Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordmarkskarusellen, løp 2, 2016. Kollhytta. Merket fra Sognsvann T-banestasjon

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordmarkskarusellen, løp 2, 2016. Kollhytta. Merket fra Sognsvann T-banestasjon
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: torsdag 26 mai 2016

D10-12N

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 15:03
2 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 20:34
3 Anna Elisabeth Rygh Heming Orientering 21:45
4 Alma Holten Nydalens SK 25:35
5 Victoria Løvenskiold Heming Orientering 27:33
6 Astrid Reusch Heming Orientering 31:15
7 Celia Schmidt-Cisternas IL Koll 31:58
8 SIgne Fluge Ulleberg Heming Orientering 33:25
9 Marte Skirbekk Heming Orientering 34:03
10 Helena Halvorsen Nydalens SK 35:10
11 Anne Østvold Heming Orientering 37:25
12 Ingrid Weider Egner Heming Orientering 57:11
13 Inka Marte Boldingh de Bernard PRIVAT 1:03:28
14 Helle Boldingh Debernard Kjelsås IL 1:03:39

D10-12

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 31:16
2 Penelope Lea Nydalens SK 35:17
3 Marie Saugestad Nydalens SK 49:31
4 Vetle Norling Nydalens SK 49:48
5 Pauline Myklebust IL Koll 56:03
6 Julie Rødsten Heming Orientering 1:00:40
7 Josefine Lydersen Nydalens SK 1:02:49
8 Helene Kristensen Heming Orientering 1:21:59
Johanne Terland Gundersen Heming Orientering diskvalifisert

D13-14

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maya Jones Arnesen Heming Orientering 39:39
2 Marlene Jebsen Heming Orientering 51:17
3 Ida Marie Flågen Heming Orientering 54:24
4 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 57:17
5 Frida Solsrud Nydalens SK 57:24
Oda Sørlie Nydalens SK diskvalifisert
Live Østvold Heming Orientering diskvalifisert

D15-16

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eline Bryne Heming Orientering 1:21:41

D17-34

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hanne Maria Vister ATU Kosice 46:53
2 Marie Holten Nydalens SK 49:07
3 Elina Itkonen ATU Kosice 52:18
4 Johanna Erikson Nydalens SK 52:28
5 SIrkku Juntunen ATU Kosice 1:03:14
6 Kristin Sletner Røyken OL 1:03:47

D35-44

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Line Sommerfeldt OSLO Legevakt 51:53
2 Liv Paltiel Folkehelseinstituttet 58:04
Audrun Utskarpen ATU Kosice diskvalifisert

D45-49

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Birgitte Blindheim Ikaalisten Nouseva-Voima 1:08:40
2 Hilde Ståhlbrand Kjelsås IL 1:27:02
3 Solveig Bergan Nydalens SK 1:27:27

D50-54

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Torunn Drage Roti Fossum IF 43:32
2 Anne Danielsen Nydalens SK 1:06:10
3 Wenche Bjerkrheim Fossum IF 1:16:29
4 Gisela Sundelin PRIVAT 1:37:00

D55-59

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sharon Broadwell Folkehelseinstituttet 56:46
2 Mari Birkeland Leholt Maris interiørhjelp og systue 1:19:42

D60-64

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aud Gran IL Tyrving 42:36
2 Elle Melbye Mellembygd OL 44:01
3 Toril Eine Fossum IF 53:25
4 Randi Nilstad IL Tyrving 59:00
5 Eilen Arctander Vik IL Koll 1:03:47

D65-69

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Nora Ursin Bærum kom. 43:44
2 Sidsel Graff-Iversen Fossum IF 45:44
3 Aud I Spjelkavik FBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag 1:01:52

D70-74

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 52:01
2 Sidsel Sandelien Vegdirektoratets IF 1:01:33

D75-79

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Unni Drage  Aker Solutions 55:46
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 56:38

D80-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Eva Fixdal Heming Orientering 1:48:43

H10-12N

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Martin Christopher Borg IL Koll 21:08
2 Trygve Grønstad Heming Orientering 28:07
3 Ludvig Kristiansen Heming Orientering 29:12
4 ANdreas Aspelund Nydalens SK 32:31
5 Jonas Johansen IL Koll 35:27
6 Otto Ulltveit-Moe IL Koll 46:17
7 Einar Østvold Heming Orientering 46:20
Jørgen Reusch Heming Orientering fullført
Johan Skodvin Heming Orientering diskvalifisert

H10-12

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Axel Aalde Nydalens SK 34:50
2 Johannes Salvesen Lunde IL Koll 40:19
3 Peter Norheim Fossum IF 41:20
4 Eirik Skofteland IL Koll 44:04
5 Trond Heløe Heming Orientering 44:57
6 Tobias Lium IL Koll 55:42
7 Henrik Westtrym Karlsen Kjelsås IL 1:17:55
Magnus Tandberg Øhrn IL Koll fullført

H13-14

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Henrik Reusch Heming Orientering 26:50
2 Ferdinand Fremming HEMING/NJÅRD 34:22
3 Jonas Aarseth Nydalens SK 59:35

H17-34

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Elling Asplin IL Koll 53:01
2 Knut Gjertsen Aker Solutions 55:20
3 Vegard Line ATU Kosice 57:07
4 Lars Danielsen Holen Markane IL 1:20:22

H35-44

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christian Vogelsang NIVA 36:16
2 Erling Sommerfeldt TUron metsænkævijæt 39:25
3 Finn Rygh Nydalens SK 40:56
4 Per Øyvind Stene Nydalens SK 41:48
5 Kristoffer Jacobsen Ernst&Young Oslo BIL 42:31
6 Per Kåre Limmesand Brekke & Strand Akustikk 42:55
7 Lars Christian Bråten Heming Orientering 45:22
8 Lars Karelius Noer NRK 45:30
9 Peder Natvig Norges Bank BIL 45:35
10 Trygve Nilsen Shell KlubbenBIL 45:59
11 Andreas Medalen PRIVAT 50:12
12 Bjørn Hauge Nydalens SK 50:19
13 Stian Overskeid Indre Østfold OK 54:52
14 Per Martin Rørvik FBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag 56:32
15 Knut Bårtveit Bø OL 58:01
16 Halvor Aurmo Heming Orientering 58:37
17 Michel Dähnn Nydalens SK 1:00:51
18 Atle Pedersen Reload 1:06:59
19 Marius Burmo Privat 1:07:32
20 Terje Sekkelsted Aker Solutions 1:39:42
Fredrik Larsen Indre Østfold OK diskvalifisert
Knut Aalde Sweco BIL diskvalifisert
Johan Svedberg Heming Orientering diskvalifisert
Karl Even Rygh Heming Orientering diskvalifisert

H45-49

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Lasse Arnesen Heming Orientering 1:01:32
2 Anders Flågen Heming Orientering 1:04:02
3 Christian Reusch Heming Orientering 1:10:02
4 Ståle Heitmann Fossum IF 1:19:46

H50-54

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jan Tore Henriksen Norges Bank BIL 42:10
2 Johan Lunde IL Koll 44:03
3 Lars Nordin Brekke og Strand 44:32
4 Nils Petter Fremming Heming Orientering 44:35
5 Guttorm Egge ATU Kosice 49:39
6 Tore Kjølseth Lundin 50:24
7 Rune Teigland AAS-JAKOBSEN 53:46
8 Pål Therkelsen Privat 55:11
9 Lars Krüger Gabler 55:33
10 Bjørn Are Carlsson Fossum IF 1:00:14
11 Ivar Refsland Universitetet Oslo 1:07:47
12 Uno Hanslien Bilpost 1:08:31
13 Tore Sivertsen Kjelsås IL 1:15:55
14 Kjetil Sverdrup-Thygeson Helsingin Suunistajat 1:22:05
15 Jo Ulltveit-Moe IL Koll 1:27:34

H55-59

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Terje Wiig Mathisen Open iT 35:45
2 Bjørn Solhjem Hægland & Svanberg 39:51
3 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 43:34
4 Per Morten Lefdal OEC Consulting 44:04
5 Jan Olsen Nytveit Kjelsås IL 45:49
6 Lasse Natvig NTNU BI 46:26
7 Per Kaarby Overtoppen 48:17
8 Per Schanche Asker Skiklubb 49:49
9 Tormod Øvergaard  Istone 50:48
10 Jeppe Hansson Fossum IF 51:33
11 Truls Angell Lillomarka OL 53:12
12 Richard Blom FBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag 53:54
13 Knut Anders Løken Fossum IF 54:14
14 Hans Henrik Fremming Heming Orientering 55:21
15 Knut Onsager IL GeoForm 55:55
16 Finn Gange Privat 1:11:56
17 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:17:52

H60-64

12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn Grinde Folkehelsa 40:03
2 Are Eriksen ATU Kosice 43:45
3 Tom Pettersen KPP/Runners 46:11
4 Bård Natvig Universitetet i Oslo BIL 49:04
5 Stein Myhre Oslo Sporveiers BIL 1:01:43
6 Jon Foss Friskis&Svettis 1:03:17
7 Per Magnus FHI 1:08:57
8 Helge Bjaaland Mellembygd OL 1:10:55
9 Reidar Vifstad IL Tyrving 1:16:38
10 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 1:16:55
Morten Mall Akwagroup diskvalifisert
Mathias Martinsen Heming Orientering diskvalifisert

H65-69

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vidar Berteig EasyPetro 27:14
2 Eldar Børsum Bækkelagets SK 32:59
3 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 38:14
4 Reidar Kierulf RKP 39:35
5 Knut G Karlsen Omega AS 41:02
6 Fridulv Sagberg FBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag 41:18
7 Per Nermo COWI BIL 42:12
8 Tom Edvardsen IL Koll 49:41
9 Fredrik Kaltenborn Kamp/Vestheim IF 56:52
10 Bernt Tollefsen IL GeoForm 1:01:13

H70-74

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 John Thomas Petersen Nittedal OL 32:28
2 Jon Færden Kolbotn og Skimt OL 35:58
3 Ivar Strømstad Raumar Orientering 39:55
4 Hasse Bergstrøm Ski VG Skole 41:45
5 Knut Møgedal Aker Solutions 43:09
6 Knut Tore Solheim Nydalens SK 43:14
7 Klaus Engen Innovasjon Norge 43:42
8 Bjørn Sandelien Vegdirektoratets IF 44:13
9 Tormod Hegdahl Heming Orientering 48:02
10 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 48:12
11 Arild Blyverket Nydalens SK 52:28
12 Sigurd Haugerud IL GeoForm 1:25:09
Jørgen Holmboe HELSETILSYNET diskvalifisert
Dag Hauge Jensen Gjensidige diskvalifisert

H75-79

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Erling Tidemann Lommedalens IL 40:58
2 Kåre Knudsen IL GeoForm 45:19
3 Jon C. Fougner Fugro 51:29
4 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 59:50
5 Per Eric Ståhlbrand Ikaalisten Nouseva-Voima 1:10:46
6 Svein F Kvalheim Oppegård 1:14:35
Terje Christiansen Alcatel Lucent BIL diskvalifisert
Annar Brustad Norges Orienteringsforbund diskvalifisert
Per Meiland DnB NOR diskvalifisert

H80-

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tor Drage Aker Solutions 53:43
2 Magne Grande FBI - Forskningsbedriftenes bedriftsidrettslag 1:05:08
3 Aage Mella Østmarka OK 1:10:10
4 Tor E. Henriksen Lillomarka OL 1:16:33
5 Kjell H Eriksen Norges Bank BIL 1:20:47
6 Ingvald Sevaldson Permakem 1:23:17
7 Svein Forthun Kolbotn og Skimt OL 2:18:56
Kjell Teigland Østmarka OK diskvalifisert
Ole Sannes Lillomarka OL diskvalifisert
Johan Theisen KLP FORSIKRING diskvalifisert

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Josefine Rygh Nydalens SK 27:53

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Karine Ulleberg Heming Orientering 32:45
2 Wenting Bjørseth ATU Kosice 1:24:21
Ingrid Haugmo Heming Orientering diskvalifisert

8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 40:57
2 Per Ongstad PRIVAT 41:40
3 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 46:13
4 Roger Østvold Heming Orientering 47:55
5 Christin Vangen ATU Kosice 59:24
6 Bjørn Lydersen Nydalens SK 1:03:51
7 Vorin Botn ATU Kosice 1:12:37
Ingrid Skaarer GE-Healthcare BIL diskvalifisert

ÅE

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kimme Arnesen Heming Orientering 25:56
2 Helene Akselson Nydalens SK 29:25
3 Kjetil Jacobsen Hamar OK 42:52
4 Marte Edvardsen Aquateam 43:10
5 Ida Presterud IL Koll 44:27
6 Kristin Brevik Formo IL Koll 52:37
7 Hanne Marte Østvold Heming Orientering 53:37
8 Knut Langmark IL Koll 1:04:32
Siri Spjelkavik Meteorologen diskvalifisert

ÅK

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Atgeir Takle GLT 47:02
2 Lars Benestad Grane IL 48:10
3 Fredrik Saugestad Nydalens SK 58:37
4 Christian Holst PRIVAT 1:07:03
5 Lars Eirik Eggen Nydalens SK 1:08:09
6 Ranveig Aas-Hanssen Bøler skole 1:08:32
7 Jarle Nilsen Siemens 1:10:03
8 Per Aagaard Heming Orientering 1:22:12
9 Knut Hauge Ready 1:22:46
10 Andreas Gudmundset VIKing Fotballklubb 1:24:42
11 Dag Rune Vellene NVE BIL 1:42:37
Marte Vik Edvardsen IL Koll diskvalifisert
Anders Drage VIKing fotballklubb diskvalifisert
Erlend Gjestrud Notodden OL diskvalifisert

ÅM

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Petter Astrup Arnesen Heming Orientering 49:07
2 Åse Bergan Nydalens SK 53:52
3 Gaute Bergan Nydalens SK 55:07
4 Per Osen Statoil Oslo BIL 57:46
5 Espen SOmmer Værland PRIVAT 1:48:09
6 Vilde Brabrand Urfjell IL Imås 1:48:20
Nils Bergan Nydalens SK diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor