Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 1 juni 2016

Lang

6 100 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christian Vogelsang Nydalens SK 47:07 7:43
2 Rune Rystad Nydalens SK 47:40 +0:33 7:48
3 Tor Mella Oppsal Orientering 48:19 +1:12 7:55
4 Johan Svedberg Heming Orientering 48:31 +1:24 7:57
5 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 49:28 +2:21 8:06
6 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 50:16 +3:09 8:14
7 Jørgen Mathias Nipen Bækkelaget 51:46 +4:39 8:29
8 Gard Lindseth Nydalens SK 51:58 +4:51 8:31
9 Erlend Nydal  Asker Skiklubb 55:28 +8:21 9:05
10 Tore Kjølseth Lundin 56:25 +9:18 9:14
11 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 56:52 +9:45 9:19
12 Stein Blomseth Vålerenga 56:55 +9:48 9:19
13 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 57:16 +10:09 9:23
14 Tore Sagvolden Østmarka OK 57:47 +10:40 9:28
15 Peder Natvig Norges Bank BIL 58:04 +10:57 9:31
16 Haakon Ingvaldsen IF KIF 58:28 +11:21 9:35
17 Lars Karelius Noer NRK 59:25 +12:18 9:44
18 Rolv Anders Systad Lyn 1:01:17 +14:10 10:02
19 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:01:56 +14:49 10:09
20 Lars Ivar Aarseth FBI 1:01:57 +14:50 10:09
21 Knut Bårtveit Bø OL 1:02:31 +15:24 10:14
22 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:03:41 +16:34 10:26
23 Vegard Line Oslostudentenes IK 1:03:57 +16:50 10:29
24 Erling Håland VBIL 1:05:04 +17:57 10:40
25 Hallvard Koren OK Moss 1:05:05 +17:58 10:40
26 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:05:59 +18:52 10:49
27 Stian  Overskeid Indre Østfold OK 1:06:09 +19:02 10:50
28 Erik Stordal Asker Skiklubb 1:06:18 +19:11 10:52
29 Halvor Aurmo Heming Orientering 1:08:43 +21:36 11:15
30 Anders Hammer Aker Solutions 1:09:01 +21:54 11:18
31 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:10:11 +23:04 11:30
32 Ivar Refsland UiO 1:14:22 +27:15 12:11
33 Knut Onsager IL GeoForm 1:14:51 +27:44 12:16
34 Einar Thorstensen Kamp/Vestheim IF 1:15:43 +28:36 12:24
35 Stefan Kernstock VBIL 1:17:58 +30:51 12:46
36 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:18:16 +31:09 12:49
37 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:21:25 +34:18 13:20
38 Håkon Bugge Privat 1:23:04 +35:57 13:37
39 Mariken Homleid IL GeoForm 1:25:11 +38:04 13:57
40 Svenja Kernstock VBIL 1:25:53 +38:46 14:04
41 Lars Christensen VBIL 1:26:42 +39:35 14:12
42 Petter Christensen VBIL 1:44:03 +56:56 17:03
Daniel Fløtre Kongsberg OL ikke godkjent
Bjørn Erik Reinseth HSK-RIFF ikke godkjent
Eskil Åsmul OL Trollelg ikke godkjent
Tormod Øvergaard Vestre Akers SK ikke godkjent

Mellom

4 200 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Markus Glad Nydalens SK 32:42 7:47
2 Øystein Rodem Nydalens SK 34:34 +1:52 8:13
3 Terje Urfjell IL Imås 34:45 +2:03 8:16
4 Terje Mathisen Open iT 35:58 +3:16 8:33
5 Kjell Markset IL Koll 36:14 +3:32 8:37
6 Håkon Sagberg Privat 36:22 +3:40 8:39
7 Jan Fredrik Helgaker VBIL 37:48 +5:06 9:00
8 Egil Wickstrand Iversen Heming Orientering 38:40 +5:58 9:12
9 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 38:50 +6:08 9:14
9 Vemund Kongsnes Østmarka OK 38:50 +6:08 9:14
11 Trond Hegna Asker Skiklubb 40:09 +7:27 9:33
12 Hans Augedal Asker Skiklubb 40:21 +7:39 9:36
13 Pål Dahle Oppsal Orientering 42:05 +9:23 10:01
14 Christian Grotnes IL Tyrving 42:29 +9:47 10:06
15 Peer Stiansen Nydalens SK 42:31 +9:49 10:07
16 Vidar Elvekrok Eiker OL 43:10 +10:28 10:16
17 Pål Terkelsen Privat 43:11 +10:29 10:16
18 Per Johanson Folkehelseinstituttet 43:23 +10:41 10:19
19 Karen Bjergaard Nydalens SK 43:57 +11:15 10:27
20 Anne Danielsen Nydalens SK 44:54 +12:12 10:41
21 Ellen Turter Nydalens SK 45:08 +12:26 10:44
22 Kari Bjaaland Oslo Kommune 45:51 +13:09 10:55
23 Egil Reidar Osnes Privat 45:58 +13:16 10:56
24 Selma Tonjer Nydalens SK 46:18 +13:36 11:01
25 Per Kaarby Fossum IF 46:19 +13:37 11:01
26 Kristin Dale Selvig Nydalens SK 46:26 +13:44 11:03
27 Richard Blom FBI 46:37 +13:55 11:05
28 Jesper Graff Indre Østfold OK 47:57 +15:15 11:25
29 Runar Mykletun Privat 47:58 +15:16 11:25
30 Erlend Aamodt VBIL 48:57 +16:15 11:39
31 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 49:21 +16:39 11:45
32 Esben Bach Oslostudentenes IK 50:02 +17:20 11:54
33 Einar Hem Lillomarka OL 50:23 +17:41 11:59
34 Knut Bjarne Sætre Bærum Kommune BIL 50:45 +18:03 12:05
35 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 50:48 +18:06 12:05
36 Runa Skyttersæter Heming Orientering 52:00 +19:18 12:22
37 Harald Rikheim Rådtassene 52:58 +20:16 12:36
38 Ole Vignes IL GeoForm 53:25 +20:43 12:43
39 Jens Hetland Nydalens SK 53:29 +20:47 12:44
40 Jarle Nilsen Siemens 55:04 +22:22 13:06
41 Øyvind Fidje Privat 55:59 +23:17 13:19
42 Majken Korsager IL Koll 56:23 +23:41 13:25
43 Birgit Korvald Nydalens SK 56:33 +23:51 13:27
44 Finn Gange Privat 57:02 +24:20 13:34
45 Jo Ulltveit-Moe IL Koll 57:18 +24:36 13:38
46 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 57:56 +25:14 13:47
47 Olav Nipen IL Tyrving 58:32 +25:50 13:56
48 Thomas Thorsen Privat 1:02:17 +29:35 14:49
49 Bjørn Egner Heming Orientering 1:02:29 +29:47 14:52
50 Roar Nydal Asker Skiklubb 1:02:36 +29:54 14:54
51 Nina  Sjue VBIL 1:03:12 +30:30 15:02
52 Tor Ommundsen VBIL 1:03:15 +30:33 15:03
53 Tom Edvardsen IL Koll 1:03:26 +30:44 15:06
54 Hallvard Føllesdal Oslostudentenes IK 1:04:58 +32:16 15:28
55 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:05:05 +32:23 15:29
56 Ida Presterud IL Koll 1:09:59 +37:17 16:39
57 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:14:21 +41:39 17:42
58 Preben von der Lippe norsk kulturråd 1:19:01 +46:19 18:48
59 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:37:58 +1:05:16 23:19
Sigurd Haugerud IL GeoForm ikke godkjent
Roar Bjordal Oppsal Orientering ikke godkjent

Kort

2 400 m, 34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 26:30 11:02
2 Alexandra Devik Oslostudentenes IK 26:48 +0:18 11:10
3 Maren Edvardsen IL Koll 36:11 +9:41 15:04
4 Per Haugen Lillomarka OL 36:14 +9:44 15:05
5 Lars Arnesen Privat 36:36 +10:06 15:15
6 Sturle Hånes IL GeoForm 36:50 +10:20 15:20
7 Per Ole Moen IL GeoForm 37:27 +10:57 15:36
8 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 40:25 +13:55 16:50
9 Tom Ibsen Lommedalens IL 43:20 +16:50 18:03
10 Anne Nydal Asker Skiklubb 44:44 +18:14 18:38
11 Hans Petter Jensen Bygdøy IL 45:04 +18:34 18:46
12 Bernt Tollefsen IL GeoForm 45:29 +18:59 18:57
13 Anne Sjønnesen Nittedal OL 49:51 +23:21 20:46
14 Jonas Aarseth FBI 51:48 +25:18 21:35
15 Eilen Arctander Vik IL Koll 52:27 +25:57 21:51
16 Magne Grande FBI 54:11 +27:41 22:34
17 Christine Rynning-Tønnesen Privat 57:14 +30:44 23:50
18 Anil Dardagan Oslostudentenes IK 57:45 +31:15 24:03
19 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 58:51 +32:21 24:31
20 Leif Korbøl Kamp Vestheim 58:58 +32:28 24:34
21 Per Gjermo Asker Skiklubb 1:01:12 +34:42 25:30
22 Bjørn Larsson Lillomarka OL 1:05:21 +38:51 27:13
23 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:06:42 +40:12 27:47
24 Odd Fidje Privat 1:13:51 +47:21 30:46
25 Alfred Fidje Privat 1:13:52 +47:22 30:46
26 Jan  Henriksen NILU 1:14:00 +47:30 30:50
27 Franciska Perger KLP BIL 1:15:12 +48:42 31:20
28 Marianne Wright  Pedersen KLP BIL 1:15:16 +48:46 31:21
29 Øystein Hellund Privat 1:19:26 +52:56 33:05
30 Ørnulf Fremming Meteorologen 1:33:30 +1:07:00 38:57
31 Anne Chatrine Voss IL GeoForm 1:34:33 +1:08:03 39:23
Lena Endresen IL Koll ikke godkjent
Lisbeth  Simonsen IL GeoForm ikke godkjent
Thomas Røgeberg IL Koll ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor