Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 4
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: tirsdag 14 juni 2016

Nybegynner

2 320 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Mobrenna Odal OL 29:00 12:30
2 Elise Mobrenna Odal OL 35:06 +6:06 15:07
3 Anne Kristine Norgård Odal OL 35:16 +6:16 15:12
4 Asbjørn Lande Eidskog O-lag 37:15 +8:15 16:03
5 Lauritz Palmstrøm Stolpe Eidskog O-lag 53:46 +24:46 23:10
6 Trond Seigerud Haugen Lunderseter IL 1:00:13 +31:13 25:57
7 Inger Smedstad Lunderseter IL 1:00:46 +31:46 26:11
7 Ivar Smedstad Lunderseter IL 1:00:46 +31:46 26:11
9 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 1:02:02 +33:02 26:44
Emil Skytteren Odal OL diskvalifisert

D -16C

2 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Lohne Aarstad Odal OL 1:13:13 26:55

H -16C

2 720 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ragnar Lande Eidskog O-lag 49:34 18:13
2 Simeon Braaten Odal OL 1:10:24 +20:50 25:52

H -16AB

3 320 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Odal OL 48:28 14:35
2 Henrik Åserud Sørensen Odal OL 1:10:24 +21:56 21:12

17- C

2 720 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 49:49 18:18
2 Tor Sætaberget Lunderseter IL 51:53 +2:04 19:04
3 Eli Seigerud Lunderseter IL 1:02:05 +12:16 22:49
4 Åse Karin Thorsberg Brandval/Kongsvinger 1:13:20 +23:31 26:57
5 Berit Dalheim Lunderseter IL 1:39:15 +49:26 36:29

D 17- AB

3 320 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Lande Eidskog O-lag 46:03 13:52

H 17- AB

3 320 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger 34:31 10:23
2 Tor Solbergseter Austmarka 35:31 +1:00 10:41
3 Bjørn Steinbekken Odal OL 36:20 +1:49 10:56
4 Kjell Magne Nordvi Grue IL 39:40 +5:09 11:56
5 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 43:17 +8:46 13:02
6 Tor Bjørnset Brandval/Kongsvinger 43:31 +9:00 13:06
7 Martin Skytteren Odal OL 45:33 +11:02 13:43
8 Oddbjørn Bergersen Odal OL 1:01:39 +27:08 18:34
9 Bård Bergersen Eidskog O-lag 1:06:34 +32:03 20:03
10 Klaus Engen Eidskog O-lag 1:08:30 +33:59 20:37
11 Niklas Stolpe Eidskog O-lag 1:11:25 +36:54 21:30
12 Kai Jostein Bergersen Eidskog O-lag 1:19:07 +44:36 23:49
13 Atle Vestlund Brandval/Kongsvinger 1:19:08 +44:37 23:50
14 Tormod Aamodt Odal OL 1:21:02 +46:31 24:24
Ole Kristian Steinbekken Odal OL diskvalifisert
Nikolai Torp Lunderseter IL diskvalifisert

ALang

4 480 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jo Christer Frysjøenden Brandval/Kongsvinger 39:46 8:52
2 Øyvind Steinbekken Odal OL 41:36 +1:50 9:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor