 +7:29 18:17 10 +7:29
2. Tor Østvang 11:53 3 +1:08 30:10 7 -3 +5:55 -1:34
3. Jorun Bækken 14:07 6 +7:15 44:17 6 -1 +12:56 +7:01
4. Maren Sandvold 12:06 3 +5:00 56:23 4 -2 +17:56 +5:00
5. Kasper Ramlo 31:48 10 +17:30 1:28:11 10 +6 +28:31 +10:35
Tynset IF 4 diskvalifisert
1. Inga Sandvold diskvalifisert diskvalifisert
2. Anna Vangen Lunåsmo diskvalifisert diskvalifisert
3. Oda Maageng Lund diskvalifisert diskvalifisert
4. Gina Nygård diskvalifisert diskvalifisert
5. Guri Sandvold diskvalifisert diskvalifisert
Vingelen IL 2 diskvalifisert
1. Terje Hansen diskvalifisert diskvalifisert
2. Eirik Dæhli Ryen diskvalifisert diskvalifisert
3. Otto Engebakken diskvalifisert diskvalifisert
4. Per Nygjelten diskvalifisert diskvalifisert
5. Jon Arve U Engebakken diskvalifisert diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor