Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: onsdag 4 mai 2016

Lang

6 000 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Weltzien IL Tyrving 35:56 5:59
2 Per Øyvind Stene Nydalens SK 43:02 +7:06 7:10
3 Johan Lunde IL Koll 45:21 +9:25 7:33
4 Johan Svedberg Heming Orientering 45:24 +9:28 7:34
5 Tore Kjølseth Lundin 46:11 +10:15 7:41
6 Ulf Brenna DNB 46:53 +10:57 7:48
7 Ivar Seierstad IL GeoForm 47:28 +11:32 7:54
8 Sindre Langaas Nydalens SK 50:13 +14:17 8:22
9 Tore Sagvolden Østmarka OK 50:49 +14:53 8:28
10 Hans Jevanord Fossum IF 51:07 +15:11 8:31
11 Guttorm Egge Oslostudentenes IK 51:55 +15:59 8:39
12 Ander Hammer Aker Solutions 53:49 +17:53 8:58
13 Jon Fixdal IL Koll 54:01 +18:05 9:00
14 Ina Westerlund Nydalens SK 55:49 +19:53 9:18
15 Bjørn Grinde Oslostudentenes IK 56:11 +20:15 9:21
16 Claes-Tommy Herland Indre Østfold OK 58:52 +22:56 9:48
17 Vegard Line Oslostudentenes IK 59:10 +23:14 9:51
18 Bjørn Solhjem Hægland og Svanberg 59:12 +23:16 9:52
19 Halvor Aurmo Heming Orientering 1:00:01 +24:05 10:00
20 Ivar Refsland UiO 1:00:55 +24:59 10:09
21 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:00:56 +25:00 10:09
22 Tore Myhrvold VBIL 1:02:14 +26:18 10:22
23 Espen Wigaard Oppsal Orientering 1:02:31 +26:35 10:25
24 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:04:31 +28:35 10:45
25 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:04:33 +28:37 10:45
26 Øivind Due Trier Oslostudentenes IK 1:04:56 +29:00 10:49
27 Per Jogeir Karlsbakk VBIL 1:05:02 +29:06 10:50
28 Knut Bårtveit Bø OL 1:05:05 +29:09 10:50
29 Eskil Åsmul OL Trollelg 1:06:49 +30:53 11:08
30 Einar Thorstensen Kamp/Vestheim IF 1:08:08 +32:12 11:21
31 Belinda Rudsengen Oslostudentenes IK 1:08:40 +32:44 11:26
32 Eskil Hagen DVASK 1:08:41 +32:45 11:26
33 Harald Østgaard Lund IL GeoForm 1:09:13 +33:17 11:32
34 Marius Burmo Privat 1:11:42 +35:46 11:57
35 Knut Onsager IL GeoForm 1:12:23 +36:27 12:03
36 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:16:30 +40:34 12:45
37 Egil Reidar Osnes Privat 1:17:22 +41:26 12:53
38 Stefan Kernstock VBIL 1:20:52 +44:56 13:28
39 Svenja Kernstock VBIL 1:20:56 +45:00 13:29
40 John Bjørnar Bremnes IL GeoForm 1:21:31 +45:35 13:35
41 Maren Norderud IL Tyrving 1:28:41 +52:45 14:46
42 Sirkku Juntunin Privat 2:00:52 +1:24:56 20:08
43 Nora Elger Privat 2:43:03 +2:07:07 27:10
Lars Erik Gjein Fossum IF ikke godkjent
Anne Kristine Norderud IL Tyrving ikke godkjent

Mellom

3 900 m, 81 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Fismen Fossum IF 28:46 7:22
2 Stein Blomseth Vålerenga 30:32 +1:46 7:49
3 Kjell Markset IL Koll 32:47 +4:01 8:24
4 Odd Arne Lian Veidekke 33:52 +5:06 8:41
5 Britta Fismen Fossum IF 34:01 +5:15 8:43
6 Vidar Berteig Fossum IF 35:20 +6:34 9:03
7 Frode Haugskott OL Trollelg 35:45 +6:59 9:10
8 Knut Sandven IL Koll 36:39 +7:53 9:23
9 Eirik Tandrevold Fossum IF 36:45 +7:59 9:25
10 Paul Solheim Privat 38:31 +9:45 9:52
11 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 38:50 +10:04 9:57
12 Tove Strand Måren OK 39:10 +10:24 10:02
13 Per Morten Lefdahl OEC 40:00 +11:14 10:15
14 Morten Wettergreen Øhil 40:27 +11:41 10:22
15 Peer Stiansen Nydalens SK 41:45 +12:59 10:42
16 Pål W. Hanssen BDO BIL 42:00 +13:14 10:46
17 Andreas Erichsen Nydalens SK 42:46 +14:00 10:57
18 Håkon Sagberg Privat 43:07 +14:21 11:03
19 Knut Anders Løken Fossum IF 43:14 +14:28 11:05
20 Morten Kongsberg Höegh Sport 43:19 +14:33 11:06
21 Anne Danielsen Lyn 44:08 +15:22 11:18
22 Richard Blom FBI 44:24 +15:38 11:23
22 Håkon Amundsen DVASK 44:24 +15:38 11:23
24 Arnt Ove Takvam Fearnsport 44:55 +16:09 11:31
25 Paul Hinsch Micado 44:56 +16:10 11:31
26 Jens Hetland Nydalens SK 45:08 +16:22 11:34
27 Aleidis Løken Heming Orientering 45:59 +17:13 11:47
28 Per Fosser Indre Østfold OK 46:07 +17:21 11:49
29 Bente Landmark Fossum IF 46:39 +17:53 11:57
30 Tor Holtskog Heming Orientering 46:51 +18:05 12:00
31 Lenny Enstrøm Oslostudentenes IK 47:54 +19:08 12:16
32 Håvard Christiansen Forsvarsbygg 48:20 +19:34 12:23
33 Bjørn Erik Reinseth HSK-RIFF 48:23 +19:37 12:24
34 Marit Inngjerdingen Heming Orientering 48:39 +19:53 12:28
35 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 50:18 +21:32 12:53
36 Finn Gange Privat 50:29 +21:43 12:56
37 Torstein Schjelle Armada 50:43 +21:57 13:00
38 Justinas Miseikis Oslostudentenes IK 51:14 +22:28 13:08
39 Per Ole Moen IL GeoForm 51:16 +22:30 13:08
40 Sunniva Førde Sveio OL 51:23 +22:37 13:10
41 Tom Edvardsen IL Koll 51:41 +22:55 13:15
42 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 51:57 +23:11 13:19
43 Jacob Dybwad Heming Orientering 52:01 +23:15 13:20
44 Andre Rø IL GeoForm 52:46 +24:00 13:31
45 Hallvard Bjørgum VBIL 52:50 +24:04 13:32
46 Trude Fixdal IL Koll 53:22 +24:36 13:41
47 Roar Sigurdsen Ringnes BIL 54:17 +25:31 13:55
48 Øyvind Gylver Asker Skiklubb 54:22 +25:36 13:56
49 Tor Ommundsen VBIL 56:02 +27:16 14:22
50 Kjetil Jacobsen Hamar OK 56:20 +27:34 14:26
50 Per Aagaard Heming Orientering 56:20 +27:34 14:26
52 Morten Rambech Dahl Kamp/Vestheim IF 56:35 +27:49 14:30
53 Nora Ursin Fossum IF 57:09 +28:23 14:39
54 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 57:16 +28:30 14:41
55 Knut Erik Østengen Thales 58:48 +30:02 15:04
56 Knut Landmark IL Koll 59:29 +30:43 15:15
57 Ludwig Probst Oslostudentenes IK 59:46 +31:00 15:19
58 Jens Laugesen VBIL 1:00:16 +31:30 15:27
59 Marianne Reusch Heming Orientering 1:00:24 +31:38 15:29
60 Hallvard Føllesdal Oslostudentenes IK 1:00:43 +31:57 15:34
61 Jarle Nilsen Siemens 1:01:15 +32:29 15:42
62 Mirea Hartimo Privat 1:01:21 +32:35 15:43
63 Bernt Tollefsen IL GeoForm 1:01:46 +33:00 15:50
64 Ragnhild Amlie Entra eiendom 1:01:56 +33:10 15:52
65 Majken Korsager IL Koll 1:02:00 +33:14 15:53
66 Bjørn Egner Heming Orientering 1:04:55 +36:09 16:38
67 Magnus Grønneng Privat 1:06:29 +37:43 17:02
68 Sharon Broadwell Folkehelseinstituttet 1:07:43 +38:57 17:21
69 Nanna Fløgstad Sohlberg Heming Orientering 1:08:28 +39:42 17:33
70 Jon C. Fougner Heming Orientering 1:13:44 +44:58 18:54
71 Eyvind Aas IL GeoForm 1:14:04 +45:18 18:59
72 Tormod Hegdal Heming Orientering 1:14:38 +45:52 19:08
73 Kristine Amlie Privat 1:18:44 +49:58 20:11
74 Jan Bell Privat 1:20:00 +51:14 20:30
75 Tom Ibsen Lommedalens IL 1:20:02 +51:16 20:31
76 Yngve Antonsen Privat 1:20:13 +51:27 20:34
77 Morten Sørli Aimit 1:35:00 +1:06:14 24:21
78 Knut Hangeraas IL GeoForm 1:59:23 +1:30:37 30:36
79 Sigurd Haugerud IL GeoForm 2:13:56 +1:45:10 34:20
Stig Skjærgård Fearnsport ikke godkjent
Olav Hasaas Fossum IF ikke godkjent

Kort

2 200 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Foss Friskis&Svettis 26:27 12:01
2 Knut Tore Solheim Nydalens SK 28:02 +1:35 12:44
3 Gunnhild Nordgaard Hermstad Privat 30:08 +3:41 13:41
4 Harald Aulie IL Koll 30:32 +4:05 13:52
5 Lars Arnesen Privat 32:20 +5:53 14:41
6 Arne Kongsnes Kolbotn & Skimt OL 33:52 +7:25 15:23
7 Kåre Knudsen IL GeoForm 34:14 +7:47 15:33
8 Pål Benjaminsen Kamp/Vestheim IF 36:23 +9:56 16:32
9 Jan  Henriksen NILU 39:06 +12:39 17:46
10 Dagfinn Føllesdal Oslostudentenes IK 40:14 +13:47 18:17
11 Ingvald Sevaldson IL GeoForm 40:21 +13:54 18:20
12 Aud Ingjerd Spjelkavik IL Tyrving 40:43 +14:16 18:30
13 Terje Throndsen Pecon 41:37 +15:10 18:55
14 Arne Christian Scheie Østmarka OK 43:00 +16:33 19:32
15 Maren Edvardsen IL Koll 43:40 +17:13 19:50
16 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 46:30 +20:03 21:08
17 Aage Mella Østmarka OK 46:40 +20:13 21:12
18 Per Gjermo Asker Skiklubb 50:37 +24:10 23:00
19 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 51:02 +24:35 23:11
20 Kirsti Holmboe IL GeoForm 53:42 +27:15 24:24
21 Kristin Sletner Røyken OL 1:00:09 +33:42 27:20
22 Mona Gammelli IL Koll 1:05:41 +39:14 29:51
Tommaso Querini Privat ikke godkjent

Nybegynner

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johannes Salvesen Lunde IL Koll 13:21 7:25
2 Eirin Aae Skotheim IL Koll 22:58 +9:37 12:45
3 Anne Bakken Hinsch Rye 27:19 +13:58 15:10
4 Hilde Salvesen IL Koll 33:21 +20:00 18:31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor