Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp nr 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp nr 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: mandag 23 mai 2016

Jenter N-løype (lett)

32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Andrea Aspelund NOTEAM 40:05 +0:35
0 Hanna Braadlie Heming Orientering 24:50
0 Åse Eie Nydalens SK 36:13
0 Klara Knutsen Weiss Nydalens SK 1:01:25 +21:55
0 Vilhelmina Kopp Heming Orientering 30:08
0 Victoria Løvenskiold Heming Orientering 25:03
0 Ingrid Sølvberg Nydalens SK 36:16
0 Tellef Torkildsen Nydalens SK 40:52 +1:22
0 Signe Fluge Ulleberg Heming Orientering 28:45
0 Stine Fosse Nydalens SK 25:23
0 Henrikke Lie Kuraas Nydalens SK 33:16
0 Elise Nilsen Berg Fossum IF 34:58
0 Johanne Nyen Pedersen Nydalens SK 34:08
0 Liv Kulle Andreassen Nydalens SK 39:30
0 Anne Østvold Heming Orientering 27:06
0 Ingrid Weider Egner Heming Orientering 50:37 +11:07
0 Aina Elisabeth Tirkkonen Toft Nydalens SK 33:04
0 Charlotte Hopsnes Fossum IF 41:45 +2:15
0 Maja Wang Nydalens SK 1:01:27 +21:57
0 Marte Skirbekk Heming Orientering 27:10
0 Erle Nyen-Pedersen Nydalens SK 40:28 +0:58
0 Astrid Reusch Heming Orientering 42:44 +3:14
0 Alma Rygh Holten Nydalens SK 30:57
0 Tuva Wilkens Jernberg Nydalens SK 45:22 +5:52
0 Marthe Gustavsen Haugsvold Nydalen orientering 48:04 +8:34
0 Katinka Moody-Bongard Nydalens SK 1:01:32 +22:02
0 Aleksandra Christiansen Heming Orientering 28:56
0 Nora Skei Morgenlie Nydalens SK 27:18
0 Helene Scheele Nydalens SK 23:56
0 Tiril Frostestad-Stenbrenden Nydalen orientering 45:19 +5:49
0 Ingrid Bøhn Nydalens SK 47:52 +8:22
0 Anna Elisabeth Rygh Heming Orientering 25:17

Gutter N-løype (lett)

37 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Brage Bjørtuft Nydalens SK 25:42
0 Eskil Botilsrud Nydalens SK 41:07 +2:33
0 Fridtjof Braadlie Heming Orientering 30:21
0 August Bruland Nydalens SK 40:29 +1:55
0 Daniel Bråthen Heming Orientering 38:28
0 Jesper Bråthen Heming Orientering 38:19
0 Elias Drage Kleiva Nydalens SK 35:53
0 Eskil Hafskiold Nydalens SK 33:50
0 Sondre Hafskiold Nydalens SK 33:18
0 Ole Hanekamp Nydalens SK 1:08:12 +29:38
0 Martin Jerijervi Nydalens SK 31:37
0 Skule Landsnes Nydalens SK 35:49
0 Elliot Sjølie Nydalens SK 23:43
0 Sondre Tandberg Øhrn Nydalens SK 28:44
0 Emil Aarvik Heming Orientering 38:34
0 Cornelius Bergan Nydalens SK 44:05 +5:31
0 Trygve Grønstad Heming Orientering 38:22
0 Trond Heløe Heming Orientering 24:12
0 Iver Herberg-Aas Nydalens SK 34:26
0 Erik Korff Gjerde Heming Orientering 39:18 +0:44
0 Ludvig Kristiansen Heming Orientering 38:59 +0:25
0 Oliver Skjelvan Nydalens SK 40:31 +1:57
0 Adam Tormodsen-Solberg Nydalens SK 38:12
0 Mikkel Tufto-Antonsen Heming Orientering 27:28
0 Emil Skaug Nydalens SK 49:20 +10:46
0 Otto Schjølberg-Henriksen Nydalens SK 44:42 +6:08
0 Håkon Sæl Steen Fossum IF 22:34
0 Birk Bosrup Kvalbein Blyverket Nydalens SK 33:10
0 Mads Hanekamp Nydalens SK 34:21
0 Einar Østvold Heming Orientering 27:54
0 Alfred Axelsen Daniels Nydalens SK 45:03 +6:29
0 Emil Lillesand Vea Nydalens SK 54:34 +16:00
0 Mathias Hollum Marthinsen Nydalens SK 40:12 +1:38
0 Johan Skodvin Heming Orientering 24:09
0 Jonas Wilsberg Nydalens SK 1:14:05 +35:31
0 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 22:48
0 August Lea Kabbe Nydalens SK 46:00 +7:26

Jenter C-løype

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Kristin Grande Nydalens SK 45:01
0 Johanne Terland Gundersen Heming Orientering 1:16:12 +21:29
0 Helene Kristensen Heming Orientering 54:45 +0:02
0 Ina Rasch-Halvorsen Heming Orientering 1:21:32 +26:49
0 Heidi Kristine Sebjørnsen Fossum IF 37:11
0 Vivian Zevick Heming Orientering 1:21:32 +26:49
0 Mari Aarseth Nydalens SK 46:35
0 Oda Kirstine Aanestad Fossum IF 54:43
0 Nora Margrethe Furfjord Fossum IF 55:02 +0:19
0 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 38:40
0 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 33:30
0 Penelope Lea Nydalens SK 44:07
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 46:15
0 Marie Scheele Nydalens SK 39:10
0 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 49:57
0 Marie Saugestad Nydalens SK 34:33
0 Josefine Lydersen Nydalens SK 43:16

Gutter C-løype

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Christoph Lerum Heming Orientering 55:09 +24:43
0 Paul Slungård Heming Orientering 57:34 +27:08
0 Arild Baumann Heming Orientering 35:45 +5:19
0 Børge Nilsen Berg Fossum IF 48:16 +17:50
0 Fridtjof Reusch Heming Orientering 28:27
0 Sindre Sæl Steen Fossum IF 37:54 +7:28
0 Petter Hanekamp Nydalens SK 48:14 +17:48
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 40:57 +10:31
0 Knut Kolltveit Sørlie Fossum IF 1:12:38 +42:12
0 Philip Romøren Fossum IF 40:48 +10:22
0 Axel Aalde Nydalens SK 30:26
0 Sindre Augustin Schärer Nydalens SK 52:39 +22:13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor