Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell-Klubbkamp Vårfinale
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 14 juni 2016

Jenter under 17-over 59

2 100 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sara Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 21:33 10:15
2 Ida Monsen Egersund OK 22:42 +1:09 10:48
3 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 28:12 +6:39 13:25
4 Tolene Lovise Frøytlog Karlsen Egersund OK 28:21 +6:48 13:30
5 Julie Puntervold Egersund OK 29:01 +7:28 13:49
6 Celina Iversen Åse Egersund OK 30:11 +8:38 14:22
7 Ingrid Lamark Ganddal IL 30:20 +8:47 14:26
8 Anna Taksdal Ganddal IL 33:08 +11:35 15:46
9 Turid Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 33:45 +12:12 16:04
10 Alida Oftedal Ålgård Orientering 35:49 +14:16 17:03
11 Haldis Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 38:02 +16:29 18:06
12 Elise Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 46:04 +24:31 21:56
13 Inger Skretting Opstad Egersund OK 46:21 +24:48 22:04
14 Bjørg Brandsberg Egersund OK 48:21 +26:48 23:01
15 Helga Aaslid Egersund OK 55:37 +34:04 26:29

Jenter 17-59

3 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jorunn Hadland Egersund OK 38:02 10:00
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 41:01 +2:59 10:47
3 Helene Omdal NTNUI 46:43 +8:41 12:17
4 Randi L.H. Birkeland Egersund OK 51:00 +12:58 13:25
5 Ann-Cathrin Nybak Urdal Ganddal IL 59:07 +21:05 15:33
6 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 59:12 +21:10 15:34
7 Siri Cecilie Løken Ganddal IL 1:00:11 +22:09 15:50
8 Vibeke Lamark Ganddal IL 1:01:15 +23:13 16:07
9 Anne Sæbø Vik Sandnes IL (Rogaland) 1:04:07 +26:05 16:52
10 Gun Irene Monsen Egersund OK 1:06:25 +28:23 17:28
11 Anita Glenne Kallhovd Egersund OK 1:09:14 +31:12 18:13
12 Tone Cecilie Nystrøm Stavanger Orienteringsklubb 1:10:01 +31:59 18:25
13 Hilde Frøytlog Karlsen Egersund OK 1:22:40 +44:38 21:45
14 Barbro Sandal Ganddal IL 1:34:58 +56:56 24:59
15 Berit Brandsberg Egersund OK 2:04:05 +1:26:03 32:39
16 Brit Vivian Meling Stavanger Orienteringsklubb 2:14:34 +1:36:32 35:24
Trine Bolstad Ganddal IL diskvalifisert
Nina Karlsen Stavanger Orienteringsklubb diskvalifisert

Gutter under 17-over 59

2 100 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Christie Ørke Stavanger Orienteringsklubb 19:24 9:14
2 Arvid Mydland Egersund OK 19:25 +0:01 9:14
3 Finn-Morten Årstad Stavanger Orienteringsklubb 26:49 +7:25 12:46
4 Ivar Aalbu Egersund OK 27:29 +8:05 13:05
5 Øyvind Lamark Ganddal IL 28:00 +8:36 13:20
6 Arne Jacob Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb 28:39 +9:15 13:38
7 Jan Inge Lunde Ganddal IL 29:10 +9:46 13:53
8 Svein Glendrange Stavanger Orienteringsklubb 29:21 +9:57 13:58
9 Knut Skjæveland Ganddal IL 29:41 +10:17 14:08
10 Bjørn Tore Aase Egersund OK 30:03 +10:39 14:18
11 Markus Andreas Breivold Ganddal IL 30:04 +10:40 14:19
12 Odd Garpestad Egersund OK 30:36 +11:12 14:34
13 Tormod Aaslid Egersund OK 31:11 +11:47 14:50
14 Ove Oaland Ganddal IL 31:22 +11:58 14:56
15 Tor Eirik Eckhoff Gjermestad Egersund OK 31:34 +12:10 15:01
16 Edvin Aakre Egersund OK 31:39 +12:15 15:04
17 Sindre Skeie Petterson Egersund OK 32:19 +12:55 15:23
18 Ole Andre Brandsberg Egersund OK 33:41 +14:17 16:02
19 Alexander Horpestad Egersund OK 34:57 +15:33 16:38
20 Preben Bransdsberg Stormyr Egersund OK 35:15 +15:51 16:47
21 Tobias Rødde Ganddal IL 35:28 +16:04 16:53
22 Andreas Nybak Urdal Ganddal IL 36:45 +17:21 17:30
23 Jonas Årvik Sandal Ganddal IL 37:33 +18:09 17:52
24 Terje Stokkeland Ålgård Orientering 38:01 +18:37 18:06
25 Edmund Ualand Egersund OK 38:08 +18:44 18:09
26 Ludvig Stapnes Egersund OK 38:19 +18:55 18:14
27 Arne Brandsberg Egersund OK 39:11 +19:47 18:39
28 Samuel A Stokkeland Ålgård Orientering 39:50 +20:26 18:58
29 Ole Kristian Taksdal Ganddal IL 41:23 +21:59 19:42
30 Fredrik Hovstad Ganddal IL 45:57 +26:33 21:52
31 Leif Sundli Ganddal IL 50:13 +30:49 23:54
32 Thomas Barvik Mæland Ganddal IL 51:47 +32:23 24:39
33 Elias Eidsvåg Ganddal IL 52:49 +33:25 25:09
34 Åsmund Lauritz Vaaland Ganddal IL 1:01:57 +42:33 29:30

Gutter 17-59

3 800 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Hadland Egersund OK 35:52 9:26
2 Kenneth Mydland Egersund OK 36:44 +0:52 9:40
3 Lars Sigve Oftedal Ålgård Orientering 38:34 +2:42 10:08
4 Tor Gunnar Aksland Sandnes IL (Rogaland) 40:45 +4:53 10:43
5 Sturla Stokkeland Ålgård Orientering 41:56 +6:04 11:02
6 Harald Klippenberg Egersund OK 42:54 +7:02 11:17
7 Per Ivar Stokland Ganddal IL 43:13 +7:21 11:22
8 Gunnar Petterson Egersund OK 43:46 +7:54 11:31
9 Per Ingar Hadland Ganddal IL 45:42 +9:50 12:01
10 Trond Lamark Ganddal IL 49:15 +13:23 12:57
11 Knut Feldmann Stavanger Orienteringsklubb 49:33 +13:41 13:02
12 Morten Bjerga Sundli Ganddal IL 49:57 +14:05 13:08
13 Stein Arne Olsen Stavanger Orienteringsklubb 51:15 +15:23 13:29
14 Kjetil Torgersen Egersund OK 52:22 +16:30 13:46
15 Bjørnar André Haug Sandnes IL (Rogaland) 53:19 +17:27 14:01
16 Pål Bårdsen Stavanger Orienteringsklubb 54:17 +18:25 14:17
17 Andreas Breiland Ålgård Orientering 57:34 +21:42 15:08
18 Nils Tore Puntervold Egersund OK 57:48 +21:56 15:12
19 Helge Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 59:45 +23:53 15:43
20 Espen Fyhn Nilsen Stavanger Orienteringsklubb 59:49 +23:57 15:44
21 Helge Risa Stavanger Orienteringsklubb 1:06:04 +30:12 17:23
22 Øivind Hansen Ganddal IL 1:35:01 +59:09 25:00
23 Tore Karlsen Stavanger Orienteringsklubb 1:37:08 +1:01:16 25:33
Jørgen Breivold Ganddal IL diskvalifisert
Joar Eilevstjønn Ganddal IL diskvalifisert

Jenter - Ny

1 400 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ada C Stokkeland Ålgård Orientering 15:04 10:45
2 Alva Christiansen Sandnes IL (Rogaland) 16:58 +1:54 12:07
3 Amalie Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 17:09 +2:05 12:15
4 Norah Breivold Ganddal IL 20:32 +5:28 14:40
5 Mari Solheim Volden Ålgård Orientering 21:35 +6:31 15:25
6 Mari Richter Sandnes IL (Rogaland) 21:36 +6:32 15:25
7 Julie M Helland Egersund OK 23:00 +7:56 16:25
8 Hermine Iversen Åse Egersund OK 25:13 +10:09 18:00
9 Vilde Puntervold Egersund OK 25:22 +10:18 18:07
10 Lea Stokkeland Ålgård Orientering 29:53 +14:49 21:20
11 Pernille Breivold Ganddal IL 30:07 +15:03 21:30
12 Frida Richter Sandnes IL (Rogaland) 30:19 +15:15 21:39
13 Tea Stokkeland Ålgård Orientering 30:42 +15:38 21:55
14 Marthe Heigre Mæland Ålgård Orientering 49:41 +34:37 35:29
15 Ingeborg Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 49:44 +34:40 35:31

Gutter - Ny

1 400 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Haug Sandnes IL (Rogaland) 18:54 13:30
2 Per Martin Stokland Ganddal IL 21:09 +2:15 15:06
3 Idar Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) 21:39 +2:45 15:27
4 Henrik Eilevstjønn Ganddal IL 22:09 +3:15 15:49
5 Daniel Eilevstjønn Ganddal IL 22:47 +3:53 16:16
6 Odne van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 26:01 +7:07 18:35
7 Jone Breiland Ålgård Orientering 27:52 +8:58 19:54
8 Jone Landa Dahle Sandnes IL (Rogaland) 28:34 +9:40 20:24
9 Emil Wathne Thingbø Sandnes IL (Rogaland) 31:25 +12:31 22:26
10 Sondre Bruun Egersund OK 31:48 +12:54 22:42
11 Sigbjørn Aase Olsen Egersund OK 32:06 +13:12 22:55
12 Vegard Bruun Egersund OK 32:54 +14:00 23:30
13 Arild Opstad Egersund OK 33:28 +14:34 23:54
14 Markus M. Helland Egersund OK 33:46 +14:52 24:07
15 Ruben M. Helland Egersund OK 34:24 +15:30 24:34
16 Morten Heigre Mæland Ålgård Orientering 41:21 +22:27 29:32
17 Thord Solheim Sandnes IL (Rogaland) 48:09 +29:15 34:23
18 Adrian Mork-Jansson Sandnes IL (Rogaland) 49:24 +30:30 35:17
19 Magnus Landa Dahle Sandnes IL (Rogaland) 49:28 +30:34 35:20
20 Christoffer Øen Kvernstuen Egersund OK 1:34:17 +1:15:23 1:07:20

B-Åpen

2 100 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingve Aalbu Egersund OK 19:48 9:25
2 Jane M Helland Egersund OK 22:39 +2:51 10:47
3 Helge Åse Egersund OK 25:59 +6:11 12:22
4 Trond Hadland Egersund OK 27:30 +7:42 13:05
5 Monica og Steinar Horpestad Egersund OK 27:45 +7:57 13:12
6 Joel Skoge Sandnes IL (Rogaland) 28:09 +8:21 13:24
7 Olav Helland Egersund OK 29:06 +9:18 13:51
8 Ingunn Voilås Egersund OK 29:27 +9:39 14:01
9 Leif Jarle Skåra Egersund OK 30:29 +10:41 14:30
10 Åshild Hausberg Iversen Egersund OK 31:38 +11:50 15:03
11 Markus Richter Sandnes IL (Rogaland) 32:43 +12:55 15:34
12 Frank Hansen Egersund OK 33:33 +13:45 15:58
13 Hilde Hetland Egersund OK 33:43 +13:55 16:03
14 Morten Laursen Egersund OK 38:11 +18:23 18:10
15 Julie Aksland Sandnes IL (Rogaland) 43:36 +23:48 20:45
16 Vegard Haug Sandnes IL (Rogaland) 43:59 +24:11 20:56
17 Johannes Kjosavik Sandnes IL (Rogaland) 45:04 +25:16 21:27
18 Arild Svihus Ganddal IL 49:02 +29:14 23:20
Kalle Jongenburger Sandnes IL (Rogaland) diskvalifisert

C-Åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Hagalid Sæbø Sandnes IL (Rogaland) 23:17 12:56
2 Jakob Hovland Wadel Ganddal IL 31:55 +8:38 17:43
3 Aina Solheim Ålgård Orientering 32:41 +9:24 18:09
4 Synne Skeie Petterson Egersund OK 36:03 +12:46 20:01
5 Arnfinn Solheim Sandnes IL (Rogaland) 36:51 +13:34 20:28
6 Selma Lothine Fridheim Torp Sandnes IL (Rogaland) 38:05 +14:48 21:09
7 Dirk Einar van Zanten Sandnes IL (Rogaland) 38:52 +15:35 21:35
8 Trym Løken Nødland Ganddal IL 40:42 +17:25 22:36
9 Kristin Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 41:30 +18:13 23:03
10 Emma Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 41:44 +18:27 23:11
11 Bjørnar Sydnes Risa Stavanger Orienteringsklubb 42:01 +18:44 23:20
12 Margunn Brandsberg Egersund OK 43:01 +19:44 23:53
13 Arild Pfluger Hundeide Sandnes IL (Rogaland) 44:56 +21:39 24:57
14 Marte Roth Aarskog Sandnes IL (Rogaland) 48:39 +25:22 27:01
15 Amalie Mong Egersund OK 49:34 +26:17 27:32
16 Connie Marie Egeli Egersund OK 49:44 +26:27 27:37
17 Eivind Roth Ganddal IL 51:21 +28:04 28:31
18 Monica Egeli Egersund OK 1:03:56 +40:39 35:31
Kristin Barvik Ganddal IL diskvalifisert
Thea Beate Puntervold Egersund OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor