Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 8
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 18 mai 2016

Lang

6 300 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mats Nordbrøden Halden SK 53:56 8:33
2 Svein Nygård Lillomarka OL 57:24 +3:28 9:06
3 Johan Svedberg Heming Orientering 58:03 +4:07 9:12
4  Niklas Norman Heming Orientering 1:00:07 +6:11 9:32
5 Sindre Langaas Nydalens SK 1:00:21 +6:25 9:34
6 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:02:00 +8:04 9:50
7 Trond Lund IL Tyrving 1:02:41 +8:45 9:56
8 Ivar Seierstad IL GeoForm 1:03:38 +9:42 10:06
9 Tore Kjølseth Lundin 1:06:19 +12:23 10:31
10 Christian Grotnes IL Tyrving 1:07:09 +13:13 10:39
11 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 1:07:32 +13:36 10:43
12 Skage Grønneberg Heming Orientering 1:08:06 +14:10 10:48
13 Daniel Fløtre Kongsberg OL 1:08:14 +14:18 10:49
14 Erlend Gjestrud Notodden OL 1:08:53 +14:57 10:56
15 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:09:05 +15:09 10:57
16 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 1:09:10 +15:14 10:58
17 Lea Tonjer Oslostudentenes IK 1:09:21 +15:25 11:00
18 Hallvard Koren OK Moss 1:11:26 +17:30 11:20
19 Halvor Aurmo Heming Orientering 1:12:26 +18:30 11:29
20 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 1:12:54 +18:58 11:34
21 Weronica Cych IL Tyrving 1:15:24 +21:28 11:58
22 Knut Bårtveit Bø OL 1:15:26 +21:30 11:58
23 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:16:52 +22:56 12:12
24 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:19:57 +26:01 12:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
25 Elina Itkonen Oslostudentenes IK 1:22:23 +28:27 13:04
26 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:23:54 +29:58 13:19
27 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:23:57 +30:01 13:19
28 Arnfinn Kringlen Førde IL 1:24:38 +30:42 13:26
29 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:28:38 +34:42 14:04
30 Jacob Dybwad Heming Orientering 1:42:20 +48:24 16:14
31 Håkon Bugge Privat 1:43:08 +49:12 16:22
Ivar Refsland UiO ikke godkjent
Are Kristiansen IL Tyrving ikke godkjent
Knut Onsager IL GeoForm ikke godkjent
Selma Tonjer Nydalens SK ikke godkjent

Mellom

4 100 m, 69 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Martin Holt Johannesen KIF 45:15 11:02
2 Kjell Markset IL Koll 47:20 +2:05 11:32
3 Svein Jacobsen IL Tyrving 48:20 +3:05 11:47
4 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 50:41 +5:26 12:21
5 Ove Martinsen Hauketo IF 50:50 +5:35 12:23
6 Per Morten Lefdahl OEC 51:12 +5:57 12:29
7 William Bureid Onstad Nydalens SK 51:58 +6:43 12:40
8 Lars Onstad Oslostudentenes IK 52:04 +6:49 12:41
9 Terje Sundberg IL GeoForm 52:17 +7:02 12:45
10 Kristin Dale Selvig Nydalens SK 52:22 +7:07 12:46
11 Ådne Skjærstein IL Tyrving 54:34 +9:19 13:18
12 Linda Hanssen Østmarka OK 54:42 +9:27 13:20
13 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 55:24 +10:09 13:30
14 Kristin Helland-Hansen Fossum IF 55:27 +10:12 13:31
15 Stein Mella Yara Praxair 55:38 +10:23 13:34
16 Ellen Turter Nydalens SK 55:45 +10:30 13:35
16 Pål Terkelsen Privat 55:45 +10:30 13:35
18 Jens Hetland Nydalens SK 56:59 +11:44 13:53
19 Håvard Christiansen Forsvarsbygg 57:29 +12:14 14:01
20 Håkon Sagberg Privat 57:43 +12:28 14:04
21 Lars Christensen VBIL 58:31 +13:16 14:16
22 Per-Ole Moen IL GeoForm 58:57 +13:42 14:22
23 Nils Jørgen Brodin Byggmesterforbundet 59:03 +13:48 14:24
24 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:00:32 +15:17 14:45
25 Petter Næss Oppsal Orientering 1:00:36 +15:21 14:46
26 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 1:01:14 +15:59 14:56
27 Trude Fixdal IL Koll 1:01:48 +16:33 15:04
28 Karl Aasmund Erøy Samtalen AS 1:01:52 +16:37 15:05
29 Veslemøy Solberg Konnerud IL 1:01:55 +16:40 15:06
30 Martin Granly Siemens Oslo 1:02:17 +17:02 15:11
31 Ida Tiltnes IL Tyrving 1:02:50 +17:35 15:19
32 Endre Hallan Norconsult BIL 1:02:57 +17:42 15:21
33 Tom Edvardsen IL Koll 1:03:17 +18:02 15:26
34 Roar Bjordal Oppsal Orientering 1:03:41 +18:26 15:31
35 Yngve Antonsen Privat 1:04:13 +18:58 15:39
36 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 1:05:07 +19:52 15:52
37 Kjetil Jacobsen Hamar OK 1:07:37 +22:22 16:29
38 Esben Bach Oslostudentenes IK 1:08:54 +23:39 16:48
39 Olav Nipen IL Tyrving 1:10:00 +24:45 17:04
40 Sigbjørn Modalsli Fossum IF 1:10:39 +25:24 17:13
41 Anton Plaian AE consult 1:10:53 +25:38 17:17
42 Maren Norderud IL Tyrving 1:12:33 +27:18 17:41
42 Nanna Norderud IL Tyrving 1:12:33 +27:18 17:41
44 Petter Christensen VBIL 1:12:35 +27:20 17:42
45 Kai Halvorsen Aarekol Siemens Oslo 1:14:28 +29:13 18:09
46 Helge Bjaaland Heming Orientering 1:14:34 +29:19 18:11
47 Sven Ohrvik Konnerud IL 1:15:43 +30:28 18:28
48 Per-Arne Røstadsand Nydalens SK 1:16:24 +31:09 18:38
49 Tor Ommundsen VBIL 1:18:46 +33:31 19:12
50 Preben von der Lippe norsk kulturråd 1:19:04 +33:49 19:17
51 Nina  Sjue VBIL 1:19:46 +34:31 19:27
52 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:21:18 +36:03 19:49
53 Jens Laugesen Veritas 1:21:45 +36:30 19:56
54 Birgit Korvald Nydalens SK 1:22:02 +36:47 20:00
55 Jarle Nilsen Siemens 1:23:11 +37:56 20:17
56 Per Aagaard Heming Orientering 1:23:40 +38:25 20:24
57 Anne Dahl Nydalens SK 1:26:45 +41:30 21:09
58 Rune Hultgreen Opsahl 1:28:20 +43:05 21:32
59 Øyvind Fidje Privat 1:28:48 +43:33 21:39
60 Majken Korsager IL Koll 1:31:09 +45:54 22:13
61 Lenny Enström Oslostudentenes IK 1:31:17 +46:02 22:15
62 Sturle Hånes IL GeoForm 1:32:58 +47:43 22:40
63 Kåre Knudsen IL GeoForm 1:41:41 +56:26 24:48
64 Sigurd Haugerud IL GeoForm 2:15:04 +1:29:49 32:56
Thorbjørn Breistrand Nydalens SK ikke godkjent
Roar Sigurdsen Ringnes BIL ikke godkjent
Finn Gange Privat ikke godkjent
Jan Pel Privat ikke godkjent
Trond Hegna Asker Skiklubb ikke godkjent

Kort

2 100 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elle Melbye Elle BIL 31:41 15:05
2 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 33:23 +1:42 15:53
3 Alexandra Devik Oslostudentenes IK 33:37 +1:56 16:00
4 Hans Petter Jensen Bygdøy IL 35:12 +3:31 16:45
5 Arne Kongsnes Kolbotn & Skimt OL 37:36 +5:55 17:54
6 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 38:50 +7:09 18:29
7 Per Haugen Lillomarka OL 40:22 +8:41 19:13
8 Terje Throndsen Pecon 40:28 +8:47 19:16
9 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 40:34 +8:53 19:19
10 Hans Schwencke2 Kamp Vestheim 41:04 +9:23 19:33
11 Eyvind Aas IL GeoForm 42:48 +11:07 20:22
12 Harald Aulie IL Koll 48:03 +16:22 22:52
13 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 48:18 +16:37 23:00
14 Anne Sjønnesen Nittedal OL 55:15 +23:34 26:18
15 Nora Helgeland IL Koll 56:59 +25:18 27:08
16 Eva Fixdal Heming Orientering 1:12:58 +41:17 34:44
Arne Christian Scheie Østmarka OK ikke godkjent
Christine Wust Oslostudentenes IK ikke godkjent
Ludwig Probst Oslostudentenes IK ikke godkjent
Tor E. Henriksen Lillomarka OL ikke godkjent

Nybegynner

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Arnesen Privat 24:44 11:14
2 Hans Schwencke Kamp Vestheim 30:07 +5:23 13:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor