Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 15 juni 2016

Lang

6 000 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Thomas Nipen Nydalens SK 48:42 8:07
2 Bo Engdahl Brekke og Strand 51:32 +2:50 8:35
3 Sindre Selvig Nydalens SK 53:06 +4:24 8:51
4 Ivar Seierstad IL GeoForm 55:41 +6:59 9:16
5 Rolv Anders Systad Lyn 58:57 +10:15 9:49
6 Gløer Windsvold Sentrum OK 59:39 +10:57 9:56
7 Nils Petter Fremming Heming Orientering 59:54 +11:12 9:59
8 Lars Ivar Aarseth FBI 1:00:44 +12:02 10:07
9 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:04:43 +16:01 10:47
10 Knut Bårtveit Bø OL 1:05:31 +16:49 10:55
11 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:05:33 +16:51 10:55
12 Halvor Aurmo Heming Orientering 1:05:57 +17:15 10:59
13 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:11:19 +22:37 11:53
14 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 1:11:58 +23:16 11:59
15 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:13:01 +24:19 12:10
16 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:15:55 +27:13 12:39
17 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:18:07 +29:25 13:01
18 Eskil Hagen DVASK 1:18:40 +29:58 13:06
19 Håkon Sagberg Privat 1:24:02 +35:20 14:00
20 Petter Christensen VBIL 1:31:39 +42:57 15:16
21 Erik Borg IL Koll 1:36:06 +47:24 16:01
22 Håkon Bugge Privat 1:37:59 +49:17 16:19
23 Ivar-Kristian Waarum IL GeoForm 1:45:58 +57:16 17:39
Bjørn Anders Flågen Heming Orientering ikke godkjent
Knut Onsager IL GeoForm ikke godkjent
Erlend Gjestrud Notodden OL ikke godkjent

Mellom

4 100 m, 58 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Felix Breitschädel Bækkelagets SK 24:21 5:56
2 Siri Ulvestad Nydalens SK 28:47 +4:26 7:01
3 Anders Hammer Aker Solutions 29:35 +5:14 7:12
4 Kjell Markset IL Koll 30:08 +5:47 7:20
5 Louise Oram Nydalens SK 30:29 +6:08 7:26
6 Ingunn Weltzien IL Tyrving 31:16 +6:55 7:37
7 Per Morten Lefdahl OEC 32:11 +7:50 7:50
8 Jon Fixdal IL Koll 32:26 +8:05 7:54
9 Gaute Langaas Nydalens SK 32:28 +8:07 7:55
10 Knut Anders Løken Fossum IF 33:48 +9:27 8:14
11 Kristin Dale Selvig Nydalens SK 34:57 +10:36 8:31
12 Atgeir Takle Nydalens SK 35:20 +10:59 8:37
13 Jesper Graff Indre Østfold OK 35:32 +11:11 8:40
14 Ove Martinsen Hauketo IF 35:42 +11:21 8:42
15 Svein Jacobsen IL Tyrving 36:02 +11:41 8:47
16 Harald Eide-Fredriksen Heming Orientering 36:08 +11:47 8:48
17 Jan Fredrik Helgaker VBIL 36:15 +11:54 8:50
18 Lasse Natvig NTNU BIL 37:04 +12:43 9:02
19 Per Johanson Folkehelseinstituttet 37:19 +12:58 9:06
20 Tobias Danielsen Lyn 37:26 +13:05 9:07
21 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 37:48 +13:27 9:13
22 Trude Fixdal IL Koll 38:25 +14:04 9:22
23 Lars Onstad Oslostudentenes IK 38:34 +14:13 9:24
24 Anne Danielsen Nydalens SK 38:38 +14:17 9:25
25 Magnus Eide Fredriksen Heming Orientering 39:18 +14:57 9:35
26 Odin Gramstad VBIL 39:24 +15:03 9:36
27 Jens Hetland Nydalens SK 39:30 +15:09 9:38
28 Elina Itkonen Oslostudentenes IK 39:40 +15:19 9:40
29 Ellen Turter Nydalens SK 40:10 +15:49 9:47
30 Brita Sauar Statoil BIL 40:17 +15:56 9:49
31 Per Kaarby Fossum IF 40:23 +16:02 9:50
32 Belinda Rudsengen Oslostudentenes IK 40:52 +16:31 9:58
33 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 40:58 +16:37 9:59
34 Stefan Kernstock VBIL 41:51 +17:30 10:12
35 Steinar Skoglund Fossum IF 42:03 +17:42 10:15
36 William Onstad Oslostudentenes IK 43:49 +19:28 10:41
37 Christian Fredrik Borg IL Koll 44:24 +20:03 10:49
38 Ida Marie Weltzien Fana IL 46:20 +21:59 11:18
39 Nina  Sjue VBIL 46:22 +22:01 11:18
40 Hans-Henrik Fremming Meteorologen 48:01 +23:40 11:42
41 Tor Olav Hystad Oslostudentenes IK 49:01 +24:40 11:57
42 Marie Arneberg Kjelsås IL 51:52 +27:31 12:39
43 Svenja Kernstock VBIL 52:31 +28:10 12:48
44 Vilde Brabrand IL Imås 54:10 +29:49 13:12
45 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 54:36 +30:15 13:19
46 Harald Rikheim Rådtassene 54:45 +30:24 13:21
47 Terje Urfjell IL Imås 54:52 +30:31 13:22
48 Jarle Nilsen Siemens 1:04:17 +39:56 15:40
49 Kristin Sletner Røyken OL 1:08:44 +44:23 16:45
50 Pål W. Hanssen BDO BIL 1:30:00 +1:05:39 21:57
Hallvard Føllesdal Oslostudentenes IK ikke godkjent
Birgit Korvald Nydalens SK ikke godkjent
Martin Granly Siemens Oslo ikke godkjent
Roar Bjordal Oppsal Orientering ikke godkjent
Jacob Dybwad Heming Orientering ikke godkjent
Elisabeth Thorstensen Lyn ikke godkjent
Sigbjørn Modalsli Fossum IF ikke godkjent
Ida Christine Parnemo Oslostudentenes IK ikke godkjent

Kort

2 500 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 29:36 11:50
2 Elena Grand Nydalens SK 32:42 +3:06 13:04
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 33:05 +3:29 13:14
4 Lars Arnesen Privat 33:18 +3:42 13:19
5 Knut Tore Solheim Nydalens SK 35:51 +6:15 14:20
6 Tor Ommundsen VBIL 36:28 +6:52 14:35
7 Sturle Hånes IL GeoForm 37:29 +7:53 14:59
8 Kåre Knudsen IL GeoForm 41:30 +11:54 16:36
9 Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF 43:07 +13:31 17:14
10 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 48:32 +18:56 19:24
11 Tom Sletner Røyken OL 49:15 +19:39 19:42
12 Rita Bolstad IL GeoForm 49:54 +20:18 19:57
13 Gunnhild Nordgaard Hermstad Privat 51:53 +22:17 20:45
14 Eyvind Aas IL GeoForm 54:02 +24:26 21:36
15 Sigurd Haugerud IL GeoForm 54:17 +24:41 21:42
16 Magne Grande FBI 56:27 +26:51 22:34
17 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:01:37 +32:01 24:38
18 Alfred Fidje Privat 1:07:54 +38:18 27:09
19 Hildegunn Dahl Privat 1:22:27 +52:51 32:58
20 Øyvind Fidje Privat 1:22:36 +53:00 33:02
Ida Estenstad Melhus IL ikke godkjent
Kristin Goa Meteorologen ikke godkjent

Nybegynner

3 000 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Aulie IL Koll 30:02 10:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor