Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 5
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: torsdag 12 mai 2016

D -12N

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
Sofie Edvardsen DNT diskvalifisert
Tuva Valle Eliassen DNT diskvalifisert
Victoria Nilsen DNT diskvalifisert
Hedda Pedersen DNT diskvalifisert

D 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elin Bjerva Larvik OK 32:24
2 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 40:03 +7:39
3 Benedikte Bøen Porsgrunn OL 45:16 +12:52
Merete Hansen DNT diskvalifisert
Cesilie V. Olsen DNT diskvalifisert

D 17-C

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Janne Larsen Porsgrunn OL 34:32
Turid Løvli DNT diskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristil Kristensen OK Skeidi 58:29

D 40-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 42:03
2 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:19:22 +37:19

D 50-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 39:25
2 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 44:35 +5:10

D 60-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgit Jensen Skien OK 53:28
Inger Marie Johansson Porsgrunn OL brutt
Gun Jørgensen Porsgrunn OL brutt

D 70-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 1:08:29
2 Magnhild Tilly Bagås IL Hauken 1:43:20 +34:51

H 11-12

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 27:35
2 Magnus Brodin Porsgrunn OL 37:45 +10:10
3 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 45:51 +18:16

H -12N

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 37:54
Henrik DNT diskvalifisert

H 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 57:55

H 15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 31:57

H 17-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Runar Torpe Lien Porsgrunn OL 43:42
2 Fredrik Polland OK Skeidi 59:13 +15:31
3 Espen Selboskar Porsgrunn OL 1:09:26 +25:44

H 17-C

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Langerud Porsgrunn OL 37:23
2 Per Kristensen OK Skeidi 58:22 +20:59
Karl Johan Dng DNT diskvalifisert
Michael Job DNT diskvalifisert

H 40-

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 36:19
2 Øyvind Flaatten OK Skeidi 44:44 +8:25
3 Morten Hamre IL Hauken 54:24 +18:05
4 Bjørn Polland OK Skeidi 55:35 +19:16
5 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:11:43 +35:24

H 50-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helge Gisholt OK Skeidi 42:49
2 Jan Gatevold Porsgrunn OL 48:02 +5:13
3 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:05:24 +22:35

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 41:45
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 42:06 +0:21
3 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 44:25 +2:40
4 Atle Remme Porsgrunn OL 49:34 +7:49
5 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 51:45 +10:00
6 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 52:02 +10:17

H 70-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 41:11
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 44:22 +3:11
3 Carl Ove Berg OK Skeidi 53:19 +12:08
4 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 1:00:08 +18:57
5 Rolf Lye Porsgrunn OL 1:13:00 +31:49
Egil Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert
Kåre Thorbjørnsen Larvik OK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor