Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8Serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8Serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 11 mai 2016

N-åpen

1 750 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Caroline Svartedal Aasen Trøsken IL 27:04 15:28
Hanna Gurine Bergland Indre Østfold OK 35:33 20:18
Linus Bjørke Halden SK 16:29 9:25
Inger Anne Braarud Halden SK 29:36 16:54
Johan Fredrik Braarud Halden SK 39:12 22:24
Emma Braathen Trøsken IL 57:14 32:42
Tuva Fossaas Gimle IF 32:28 18:33
Maren Emine Glomsrud Indre Østfold OK 32:40 18:40
Alf Kristian Helle Halden SK 11:54 6:48
Agnes Steffensen Johansen Gimle IF 31:45 18:08
Eilert Kristiansen Halden SK 21:03 12:01
Signe Kvalheim Halden SK 31:32 18:01
Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 25:58 14:50
Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 25:43 14:41
Lineve Mathilde Liseth Skjelin Halden SK 23:53 13:38
Emma Nordlie Magnussen Halden SK 27:35 15:45
Ella Elise Olsen Halden SK 25:04 14:19
Marius Selmer Olsen Halden SK 15:17 8:44
Philip Orud Hovland Halden SK 22:01 12:34
Guro Ottesen Fredrikstad SK 27:44 15:50
Daniel Sirnes Halden SK 32:02 18:18
Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL 53:51 30:46
Elias Thoresen Halden SK 37:50 21:37
Aksel Torgersen Halden SK 23:46 13:34
Andreas Tveter Halden SK 23:00 13:08
Thea Josefine Sandberg Halden SK brutt

D -10

2 320 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Sigrid Schmitt Gran Halden SK 34:39 14:56
Minna Sofie Wingstedt Halden SK 42:36 18:21

D 11-12

2 320 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Lien Backstrøm Halden SK 23:40 10:12
2 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 34:56 +11:16 15:03
3 Emma Helene Olsen Halden SK 38:27 +14:47 16:34
4 Helle Kvalheim Halden SK 38:42 +15:02 16:40
5 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 39:43 +16:03 17:07
6 Maren Henriksen Halden SK 42:21 +18:41 18:15
7 Josefin Eylertsen Halden SK 46:10 +22:30 19:53
8 Vilde Hagen-Tafjord Halden SK 48:16 +24:36 20:48
9 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 48:24 +24:44 20:51
10 Mathilde Fossaas Gimle IF 1:12:05 +48:25 31:04

D 13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Johanne Slang sunsetvik Halden SK 41:58 14:59
2 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 44:13 +2:15 15:47
3 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 50:18 +8:20 17:57
4 Nina Pedersen Sarpsborg OL 51:33 +9:35 18:24
5 Ingrid Grønlund Moen Gimle IF 52:54 +10:56 18:53
6 Synne Marie Jenssen Halden SK 53:14 +11:16 19:00
7 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 55:34 +13:36 19:50
8 Eline Signore Myhrvold Indre Østfold OK 1:41:46 +59:48 36:20
Alexandra Angvoll Fredrikstad SK diskvalifisert
Sylvia Dannevig Halden SK diskvalifisert

D 15-16

3 360 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 31:27 9:21
2 Karoline Bjørnerød OK Moss 40:39 +9:12 12:05
3 Aurora Gjølsjø OK Moss 43:58 +12:31 13:05
4 Hanna Lye Moum Halden SK 47:43 +16:16 14:12
5 Lisa Jenssen Halden SK 48:46 +17:19 14:30
6 Ida Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 52:01 +20:34 15:28
7 Elisabeth Brække Halden SK 52:08 +20:41 15:30
8 Marie Hansen Sarpsborg OL 53:03 +21:36 15:47
9 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 55:01 +23:34 16:22
10 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 1:16:13 +44:46 22:41

D 17-20

3 860 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 41:02 10:37
2 Nora Torgersen Halden SK 41:40 +0:38 10:47
3 Karoline Aune Halden SK 42:15 +1:13 10:56
4 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 43:06 +2:04 11:09
5 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 44:03 +3:01 11:24
6 Sigrid Saur Modahl Fredrikstad SK 51:12 +10:10 13:15

H -10

2 320 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 1:17:38 33:27
Vilhelm Svarød Halden SK diskvalifisert

H 11-12

2 320 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Ladim OK Moss 22:11 9:33
2 Alfred Bjørnerød OK Moss 23:58 +1:47 10:19
3 Herman Lien Backstrøm Halden SK 24:52 +2:41 10:43
4 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 40:13 +18:02 17:20
5 Jonas Olaussen Halden SK 42:02 +19:51 18:07
6 Sebastian Bøhn-Bryntesen Halden SK 49:38 +27:27 21:23
7 Ole Marius Glomsrud Indre Østfold OK 57:09 +34:58 24:38

H 13-14

2 800 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Christopher Ladim OK Moss 27:27 9:48
2 Kristoffer B. Helminsen Fredrikstad SK 29:19 +1:52 10:28
3 Theodor Lier Indre Østfold OK 31:24 +3:57 11:12
4 Odin Sæther Fredrikstad SK 33:19 +5:52 11:53
5 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 34:49 +7:22 12:26
6 Jakob Torgersen Halden SK 34:54 +7:27 12:27
7 Peder Aabogen Haugaard Indre Østfold OK 41:51 +14:24 14:56
8 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 44:26 +16:59 15:52
9 Sivert Poppe Fredrikstad SK 45:08 +17:41 16:07
10 Jonathan Eylertsen Halden SK 47:56 +20:29 17:07
11 Frederic Mathisen Halden SK 59:01 +31:34 21:04
12 Hans Matias Glomsrud Indre Østfold OK 1:12:19 +44:52 25:49
Martin Brække Halden SK diskvalifisert

H 15-16

3 360 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Niels Christian Hellerud Halden SK 24:31 7:17
2 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 29:17 +4:46 8:42
3 Sondre Ottesen Fredrikstad SK 35:58 +11:27 10:42
4 Sigvart Eugen Bergland Indre Østfold OK 36:02 +11:31 10:43
5 Vegar Skinne Indre Østfold OK 36:29 +11:58 10:51
6 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 37:38 +13:07 11:12
7 Runar Saur Modahl Fredrikstad SK 37:44 +13:13 11:13
8 Jonatan Aune Halden SK 41:09 +16:38 12:14
9 Ole Øivind Norsted Halden SK 50:39 +26:08 15:04
10 Christian Brynildsen Halden SK 1:18:22 +53:51 23:19
Mats Andre Nygård Indre Østfold OK diskvalifisert
Eirik Imrik Fredrikstad SK diskvalifisert

H 17-20

3 860 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erlend Brendstuen Halden SK 32:59 8:32
2 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 52:10 +19:11 13:30
3 Thomas Tubbehaugen OK Moss 58:15 +25:16 15:05
Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK diskvalifisert

D13-20C

2 320 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Bratland Tjernshaugen OK Moss 40:24 17:24
2 Ingvild Agnalt Trøsken IL 43:06 +2:42 18:34
3 Mia Bohlin Jønsberg Gimle IF 49:30 +9:06 21:20
4 Frøya Moen Halden SK 50:36 +10:12 21:48

H13-20C

2 320 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Storeheier Indre Østfold OK 21:05 9:05
2 Sebastian Austneberg Indre Østfold OK 22:01 +0:56 9:29
3 Isak Juel Fagermoen Fredrikstad SK 24:34 +3:29 10:35
4 Sander Bystrøm Indre Østfold OK 29:04 +7:59 12:31
5 Kristian Sletner Indre Østfold OK 38:57 +17:52 16:47
6 Hans Peder Bergland Indre Østfold OK 45:58 +24:53 19:48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor